• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahojky, tak srazík byl super, jak jinak. Děti jsou draci :grinning:

jaku tady je ten odkaz http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary/dictionaryofsigns.aspx?letter=A

Bože to dítě nechce spát po obědě, co mám dělat :astonished: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taktéž hodnotím sraz na 1******!
Sluníčko díky moc, právě jsem teď o tom četla na koníkovi a dokonce 18.11. mají v MC Čmelák přednášku na toto téma, tak tam asi zaskočím.
Jo s nespinkacím batolátkem ti neporadím- Ondra řádí od 7h a ještě pořád pochoduje v postýlce - asi holt napodobuje Mikuláška.... :wink: .
5. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Kacm, tak to jsi ciperka,kdyz uz jsi skoro na sve vaze. To ja mam jeste furt 10 kilo navrch. Ale uspesne hubnu dal. Pribrala sem celkem 30, takze to jde fakt pomalu. Ale snazim se, hlavne moc nejist a zadny sladkosti a malicko doma cvicim. Kdybych mela hlidacku, tak bych chodila hned do posilky, ale to musim pockat az budu u manzela :unamused: Jinak k dr. sem to dnes nestihala, byla sem si konecne podat zadost o ten rodicak, na dva roky to chci.Hmm, musim tam zitra zas, zapomnela sem tam dodat novy rodny list malyho, maj tam jen ten stary, co mel jeste prijmeni po me.Proste zas zmatky :slight_smile: Jo, konecne jsem si prohlidla to tve fotoalbum, fakt krasny fotecky. To ste si nechali zalezet, vid? Danisek je krasnej.Zda se mi, ze je vetsi nez muj Dani :slight_smile:
Ted sem v knihovne, sem chodim na net a taky tady muzu v pohode nakrmit malyho.Tedka spinka lumpik.¨
Tak zatim pa pa........
5. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janí, nevíš kolik ten kurz v Čmelákovi stojí???? musím tam zavolat, taky bych tam ráda šla, ale nevím jestli mi pohlídají Matesníčka a jestli ba to tam taky ty 2 hodiny vydržel :unamused:
5. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe ahooojky,jak se daří? tak konečně jsem se sem dostala, drahá polovička byla doma tak si zabral pc a ani na chvilinku me sem nepustil.Ted koupe Paťu tak jsem hned vlítla. :slight_smile: No je faktže na houby to opravdu kousíček,je můžeš mít rovnou na zahradě. Ale krása,fakt závidím. :wink: Jak je veliký ten váš,jak říkáš,domeček? (pro mě to je totiž vila. :grinning: ) S tím malováním,to jsi rychlík a samozdřejmě velký šikula.Ženská ta si dokáže vždy se vším poradit.Myslela jsem,že to trvá mnoheeem déle.No uvidíme jak to bude u mě.Nejhorší je,že Ruda rád do všeho kecá a nejlépe kdyby to bylo po jeho takže u nás to bude dost zajímavé. :slight_smile: Tak tátovský styl mě asi čeká taky akorát s tím rozdílem,že se nebude házet pod postel ale rovnou do skříně.
5. lis 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko dík, ten odkaz je super :grinning: zank pro babičku a dědu mě dostal :grinning: :grinning: :grinning: ale je to krásně logický, už to mám v záložkách :wink:
5. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any nevím, mají tam sice ceník (vycházelo by to ccna na 100,-Kč), ale nevím zda je identický pro všechna témata. Taky bych raději tam skočila sama, onďa tou dobou spí, ale nevím, zda by třeba pro praktickou část nebylo lepší tam být s dětičkama. Zkusím tam písnout a dám vědět jo?
5. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
koukám,že se vám srazík vydařil,tak koukejte domluvit další :wink:
Teď jsme se s Vítkem vydali ven na procházku a akorát začalo pršet :angry: ,tak jsme zase zacouvali domů a jdeme uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Užijte si pěkný víkend :slight_smile:
7. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě to nedá, abych vám to sem nenapsala :wink: :grinning: Dnes jsme byli v Liberci v Kauflandu (vedle OBI) a viděla jsem tam cestovní postýlku i s mezipatrem za 719,-, tak pokud některá sháníte, tak šup šup tam :wink: :slight_smile:
8. lis 2008 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jste tu???jaká byla noc?malý vstával krááásně.večer v 11 se vzbudil,pak ve 4 a pak v 7.no prostě zlatíčko.ani prdíky nás netrápí a to jsem včera měla hrachovku..zjistila jsem,že když se najím hned po kojení,tak pak malý nemá při dalším jídle problémy s prdíky,asi ze mne ten hrách vyprchal nebo co jsem happy.no a spala jsem až do půl 11.takže jsem jako sluníčko dneska:o)))

jablo ahojda.no já když mám doma manžela,tak mne taky k počítači nepustí a vždycky se o něj pereme.už si pomalu říkám,že bych si měla koupit notebook-nevím jak se to píše zprávně,tak mne omluv :grinning: abychom se kvůli pc pořád nedohadovali... :grinning: no jak je ten náš domeček veliký?no dost.dole je jeden byt 4+1 s koupelnou a wc,(tam bydlí babička a jirkovi rodiče) a nahoře je druhý 4+1 a kuchyní,koupelnou a wc+předsíň.a s babčou a rodiči jsme propojeni schodištěm...je fajn,že je to tak velké.akorád uklízet to dá makačku...ale nestěžuju si.nesnáším doma nepořádek a že mi ho eliška nadělá dost za den,takže v jednom kuse někde něco vysávám,otírám a vytírám...ale ted jsme si to zrekonstruovali,protože nahoře původně bydleli jen rodiče a bylo to tady mno......takový zastaralý.tak jsem si půjčila od mého táty penízky a dali jsme to do kupy a ated sem spokojenááááááááááááááááááá až na pár detailů.na jae totiž budeme dělat koupelnu a záchod a v létě dávat nová okna.takže je tu ještě práce jak na hradě...a s tim malováním...manžela pošleš s chlapama na pivo a uděláš si to po svém...přece mu nedovolíš,aby tě u toho komandoval no ne??? :grinning: a s tim házením špinavých věcí do skříně to máš pravdu..taky jsem tuhle hledala v jirkově skříni zimní šálu a našla jsem tam špinavé mikiny a jeansy a no ani nechtěj vědě co všechno jsem tam našla a to en za týden co jsem byla v porodnici... :grinning: chlapi to mají prostě na háku... :grinning:
9. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je to jak po vymřenííííííííííííííííííííííííííííííííííí...no hrozný... :pensive: :cry:
9. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád mrtvo??? :confused:
10. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe ahojky tak to se opravdu skvělé,že vás bříško nebolí. Páťa trpěl děsně ať jsem snědla cokoliv. Jednou mu něco nevadilo a po druhé už zase jo takže my to měli složité. Já se divim,že můžeš i kafe,taky u mě nehrozilo. Teď jsme zase doma,Páťa je nemocný,3dny měl průjem a zvýšenou horečku tak jsme dnes mazali k dr a má menší střevní virózu a k tomu ještě zoubky. Věčně se chce jen chovat,žádné hraní se nekoná.Ale co bych pro náš poklad neudělala,vždyť to bude trvat jen pár dnů,sice nevim jak budou vypadat moje ruce (asi je budu mít až u kotníků,už není nejlehčí) :grinning: :grinning: :grinning:
To je teda hodně veliký domek.No jo když uklidit to někdo musí a na kdo jiný než ty. :grinning: Já co je Páťa tak jsem na ten úklid taky hrozná. Dřív jsem to tak neřešila ale teď? Dítě tě holt změní samozdřejmě k lepšímu... :grinning: :grinning: :grinning: Vidím,že ty chlapy jsou všichni stejní.Takové dítě navíc.Já začala praktikovat to,že cokoliv kde najdu z jeho oblečení tak hodim do prádla,on pak jen že to měl čistý,že nemuselo jít do prádla. Zatím teda bez úspěchu toho,že by si to srovnal a uklidil. Jen trpim já protože mám více prádla a tudíš více žehlení (a to je snad jediná práce kterou úplně nesnášim).
10. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :sunglasses:
douhlo jsem tu nebyla, o víkendu se sem nedostanu a teď jsem se honem vrhla na dělání kalendářů z Matesových fotek. Ale haprovaly mi programy na úpravu fotek, tak jem instalova a odinstalovávala, pátrala a mazala a teď se učím s gimpem.
Mates přes den spí tak maximálně 2 hodiny a to ještě na třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže doma asi 2x 20-30 min a 30- 45min v kočáře venku, pokud vůbec. Ale v noci to jde, vzbudí mě tak 3-5x z čehož jednou si dá sunar. Už jsem ho převedla na sunar a je to v pohodě.
Taťka je ještě stále ve škole, takže všechno co se nedá stihnout s Matesem mi zbývá na večer. zas že málo spí tak usíná kolem 19h.
na cvičo do Studio Beruška v Liberci jsme se nevešli :confounded: asi z něj bude kavárenský povaleč, vymetáme akorát kavárny :wink: včera jsme byli v Anandě s kámoškou z práce a ňam ňam segedínek jsem si tam dala a pak koláček a pak depka kolik jsem zas utratila :wink:
tak pa já letím! :sunglasses:
12. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.nemám moc času,tak jen nakukuju,ale dnes jsem byla v liberci a byla jsme s kamarádkou a malým a docela jsem koukala jak je to tam přestavěný,ale pěkný...moc se mi tam líbilo,ale nikdotam nebyl.jen jena maminka ta odcházela když my jsme doratili.ale dala jsem si nějakej jahodovej koktejl a byl fááááááááákt dobrej.no holky letím a pádím musím jít kojit.páááááááááááááá
13. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jakpak se máte, co je nového koukám, že na koníka už moc nechodíte, je pravda, že já také už toho moc nestíhám, tedˇ jsem začala trochu pracovat a zároveň s malým je to někdy hodně náročné, takže toho času pro sebe mám málo. Jinak malý roste jako z vody máme 6.380 kg a 64 cm a krásně se už směje.......dneska jsme byli na kontrole po očkovaní na TBC a vše v pořádku, ale příští týden jdeme na kontrolu srdíčka, tak bych si tááááák moc přála kdyby nám paní doktorka řekla, že je vše Oki a dirka se zacelila, ale asi tak rychle to nepůjde, jak bych si přála :frowning2: koukejte také něco písnout nějaké novinky, zatím papík. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Vítek už má zase rýmu a kašel,mě už z toho klepne :frowning2: :angry: já mu snad koupim nějaký dětský vitamíny,nepoužíváte některá něco pro vaše děti?
Pomalu začínám nakupovat na Vánoce,nejvíc toho má samozřejmě Víteček :grinning: my s manželem jsme si dali navzájem tip,tak to budeme mít letos bez překvapení :wink: já se stejně nejvíc těšim na Vítkův pohled na stromeček a dárečky,bude to zase něco jinýho než loni,když byl ještě malý miminko :dizzy_face:
kacm,budu na vás myslet,ať vám kontrola srdíčka dopadne co nejlíp :slight_smile: :wink:
17. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady toho moc k dočítání není :wink:

Phoebe, už teda jezdíš i s malým ven? tak to musíme zas uspořádat nějakou akcičku :wink:

Kacm - to pracuješ doma? nebo máš hlídání? Taky by se mi hodilo si něco přivydělat, ale to nehrozí. Nám se taky blíží kontrola v Hradci, a pocity mám úplně stejný, taky bych chtěla zázrak :confounded: to asi všechny maminky v téhle situaci :confused: brrrrr, chvílema už je mi z toho šoufl, navíc tam pojedu s Matesem sama vlakem. Pavel má zrovna ve škole zkoušky. Možná přijede alespoň brácha abych si mohla skočit alespoň na záchod. :unamused:

Vino, no jestli nějaké vitamíny, ktré by Vítek mohl jsou, tak by to bylo asi dobrý. Ta rýma vás drží už pěkně dlouho a to je teprve začátek zimy. Jinak asi jen ovoce a možná nějaký čajík z bylinek. Med, pokud to můžete, vím že bojujete i s exémem.

Na vánoce se těším děsně, ale já jsem vánocofil :grinning: takže já se těším vždycky a teď ještě víc :wink:

nedáme si srazík v babyboomu příští týden??? V kolik jste tam Phoebe byli, že tam nikdo nebyl?
tak navrhujte dny a časy :wink:
18. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám na rýmu pomáhá nosní olej baby od Atoku, jak při rýmě,tak jako prevence. Jsem opravdu spokojená.
18. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

viono, doporučuji vitamínový sirup Multi-sanostol, mají ho v lékárně za cca 150,-Kč
http://www.lekarna.cz/multi-sanostol-sir-1x300gm/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc
David byl teď taky nemocný, týden měl rýmu a kašel, ale už je o.k. Sirup koupím teď na zimu.

Já už mám vše na Vánoce vybrané, něco i nakoupené, nejvíc samozřejmě dostane ten náš uřvanec :grinning:
My jsme měli "parádní" prodloužený víkend: v so jsme jeli s D. odvést manžela na letiště, zpátky jsme uvízli v koloně v Praze, pak už byla tma a David celou cestu zpět plakal a volal mě, protože se v té tmě v autě bál. Takže jízda Pha-Lbc s křičícím dítětem byla nádherná, fakt :confounded: Včera zase neusnul po obědě (myslím, že se dnes zopakuje včerejší den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takže pak byl ukňouraný, protivný, nechtěl jíst...Ještě, že se zítra manžel vrací, hned mu D. hodím na krk :grinning:

Jinak Davídek konečně udělá pár, ale opravdu pár (tak 2, 3) krůčků sám. Sice to ještě není žádná nádhera, ale snad se rozchodí a dá nám k Vánocům nejhezčí dárek :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě pořídím na rýmu a kašel toto:
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=776
18. lis 2008 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy a nemáte vzadu světlo? když byl M. malej, tak se v autě ve tmě taky bál, tak jsme mu tam rozsvítili a MP to nevadilo při řízení a malej byl OK.A gratuluji ke krůčkům!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko, díky :dizzy_face:
jj, světlo tam je, jenže já blbě vidím, jízda večer mi dělá potíže i s čočkama a s tím rozsvíceným světlem bych viděla ty ostatní auta ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně mi to jednou stačilo a už nikdy víc, buď někdo pojede se mnou nebo budu jezdit za světla :grinning:
18. lis 2008 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za tipy na vitamíny a kapky,ten sirup zní dobře,i cena je fajn,tak ho půjdu koupit.Já si myslim,že jak je Víťa teď zase často nastydlej,může být i proto,že je skoro každý den v kontaktu s dětma od švagrový,tím,že bydlíme ve stejným domě se často navštěvujem a děti přitáhnou ze školy a za školky všechno možný,tak si třeba získá imunitu a až jednou nastoupí do školky,tak ho jen tak něco nezkolí.Ale ty rýmy mě už fakt štvou,pořídila jsem mu ten babyvac na vysavač a to je hrůza ho odsát,musim ho celýho zasednout,hlavu držim,on ječí,no kdyby mě viděl někdo cizí,zavolá na mě sociálku,že týrám vlastní dítě.A už se zase chce pořád chovat,já trávim dny tak,že ho mám pořád na ruce,na klíně,leze po mě,kdy to toho našeho kluka přejde,by mě zajímalo.
Sluníčko,co mimibříško a co Mikulášek,ví,že tam bydlí mimčo?Budete kupovat ten tandem,nebo to budeš řešit jinak?
Any,příští týden mám volno,jen ve středu mám denní,tak to nemůžu.
18. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,Sluní,teď jsem ještě koukala do alba na fotky,bříško máš teda už fakt veliký,krása,já už si ani nevzpomínám,jaký to bylo :slight_smile:
A ještě se vás chci zeptat,budeme dělat Vítkovi pokojíček a taky kuchyň,neznáte někdo nějaký fajn stránky pro inspiraci?O víkendu jsme koupily malýmu krásný stoleček a židličku v globusu s krtečkem,dostane to pod stromeček,jsem úplně unešená.Zařídila bych mu ten pokoj nejradši hned,ale musim počkat až po Novým roce.To nevydržim...
18. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy tak to chápu :unamused:

Viono, no ví kde mám mimi, ale asi rozum z toho nemá. Teď když peru růžové oblečky, tak furt na ně ukazuje a říká mimi. Jak si to spojil, nevím :grinning:
Budu kupovat šátek a dál se uvidí, jak to zvládneme.
Jo pupek je veliký 100cm, hrůza. Už se moc nesehnu, takže buď lezu jen po 4 nebo stojím.
18. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda tady to dneska jede :wink: .
Lendy Davídek supeer, veliká gratulace, no a pak že my budem chodit dřív, nestíháme :wink: . To by chtělo oslavu!
Viona na tu rýmu doporučuji ten nosní olej jak psala sluníčko - mám ho odzkoušený už i u Káji, dávala jsem ho přes zimu i Ondrovi - naštěstí jen jako prevenci. On je totiž skvělý právě preventivně, že ti obalí sliznici a krásně zvlhčí. Zas si ho musím objednat,dík za připomenutí :slight_smile: .Jo a klasika Physiomer-mořská voda, taky vynikající. A hlavně se už uzdravte!
Any držíme palečky ať vám dopadne to vyšetření dobře a hlavně ať to cestování v pohodě zvládnete!
My jdem taky zítra na kontrolu na kardio, jsem zvědavá, jak tam Ondra vydrží 20 min ležet na zádech :unamused: , když mi nevydrží ani u přebalování- to je momentálně horor.
Jinak nám vrcholí přípravy na oslavu, v neděli už bude mít prcek rok! Ani se mi nechce věřit, že to tak rychle uteklo.
18. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, stavíš se dneska, nebo to necháš na jindy? My půjdeme asi ven, ale pak po tý 16. už budeme doma. A budeš objednávat Atok z netu? Já bych tam potřebovala fůru věcí :grinning: Ale myslím, že ho mají i v Moskevský, tam nakupuji samé přírodní serepetičky, jen si nejsem na 100% jistá.
18. lis 2008 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní,tak to jsi mě pobavila,lezeš po čtyřech,nebo stojíš :grinning: hele a jak jsi to měla vůbec s Mikuláškem,nebojíš se ho nosit?To když ho máš na náruči,tak se ti asi hezky posadí rozkročmo na bříško,viď?
Lendy,já zapomněla poblahopřát k prvním krůčkům,tak dodatečně....
Any a vám tfuj,tfuj,ať ta kontrola dopadne co nejlíp :wink:
18. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, plánuju se stavit, písnu ti na mobil. přesný čas. My už venku courali 2h dopol. je tam příšerná zima.Stejně dřív než po 16h by to nebylo- Kája chodí po 15h a ještě úkoly....
Teda to nevím, že by AOK měli v lékárně, ale bylo by to super, určitě bych ale objednávala přes net, tak se můžem domluvit. Já bych chtěla jen ten nosní olej. Jo chodí mě 2katalogy na to téma- AOK v Ústí a Hadek - to bylo to původní, pak se nějak rozdělili, ale mají téměř totožné zboží tak nevím jakou firmu vybrat. Minule jsem měla olej z Ústí a u lahvičky se mi pořád povoloval závit, asi to i rychleji vyprchalo, tak nevím zda jsem měla smůlu na vadnou lahvičku či co.
18. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek