• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
kacm,my jsme od začátku taky dokrmovali Nutrilonem, protože jsem byla po císařském řezu a malý ode mne nejdřív nechtěl, protože nám ho od začátku přikrmovali, pak jsme začali odstříkávat mlíko odsávačkou a dokrmovali jsme a teď si malý beru i z prsu,ale stejně mu to nestačí, takže máme taky Nutrilone-dáváme mu dávku 90 - 100 a předtím ho nakojím z prsu, pokud ti malý nevypije víc jak 60 ml, tak zkus ten druhý Nutrilona na větší zasycení-je pro děti, kterým to nestačí a i ti déle vydržé bez jídla-jmenuje se Nutrilon extra.Co se týká čaje, nám doporučili dětský heřmánkový a nebo fenyklový - je na prdíky a na škytavku,ale Matýsek nám ho už moc nechce.Držím pěsti a ty se snař být v poho-vím co to je a jak ti je :wink:

Ostatní maminky a těhulky moc zdravím :grinning:
10. zář 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy se žádá o rodičovský příspěvek? Ještě než skončí mateřská? Já jsem na úřady úplně pitomá. Jak tam vlezu takmám IQ tykve :sunglasses:
10. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any hlavně si nezapomeň u svého zaměstnavatele požádat o rodič.dovolenou a klasickou dovolenou-buď čerpat či proplatit. Můžeš čerpat současně už s nástupem na RD takže je to chvíli takové finančně příjemnější :slight_smile: . Musíš si dojít na sociálku, dají ti papír na volbu délky RD-nemají ho na chodbě, prý proto, že to chtějí každé mamině říct extra osobně a tam se domluv kdy to máš přinést i s potvrzením od zaměstnavatele . Tak měsíc předem jsem si to zařizovala. Jsou tam ochotní, ničeho se neboj.
10. zář 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku díky, nám ty papíry dali už s žádostí o porodné, ale o tom zaměstnavateli jsem to nevěděla, vyrazíme tam příští týden, doufám, že už bude zdravý. teda v pondělí zas třetí očkování.... tak příští středa to jistí. je to teď v tom Syner toweru, do tý nějrozkopanější a nejhnusnější části centra se mi nechce ani trochu...
11. zář 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak hlásím příchod z poradny.miminko je v pořádku,vážíme 2350g a měříme cca 40cm.takže váha se nám srovnala a jsme tabulkové miminko:o)))takže to mám radost.no jinak mne se rozpíná spona,krčem mám pořád na 1,5cm a otevřená jsem na 1cm,takže opět nařízený klid a odpočinek,žádné přepínání...nehrozí s eliškou:o))hihi taky jsem dostala papír na mateřskou a registračku do porodnice.tam jdu příští týden...Sestřička mi brala krev na RH a protilátky.Tentokrát bez modřiny:o))))
11. zář 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe: to je fajn, že máš dobrý zprávy. S odpočinkem to asi nevyřešíš,ale snad to bude dobrý. A to pojedete až do Liberce? jak to vlastně máte daleko?
11. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
any: jj.do liberce.je to 20minut cesty od nás autem...Takže žádná katastrofa.Je to pořád do dálnici,takže můžeš jet rychle...Jezdím do lbc každou chvilku... :grinning:
13. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rááno
14. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, tady zase mrtvo :confounded: o víkendu tady byla moje mamka s bráchou. V sobotu jsme si užili výlet do Smržovky za známýma, to bylo nádherně a včera jsme zmrzli v zoo. To krásně nebylo, ale užili jsme si to taky. Ta malá lachtánka je nádherná :dizzy_face: A zase jsme na 5 dni sami.. :frowning2: jsme z toho nějaká zničená. mates je docela náročné dítko, teď má pěkně vzteklý nálady a blbě usíná. prakticky se musí nechat uřvat. v bdělém stavu by se pořád nosil. bolí mě všechno a spala bych :pensive:
15. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,
nezlobte se, že Vám sem lezu, ale jsem také z Liberce a občas sem nakouknu :slight_smile: ! No a chtěla jsem se zeptat ANAKONYES, jestli jsi náhodou nebyla v pátek odpoledne před Delvitou v Pavlovicích? Když jsme odjížděli stála nám před autem maminka s kočárkem a já si myslím, jestli jsi to podle fotek nebyla ty? Jestli ne, tak se omlouvám za hloupou otázku. Mějte se krásně!
15. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji to jsem mohla být já :grinning: až tak mezi pátou a šestou? s hubenou paní a 11-letým klukem? poslali jsme tátu pro víno a čekali venku. Já moje mamka a můj nejmladší brácha a samozřejmě mates v kočáře s měděnou metalízou :grinning:
15. zář 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste byli určitě vy! Vše odpovídá. To mám ale pamatováka. Měj se! pa
15. zář 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky andy...jsi tu jeste??? :fearful: :dizzy_face:
15. zář 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, tak se příště ozvi,, ráda tě poznám :wink:
15. zář 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím
také ste měli takový ukňouraný den??? :slight_smile:
15. zář 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky.dnes jsem vyřízená.zaparkovat v poledne v centru liberce............nemožnééééééééééééééééé.umírala jsem vsteky...u doktorky jsem řekala 45 minut a to byli předemnou jen tři lidi...děssssssssssssss.no a ted jsem před chvilkou přijela z nákupu domů.jsem unavená,hladová a mám vstek,protože manžel jen někam do prčic a nenechal mi tu ani čárku.... :angry:
16. zář 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.kde pořád jste?tady je to jak po vymření...
17. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny :slight_smile: potřebovala bych poradit....
bydlim kousek od Liberce a sháníme kočárek - můžete mi pomoct,kam v Liberci nebo okolí zajít??
díky :wink:
17. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prcekkk
Super prodejna Batolata v Barvířské ulici, dále Dětský ráj v Rochlicích, Baby Renka na M. Horákové, v Pražské Petto, V Široké moc fajn obchůdek u paní Matoušové... Kočárky mají také v Globusu v Puntanele, nebo jak se to tam jmenuje, ale určitě je tam mají dražší než v jiných obchodech, ale mám tam špatnou zkušenost, byla jsem tam v průběhu těhu asi 5x okukovat kočárky a ani jednou si mě nikdo z personálu nevšiml... :confounded:
17. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak: děkuju.v dětském ráji a v pettu už jsme byli a bohužel nic nevybrali :confounded: ale ještě zkusim Baby Renku a Batolata.... :wink:
17. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekkk:
Dětský ráj-jsou jedni z nejlevnějších vůbec v republice na kočárky:
http://www.detskyraj.cz/scripts/index.php
Batolata:
http://www.batolata.cz/index.php
Petto:
http://www.petto.cz/shop/

a pak třeba v Globusu Puntanela nebo za kavárnou Nisa jsou 2 prodejny hned naproti sobě, na M. Horákové je Pichl

jen dodám, že např. v Pettu, když se ti kočárek rozbije a budeš ho mít na reklamaci, tak ti půjčí jinej, což třeba v Ráji kamarádce neumožnili, za tou Nisou v jednom krámku je arogantní baba, v Batolatech i v Ráji vychází levněji si vše objednat přez net a buď pak osobní odběr nebo i dovoz až domů. Do Petta zase chodím moc ráda, protože mi tam vždy dobře poradí...
17. zář 2008 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak,lendy1 : a odkud máte vy a jaký kočár? :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy a na M.Horákové to myslíš Baby Renku nebo je tam ještě něco jiného?
17. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekk, jj, Baby Renka, jinak mám Cortinu (viz IP) a golfky Babypoint Mark :wink:
17. zář 2008 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy a kde si kupovala kočár?
17. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Pettu oba dva, jinde ani zrovna nebyly, když jsem je chtěli :slight_smile:
a ten Herqules jaký myslíš? Já našla jen nějaký sporťák a ten má hrozně malý kolečka :astonished:
17. zář 2008 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy tenhle http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&sekce=&id=2351 :wink: nemají ho skladem ani v Liberci ani v Ml.Boleslavi :frowning2:
17. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je ono. No, mě se prostě zdají ty kolečka maličký. Ono se doporučuje ty kolečka raději větší než menší...ale třeba naživo to je o.k. Jinak velké diskuze o tomhle kočárku ( a teda o všech možných) je na Baby-café.
Ale třeba ho budou mít v té Puntanele, tam těch kočárků mají taky mraky...
17. zář 2008 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: kouknu i tam a nehodila bys mi odkaz na tu diskuzi na Baby café? :wink:
17. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek