• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
HOJ!!
Kacm, kaše se začínají od 4 měsíce! co zkusit jinou značku UM? já jsem kvůli hladu z Nutrilonu přešla na
Baby Lactum a výrazné zlepšení všeho, včetně vleklých problémů s trávením. Je mírně levnější než Nutrilon, asi o 20kč. A taky jsem popravdě zastánce začínání se zelenkou v poledne a ne kašema, ale to je můj názor. Lendy s Davídkem taky mělí plně UM tak se zkus obrátit na ní, jaký měli postup při zavádění příkrmů. :wink:

Jablo, tak květák a brokolici jsme ještě nezkoušeli. Ale kedlubnu s bramborama a cuketou jo :wink: já vařím podle knížky. tak se držím i dávek, ikdyž mates většinou nesní celou porci.

SHÁNÍM GOLFKY, TAK KOLEM 1000,- KDYBYSTE NÁHODOU NĚKDO VĚDĚL... :sunglasses:
31. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že jsou kaše od ukončeného 4. měsíce.....my jsme na UM od 6ti nedělí a stále jsme na Nutrilonu 1, zkoušela jsem dávat i Sunar,jelikož po Nutrilonu měl hlad a chtěl jíst každou hodinu a půl, což mě Mudra řekla, že to nesmím,tak jsem pak zkusila dát Sunar zda nezasití více, ale ten malého pořádně zabetonoval, takže jsem to ani dál nezkoušela a jsem na Nutrilonu, časem si zvyknul a jí opravdu každé tři hodiny v noci někdy vydrží i 5. hodin spinkat,takže si nestěžuji, ale chtěla jsem jen vědět s jakou kaší bych měla začít, aby byla pro Daňu nejšetrnější, kaši budu dávat jen na noc jinak samozřejmně začneme s příkrmama od Hami, už jsme nakoupili řádnou zásobu v Makru....hihi, časem bych pak chtěla vařit, ale Mudra mi říkala, že je lepší do roka dávat tyhle ty skleničky....tak asi záleží na každým..... :wink:
31. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any,tak zkus zkouknout internetoý bazary,třeba mimibazar,apod.Nebo se koukni v bazaru v Chicu v pražský,tam by mohli něco mít a pokud chceš nový,tak se tam taky poptej,mohli by ti poradit,vim,že jedna známá má levnější golfky,ale nevim přesně,kolik stály a nejdou ani polohovat do lehu :unamused:
31. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo: ahojky.no ted se nám daří docela fajn.Eliška je u babičky v Liberci a já jsem doma sama s manželem a adámkem,takže to jde.Jak je doma eliška,tak je to fofr... :grinning: musím jí pořád hlídat,protože se motá kolem malého a furt ho hladí a pusinkuje a mazlí se s ním a strká mu do pusinky dudáka,tak se bojím,aby mu neublížila...tak jsem mírně nervozní a vystresovaná,ale to je asi jen než si zvyknu... :grinning:
31. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe: ahojky,tak to se ti nedivim,ze trochu silis ale to snad za chvili prejde. No jo,chce ti urcite pomahat a jako starsi sestricka se o sveho brasku musi prece postarat. :grinning: Pockej za par let az si budou vjizdet do vlasu,budes vzpominat... :slight_smile: A co ty,jak zvladas zacatek sestinedeli? Jinak Pata uz se mi asi rozbastil,dnes snedl pulku sklenicky mrkvicky s bramborem a vic skoncilo v brisku nez na nem tak jsem mela taaakovou radost. :slight_smile: :slight_smile: co staci k radosti...
31. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo: ahojda.No gratuluju že malý konečně papká..Taky jsem měla velikou radost,když eliška začala pořádně baštit příkrmy:o)))znám to moooooc dobře.

no trošku šílím,to máš pravdu,ale jak říkáš.za pár let si budou vjíždět do vlasů a prát se.jako každý sourozenci...ted je opravdu báječná,jak se s malým chce pořád mazlíkovat a pečovat o něj.tak jí učím,aby stejně zacházela s panenkou,jako já s malým a docela to funguje.dokonce se pokoušela kojit:o)))hihi vážně mne rozesmála,jak přišla s panenkou strčenou pod tričkem a řekla mi,že papá mlíčko.sem sebou málem švihla na zem,jak jsem se řehtala:o)))je to sluníčko.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pheobe ahoj,to jako fakt jo,roztomile. Opravdu jsi me tim pobavila az se pritel divi cemu se tak smeju ale kdyz si to predstavim... :grinning: :grinning: :grinning: Aspon mas o zabavu postarano. Pokud takhle bude pokracovat tak vzdy vse zvladnes levou zadni a s poradnym usmevem. :slight_smile:
Dnes bylo nadherne ze. My toho taky hned vyuzili a stravili cely den venku.Dopoledne jsme sli do bzenu,meli mit den otevrnych dveri protoze udelali nove bazeny pro prcky a ja nad plavanim dost uvazuju tak jsem chtela mrknout at mam nejakou predstavu a oni to presunuli az na pristi tyden.No nebyt tak krasne,budu vytocena,ze jdu zbytecne ale takhle mi to ani nevadilo a odpoledne znovu ven ale to sme sli kolem prehrad proste krasa. Uz jsem ani neverila,ze takhle jeste muze byt. co vy?
1. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Tak se taky pridavam k liberecandam :slight_smile: Kacm,jak se ma Daniel?A co porod a ten Dlouhy?Me zas rozhodil po porodu s antikoncepci.Napsalmi Cerazzete a furt sem pak spinila a zas pak dostala a mam toho na pul roku,tak co s tim?!No,jinak pomalu budem mit za chvili mame 4 mesicky :grinning: Ani nevim kdy jsi porodila,kdyz sme se videli naposled,to bylo tak 2 tydne pred porodem?Dala sem na spoluzaky nejaky fotky Daniho.Jinak taky sme na Nutrilonu,od 2 mesice.A musim i zahustovat Nutritonem.
2. lis 2008 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo: ahojíííky. no fakt...je s ní ted sranda.já byla s malým venku v pátek.musela jsem vyřizovat nějaké věci ještě kvůli porodnému a mateřské,tak jsem vyrazili ven no a včera byla s malým na procházce tchýně se pochlubit:o)))a dnes půjdu já až půjdu k našim pro elišku tak si vyrazím s kočárkem...už se těším.venku je fakt krááásně.dnes ráno jsem si sedla se snídaní na zápraží a musím říct že paráááda...jako by bylo jaro:o)))jinak taky jsem přemýšlela,že bych s malým začala chodit do bazénu plavat.nevíš od kolika měsíců to je???mohly bychom se tam sejít...jestli budeš chtít...s elou jsem nechodila a pak jsem toho litovala,protože tak od roka měla strašný strach z vody a vůbec z koupání.až letos přes léto se to zlepšilo,protože táta koupil na chalupu velkej bazén a to jí bavilo.protože dosáhla už na dno a mohla cupilat za míčem a sedět v kruhu.z toho byla nadšená a ted by pořád chtěla do bazénu,chtěla jsem jí tam vzít ještě než porodím,ale nešlo to,protože mi začala odcházet plodovka,tak jsem dostala anibiotika a koupat jsem se mohla leda ve snu... a ted jsem zase pro velký úspěch šestinedělka,takže voda nepřichází v úvahu.hi :wink: smůla :unamused: a co jinak malej? už je mu 7 měsíců,to je s těma dětma sranda... :wink:

monina8: vítám tě.hele ten dr Dlouhý,není on nějaký divný???kacm kvůli němu porodila o 3 týdny dřív a tobě napíše mizernou antikoncepci????já chodím k Soukeníkovi.je suprovej.nemůžu si stěžovat,ale moje ségra chodí taky k dlouhánovi a nedá na něj dopustit...tak já nevím,
2. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zdarec Moni, tak to je super, že jsi sem také zavítala. Ty jo to fakt letí, tak vám už budou 4 měsíce, no my jsme ve čtvrtek oslavili čtvrt roček....hihi :slight_smile: . No porod byl docela rychlý, Dlouhý mi předčasně porušil branku hemiltnovým hmatem a tak jsem za 3 dny odrodila, tento hmat se dělá až když přenášíš a nebo máš už termín a to já zdaleka ještě neměla, takže jsem z toho byla vyprdá, nejednou mi v noci začala odcházet plodovka a to jsme 2 hod. před porodem se vrátili z kina (byli jsme na Báthory) takže jsem tomu nevěnovala nějakou pozornost, protože po tom zákroku jsem také trochu krvácela, takže jsem si myslela, že špiním, ale bylo toho nějak moc, tak jsem si dala sprchu a vanu a najednou začali bolesti, takže v půl čtvrté jsem vyrazili do porodnice a malý se v 7:10 narodil, je zdravý, jen máme manší vrozenou vadu srdíčka na kterou bohužel při UZT nepřišel říkal mi, že prý by na to nepřišel ani kdybych byla na tom nej. Ultrazvuku, tak ti nevím, ale byla jsem na něj dost naprdnutá.....no.
No můj bratránek chodí s holčinou a jeho ségra tedˇ prodila chlapečka a také chodí k Dlouhému a porodila ho s roštěpem patra a on na to nepřišel prostě to na UTZ neviděl, takže je z toho psychycky zničená. Nevím každý na Dlouhého nedá dopustit já jsem také na něj nikdy dopustit nedala, ale po tomhle už si nejsem jistá!!!!!!!!!!!!!Takže raději nechci komentovat!!!!!!!!!!!!!!!!
Nechala jsem si od něj napsat Mirenu zatím špiním a menstuaci jsem měla už 2x tak nevím zda ta Mirena byl dobrý nápad, tak uvidíme. Já Cerazzete neznám, tak ti nemůžu poradit, ale třeba se nám to srovná.........časem snad!
No to už také začnete s příkrmem brzy vidˇ? Mrknu na fotečky Danýska a kdy odlétáš......mějte se zatím krásně. :grinning:
2. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,prosím vás kdo má tak dvouleté dítko...eliška se mi už asi 6týdnů počůrává.nevím,jestli to dělá schválně,nebo je to samovolné,ale zítra jí vezmu k dr se poradit.kdyby se začala počůrávat po narození adama,tak by byla příčina jasná,ale takhle vážně nevím...a pokud vím,tak jí nikdo neublížil,neseřezal,ani nic.je to normální verselé spokojené dítě,ale tohle mi připadá jako psychický problém,ale nevím,kde by k němu přišla...prosím jestli můžete,nebo máte s tímhle zkušenosti,tak mi poradte...
2. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe caauky,snídaně na zápraží? Vy bydlíte v baračku? Tiše závidim,taky bych brala mít domeček než bydlet v tom šíleným paneláku. Jinak s tím plavanímnevim jak je to jinde ale u nás v Jablonci se plavat může od ukončeného 6.týdne a to ve speciálních vanách,skupivé až od 5.měsíce.Škoda,že se tak nemůžeme potkat ale jinde určitě ne? Ráda tě poznám osobně. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já právě taky chci začít,Páťa vodu miluje tak by ho to mohlo bavit a je to takové spestření a četla jsem,že pak děti nejsou tak moc nemocný (ale nevim,co na tom je pravdy).A taky záleží na penězích,sice ti 1000kč přidá pojišťovna ale pokud si řeknou pálku tak na to kašlu,no uvidím příští týden.
Jinak Páťa je šíleně živé dítko,leze,sedí,už se i postaví takže mi jen lítáme za ním protože je velký frajer a přece se nebude držet oběma rukama takže jen jistíme.Už jsme musieli dát i vše z jeho dosahu protože ho vše zajímá a nejraději by to ochutnal co kdyby to náhodou bylo k jídlu. Ale tohle znáš. :slight_smile: Takový můj mazel. A zažili ste tu separační úzkost? Páťa totiž v posledních dnech nechce být u nikoho jiného,hned se po mě sápe když si ho vezme kdokoliv jiný i táta tak nevim.
A jaká byla procházka?
2. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Kacko.No,to sem rada,ze sem sem nahodou zavitala,protoze tuhle stranku sem fakt objevila nahodou :sweat_smile:
No,tak to jsem ani nevedela,ze jsi porodila takhle driv.Ten Dlouhy je trochu divnej,hmm ja tam byla jen po 6ti nedeli,nemela sem to jeste dobry(uz sem chtela sex),rekl mi ze jeste mesic pockat,ale pak sem uz videla ze to pujde,tak za tyden sme to prubli a v poho.Mela bych jit na kontrolu,ale jak se tam dokopu,to nevim.Jeste k tomu nemam furt hlidani.Manzel uz je doma,musel do prace a vyrizuje mi to vizum.Snad to do konce pristiho tydne bude.Uz me to tu moc nebavi,zacina byt zima a tam je jeste 35. :slight_smile: Hmm,trochu mam stres jak bude malej v klidu v letadle,jeste ktomu musim prestupovat :frowning2:
Jinak to koukam,ze jsi mela ten porod tak rychlej,takze parada.Chtela bych te videt s prckem,jestli budes mit cas,tak se muzem sejit. :wink:
Jinak holky,chtela sem se zeptat,jestli vase mimca mela taky stroupky na hlavicce.Dani ma,vycesavam,mastim,sampon moc nepouzivam a furt se mu to vraci.Ma to i takovy zarudly a skrabe si to az do krve chudacek.Dr. mi dala vazelinu a rikala ze to je normalni,ale fakt nevim nevim.Kamosky holcina to taky mela,ale ji to zmizlo hned.Tak co s tiimmmm... :unamused:
Dikys.Zatim pa
2. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :slight_smile:

ZÍTRA, V ÚTERÝ, JDEME ODPOLEDNE, TAK KOLEM TŘETÍ DO BABYBOOMU, NECHCETE SE NĚKDO PŘIDAT???
KLIDNĚ DORAZÍME I DŘÍV. ZATÍM JSU JÁ A SLUNÍČKO A MOŽNÁ JEŠTĚ JEDNA MOJE KAMARÁDKA. :grinning: :grinning: :grinning:
BYLA BYCH RÁDA KDYBYSTE SE JEŠTĚ NĚKDO PŘIDAL :wink:

Moni, mě taky přebylo Cerazette, po viróze přestal malý chtít moje mlíko, tak mi zbyly 2 měsíce :angry: jinak těch vrozených vad je dneska strašně moc, taky jednu máme a taky na ni měli přijít už před porodem aby Matýsek hned dostal léky. No Blumlová, ikdyž na ni nedám dopustit, mě neposlala na druhý velký UTZ v 32tt, udělala jen malý... tam by na to bývali přišli. No , nic to už je jedno :wink:
k těm šupinkám, já teda nepoužívám žádná mýdla nebo šampóny nebo pěny, jen vodu a mazala jsem Matýskovi hlavu denně, teď už jen občas, protože mu už hodně houstnou vlásky, ale šupinky se občas objeví i teď.

Kacm, mě řikala mudr, že špinit se může 3 měsíce než si tělo zvykne na ten Levongesterol, pokud nějsou bolesti a opravdu krvácením, tak je to v normě. Ale taky mě to točí :rolling_eyes:

Moni, plavání stojí kolem 2500,- mi teda nesmíme chodit plavat, ale původně jsem to v plánu měla. Plavání ve vanách ve studiu Beruška stojí 270,-kč za hodinu. Děsný prachy :rolling_eyes:

Viono jak bylo v práci? :slight_smile: doufám že žádná specialita :wink:

Phobe s tím počůráváním určitě za mudr dojděte, třeba to může být i infekce močových cest. :confused:

Dala jsem Matýska do postýlky že vyluxuju a on mi usnul...
3. lis 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, my se s Davídekm zítra přidáme, jestli to neva :wink: Cca třetí je pro mě ideální doba.
3. lis 2008 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, budeme jen rádi :wink: já tam zavolám a zkusím rezervovat stůl u ohrádky
3. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak mi zítra taky možná dorazíme,pořád jsme se nemohli zbavit tý blbý rýmy,ale dnes konečně Víťa nenudlá,tak pokud mu to vydrží do zítra,přijdeme,ještě dopoledne napíšu :slight_smile:
Dnes jsme byli u doktorky,protože má malej už dva měsíce ekzém a dostali jsme doporučení na kožní :frowning2: ale asi nejspíš jsme vypátrali,z čeho to má,z vody,prý ji tady na liberecku moc chlorujou,říkala doktorka,že nejsme ani první....když jsme byli u našich v rumburku,tak se mu ztratil a jen co jsme se vrátili do Liberce,tak se mu vrátil.Tak teď musíme mýt převařenou vodou a po kontrole na kožním se uvidí.Nejradši bych jela v létě k moři,to je zázrak pro ty malý dětičky,ale kdo ví,co bude za měsíc,natož v létě.
Any,v práci fajn,byla to klidná služba,akorát na rozkoukání,nic moc akčního :grinning: jsem asi vadná,ale mě to tam fakt bavilo,bude to příjemný zpestření mí mateřský dovolený a ještě vydělám pár kaček.
phoebe,taky mě napadl zánět....vezmi s sebou malý moč,pokud máš zkumavku,stejně ji po tobě budou chtít.
3. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo ahoooojky.no máme domeček.nebydlíme přímo v lbc. tady je adresa mého alba na modré střeše.tak se můžeš mrknout... http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=197273
jinak právě jsem se s elou vrátila od dr,prý je to reakce na sourozence,že se už všechno netočí jen kolem ní,ale že prý to brzo přejde,že je to psychické,protože brášku má ráda..a jinak budu moc ráda,když se někdy sejdeme.trochu pokočárkovat je fajn.nebo sednou do cukrárny... :wink: no s tím plaváním e to zajímavé,pokusím se najít nějaké bližší info...No a Páťa je šikulka. děti absolutně nemají pud sebezáchovy.pamatuju si,když se eliška jednoho krásného dne rozhodla,že sama půjde po schodech dolů k babičce.no naštěstí jsem ji zarazila dřív,než se stihla zkutálet,ale už byla o dva schody níž a jak jinak,lezla hlavou napřed,zadek nahoru,takže mne jímala hrůza,když jsem to viděla... :confused: to období ochutnávání měla el taky děsný.všechno na co dosáhla...velké,malé ostré,kulaté...všechno do papulky..období,když jsem se báa dojít si na záchod aby něco nesnědla,nestrčia do nnoosu a jiných tělesných otvorů a dutin... :grinning: naštěstí to máme za sebou a nyní máme období,kdy všechno rozlejváme a snažíme se to o5 uklidit.no dnes ráno jsem málem vyletěla z kůže.vytáhla si adamův košík s kosmetikou a rozlila mi úplně nový olejíček do pokojíčku na stůl,na zrcadlo a na zed,neopomněla si polovinu nalít na hlavu a zbytek do koše s čerstvě vypraným prádlem.moje blbost,měla jsem ho včera vyžehlit...byla jsem líná...příště už nebudu...takže jsem jí ráno musela umýt hlavu,aby nevypadalam u dr jako socka...prádlo jsem o5 hodila do pračky.umyla jsem stůl,oblékla elu,vydrhla zrcadlo do toho začal vřískat adámek,že se pokakal a že má hlad...manžel byl v práci,takže jsem doma byla sama.už mi šly pomalu do očí slzy vsteku.a měla jsem chut naší krasavici něco udělat...nakonec jsem si raději udělala silnou kávu a sedla si ven.jinak b mne trefil šlak a sotva jsem dosedla a chtěla jsem se napít,tak malý o5 zpustil a musela jsem jít kojit ke kávě a rohlíku se sýrem jsem se dostala po 2 hodinách boje s dětmi.kafe studené jak psí čumák,tak jsem si udělala nové,koúla jse ho do sebe a musela jsem jít k dr.toť o dnešním fajnovém pondělním ránu... :grinning:

jinak holky děkuju za rady.vzala jsem ranní moč k dr.nebylo tam nic.žádný zánět,žádná infekce,ale pro jistotu ještě moč odeslala na revizi na hlubší prozkoumání,jestli tam nebude něco schovaného,ale myslím,že to bude opravdu jen tím malým...snad se s tím brzo vyrovná,že maminka už nemá tolik času jako dřív,ale pořád jí říkám,že jí ám moc ráda a že je to moje malá holčička a hraju si sní dennně vyhradím třeba hodku,dvě když malej spí a čteme si knížku,nebo stavíme kostky,tak snad to bude fajn.. jo a na srazík bych dorazila moc ráda,ale s a dámkem se mi zatím moc courat nechce.přecijen jsou mu teprve dva týdny...ale příště už bychom snad mohli i my... :wink:
3. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe caauky,domeček? Vždyť to je pořádný barák. :grinning: Ale nebojíte se takhle u lesa? :slight_smile: To malování je úúžasné,taky to mám v plánu až Páťu přesťehujeme do vlastního pokojíčku a to vidím tak na jaře,už mu bude rok tak to bude akorát. Jak dlouho vám to trvalo než ste nakreslili? No aspoň mi pak poradíš. :slight_smile: Neboj,s Eliškou to bude zase v pořádku,jen co si trošku na brášku zvykne.Tím si asi musí projít každý.Ikdyž se jí věnuješ tak už tě nemá jen pro sebe a není středem pozornosti.Já mám o 7let mldší segru a taky jsem žárlila,já věčně tvrdila,že mě bolí hlava a pak me to preslo.A kámoška když porodila druhé dítě tak si tím musela projít taky.Holt to k tou asi patří ale důležité je,že zase bude dobře.Ale není to jednoduchý viď? Jinak jak prochajda tak ta cukrárna zní dobře,já ráda sladký. :grinning: :grinning: No páni,ty máš teda pomocnici umí si poradit když chce utřít stůl i zrcadlo a přitom vezme i sebe,všestraná,to se bude hodit. :grinning: Ale,že si ty děti umí vybrat dobu kdy se to zrovna hodí nejmíň viď. :grinning:
Jinak škoda,že nejdete až ke konci týdne,přidali by sme se k vám ale jsem do středy bez auta a drkotat tramvají se mi nechce.Tak se k vám rádi přidáme příště.
3. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera jsme s Daňou byli na očkování dostal tu hexa vakcínu a také jsme mu nechali dát Prevenar, večer dostal teploty 38.7 po odečtení 38.2 tak jsme mu dali Paralenový čípek do zadečku a dnes ráno ještě teplotu měl,ale už menší! Mudra nám říkala, že to může býr reakce. No já včera malého vykoupala a prý se koupat nesmí to mi řekla kamarádka až když jsme měli po koupání, tak snad se nic nestane, ta Mudra nám nic neřekla, že nesmím koupat po očkování, ach jo já ty doktory nějak tedˇ nemůžu vystát, na co se nezeptám sama, tak nic neřeknou!!!!!!! :angry: Dneska přijde mamka chci se zeptat zda malý může ven, nebo zda máme raději zůstat doma??? No když nebude mít teplotu tak bych ho na hodinku ven vzala, ale nevím zda můžu po tom očkování........díky za radu.

Jéééé Moni,tak to ti závidím, také bych jela za sluníčkem, no plánujeme že příští rok určitě vyrazíme alespoň do Chorvacka ...... tak se taky snad dočkáme. Tak zatím pa pa pa a pěkný den :grinning:
4. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se že Vám sem lezu, ale chtěla by jsem Vám nabídnou originální dárek třeba k vánocům nebo jen tak, prodávám ručníky se jmény pouze za 149,- můžete se podívat na můj inzerát, kdyby jste chtěli, tak mi stačí napsat do IP.

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=176527

Hezký den Renča
4. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mini, tak se vidět můžeme co třeba příští týden.....navrhni den a hodinu.......necháme to na Vás, pa pa :grinning:
4. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, kacm o tom koupání slyším prvně, my jsme normoš koupali, naopak vlažnou koupelí se teplota doporučuje srážet. Takže si určitě nedělej starosti :wink:
4. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Any my možná dneska taky dorazíme na srazík jo? :wink:
4. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo super :grinning:
4. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo ahojíky,ne nebojíme vedle nás je ještě spousta baráků je to super...když chci na houby,tak nemusím daleko...jen za branku... :grinning: jinak děkuju za pochvalu malování.dalo mi to docela zabrat.hlavně ten první nákres na papír a pak to nastříhat...jsem kutil začátečník,ale poradit si dokážu.když jsem říkala jirkovi,jakým způsobem jsem to překreslila na zed,tak se divil,jak je možné,že i to vůbec vyšlo..ale vyšlo.jsem přece ženská poradit si dokážu sama a to vymalovávání mi trvalo asi tak 2hodinky,jinak celá ta příprava pa překreslování dělala jsem to baj očko půl dne jeden obrázek.. a to už eliška stihla jeden obrázek zlikvdovat.ten co má u postele kouskama to rozmazala.tak jsem měla vztek...joela je opravdu pomocnice první kategorie...někdy na zabití.hlavně když se snaží uklízet "tatínkovským" stylem.(vše co najde a neví co s tím tak to hodi pod postel)hihi :grinning: a já se pak divím, kde co všechno nenajdu...

kac s tím koupáním je to blbost.koupat můžeš po očkování bez starostí...nevím,proč by v tom měl být problém...klidně koupej a neboj se...já taky normálně koupala... :wink:
4. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi nakonec dneska nedorazime,omlouvám se a budeme se těšit na nějaký další srazík,naplánujte ho co nejdříve,pěkně pokecejte a udělejte pár fotek,ať vidím,jak ty vaše dětičky zase vyrostly :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm,já taky o tom koupání po očkování nic nevim :confused: :wink:
4. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holciny,tak sem mu dala na ty stroupky framykoin,cetla sem,ze je to na tyhle stroupky,zitra stejne zajdu k doktorce,jestli mi zas rekne,ze to je v poho,tak na ni asi vystartuju :angry: Dneska se malej tak drapnul do ucha,ze pekne tekla krev,chudacek :pensive: Jinak sem dneska byla poprvy v ty novy Hypernove.Hruza,nejak me tam bolela hlava a nez sem si neco vybrala,tak sem musela mazat domu,mama mi hlidala Danika,docela chaozz,a jeste k tomu sme tam pak nejak zabloudili a nemohli se dostat ven.Docela zabava :slight_smile:
Kacm,sejit se tedy muzem,mam volno furt.Tak to by sme si jeste upresnili
na konci tydne,ju?
Zatim se vsichni mejte,ahoojjjj...
4. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy, tak jaký byl srazík???? Určitě příště půjdeme už s vámi :grinning: , tak malý konečně je bez teplot, tak jsem ráda, hurááááááá už jsem se bála. No s tím koupáním mi to říkala kamarádak, že se po očkování nesmí, tak jsem byla trochu z toho vyplašená, prý když v porodnici očkují miminka, tak ten den se také nesmělo koupat, to já nevím, jelikož já tam byla 8 dnů a malého jsem koupala jen 1x a to očkovaný ještě nebyl, takže jsem toto nevěděla, ale asi je to v pohodě,jak píšete.
Také jsem včera byla v dětském ráji reklamovat tašku ke kočárku pěkně se nám roztrhala na bocích po 3 měsíčním užívání, takže vše drahé také není kvalitní, jak jsem se přesvědčila!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni mamka mi také včera hlídala Danečka, tak jsem se jela také podívat do nové Hyperky, je to Mega market, tale je dobré, že tam seženeš pod jednou střechou prakticky vše. Koupila jsem si tam džíny, konečně něco na sebe, už mi zbývá do své původní váhy asi 3 Kg, takže jsem to prubla no nevím zda to ještě schodím, když už nekojím, ale kila šla docela rychle dolů. Nabrala jsem 16Kg za celé těhu a to jsem šla o měsíc dříve rodit.
Určitě se ozvy a dáme srazík, můžeme jít do babyboom café.....tak se opatrujte a zatím pa pa. :grinning:
5. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek