• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
holky, díky za přání, ještě to není úplně ono, ale to se doladí :grinning:

Jani, myslela jsem tam v tom krámku cca uprostřed Moskevský, když jdeš dolů, tak je tam vlevo zelenina a vedle je kráměk, mají tam čaje a tak a tam kupují Saloos a jiný přírodní věci a myslím, že jsem tam právě Atok zahlédla, ale jen pár věci :confounded: Já bych se tam šla podívat, ale s velkým kočárem se tam nedostanu :angry:
Ono to je jedno, jestli Hádek nebo Atok, mají identické výrobky.
18. lis 2008 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viono snažím se nosit minimálně, ikdyž to nejde vždy. Myslím, že to tělo musí být už od začátku těhu trénované na tu tíhu. No sedí obkročmo na břišku, to by měl pak hlavu nad mojí hlavou :grinning: to fakt né. spíš ho poponáším jako miminko :grinning:

Jaku, já tohle řešila nedavno na jiném tématu zda ATOK či Hádek. Oni se rozdělili a dělají vlastně to samé, jen ATOK obviňují, že používá občas konzervanty a na druhou stranu majitel Hádku je chemik, který tomu prý rozumí. Já ale začala nakupovat u ATOKU a asi i zůstanu. Taky chci udělat objednávku před vánocema u Atoku, mají teď 15% slevy.

A kdyby to měli někde v krámu tak by to bylo super, 80Kč poštovné je mazec. Tak jestli to někdy zjistíte, tak dejte vědět!
18. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo uděláme maxi objenávku a o poštovné si rozdělíme :wink:
18. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad 1400Kč už se poštovné neplatí
18. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekupovala jste některá někdy v Lbc v lékárně olivový olej?
18. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko,no jo,to máš pravdu,to víš,já už si to neumim vybavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pokud budete dělat tu objednávku,tak se připojim :wink: Ještě je taky dobrý krám nahoře v Pražský,bioprodejna,prodávají tam biopotraviny a taky kosmetiku,Saloos taky...
Jo a ten olivový olej jsem sháněla když byl Vítek miminko,myslíš na mazání na tělíčko?Nakonec jsem sehnala jen Slunečnicovej.
Teda teď jsme byli na chvíli venku,že trochu provětrám Vítka a je tam kosa,brrrr,jsme šli radši zase po chvíli domů,protože bych mu akorát přivodila rýmu dvakrát takovou :unamused:
18. lis 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám olivový olej teď pro sebe od Atoku, ale chtěla bych zkusit i nějakej z lékárny a používat na prcky.

Jojo Saloos budu potřebovat olej na masáž hráze :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám tu jeden od Weledy, ale teď teď v říjnu prošel. :cry:
18. lis 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, Mates se mi po dětském olejíčku od Saloosu úžasně osypal :angry: tak má Niveu a světe div se, bez problému :sweat_smile:

osvědčený olejíček bych taky brala, pokud bude objednávka tak se připojím. Fakt už dneska nevidím, tak pa pa!
18. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko27: já ho sháněla a sehnala až u nás v lékárně v Pavlovicích u Alberta. Ve městě na mě koukali jak na blba, že chci olej. Nabízeli mi jen ty kosmetické oleje. :angry:
18. lis 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojholky, prosím vás, nechali jste si někdo tisknout vloni scrapbookový kalendář někde v Liberci? nebo i na netu? sháním zkušenosti, kde si ho nechat vytisknout. díky A :slight_smile:
19. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mateřské centrum Čmelák se přestěhovalo!

Zveme Vás k návštěvě našeho mateřského centra v nových útulných prostorách s čajovnou a kavárnou!

Místo, kde se budete cítit jako doma! Přijďte si hrát, cvičit, naslouchat i odpočívat…v klidu přebalit, nakojit, posvačit? Vše je u nás možné…

Kde nás najdete? V centru Liberce naproti nemocnici ul.Baarova 527/8 u Pizerie Milenium. 1 zastávka tram nad Šaldovým náměstím. Mateřské centrum v provozu již od 18.11.2008!

· ČaJoKavárna NOVĚ! Od 1.12.2008

Hledáte místo, kde se setkat a pobavit se svými kamarádkami, maminkami, přáteli? Nabízíme Vám příjemné posezení u čaje a kávy!

Zatímco Vy budete v klidu popíjet čaj nebo kávu, Vašim dětem je k dispozici volná herna pro skotačení, tvoření i nová přátelství s vrstevníky.

V nabídce ČaJoKavárny najdete čaje bylinné i ovocné, kávy klasické i obilné, vodu i šťávy pro nejmenší, sójové nápoje, dezerty a přesnídávky, musli tyčinky a flapjacky, křupavé chlebíky i další zdravé svačinky…

AKCE! Každé pondělí domácí moučník k čaji a kávě ZDRAMA!

ČaJoKavárna je otevřena Po – Čt 9 – 17h, Pá 9 – 12h.

Mateřské centrum Čmelák nabízí :

· Miniškolka a hlídání

Potřebujete si zajít k lékaři? Potřebujete vyřídit něco na úřadě? Chcete mít chvilku pro sebe? Přiveďte Vaše děťátko k nám! Zatímco Vy budete pryč, Vaše dítko pohlídá milá chůva s pedagogickou způsobilostí! Upřednostňujeme osobní individuální přístup ke každému dítěti, podporujeme děti v tvůrčím fantazijním i tělesném rozvoji a osamostatňování se od rodičů, učíme se společně si hrát, odpočívat i poznávat. Pracujeme s přírodními a zdravými materiály a hračkami. Miniškolka umožňuje práci s malou skupinkou dětí, učí děti základním sociálním návykům v kolektivu a navazuje nová přátelství. Pro využívání služeb miniškolky je nutné se předem přihlásit!

Miniškolka je otevřena Po – Čt 9-17h, Pá 9-12h. Cena dle typu hlídání od 50kč/h.

· Cvičení pro miminka a děti

Světýlka

Jóga s miminky

· Tvůrčí a výtvarné dílny

Tématické hrátky s tvořením pro nejmenší

Divadélko

Tvoření pro maminky s hlídáním dětí

Paličkování

Šití ovčích panenek a hraček

Vdechni hlíně život

· Jazykové kurzy

Kurzy anglického jazyka pro maminky s hlídáním dětí

Kurzy anglického jazyka pro nejmenší

· Kurzy pro těhotné ženy, nastávající rodiče a partnery

Jóga pro těhotné

Tanec rodiček – břišní tanec pro těhotné

Předporodní příprava s dulou a porodní asistentkou

Masáže dětí a kojenců, základy aromaterapie a homeopatie

· Besedy a přednášky

Pravidelná setkávání s odborníky vždy na zajímavá a aktuální témata z oblasti výchovy, zdraví, rodičovství, vzdělávání!

· Poradny

Poradna duly/Laktační poradna

· Dále nabízíme:

Pronájem příjemných prostor pro pořádání seminářů a víkendových školení, k dispozici plně vybavená kuchyň s možností vaření nebo objednání jídla ze sousedící pizzerie, malá školící místnost se stoly, velká školící místnost vhodná na cvičení a spaní, kapacita max. 15 osob.

BLIŽŠÍ INFORMACE NAJDETE NA WWW.MC.CMELAK.CZ nebo NA TEL. 777 749 340, 731 325 238, 724 500 060
20. lis 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, díky a já pořád kde to teď je, když bydlím za rohem a nevím o tom :grinning:
20. lis 2008 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je hezké, že jsou ve městě, co si dát příští sraz tam? byl jste tam už někdo?

Já budu v po odpo po 14h ve městě, tak se mužu sejít...
20. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no teda to jste to rozjeli ani jsem to nestihla vše dočíst :grinning:

Tak holky včera sem některou z Vás potkala v Hyperce a tedˇ nevím kterou, viděla jsem Vás všechny jen 1x na tom prvním srazíku a mě se to vše motá a hlavně už je to hrozně dlouho, ale myslím si že jsem potkala Pidulu, tak se ti moc omlouvám, že jsem tě pozdravila tak na půl (slušně) pusy, já netušila kam tě mám zažadit, tak velká omluva :grinning: :grinning: :grinning:

Any práci jsem si domluvila jen soboty, přes týden to bohužel nejde manžel je do večera v práci a ještě jezdí po stavbách a stále něco řeší a projektuje všichni chtějí mít základy hotové než napadne sníh, takže doma ho moc nevidíme, takže pracovat můžu jen opravdu v sobotu dopoledne, ale i tak je to příjemné nachvíli vypnout.

Tak jsem jedna mezi štˇastnýma maminkama :grinning: :grinning: :grinning: byli jsme včera na té kardiologii a malý má dvě direčky v pravé komoře, ta jedna ta mu zůstane asi na pořád, ale to má prý 25% populace a ta ničemu nevadí nemá to žádný vliv na vývoj či život, ale ta druhá kvůli které tam chodíme tak tu paní doktorka včera nenašla, takže to vypadá, že malému krásně zarostla, tak nás ještě objednala za půl roku a když ani pak ji nenalezne tak už tam chodit nemusíme, tak jsem moc štˇastná ...... :slight_smile:

Holky jak jste registovali, že miminko slyší, já na Danečka někdy mluvím a on je absolutně mimo. Zkouším mu tleskat za uchem, ale reakce žádná, tak nevím a naše Mudra mu tohle vůbec nedělá. Občas se lekne, ale když spí tak se neleká, tak mám ted´ brouká v hlavě. :unamused:
20. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, sluníčko
ještě jsem tam nebyla, ale teoreticky, pokud mi nepřijede na pár dní kámoška, tak bychom to mohli v pondělí vyzkoušet :slight_smile:

kacm - ono se to má zkoušet jen když je miminko "čerstvě vyspinkané a v dobrém rozpoložení, jinak prostě nemusí poslouchat. Možná máte i ještě čas :wink: a to že se vám dírka zacelila je úplně supéééééééér :slight_smile:)

manžel pořád nadává, že Matýskovi nechali zatím jazyk přirostlý až dopředu :frowning2: , že se mu prý udělá zmijí jazyk a že mám vyjednat odstřihnutí té šlachy co ho váže až k dásni. :zipper_mouth: že prý bude mít jazyk jak zmije a pořád mě s tím prudí, na mě při představě toho zákroku jdou mdloby. Asi až na to přijde, bude Matýska držet tatínek. Cizí krev mi nevadí, ale moje a Matesova děsně :confounded:
20. lis 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ani, já si všimla, že ta kavárna bude otevřena až 1/12, škoda, mohli jsme mít domácí zákusek zdarma. Ale můžeme se vidět třeba v Babyboomu, jinak dnes jsem byla v místní restauraci na přednášce o šátkování a nemůžu se dočkat, až mi šátek dojde. :sweat_smile: :slight_smile:
20. lis 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,vy jste teda popojely... :grinning: :grinning: :grinning: Tak už tu opravdu máme zimu,ach jo,já ji nemám ráda,už aby bylo aspoň jaro.Jediné na co už se letos těším tak to jsou Vánoce,doufám,že bude sníh. :slight_smile: Už máte nakoupené dárky? Já ani náhodou,jen ted pro Páťu.Koupili jsme chodítko,hrací stůl,autíčka,vkládačku,káču,kostičky ale už nás nic nenapadá. Vššichni tvrdí,že už to stačí když z toho ještě nic nebude mít ale mě příjde,že toho máme málo. :grinning: Co máte vy? Zbytek dárků budu samozdřejmě honit na poslední chvíli jako každý rok. Vždy si říkám,že příští rok už budu kupovat dřív ale stejně to dopadlne stejně. Pořád nevim nevim nebo ještě je čas. :slight_smile:
Jinak já olejíčky taky používala lae pak jsem vyzkoušela mléko a jsem s ním více spokojená. U toho olejíčku mi přišlo,že jsem ho namazala a hned se to vsáklo.Myslítě,že tyhle budou jiný?
Jo ještě jsem se chtěla zeptat,nezkoušeli ste některá plíny z DM? Pokud jo,jaké máte zkušenosti. Díík
:grinning:
21. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo: Já plenky z DM používám od začátku a nemůžu si stěžovat, připadají mi i lepší než pampersky, které mám taky. Ty sají o dost hůř než pleny z DM. Alespoň mě to tak připadá :slight_smile:
21. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jen vám chci napsat, že kupuju olivový olej v lékárně U Orla.
22. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ten Atok ani Hádka v té Moskevské nemají. Paní mi jen poradila, že to mívají v Lbc v kosmetických salonech :confounded:
Já teda používám na Davida od Nobilis meruňkový přírodní olej, ten je přímo pro děti a je bezvadnej, teď jsem si vzala taky meruňkový od Saloosu, ale vůní je trošku jiný. A taky mám ráda v létě kokosáč od Reniu nebo Nobilisu, ale v teplotě míň jak cca 25st. tuhne, takže ho používám jen v létě, kdy ho nemusím nahřívat :grinning:
22. lis 2008 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo ahojky.Tak jak jsem psala,že prdíkama netrpíme,tak se nám to nějak začíná zvrtávat a už musíme dávat kapičky a taky občas trubičku:o(((no co nadělám... to jemi líto,že je malý nemocný.no doufám,že budete co nevidět ok:o))takovouhle virozu jsem měla i já no a teda žádnej med to nebyl..bud jsem seděla na záchodě,nebo ležela v horečkách v posteli:o((( :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jinak s tím nošením,to tě chápu...pamatuju když byla eliška nemocná.dva dny nám zvracela a pořád plakala a měla teploty a to jsem s n bud musela ležet v posteli a nemohla sem se hnout na krok,nebo jsem jí nosila na rukou a to jí bylo něco přes rok.no po těch dvou dnech jsem měla dost a ruce mi vystřelovali nad hlavu jak byli najednou odlehčenééééééééééé :grinning: a co se týče toho úklidu,taky se ze mne po porodu stal fanatickej uklízecí stroj.vztekám se nad každým smítkem co kde najdu a cose týče manžela...ani raději nemluvím.jo převychovat chlapa dá holt práci:o((( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nebýt toho jejich bordelaření,asi bychom se občas nudili,kdyby nás neměl kdo pořádně rozčílit:o))))
Ps: žehlení taky právě dvakrát nemusím... :grinning:
22. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo.já zimu miluju.konečně lyžování,snowboard,koulovačky.jsem zimní živočich:o)))jo a asi tě zklamu.vánoce mají být na blátě stejně jako loni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

holky co jsou to za plenky ty z DM? žádné takové jsem zatím nezkoušela já střídám bud pampersky,nebo hagisky:o)a jsem s nima zatím velice spokojená,ale jestli je něco,co saje lépe,tak sem s tím... :wink: kde,kolik a za kolik,:o)))
22. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Ondráškovi přeji všechno nejlepší k jeho 1.narozeninám a vítám ho mezi batolaty :dizzy_face:

Pak písni, jak jste to pěkně oslavili :slight_smile:
23. lis 2008 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, plenky z DM jsou asi Babylove a já jsem s nimi maximálně spokojená.

Kde je lékárna u Orla? Hned tam v pondělí skáknu..
23. lis 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, u Tesca cca vedle Potrefený Husy :wink:
23. lis 2008 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phoebe cauuky tak to je mi lito,ze ste se tem prdikam nevyhnuli. :frowning2: Asi se to zakriklo.Jediny co te muze uklidnit,ze to prejde. :slight_smile: A jinak se dari jak?
Ty tu zimu popisujes krasne ale ja proste vidim tu hnusnou cvachtu na silnicich,nikam moc nemuzeme protoze je zima takze takove nase odpoledni courani venku uz neexistuje.A to oblekani je horor,nez Patu obleknu... Od te doby co zacalo snezit tak s tim kocarem zapasim. Ale jednu vyhodu to ma,zadnou posilovnu nepotrebuju :grinning:
Ja prave pouzivam taky pampersky nebo huggiesky a koukala jsem do te kuponove knizecky z DM.Tam prave tyhle pliny jsou a na Patu mi jedna plina vyjde myslim na cca 3kc a to je pekny.Ale nevedela jsem jake jsou abych je nekoupila a pak nepouzila protoze jsou blbe ale rozhodne je teda vyzkousim kdyz lepe saji a uvidime. :slight_smile:
jj chlapy jen tak nepredelas k obrazu svemu. Ted jsme byli cely tyden sami tak uz se i tesim na to jeho obleceni pohazene na zemi. :grinning:
23. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo jsi tu ještě?
23. lis 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,plenky s DM jsou nejlepší na světě....OPRAVDU!!! a jsou LEVNÉ a malá si nestěžuje :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. lis 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy1 super, díky! :slight_smile:
23. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tu jsem. :grinning: Pata se vzbudil tak jsem musela mazat. :slight_smile: no rozhodne je koupim jeste kdyz je Kacis tak chvali :grinning: :slight_smile: :grinning:
23. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek