• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahoj je tu někdo?
8. pro 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky marti.vítej u nás :wink: koukám jsi snažilka,tak přeju hodně štěstíčka at máš brzo v bříšku uzlíčka :slight_smile:
9. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky phoebe-jak to jde s malým? :dizzy_face:
9. pro 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci ahojky,ale jo jde.je to andílek.bud spí,nebo jí,akorád večer dělá drahoty a nehodlá spinkat.obvykle usne kolem půlnoci,nebo až v 1 jako třeba včera,ale jinak broučček.nezapláče téměř vůbec.Co ty a malá?už je to velká slečna:o)))
9. pro 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci ted koukám na tvé fotky v albíčku.hele víš to,že sme rodily na stejném porodním sále??? :grinning:
9. pro 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to... :dizzy_face: malá je poklad,je to tak krásný mít mimi...někdy je to náročné ale moc krásné... :dizzy_face: budou nám 4 měsíce a už umí tolik věcí...občas si už drží flašku sama ale jen když chce... :grinning: otáčí se na bříško ale ručičku jeste nepřetáhne tak se začne vžycky vztekat... :slight_smile: nejradši by jen skákala,tak jí ježíšek donese houpačku na futra a bude klid a ona může blbnout... :dizzy_face: tento týden se chystám péct cukroví...už se těším až se na to vrhnu,tento týden doděláváme osvětlení v obýváku,takže tu je binec a prach...takže vánoční ůklid se bude konat znovu :angry: :grinning: manža pojde na lyže v unoru,to jedou do harachova a pak březen asi francie,nebo itálie,jeste se nemůžou rohodnout,vžycky jezdili do rakouska a tedka chtějí změnu..tak to budu slaměná vdova,ale asi mi přijede kamarádka s prckem s prahy... :dizzy_face: tak tu aspon nebudu sama..no to sem se nák rozkecala :grinning: už máš ježíška koupeného já už něco mám... :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo chce být v šoku,kuk sem...to je zpívající 6ti letá holčička

http://www.youtube.com/watch?v=PtR4jxybC_U&feature=related

and.....http://www.youtube.com/watch?v=hkcE6Vy-e6c&feature=related
9. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky liberečandy, v únoru se budeme stěhovat do vlastního a pak nás čeká výměna oken v novém bytě. proto chci poprosit, kdo máte zkušenosti s nějakou firmou na výměnu plastových oken, podělte se. Beru i negativní ohlasy. Moc děkuji :wink:
10. pro 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
laetti my měli firmu HaM z Vesce a byli OK, oni to všechny firmy dělají jak na běžícím drátě. Snad není ani co zkazit.
10. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám dělala okna firmu Sulko a taky dobrá, chlapi ani neudělali bordel :wink:
10. pro 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :grinning:
jen bleskem podám zprávu, že ještě žijem :wink:
V Hradci to dopadlo tak, že diagnóza zůstává stejná, ale nezhoršilo se to a ledviny jsou v klidu. Takže byl pan doktor spokojený, dokonce jsme vtipkovali na téma jaký je Mates suverén - nejen že se ultrazvuku nebál, ale pořád se ho snažil doktorovi sebrat :sunglasses: Další kontrolu máme až v červnu. Pokračujeme stále ve stejné zajišťovací léčbě, ale operace zatím není nutná.
jeli jsme pak na víkend k manželovým rodičům do Vyškova. Bylo to docela náročný, protože nás tam bylo 6 dospělých a 3 děti - 3,5 roku, 7měsíců a 3měsíce. Ale myslela jsem že to bude horší, docela se to zvládlo dobře.
Jak jsem předpokládala, vždycky minimálně jedno dítě spalo, když ty ostatní chtěly řádit... :wink:
Jinak je rodina plná průserů a problémů,, kdybych to měla vypsat, tak to bude dlouhý a budu si připadat jak chronický stěžovatel... nejbolestněší je, že mojí babičce (84let) otrávili pejska :frowning2: takže teď zůstala v baráku sama.
Jsou bohužel lidi, kteří nedokážou tolerovat přirozené věci a ani nejsou ochotní připustit jakoukoli dohodu... a jsou to taky neskuteční, podlí zbabělci, když jsou schopní hodit na vaši zahradu otravenou návnadu, když jim vadí váš pes... :angry:
Taky už máme doma taťku zpátky ze studií, takže v době kdy bych mohla na počítač je zpravidla už obsazený.
Matýskovi vyrostl v pondělí první zub, je to 2 vlevo nahoře... v pravo bude tak dneska nejdýl zítra... my nemáme nic normálně :grinning: mates nesedí ale už skoro leze, je šíleně akční, neustále se někam vrhá. Zatím nestřídá ruce nohy pravá levá, ale hopsá - nejdřív obě ruce a pak obě nohy...když splete pořadí nebo přežene odraz tak končí na nose. Popravdě už ho dávám chvilkama do chodítka, kde skáče jak šílenec nahoru a dolu. je to fakt divoch :grinning:
myslím, že nějaký srazík připadá v úvahu až v lednu, příštý týden máme našlapaný a myslím že to tak bude všude :slight_smile:
mějte se krásně a nenechte se strhnout k nějakému předvánočnímu šílenství :wink:
Laeti nám dělala okna Vekra, měli tenkrát předsezónní slevu a bylo to rychle, dobře a uklidili po sobě a vůbec nenadělali kolem.
ahoj A :slight_smile: +Mates :grinning:
11. pro 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky any.tak to moc gratuluju k Matějovým dobrým výsledkům a že nemusíte pod kudlu je superrrrrrrrrrrrrrrr:o))) jinak co se stalo babiččinému pejskovi je mi moc líto :cry: :pensive: lidi jsou zlý,co naděláš jestli se můžu zeptat,proč lidem vadil?štěkal?nebo byl zlej na lidi?já mám bišonka a on štěká na kolemjdoucí,ale je za plotem a jednou vyběhl před vrata a štěkal na nějaké němce a ten kretén německej mu nastříkal do očí žlutou barvu.přiběhl a hrozně knučel a téměř měsíc byl nasleplej.hned jsem s ním jela na veterinu,kde mu to vyčistili a dr řekla,že bude mít štěstí,jestli ještě někdy uvidí.No naštěstí jsme mu to denodenně čistili a ted už vidí normálně,i když na levém oku má takovej jakoby zákal a to mu už zůstane---ale alespon vidí normálně...a gratuluju vám k zoubku.elišce narost první na 8mi měsícíc:o)))a co se týče vánočního šílenství,tak já už do něj ehm spadla :grinning: lítám,uklízím v jednom kuse,nakupuju a chystám se péct.
11. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem tu chvili nebyla.Meli sme tatku po dlouhe dobe par dni doma ta sme si uzivali rodinne idyly. Pata byl s tatky uplne poprdeny,ani na zachod si nemohl dojit tak aby ho tu nenechal bez revu. Proste uzasne. Tak jsem mela casik udelat velky uklid i dost toho upeci. Chybi mi snad jeden druh,celkem jich mam 13. :grinning: :grinning: :grinning:
Pheobe mas uzasne udelane album pro Adamka.To sis s tim teda pohrala vid?
Ani,gratulujeme k zoubkum,No my stale bez zubu,sice dasinky natekle ma ale stale nic,davaji si na cas.
11. pro 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablo děkuju za pochvalu.máš pravdu vyhrála jsem si,ale dnes mi psala adminka,at smazu jeden netextový prvek,tak jsem ho jen hodila do jiného alba... my dnes teprve začínáme péct.nechceš přijed pomoct???? :grinning: když už máš upčíno :grinning: ....
11. pro 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jablonecko nám nějak stávkuje :slight_smile:
12. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardila.ale jen se k nám přidej :slight_smile:
13. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nikdo na Liberecko už moc nechodí koukám.......holky to Vás přemohlo to vánoční šílenství????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leatti nám okna dělala firma Finstral, myslím že je z Rochlic, velice spolehlivá a rychlá na vše spokojenost, nachali jsme si je dělat před zimou a dostali jsme ještě 20% slevy, ale už je to 4 roky nazpátek. :grinning:
13. pro 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám, dík :slight_smile: A na okna doporučuju Vekru, máme sice dřevěná, ale dělají i plastová a jsou v Liberci v Londýnské. Byli jsme moc spokojený..
Mně se teda vánoční šílenství nijak nedotýká, že budou vánoce si uvědomuju jen proto, že mám mnohem víc práce, ale jinak nepeču, dárky objednávám v klidu přes internet :slight_smile:
Koukám, že tady jsou samý maminy, no aspoň mi bude mít kdo radit..
13. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vítám ardilu :slight_smile:
já poslední dobou koně nějak nestíhám,čekáme druhý mimčo a dolehla na mě únava,tak pokud to jde,tak spim,jsem jak medvěd,do toho mi bývá blbě,takže si to moc užívám.v práci mě čekají ještě tři služby a od ledna už budu zase doma,jsem dlouho popracovala,přesně dva měsíce,tohle druhý mimčo nás pěkně vypeklo,přišlo rychleji,než jsem čekala :slight_smile:
Na vánoční běs tento rok kašlu,cukroví dostanem od tchýně i od našich,vánočku taky,ještě pár dárků dokoupit a hotovo :wink:

Any,blahopřeju ke kontrole,je fajn,že se Mates takhle hezky drží.

Dnes jdeme s manželem ještě s dalšíma kamarádama večer na večeři,byli jsme naposledy před porodem,těšim se a doufám,že tam aspoň do deseti vydržim,mám strašnou chuť na nějakou dobrou masovou směs s hranolkama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak hezký víkend liberečandy :dizzy_face:
13. pro 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
viona.teeeeeda tak to ti moooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju k bříšku :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: ...Tak doufám,že to bude alespon holčička:o)))

ardila.jak dlouho už snažilkuješ???
13. pro 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme holky přijeli snad z dvouhodinové procházky, máme za barákem ten ski arál Vesec kde se v únoru budou konat závody v lyžování a já jsem za celou tu dobu tam ani nebyla podívat, tak jsem to musela dneska napravit, ale mrzne tam děs nebo alespoň nahoře to pěkně fučelo,dala jsem i fotečky do albíčka. Jinak manžel mi dneska odjel na lyže do Alp, takže týden jsme sami doma s Dandou, tak máme klííííd, tak si to spolu moc užíváme :slight_smile:
Já vánoce také nehrotím, jen jsou to první vánoce s mimískem, tak si to chceme moc užít, jinak také se snažím pracovat, tak uvidíme jak mi to nadšení dolouho vydrží :slight_smile:

Viono moc blahopřeji k těhulkování a také přeji moc holčičku, tady pokud si ji přeješ :grinning:
No já jsem to druhé mimi raději vyřešila zavedením Mireny na 5 let, takže o druhém mímu budu uvažovat až tak za 4 roky :slight_smile:

Přeji pěkný víkendík. :grinning:
13. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, moc gratuluji k dalšímu mrňouskovi :dizzy_face:
13. pro 2008 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu jen na skok. Phoebe, teprve první měsíc, původně bylo v plánu až příští rok na jaře, abych měla vyřešeno práci apod., ale pak jsme se na to vykašlali, kdybysme měli čekat na ideální podmínky, tak se třeba nedočkáme..
13. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardila.no tak to jo,já myslela že už delší dobu...tak pokud je vše ok,tak by jsi měla být do půl roku těhulka...já ani jedno mímo neplánovala a stalo se,ale jsem štastná,bez nich si to ani neumám představittttttttttttt :wink:

kacm,tak alespon si od miláčka odpočineš :wink:
13. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anakonyes, nebyly jsi náhodou dneska s manželem a Matýskem dopoledne na vánočních trzích u radnice???Byla jsi mi nějak povědová,ale nebyl moc čas a taky jsem si nebyla jistá jestli jsi to ty,tak se snad příště setkáme osobně na nějakém srazíku-ráda Vás poznám všechny osobně :slight_smile:
13. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

viono gratuluji!! Ať máš co nejlehčí a nejpohodovější těhotenství :wink:
14. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm zkus ty fotky otočit, ať furt neotáčím notebook :grinning:
14. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko, tak jsem se na to otočení vrhla a měla jsem o zábavu na půl hodiny postaráno...... :grinning: no půlku fotečk jsem měla vzhůru nohama, než jsem přišla na to jak se to otáčí......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm super, hned je lepší podívaná:slight_smile:)
14. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jste tu některá??? :dizzy_face:
16. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek