• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj maminy
tak jsem byla v týdnu v Ikei a opět se mi stenčilo konto nákupem za doplňky a různé blbinky do betečku,potřebovala bych mít jednu bezednou kreditku :slight_smile: jo ale jedno jsem koupila opravdu užitečné no vlastně pro mě je užitečné vše co nakoupím, ale doma to za užitečné nepovažují, ach jo...:-koupila jsem užasné lampičky do ložnice, fakt krásné, dokonce mi je pochválila i má drahá polovička :dizzy_face:tak mám radost.....Na Kiku jsem také slyšela špatné ohlasy, takže tu asi vynechám...budu věrná Ikei....jinak mnohým z vás asi udělám radost, Ikea se v Liberci také bude stavět...mám to z tajných zdrojů :grinning:
viona: jsem ráda, že jsi pro prtˇouska nakoupila hypervýchodně :dizzy_face: byla jsem v práci včera dopoledne na otočku, tak jsem nakoukla do kojeneckého a už všechny pěkné věci ve slevě byli pryč, chtěla jsem vzít kamarádce capáčky, ale už bohužel nebyli :angry:
29. zář 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se dostávám na net,měla jsem tu dva dny rodiče,tak to bylo prima,Víteček byl zabavený,rozmazlovaný,moje záda si odpočinula(v tom jsme na tom Pidulo stejně,pokud možno celý den nosit a budu mít nebrečící miminko,ale těch víc jak šest kilo se už jaksi pronese :unamused: ).
Jinak jsem dnes zjistila,že mám nějakou zablokovanou paměťovou kartu ve foťáku,prostě z něj nemůžu dostat fotky do počítače,koukal na to manžel,ségra,švagr a nic,fotky tam jsou,jdou prohlížet i v počítači,ale do PC je prostě nedostanu,jsou tam zamčený jak v trezoru,uzamykatelná ta karta není,tak nevim,co s tim,odneseme to asi do speciálky,obchodu,ať to zkouknou.Nejhorší je,že tam mám fotky Víti 0-3 měsíce,jestli o ně přijdu,tak mě to bude mrzet,ještě,že už máme stažený fotky z porodnice,ty by mě mrzely ještě víc.Chtěla jsem si dnes založit album a založim leda tak velký prd-tak jsem si postěžovala :frowning2: :wink:
Kacm,s tou ikeou by to bylo dobrý,ale moje peněženka bude asi v budoucnu hodně plakat,tolik nových obchodů,nevim,jak to ustojim,to bude mít manžel radost ...:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak Bertíku,slyšela jsem,že když miminko ze začátku hodně brečí,tak je později strašně hodný,asi si to vybere takhle ze začátku,nevim co je na tom pravdy,ale bylo by to dobrý,viď?Neboj,tři měsíce jsou tady,nastane zlom,uvidíš,držim palce.
Aruno,já si budu nechávat oblečky po Víťovi na druhý miminko,protože by jsme chtěli děti brzo po sobě a mám mladší ségru,tak jsem jí slibila,že všechno podědí,bohužel,ale zkus ten mimibazar,jak tady o něm holky píšou :slight_smile:
Zatim se loučim
29. zář 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mam neco trosku mimo - libi se mi kocarek Implast Bolder, nevite nahodou nektera kde ho na Liberecku nebo Jablonecku sehnat?? Rada bych ho videla i v realu dekuji za odpoved do IP
30. zář 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

se musím smát, jak jsme všechny "ulítlý" na Ikee :sunglasses: . My tam jedem ve čtvrtek - sice podle nového katalogu jsem žádnou novou pecku neobjevila, ale na ty sarapatičky tam je boží výběr :grinning: . Chci tam už Kačce koupit tu židličku (mají ji zlevněnou) se stolečkem z kolekce Mammut. My se totiž v řijnu stěhujem, tak jsem si tam vybrala několik hrozně důležitých a potřebných věcí - tak jsem to vysvětlila manželovi :wink: .
To, že když mimi pláče, pak bude hodný, mi už taky říkalo spoustu lidí. Ale holky, někdy je to fakt nářez ... no včera jsem si z toho uplákla i já...ale mě to pak nakopne a mám zase novou sílu na ten řev :dizzy_face: .
Zuzi - sem slyšela, že Jířa je nemocnej. Tak se koukej opatrovat, ať to nechytneš taky!!! Vystěhuj ho k rodičům :grinning: . Joo a ten test na cukrovku - jelikož já fakt hooooodně sladím, tak mi to až zas tak hrozný nepřišlo, ale já fakt sladím. Ale určo si tam vem knížku, páč je to tam ty dvě hoďky nuda.
Pindula - my taky blikáme, ale jako že jí to mlíčko vyteče z pusinky, ne takový ty šavle. Ale někdy mi přijde, že jí vyteče snad všechno, co vypila :rolling_eyes: .
Viona - ty brďo, zrovna jsem říkala manžovi, jak už mě bolí celá levá ruka, jak na ní Kačku furt nosím. Nevím proč, ale já pravou nepoužívám :fearful: :dizzy_face:.
No a včera jsme se s Jirkou bavili, že asi taky rovnou skočíme do druhého mimi - teda teďka jsem rovna jen u jedináčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale je chceme taky pěkně za sebou, ať se to vezme jedním vrzem :wink:
30. zář 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, Lendy - můj zákaz platil internetu platil i pro MMB....no tak už jsem si stihla objednat pro Kačenku dvoje kalhoty........to snad raději ani nekomentuju ...jen doufám, že až přijde pošťačka, že Jirka nebude doma, nemá pochopení :wink:
30. zář 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, slyšela jsem, že snad by měla ta Ikea být někde u Globusu. Taky jsme se chystali do Ikei na nákup-dělali jsme nějaké úpravy v bytě- a jelikož musím ležet, takže musíme počkat, dostanem se tam nejdřív po novém roce. No jo, co se dá dělat, musíme to vydržet. Nevíte náhodou některá jaké obchody by měly být v nákupní zóně v Globusu a případně kdy se budou otevírat? :slight_smile:
Zuzaex: taky chodím k dr.Dlouhému, měla jsem ho u prvního porodu, je fakt výborný. U toho diabettestu se mi taky udělalo zle, omdlela jsem, mají tam naprosto příšerný vzduch a já byla navíc v létě ve vedrech. Důležitý je to udržet v sobě, aby se to nemuselo opakovat :wink:
S tím skladováním věcí pro mimi-já to skladovala po holčičce a teď čekáme chlapečka...Takže jsem včera vytřídila 2 krabice věcí a zjistila jsem, že pro miminko musím začít od začátku, holčička chodila v růžové a jediné modré co nám zbylo jsou krásné šatičky :grinning:
30. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jsem tady po dlouhe dobe,byla jsem u rodicu v CB,ale ted jsem zpet :slight_smile: a doma jsem nemela vuec cas na net,tak pisu az ted.
Bertik:jak jsme se potkaly,nemela jsi cervene tricko a slunecni bryle?rikala jsem si nejaka mamina s kocarkem,ze by nekdo s konika?jo jo ja jsem si delala zdravotni prochazku do intersparu a kratim si to telefonovanim....tak priste snad uz budu vedet.

Minuly tyden jsem se na tu jogu nedostala,tak jeste nevm jaky to tam je.
Ted 3.10.jdu na krev na TPHA-nevite co to je? AFP(to jsou ty triply ze)alt to jak ted jdu to nevim co to znamena. no 10.10,jdu pro vysledky,snad vse bude v poradku.

Pro tehulky,vysel ted casopis takovej malej a jmenuje se nejkrasnejsi cekani pro letosni rok,je to docela dobre cteni.
Vecer jdu na hokej a pak zase v tydnu pisnu.
Mejte se krasne maminy i prckove,pa
30. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni,Jaku,tak teď si mě dostala,já mám totiž Globus skoro u baráku,tak jestli mi tady postaví ještě Ikeu,tak mě omyjou,nebo spíš mou drahou polovičku,jak už jsem psala včera,je my jasný,že mi to nedá a budu tam častěji,než je zdrávo :sunglasses: a jistě budu neustále něco nutně potřebovat,ale obávám se,že manžílek taky nebude mít pochopení.
S těma věcičkama,já doufám a pevně věřím,že to naše druhé mimi taky bude holčička,i když s těma oblečkama by to taky bylo nepraktický,ale furt lepší holka občas v modré,než kluk v růžové.Ještě,když jsem chodila do práce,zkoušeli jsme s holkama ze srandy věštění dětí z prstýnku,to je stará známá věc,asi to taky znáte,no a mě vyšlo,že budu mít první dítě kluka a pak holku,Ondrovi(můj muž)vyšlo to samý-no ještě aby ne :wink: tak toho kluka už máme,tak uvidíme,no a jestli to druhý bude taky kluk,tak si aspoň špunti spolu vyhrajou-taky dobrý :grinning:
Bertiku,já jsem se na to taky schválně zaměřila a já Víťu taky nosím nalevo :slight_smile: mě to ani nikdy nenapadlo zkoumat a přitom jsem pravák,no jo,ale kdyby bolela jen ta ruka,ty záda jsou horší,si někdy připadám jak po dvanáctce ve špitálu a to jsem dělala na JIP,tak jsme se tam natahali s lidma dost.
Tak já jdu využít pěkného počasí a razíme ven kočárkovat,hezkou neděli přeju :wink:
30. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky,ja jsem na Ikeu taky ulitla a to dost,jezdim docela casto na Cernak a jestli bude u globusu,tak tam taky budu pecena a varena :slight_smile:

Ted se tam budeme stehovat kousek od glousu do te jedne radovky,tak by jsem to mela taky kousek a kdy ze to mam byt?
papa
30. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, právě jsem se vrátila z hub. Jsem úplně nadšená - poprvé v životě jsem našla úplně sama plný koš hub. Jen to ohýbání mi už dělá trochu problémy :slight_smile:. Renčo opravdu mám Jířu nemocnýho. Tak se snažim být co nejvíce mimo jeho dosah, ale my stále ještě obýváme tu jednu místnost tak se mi to moc nedaří. K rodičum by nešel ani náhodou. To víš viděj se s taťkou celej týden v práci a ještě aby u nich marodil. Ten diabettest snad zvládnu. Nikdy jsem tedy nijak výrazně nesladila a nemlsala sladký, ale teď bych nemusela vůbec maso a jen tuny sladkýho. Chleba s medem s marmeládou s nutelou.... Hrůza. Jsem si libovala, že téměř nepřibírám a za poslední měsíc jsem to pěkně dohnala a teď se musim krotit. Snažim se už po 18. nejíst. Prostě tak jak jsem byla zvyklá.
Renčo vy jste si taky objednávali ten kočárek přes dětský ráj? Jak dlouho to trvalo než přišel?
Kacm: včera jsem byla v Hyper a z toho miminkovskýho zleněnýho jsem "potřebovala" akorát capáčky a ty už neměli.
Ikeu jsme byli asi před 3 týdny omrknout. Doufám, že mi manžel do porodu dodělá obývák a že si tam budu moci koupit konečně můj vysněnej jídelní stůl a židle. Jíme u konferáku a to se fakt nedá.
Jaku: jsem ráda, že slyšim na dr. Dlohého chválu. Myslim si, že už mám ve výběru porodnice jasno.
30. zář 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...dneska se nám udělalo nááádherné počasíčko, paráda...doufám, že to vydrží i příští týden, mám dovču, tak si chci užít ještě nějaký výlet na skalách...zuzkaex: s těma capáčkama to je v hypru špatenka, nemají skoro žadný výběr...viona:Ikea v Liberci bude pěkné lákadlo asi pro všechny a hlavně všichni budou mít zařízený byt stejně jako přes kopírák :grinning: :grinning: :grinning:
Nevím zda Ikea bude postevna vedle Globusu, ale moje drahá polovička všechny tyto velké projekty projektuje, takže vím o něco dopředu co by tady v LBC mělo být :grinning: ale že by měla stát u Globusu mi nic neříkal :grinning: tak třeba překvapí...mějte se krásně a užívejte počasí...páček :dizzy_face:
30. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj, ahoj,
tak jsem právě uspala řvounka ( u prsa, jinak se to nedá - to je děs, hlavně že jsem si jako těhotná říkala, že tohle nikdy dělat nebudu a šup už v tom jedu :frowning2: ).
Haha, my do Ikei jedem ve čtvrtek, už se tuuuze těším, ale očekávám hádku s manžou - já bych všechno studovala a očumovala, ale Jirka obchody nesnáší. Ten vidí první věc a tu bere a zdrhá :angry: . No dám vědět, jak to dopadlo :wink: .
Zuzi - jojo, kočárek jsem objednávala v Dětským ráji, ale přes net, to byl levnější než v obchodě. A vem si k tomu rovnou tu tašku, je fakt pěkná...jo a pak taky slunečník...za 600,- no nekup to ( to je síla, co, sama bych si deštník za ty prašule nikdy nekoupila ). Objednací lhůtu nám řekli až 3 měsíce, ale to je asi extrém. Nám ho dovezli asi za 2 - 3 týdny. Nechali jsem si ho uschovanej na prodejně a Jirka pro něj šel až po porodu. Tak se hlavně opatruj a jez vitamínky....a Jirku pošli raději makat :grinning: .
1. říj 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky tomu neuvěříte,včera jsem šla od našich v pět,Ondrášek usnul v kočárku.a tak kolem sedmý čekám,že se probudí na koupání a ono nic,tak si říkám nechám ho vyspinkat,tak dneska budeme koupat dýl,neva.Jenže 8,půl devátý a pořád spinkal.Tak jsem ho dala na sedačku,vyslíkla z bundy,kalhot,... Ale neprobudilo ho to.Tak jsme ho v devět jen přenesli do postýlky a spinkal do PUL SEDMÝ!!! Tak jsme s mamkou usoudili,že byl asi unavenej z toho vzduchu,protože jsme byli asi dvě hodiny odpoledne venku,ale nebyl v kočárku,pořád byl u mamky v náručí...
no ale musím říct,že jsem se trochu bála,jestli mu něco není,tak jsem ho chodila pořád kontrolovat.
Já jsem si taky objednávala kočárek v Dětským ráji přes net.No ale teď už mám měsíc tašku na reklamaci.A po týdnu co jsme jí tam dávali,tak volali,že nám jí neuznávají,že prý jsem jí třetěžovala!!!! Z plínek a náhradního oblečení!!! Tak jsme jim řekli,že to teda né.Že chceme novou nebo spravenou.Jo,že prý nám ji spravěj,ale musíme si to zaplatit.Tak jsem zvědavá,teď v týdnu to bude měsíc,co mi řeknou.Už se těším na novou tašku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak nejdříve vám napíši jeden fajn odkaz, mají tam ty bodýčky, co sháním, ale i jiné s nápisy-asi si jich pár objednám-to Mám 1.rok a maminčino sluníčko, ale asi na tričkách, aby jsme to unosili v létě.
Takže:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=99519

sice je to drahý, ale moc pěkný....

pidulo, tak u nás včera byl Davča taky vzhůru celý den, a doufala jsem, že prospí krásně celou noc. No ale jel si svoji klasiku-od 19.00 do 7.00 s jednou přestávkou. Jen mě v noci probudilo nějaké mlaskání, tak mrknu do postýlky-tam spokojeně spící Davča, ručičky v pěst a střídavě cpal jednu a druhou ruku do pusy. Fakt super, ale zase jsem někde četla, že je to normální a přirozený ve vývoji, že nejdříve takhle objevuje ručičky pusinka a pak oči, tak jsem ráda, že alespoň po psychické stránce se Davídek vyvyjí normálně. Horší to je s tou motorikou, koníčci nějak nejdou, navíc jak je tlustej, tak má tu hlavu těžkou a nejde mu ji zvedat. Ach jo. No ale už jsem se nějak smířila s tím, že bude opožděný. Když čtu příběhy některých holek, co diskutujeme v Kojencích o nedonošených miminkách,tak si říkám, že jsme na tom ještě relativně dobře.

Bertíku, koukala jsem na nové fotky Kačenky-ta roste do krásy, čím starší, tím hezší!!!!

Ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste už byli uplatnit v H & M ty kupónky na 50% slevu, co se dostávalo v těch balíčkách v porodnici. Nějak tomu nerozumím-nevím, jestli se to vztahuje jen na jednu věc, nebo můžu koupit nějaký komplet. Je tam napsáno: sleva na jedem díl dětského oblečení, takže si asi musím koupit jen 1ks, nebo ne?

Pro aruno: nejlepší na nákup je fakt Mimibazar, tam člověk koupí opravdu vše, jen je trochu pak potíž něco tam udat, jelikož nabídka je velmi pestrá, takže já ještě nakupuji a prodávám (tam to frčí...)na Aukru. A jinak já některé věci po Davídkovi prodávám, tak kdyby jsi chtěla, pak písni.

My by jsme také chtěli ještě jedno mimčo, ale vzhledem k tomu, co mám za sebou (těhotenství jsme si teda neužívala vůbec, pořád samé potíže a ještě předčasný porod a pak ty Davídkovi komplikace) fakt teď vůbec o nějakém mimču v blízké době neuvažuji ani omylem. Potřebuji se z toho všeho psychicky nějak vzpamatovat a hlavně až uvidím na Davídkovi nějaké pokroky a budu vědět, jak je na tom a prognózu do budoucnosti, tak možná o tom začneme uvažovat. Ale chtěla bych se také brzy vrátit do práce, která mi strašně chybí, tak to vidím teď 3roky doma s D., pak na 2roky do práce a pak možná nějakou tu pěknou holčičku jako je Kačenka od Bertíka...Ale třeba bude vše jinak...

Zítra má být už zase hnusně, tak ještě mažeme ven.

Jo a co ten srazík, nějak se to tu zakecává...Tak napište každý (maminy, těhulky, snažilky..), kdo má o sraz zájem, kdy se mu to hodí (datum a přibližný čas) a nějak to pak dáme dohromady. Já můžu kdykoliv - kromě 15. a 16. - lítání po doktorech, čas mi je jedno-krmíme z lahvičky a tu tahám sebou. Tak zatím...
1. říj 2007 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak já jsem stále pro srazík, je mi jedno kdy a spíš preferuji tak odpoledne okolo 13-14h. Vzala bych s sebou ještě jednu maminku s 2měsíčním synkem. Taky by se ráda seznámila. Jo a Coxa by šla prý taky :slight_smile: Takže my jsme 3 :grinning: +3 děti :grinning:
1. říj 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já bych taky byla pro,nejlepší by bylo taky ta 14 hod,to tam akorát končí polední pauza a bude tam snad volno a nebude problém s místem,mě se to zase nehodí 8,9,ale třeba 10 nebo 11.října by to bylo fajn,a co vy ostatní?
1. říj 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k tomu cvičení, já chodila v Jbc do Berušky. Asi 2x jsme měli gravijogu, pak nám cvičitelka předčasně porodila a nahradila ji fyzioterapeutka, na tu jsem to dochodila, byla skvělá a vše báječně vysvětlila. Když se vracela paní co porodila, šla jsem na MD a přestala tam chodit.Pak jsem byla jednou na gravijoze v Hadráku a odcházela jsem docela rozčarovaná, protože se tam předcvičovali cviky, co nám fyzioterapeutka řekla, že nemáme vůbec cvičit a vysvětlila proč, takže jsem jí věřila. Pak už jsem tam radši nechodila. Cvičitelka neměla vůbec cit pro břicho.
1. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mám svou klasickou dopolední pauzu,kdy Víťa asi tak na půl hoďky zabere,houpám ho v lehátku a krátim si čas u Pc a koukám,že v Liberci se nic neděje :confused:
Co nového?My jsme měli být včera očkovaný a nejsme,protože malýmu prdl ten boláček na rameni a má tam stroupek,tak máme přijít,až se to zahojí.
Lendy,já ten kupónek na slevu z HaM nemám,tak neporadim.
Jo a mám radost,zachránila jsem fotky,mám je na CD,tak jsem ráda,už jsem je pomalu obrečela.
Přeju hezký den a mějte se fajn :slight_smile:
3. říj 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Lendy,Víťa má na třech měsících taky 6,7kg a 62 cm,tak jsme na tom stejně,jojo,asi má ten náš kluk apetit po tatínkovi :wink: :grinning:
3. říj 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska jsem byla v Babyboom Café, je to tam moc fajn, jen jsme tam byli 2 s kočárkama a bylo to o fous, jak tam mají hodně stolů a židlí, tak se tam moc s kočárkama nevejdeme, tedy pokud je nebudete chtít nechat někde mimo jako např. na chodbě atd. Nebo tam budeme muset být samotné.
3. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak v první řadě se musim pochlubit, že jsem si chovala úžasnou Kačenku od Bertíka a dokonce u mě nezačala plakat (bylo to sice o fous). Taky jsem prvně navštívila Babyboom café - je to tam hezké. Mám za sebou dnešní diabettest. Čaj hroznej, ale přežila jsem to. Narazila jsem tam na celkem příjemný těhulky tak jsme ty dvě hoďky prokecaly. Taky jsem navštívila porodnici a byla se zeptat na to těhu cvičení. Pokusim se tam v pondělí ve čtyři dostavit a vyzkoušet to. Jsem sice doma na rizikovým, ale mám pořád pocit že vůbec nic nestíhám. Už chápu mamku - důchodkyni - která tvrdí, že nic nestíhá. Jinak dneska už mě pěkně škrábe v krku a začínám mít kašel - prostě jsem to od toho svýho chlapa chytla. Čajíčkuju - snad se mi to povede z těla vypudit.
Jo a ještě nám dnes přišel kočárek. Tak čekám až se muž vrátí z práce a pojedem se na něj mrknout - asi ho do porodu necháme na krámě. Zatim se mějte :slight_smile: hezky
4. říj 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy,
Zuzi, díky za pochvalu, však ti to taky s ní moc slušelo..a počkej, až si budeš chovat Terezku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Lendy, já ty slevenky taky mám, ale řekla bych, že je to vždy jen na jeden kus.
Včera jsme byli s Kačkou na očkování na 3 měsících - to bylo řevu. No dneska jí vyskočila teplota - nejdřív 37,5 a pak i 38,0 ( už po odečtení půl stupně!). A to jsme dneska měli jet do té Ikei. Takže jsme zůstali celý den doma, ale dalo se to zvládnout. Jen škoda, že odpo bylo docela hezky.
Jinak u nás začíná být krušno - do dvou týdnů se máme stěhovat, takže já po nocích už předběžně balím a odvážíme si to, aby to pak nebyl mega záhul :sweat_smile: . Ale chci to vidět...mám z toho docela strach, jak to s Kačkou zvládnu...no uvidíme.
Tak hezký večer
4. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! taky se potýkám se závislostí na Koníkovi, ale mám teď jinou pracovní dobu, takže to nestíhám než se vrátí pachatel z práce, tan už mě pak k počítači nepustí. Dneska má službu ... :wink:
V úterý jsem byla na kontrole, doktorka byla spokojená, že je to 8tt jak vyšitej. Dala mi obrázek zadarmo, že to mám za ty nervy. Kdyby byl foťák doma, tak ho vyfotim a dám do alba. Ale asi ho má přítel sebou v práci.
Strašně ráda bych vás taky poznala, ale jsem v práci až do pěti. Díky tomu takY nestíhám žádný cvíčo, ale chci to vydržet alespoň do konce roku, pak se na to vybodnu. Doma se už protahuju alespoň na míči, připadala jsem si křivá jak paragraf. :slight_smile:
Aru: když to dobře dopadne, tak bych já zase mohla "přebírat" oblečky po vás :grinning: mám termín na začátek května.
kdyby vážně postavili Ikeu tady, tak by mi splnili sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jsem v ní nebyla, ale ulítávám si na katalogu na netu. Počítala jsem, že přinutím Pavla abychom tam jeli, sice autobusem, ale co se dá. Kdyby jí tak chtěli postavit tady, to by byla bomba. A bylo by to jen logický, vždycky jsem drškovala proč je to nenapadne :sunglasses: :grinning:
Mějte se krásně a já zas někdy přifrčím :sunglasses:
4. říj 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, poradíte mi kde se dělá v Liberci nebo Jablonci 3D ultrazvuk?děkuji moooooc
5. říj 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
berundo,zkus si přečíst diskuzi o pár stránek dozadu,myslim,že o tom 3D UTZ psala Bertik.
Any,je fajn,že je vše v pořádku,jen tak dál.. :grinning: :wink:
Bertiku,závidim,že už máte to očkování za sebou,jak jsem psala,nám to odložily,ale vyjukala jsi mě s tou teplotou,slyšela jsem,že tohle očkování je už šetrný,no,ale asi je to individuální,každý mimčo to snáší jinak.A k tomu stěhování,tak to ti moc nezávidim,my jsme se s manželem stěhovali třikrát po podnájmech,naposledy konečně do vlastního,tak snad už taky naposledy,ono na tom pořekadlu,lepší vyhořet,než se stěhovat něco bude,ale zas je to pak pěkný,být v novým,voňavým a hlavně ve vlastním,člověk má dobrý pocit,že cpe peníze do svýho a ne druhým do kapsy za nájem :wink: .Však on ti Kačenku někdo pohlídá,ne?Určitě máte nějaký babičky,nebo tety a rádi pomůžou. Tak přeju,ať máte stěhování brzy úspěšně za sebou:slight_smile:
Jo a včera jsem byla znovu v tom babyboomcafe,bylo nás tam jak psů,asi sedm holek,pět kočárků,srazily jsme dva stoly,trošku posunuly a vešli jsme se i s kočárkama,servírky jsou velice ochotný,rádi vyhoví,záleží na domluvě,potřebují jen prostor,aby mohli procházet,jinak jim to je jedno.
Tak se mějte hezky maminy,i ty budoucí a snažilky,pa :slight_smile:
5. říj 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
3D Utz se dělá myslím v Jablonci, ale co vím, tak hodně holek z něho bylo zklamaných, protože to miminko nevypadá vůbec hezky :grinning: a moc toho vidět prý taky neni. Já se obešla bez něho.

Příští týden jdeme už na druhou hexu..první byla v pohodě, jen mírně zvýšená teplota a byl asi týden docela protivný. Tak uvidíme co s náma udělá to druhé očkování.

Koukám, že ke srazu už se moc nikdo neozývá, tak házím do placu datum pondělí 15/10...

Stěhování máme tak měsíc za sebou, naštěstí. Odjela jsem k rodičům a přítel to odstěhoval všechno sám - tedy se stěhovákama, ale balil sám. Prostě šikulka.

Nejste náhodou některá z Vratislavic?
5. říj 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jdu vás dočíst,ale jen jsem zahlídla slovo Vratislavice.
slunicko já jsem z Vratislavic,teda teď tam už nebydlím,ale mám tam rodiče,tak tam jezdím.
Tak jdu číst...
5. říj 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten utz se určitě dělá v Jbc,ale já na něm taky nebyla,tak jsem si vás přečetla a musím zase jít,jsme se pokakali :grinning:
5. říj 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pidula, já se ptala, jestli bych tu třeba nenašla další kamošku :slight_smile:
5. říj 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ten 3D ultrazvuk dělá v JN dr. Jurigová - je moc hodná a jsou tam všichni ochotní. My tam byli na 20.tt, je fakt, že to je období, kdy je mimi ještě docela malé, ale je to hezký zážitek a vejde se na celou obrazovku. Taky to je , podle toho co čtu na netu, nejlevnější 3D sono. :slight_smile:
5. říj 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek