• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
23. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska byla sousedka v Baby Kapu a mají tam neuvěřitelný slevy, koupila tam oteplováky a teplou bundu pro 4letýho kluka za 160,- kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zítra tam jdu, ikdyž už nemám co utrácet...ale tohle není utrácení, že?
23. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana: já jsem v baby kapu byla nedávno a taky jsem to tram pěkně vybrakovala.oblékla jsem elišku i adama. :grinning: jeeto tam moc fajn..... :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poradte, kde je v liberci baby kap?
sháním zimní kombinézu a stále marně, tak bych se ráda jukla tam, ale nevím kde to je.
děkuji.
25. zář 2008 ve 04:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky by mě zajímalo kde je ten Baby Kap??? :slight_smile:
25. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak malý je úžasný, konečně se mi srovnal s tím jídlem, už jí pravidelně cca každé 2.5 - 3 hodinky, v noci mi někdy vydrží i 4 hodinky, tak už je to celkem paráda, občas má své dny a nálady hlavně po ránu po prvním jídle je mrzutý, ale jinak je to moje zlatíčko..... :grinning:
Baby Kap je na Letné když jedete směrem na Globus nebo Kaufland je pod salónem Škodovky přímo nad bývalou mlékárnou, je to rohový barák starší nahoře je výrobna a dole je krámek.....
Já tam byla minulý týden malému jsem koupila úžasnou čepičku a také capáčky v podobě tlapiček mají i drápky, no mají tam božííí věci. :wink:
25. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, čtu si diskuze z České Lípy a z Liberce :slight_smile: Dala jsem do vyhledávače hledat slovo babykap a našlo mi to tuto adresu: Baby - KaP s.r.o., Norská 68/15, 460 01, Liberec 11
25. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunycko: no tak to je přesně ono.to je ta dresa,kde je baby kap...je to tam vážně moc fajn. :wink: návštěva stojí za to.nepřeberné množství věcí a navíc levné... :wink:
25. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky tak díky moc, určitě se tam půjdu mrknout :wink:
25. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem se tam odsuď vrátila a nechala tam 1100kč a odvezla si 2 pytle oblečení pro oba prcky. jsem nadšená! slevy zítra končí a už je to hodně přebrané, přesto je stále z čeho vybírat.
25. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak už je to fakt hrozně vybraný :confounded: teda v naší velikosti. Koupila jsem Matesníkovi super bundu,, ale popravdě jsem usmlouvala slevu na neslevovým zboží. Mají fůru holčíčího, ale klučičí už moc není.
25. zář 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy.tak já jsem to do baby kapu už nestihla...a je po slevách.takže si počkám zase na další....hi,,,
27. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, což se zase někdy sejít? protože už je školní rok, tak navrhuji dopoledne v Babyboomu :wink:
28. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana: nemám nic proti.naopak...jsem pro,ale nevím kdy,TP e mi neúprosně blíží.takabych neporodila někde ve městě.hihi :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tady nejaka slecna/pani, co se chysta pristi leto tehotnet? :slight_smile:
29. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holčiny,ty brďo,tady je nějak mrtvo :confused:
Tak si představte,že jsem konečně přestala kojit,noci s tim našim prckem už byli neúnosné,tak jsem se v pátek zdravě nas...a a zničeho nic odstavila a už nedala,první noc-děs běs,málem jsem polevila,druhá už byla lepší a je to čim dál tim lepší,mám pocit,že se blýská na lepší časy a já se konečně po roce a čtvrt vyspim,snad :grinning: Jen ty prsa mě bolí,už aby to mlíko zmizelo :unamused:
Jinak jdu od listopadu do práce,fakt se těším,jdu jen na čtvrt úvazku,na jednu denní týdně,něco si přividělám a zdrhnu na chvíli mezi lidi od plínek :wink:
Any,tak sraz beru,jen podotýkám,že teď,když skončili prázdniny a je zima,je dopoledne boom narvaný,odpoledne je to tam volnější,tak to zvažte.
30. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky, máme problém s boudičkou u X-landera - stále padá, tak ji chceme zítra reklamovat v Pettu. Nevíte zda nám tu korbu hned vymění, nebo to potrvá? A ještě bych uvítala tip na nějakou bezva tašku na kočárek, počítám, že nemusím mít tu X-landerovskou, ale klidně jinou značkua bude to na kočárek pasovat,ne? Díky
3. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám dotaz ohledně monitoru dechu-máme ho pod kokosovou matrací. Malá spí v zavinovačce a když ji vyndám z postýlky bez zavinovačky, tak monitor začne pípat třeba až za 5 minut. Pokud ji zvednu i se zavinovačkou, tak houká hned. Mám teda tu podložku dát radši na matraci? Nebo je to k reklamaci?
3. říj 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak tu jsem po delší době a tady nikdo není.....musí pochválit Danečka už papá v noci třeba i za 5. hod. tak maminku nechá hezky vyspat, je to paráda.....než když jsem stávala každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Laetti: My máme také monitor dechu a malého když jsem měla v zavinovačce či bez tak začal pípat až také po třech minutách to samé bylo i v porodnici, takže si myslím, že reklamace je asi zbytečná!Mám ho také pod matrací..... :wink:
4. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda kočenky! Doufám,že se vám neděla ty tři dny co jsem tu nebyla nějaká dramata. My měli od čtvrtka doma taťku a já mám od soboty příšernou rýmu a nějakou virózu. Je mi fakt blbě
Pavel bohužel nemohl zůstat doma a musel odjet do školy, protože mají praktika nutná pro zkoušky, tak to budu muset nějak zvládnout.
docela jsem myslela na to co Ninu řekla její mudr o tom dlouhodobém kojení.V poslední době Mates začal zase vstávat třikrát za noc na jídlo a navíc začal v noci řádit. Prostě třeba 1,5hodiny rejdí po postýlce,hraje si a rámusí,popravdě je to hrůza. zkouším mu večer dávat kaši,ale stejně jí 2x a mezitm různě blbne.
Taky jsem musela zavést další výchovné opatření, protože si zvyknul jen tak si ucucávat mnohokrát denně a nikdy se pořádně nenajíst. prostě si z jídla udělal ceodenní zábavu a protože kojím co to dá, tak byl pořád u cecku. Takže teď ho nechávám až dokud nemá opravdu hlad, ikdyž to kolikrát končí řevem. taky zas nemáne žádný denní řád...třeba teď už je hodinu vzhůru,ale ještě nejedl. píšeme tu spoluz
musím pochválit MM že když je to nutný,tak dělá, když mě v sobotu viděl tak vzal poprvé Matesa sám ven a jezdili 2 hodiny abych si mohla lehnout. Já nemohla udržet otevřený oči, Mates zlobil celou noc a k tomu mě to právě skolilo. Vůbec jsme toho hodně probrali a pořešili, třeba jsme se tím dostali z krize. doufám.
6. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v pátek máme vítání občánků,tak doufám,že budeme zdraví.
Byla bych ráda, kdybyste mi napsaly vaše zkušenosti a rady ohledně vítání v Liberci. Díky A.
6. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana: ahojky.vítání bylo krásné a v naprosté pohodě.na všechno dohlížely dvě zdarvotní sestřičky není s tím žádnej probléééémmmmmmm :grinning:
6. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
any ať jsi brzo zdravá!Vítání v pohodě, je to moc hezký, vždycky jsem měla obavu,aby to zrovna mimčo neproječelo hlady nebo ospalostí, ale pokaždé to dopadlo úplně perfektně, tak neboj a pak dodej foto! :wink:
Dneska měli ve škole vánoční focení-na kalendáře- a mohli se fotit i se sourozencem. Tak jsem nastrojila Ondíka a fotili se s Kájou spolu. Zvládli to na jedničku a babičky a dědečkové budou mít radost z vánočního dárečku kalendáře s vnoučátkama. :slight_smile:
6. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky liberečandy :grinning: je tady dnes někdo???
8. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky,vrátila jsem se zpět do svého rodného Liberce. Nemám tu žádné kamarádky, je mě 20 a čekám v prosinci miminko. Jediný můj handicap je, že jsem nedoslýchavá.Ale být sama a nemít tu někoho je horší. :pensive:
9. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
Cservici,tak se přidej sem k nám,občas zajdeme i někam na sraz,tak můžeš s námi a kdy čekáš miminko?
Any,tak co,už jsi zdravá?Je fajn,že ti manžel takhle pomáhá.Užijte si vítání občánků,je to moc hezký a roztomilý.
Mě dneska Vítek tak zlobí,pořád něco rozbíjí,vytahuje,dopoledne mi vyvedl obzvlášť vypečený kousek,strčil ovladač od satelitu do hrnku s čajem,který jsem já blbka nechala na stole-nefunguje,bych ho přerazila a sebe taky :angry:
9. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,vítám cservici :dizzy_face: mi si budem určo rozumět mě je taky 20 :grinning: a víš co budete mít?nebo překvápko,jinak verunka roste jako blázen...na konci 6 nedělí sme měli 4050g a 56 cm...12.10 nám budou už 2 měsíce...toto letí co?!jen máme pořád trápení s prdama,já už jsem jen na rýži a mrkvi a trpíme pořád....at jím cokoliv...někdy si říkám že by jí bylo líp kdyby byla na sunaru... :frowning2: zkusím to jeste vydržet ale přemyšlm o tom...měla ste některá s tím taky velké problémy že jste pak museli malé třeba pomalu odstavit a přejít na sunar, :confounded: byla by to velká škoda páč mlíka mám dost,a vím že je to pro ní nejlepší a celo dení řvaní to je holky někdy na mašli opravdu :rolling_eyes: :frowning2:
Jinak bych holky potřebovala k holiči ale copak to jde?jsem jak šmudla :sweat_smile: a o kilech ani nemluvim,nák mě to dolů nejde...mám stejně jako když jsem měla když jsem přišla z porodky dom...rodit sem šla s 95 kili a ted mám 83 a nejde to dolů a nejde-SAKRA. :angry: asi budu muset prodloužit procházky a víc s tatkou ehm ehm :sweat_smile: :grinning:
no zase sem se nák rozkecala...tak se mějte hezky a pište pište at je co číst :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na ty prdy nic nezabíra jen trošku kapky babycalm ale je to jen chvilkový než si na nězvykla,no bez rourky bych už visela na stromě :grinning: a jinak jako masáže a cvičení hahaha vůbec nic akorát u toho pláče a masírovat když pláče to nemá smysl...nechám si ráda poradit takže jestli máte něco osvedčenýho tak budu ráda když se se mnou o to podělíte...jinak v lednici už mám připravené probiotické kapky ale ty jsou až od třetího měsíce tak musíme počkat,a po sabikách jsme trpěli jeste víc-.....je to hrůza :fearful:
9. říj 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cservici vítám tě... :wink:

holky já asi nikdy neporodím.jsem deprimovaná a malému se nechce na svět ani za nic.... :frowning2: začínám mít pocit,že budu adeptka na přenášeníííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono a co očkování, dobrý? Žádné komplikace? U nás zatím dobrý - jsme 10.den po očkování a nic, takže to bude asi v pohodě.

any, vítání občánků si užij :dizzy_face:

Jinak jsme nedávno byli na kontrole v 15.měsících na neurologii-Davídek je šikula, jelikož mentálně a v jemné motorice odpovídá věku-krásně mluví, umí spoustu věcí a velmi rychle se učí všemu novému. Jen ten pohyb nic moc...no...vše dělá správně, jen o něco déle, ale dr. říkal, že poslední kontrola na 18.měsících, že chce ještě vidět, jak David chodí sám bez pomoci. A dneska jsem byli na RHB a tam řekly, že tak do 1,5 měsíce bude sám chodit, což se mi teda moc nezdá vzhledem k tomu, jak je nestabilní, ale asi těm "odborníkům" budu věřit :grinning: Každopádně potíže tím nekončí, je to vše na dlouhou dobu, David má díky té své hypotoni vbočené kotníky, takže nás bude čekat lítání po ortopedii a celkově je hypotonii v takovým stavu, jako máme my na hodně dlouho a rozhodně čeká D. spoustu omezení od zdravých dětí :pensive:
Každopádně mi dr. říkají, že na to, jak v MB totálně zanedbali péči a čím vším jsme si prošli (zřejmě jsme nějak v Lbc nemocnici známý případ, protože nás má v paměti spousta lidí z nemocnice a pořád slyším: jo, vy jste ten porod v MB, co skončil v Praze :sweat_smile: ), tak je na tom hodně dobře.
9. říj 2008 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek