• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Zdravím
Taky se musím pochlubit.Byli sme u dr na půlroční prohlídce a Páťa má 7100g a 63cm,byli sme i pochváleni,prý je o v dovednostech o měsíc ve předu. :slight_smile: Takže jsem hrdá mami :slight_smile: Začali sme dnes s příkrmama,s mrkvičkou.To jsem se nasmála,jen to vyplivoval a u každé druhé se oklepal tak jsem zvědavá jak mu to pojede zítra. chtěla jsem se vás zkušenějších zeptat jak to děláte s příkrmama?Mě dr řekla ať jídla zásadně kupuji ale všude se dočítám,že pak nechtějí domácí,jak to bylo nebo je u vás,vaříte nebo taky jen kupujete.Ty kupovaný jsou prý lepší víme co v tom je.Tak já fakt nevim.Díky za pomoc
9. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jablo: ahojky.Já když jsem s eliškou začínala z příkrmy od hame.ty mrkvičky a podobně,ale jen úplně na začátek.po měsíci jsem jí začala sama vařit mrkvičku a mixovat to.a brala to docela dobře.občas se jak říkáš taky oklepala,a ošklíbla,ale jinak dlabala jako vsteklý pes:o)))a kupovala jsem jí na tyhle přesnídávky bio potraviny a nebyl s tím jediný problém... :grinning:
10. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Lendy,reakce proběhla,právě desátý den po očkování,měl tři dny zvýšenou teplotu a osypal se,ale jinak mu nic nebylo,ani nebyl mrzutej,tak jsme zůstali doma pár dní a teď už je v pohodě.
Gratuluju Davídkovi k pochvale,je kluk šikovnej,musíte mít z něj radost,jaký dělá pokroky :dizzy_face:

Phoebe,klid,když šel malej dovnitř,musí jít i ven,navždy těhotná nebudeš :grinning: Uvidíš,jak se ti ještě bude stýskat po bříšku a po klidu :wink:
10. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Joa Jablo,já jsem zrovna ta matka,co bojovala s příkrmama,nejdřív jsem kupovala a pak mi nechtěl domácí,jednou u druhýho budu vařit od začátku :slight_smile:
10. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mě právě dr řekla ať rozhodně nic nevařim a dávám jen ty kupovaný.Ale asi to teda udělám jako phoebe,jen ze začátku a pak zkusit vařit,přece v tom nebude tak velký rozdíl,vznikne z toho stejně slušně řečeno hnusně vypadající kašička... :grinning: :grinning: :grinning: A zavařovali ste?
10. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
viona: já vím,jenže dovnitř to šlo hladce a bezbolestně..zatímco ven to půjde hůř a to čím dýl tam bude,tím hůř to půjde ven... :frowning2: já vím,že si potom budu říkat,a vzpomínat na ty doby,kdy byl malej ještě v bříšku,ale tohle čekání na nekonečno je na zbláznění...

jablo: já ani nezavařovala.každý den jsem si uvařila mrkev, s nějakým masem,nebo jinou zeleninu(eliška mrkev s masem milovala) mixla jsem jí to a dávala jsem jí vždy čersvé.a trošku jsem to přisladila děti mají sladké rády.ale můžeš to udělat i bez příchutě.jen mrkev a maso a mixnout to do kašičky a uvidíš,že se prtě bude olizovat až za ušima... :wink:
12. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky lidičky.je tady vůbec někdy někdo???já se strašně nudím.chtěla bych už rodittttt
13. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Phoebe kde máš dítě??? já bych se tak chtěla nudit!!!! :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
SLUNICKO: eliška je zlaté dítě.hraje si a nezlobí...téměř o ní nevím.jen když má hlad,žízen nebo když vyžaduje pozornost.jinak je to andílek
13. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKYYYY PRVOTŘÍDNÍ HOVADINAAAAA:

Na tento mini-testík potřebuješ jen asi 1-2 min. (podle toho jak umíš
pocitat) a je to velká sranda! Vezmi si kalkulačku a pojďme na věc:

1. Urči si jeden den, kdy se chceš zaobírat sexem (když si vybereš např.
neděli, tak máš číslo 7). Zapiš si ho do kalkulačky.

2. Vynásob to 50
3. Připočti k získanému číslu 44.
4. To celé vynásob 200.
5. Jestliže si už letos měl(a) narozeniny připočti 108, jestli si je ještě
neměl(a), tak 107.
6. Jako poslední krok z toho odečti rok tvého narození (např. 1978, 1975 ..)

A teď závěr:
Na kalkulačce vidíš 5-místné číslo, že?
1. první číslo ukazuje den, kdy se chceš věnovat sexu. Sedí to?
2. poslední 2 čísla ukazují, kolik je ti momentálně let. Je to tak?
3. druhé a třetí číslo ukazuje Tvoji oblíbenou polohu. Divíš se, že jsme na
to přišli? )))) Pošli tento testík svým kamarádům a dnes ve 22:30 se Ti
přihodí cosi neobyčejné. Připrav se na příjemnou událost...
13. říj 2008 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
slunicko: pořidte si kabelovku a budeš se taky moct nudit.eliška kouká na mimimax.jsou to jenom samé pohádky a kreslené hovadinyy a vydrží u toho hooodně dlouho.kdybych jí nechala,tak by u televize proseděla celý den...
13. říj 2008 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko maminky...jaká byla noc?já dnes nebyla ani jednou na wc a ani eliška mne nebudila.celou noc totiž spala u nás v posteli.tak jsem se konečně jednou dobře vyspinkala :wink: co je tady nového???
14. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy,kdepak pořád jste?já sem nakukuju už třetí den a nikde nikdo :astonished:
15. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, kdyz jste ty zkusene Liberecandy, rada bych se Vas zeptala , jestli jste si nektera nenechala delat test na vysku HCG v laborce v LB nebo JBC? Priznam se, ze nevim, kde to je? a nechci otravovat sestru na gynde, ta toho ma vzdycky plny brejle. vysledky by mely byt uz brzy.
pokud byste vedely, pisnete mi prosim do IP.
moc dekuju
16. říj 2008 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminky.tak mám nové zprávy z poradny.malému se ven ještě prý moc nechce.váží něco kolem 3500g a 50cm.jinak hrdlo je nezměněné,stále jsme na 1,5cm a otevřená už konečně na 2.ale nevypadá to,že by se malému chtělo ven.tak mne pan dr trošičku zklamal... :unamused: ale snad už se něco začne dít. :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,phoebe tak to je krasne... :grinning: uz se moooooc tesis vid? Mas jeste par dnu cas tak se treba uz rozhodne jit na ten svet. Ale muzu rict,ze kamosky co nedavno rodili tak ani jedna v terminu,vsichni prenaseli. (to jenom my byli o 3 týdny driv). A jak se jinak citis?
17. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jablo: těším se strašně moc,ale cítím se už mizerně.to jsi mi zvedla náladu s tím přenášením :grinning: já už dělám všechno možné abych malého trošku popohnala a on pořád ne a ne...a mám strach,že už je moooc velikej...
17. říj 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
asi to behani do schodu pekne flakas.... :grinning: :grinning: :grinning: verim,ze to musi byt celkem na palici,kazdy den cekat zda uz to konecne prijde nebo ne.ale rozhodne se dockas. :slight_smile: budes mit tatinka u porodu?
17. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jablo:no asi máš pravdu.budu běhat rychleji :grinning: :grinning: :grinning: no včera a dnes jsem se tuším naběhala až až.včera v liberci po krámech a sociálce a nevím,po čem všem a dnes jsem byla vněmecku na nákupech a musím říct,že jsem tak vyřízená,že se mi ani rodit dneska nechce.ale usnout mi nějak nejde,tak se flákám u pořítače s nožkama nhóóóóóře :grinning: :grinning: :grinning: jasnačka.manžel byl u porodu první dcerky,bude i tentokrát u Adámka.Moc mi to tehdá pomohlo a dodalo sílu a energii.a byl to báječný pocit,když mi maličkou přinesl v náručí on a podal mi jí.Oba jsme plakali štěstím :wink: Bylo to nádherné.Manžel u porodu chce být dobrovolně.Už v tom má prax,tak to zvládne :grinning: I když poprvé jsem se obávala,že zkolabuje.Ale byl statečnej... :wink:
17. říj 2008 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
halooo,haloooo,všem přeju dobré ránko...dnes jsem se téměř vůbec nevyspala.půlku noci mne bolelo bříško.ale nic se nedělo...jen o5 poslíčci.už aby to konečně bylo...
18. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,phoebe tak to ses teda dobra,jet si do nemecka na nakupy :grinning: :grinning: :grinning: ja osobne bych se bala,ze to prijde nekde tam... Stejne ten chlap nebo kdokoliv jiny te tam silene podrzi co. Nedokazu si predstavit,ze bych mela rodit sama.Muj pritel u porodu byt nechtel ale ja na nej udelala habaduru,rekla jsem,ze bude jen pred a na porod odejde a uz to nestihl :grinning: (Taky je fakt,ze Pata byl na svete za hodinu od prijezdu do porodnice).A jak je ted hrdy,ze u toho mohl byt. Tak uz poslicci,no vidis,ze by uz....
Jaky byl den? My meli navstevni den po babickach a prababickach takze mladej uz spinka,uplne vyrizeny.Kdyby alespon spinkal v noci ale o tom silne pochybuju.I kdyz malej pokrok mam,uz po dvakrat spal do sedmi a nevstaval v pet ale nesmim to zakriknout... :grinning:
18. říj 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jablo...no bylo nás tam několik,takže v pohodě.alespon mám pocit,že jsem malého trošku rozhýbala dnes mám celý den bolesti v podbřišku,tak by to snad moho vyjít....přesně tak.chlap u porodu je úžasná podpora..já byla šťastná,že tam senou MM byl.ale pěknou boudu jsi na něj ušila:o)))hihihi :grinning: u mne dnešek nic moc.jako vždy.uvařila,poklidila.s tím rozdílem.že dnes mám celý den bolesti,ale občas pravidelné,občas halabala..takže asi nic akutního...šikulka.tak tě nechal hezky vyspinkat,,,,
18. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to budeš mít asi pěknou noc co? :grinning: A co Eliška,ta už se taky nemůže dočkat viď. stejně je to takové nostalgické když píšeš jak ti je a tak,vzpomínám jaké to bylo u nás,hrozně rychle to utíká... :slight_smile:
Ale malého je celkem kus vid,moc ti to nezávidím. :sweat_smile:
Dneska jsem potkala kámošku a ta má asi měsíc a půl starou holčičku a představ si,že má přes 5kg,nechápu čím jí to krmí... :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím a hlásím příjezd od babičky!
my jsme si trochu odpočali, ikdyž počasí nám nepřálo. No a abych mámě trochu pomohla,tak jsem stejně denně vařila pro všechny a uklízela a zatápěla. Takže abych si já opravdu dala pohov tak bych musela někam all inclusive k moři Mámě se rozsypala záda, ale na neschopenku nejde, takže jí je dost špatně, shání novou práci, rozpadá se jí vztah, no popravdě jsem si přivezla v hlavě spoustu nových starostí
Ale i radostí Matýsek tam byl blažený když se večer všichni sešli doma, naučil se konečně válet sudy, díky tomu už opravdu může být jedině na dece na zemi, nebo zavřený v postýlce. A začal náááádherně žvatlat. hrozně legračně u toho klape pusinkou. Kromě tradičního bábábá a pod. provozuje ještě takové šuškání a špitání z toho, že se takhle rozjel mám fakt radost
Asi na to neměl v poslední době čas, protože hodně rostl, už nosí 74/80...

Ale nespí, pacholek usne kolikrát v 18h a ve 21 už je vzhůru a plný energie k řádění. Přitom odpolene po 15h usne jedině na chvilku v kočáře. To pak vydrží do 19h a vzhůru je cca od 23.... takže já si to vybírám teď
No dneska by mělo být krááásně,tak doufám že to vyjde. musíme do města
20. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy, omlouvám se , že vám sem vpadám. Nevíte, jak to má manžel v den porodu v práci? Jestli je na to nějaké volno - paragraf nebo si musí vzít dovču. Bude si brát celý měsíc po porodu dovču, ale mě asi budou vyvolávat o něco dřív, protože se jim malá zdá menší, takže té dovolené tolik zas mít nebude a každý den se bude hodit. Ahojky a ať Válm dělají mimísci jen samou radost. Lenka
20. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky anakonyes,to se pocasi opravdu moc nepovedlo ale dnes ti to vynahradilo. :grinning:
je úžasné když začínají žvatlat.Každou chvíli se naučí něco nového a pak to dělají pořád,krásně legrační že. :grinning: :grinning: :grinning: no vidim,že ty to máš večer a my po ránu.Páťa je plný elanu klidne kolem 5-6hod a zvládne to i dřív ale to už jsem řekla ne a dělám,že spim,chvíli se povaluje žvatlá a pak ještě na chvíli usne ale to opravdu jen max do té 6hod :frowning2: Pak už opravdu musím vstávat... a to je ještě každé dvě hod v noci vzhůru
20. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, chcete do budoucna holčičku nebo chlapečka???? Tak zkuste tento graf, můžete si i zpětně zadat data a uvidíte, že dítko které máte doma je podle toho grafu právě, že holka nebo kluk.......je to téměř 100%. :grinning:

http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni.php
22. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, totálně nestíhám a zanedbávám vás :wink:

byli jsme včera na kontrole v 6ti měsících a Mates měří 68cm a váží 7,70kg, paní doktorka ho chválila úplně za všechno. Probrala jsem s ní problémy s kojením které máme a vypadá to, že jsme dokojili. Od toho jak mi bylo před dvěma týdny špatně, mi totiž stále ubývalo mlíko a hlavně Mates ho přestal chtít. Byla jsem z toho docela smutná,ale doktorka mi vysvětlila, že Mates je klasický "masový" dítě a tím že už maso dostává, tak nepotřebuje ještě mateřský. Tak to vypadá, že Mates odstavil mě a né já jeho...
Ale tím že se to rozseklo, tak už mě to netrápí. dám sem odkazy na fotky
23. říj 2008 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
23. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tady jsou aktuální fotky z října, ale je to na rajčeti, zatím jsem je nestihla zmenšit a dát sem
http://arakis.rajce.idnes.cz/rijen2008/
23. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek