• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj, nějak mrtvo před vánocema, že? :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardila jojo,máš pravdu,trošku to tu vázne,kdyby jsi chtěla pokecat,tak mi písni do IP jsem na koníku stále-téměř ale v jiné diskuzi :grinning: nebo jestli máš icq nebo skype.moje icq číslo je 483-214-300 jsem phoebe003 a na skype-u mne najdes jako meggie595 :grinning:
16. pro 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo?
16. pro 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,teda tady to žije :grinning:
17. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zase tu. Phoebe, teď moc na icq nejsem, mám před vánocema dost práce, ale počítám, že od ledna zas nebude moc co dělat a budu na koňovi i na icq pořád..
Jsem teď pěkně vytočená, objednávala jsem před cca 10 dny v bontonlandu před e-shop nějaká CD a DVD jako dárky, hned jak mi potvrdili objednávku, tak jsem odeslala peníze, docela velkou částku, a pak mi přišel email, že zboží nemaj na skladě a do vánoc to nestihnou..Tak jsem napsala, jestli to můžu zrušit a ať mi pošlou peníze zpět. Doteď mi na tenhle, ani několik dalších mailů nikdo neodpověděl a nikdo to nebere ani na jednom čísle, které mají uvedené na stránkách.. Takže jsem bez dárků a bez peněz a moc nevim co s tim. Budu muset nakoupit něco jinýho za další peníze a snad se s nima někdy spojim a peníze mi daj, snad mi pak v lednu nepřijdou ta CD :frowning2:
Jinak jsem včera po dlouhé době projížděla Liberec a to jsou teda změny, to se z Liberce stává jedno velký obchodní centrum nebo co? No jsem docela ráda, že už tam nebydlim, na louce, kde jsem většinou venčila hafany už není ani kus louky, jen baráky, hrůza :frowning2:
17. pro 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardila a nebydlela si v zeleném údolí? tam byla taky pěkná louka a už jsou tam jen baráky. Centrum je šílené. Nebude a už ani není kousek klidu.
18. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardila mne se tohle stalo taky a neodepisovali mi na emaily,tak jsem jim napsala oficiální odstoupení od smlovy s tím,že pokud mi nevrátí peníze do 31pracovních dnů,budu je vymáhat soudně.do týdne jsemměla peníze doma,tak to zkus taky,třeba to pujde.já teda neobjednamala na e shopu,ale na jiné nejmenované stránce... :angry:
18. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko, v Rochlicích, ale louka je to stejná :slight_smile: Napřed se mi nechtělo jít bydlet na Smržovku a pořád jsem chtěla zůstat v Liberci, jen koupit byt jinde, ale nakonec jsem ráda, že jsme tady, všude kolem louky, lesy a klidu tu máme až moc :slight_smile:
phoebe, díky, včera odpoledne jsem se tam nakonec dovolala a řekli, že pošlou peníze zpět, tak snad pošlou.. a kdyžtak to zkusím jako ty..
18. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsme doma z kyčlí,teda to byla fronta ale člo to rychle....čekala jsem asi 10 minut ale předemnou bylo asi 25 maminek...děs :sweat_smile: jinak kyčle máme prý ukázkový..tak jsem tůze ráda :dizzy_face: byla jsem tam s kačenkou(kacm)tak sme si událi i procházku po měste..a stavili sme se na bagetce,v pražské ulici otevřeli cosi nového a dělají tam bagety a docela chutnaly.. :grinning: jinak počasí moc nepřeje,kdyby radši sněžilo....ach ach :rolling_eyes:

ARDILO-s těmi CD to je teda pech...aspon že se to tak vyřešilo.. :slight_smile:
PHOEBE-co malej?roste jako z vody co?a jak reaguje eliška na brášku?? :dizzy_face:
18. pro 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat 15 maminek....sem se uklikla..to bych tam čekala jeste tedka :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad se to vyřešilo, ale nemam pro manžílka skoro žádný dárek. Jedině kdyby se 24. ráno objevily //, to by byl príma dárek :slight_smile: No ale s tím nepočítám, tak teď vyrážim do Liberce do Nisy a snad něco najdu. A stavim se i v Bontonlandu v Pražský, tak zkusim novou bageťárnu :slight_smile: dík za tip
18. pro 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to fakt super,,,,tak pěkně pořid a přeji brzké // :dizzy_face:
18. pro 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska,tak to je škoda-já byla na kyčlích minulý týden ( abych byla ušetřena front před Vánocemi-jak jsem si naivně myslela :frowning2: mohly jsme se tam potkat a vidět se konečně ,, naživo,, jinak nám to dopadlo taky super a jsem ráda, že tam už nemusíme.
Holky mám na Vás prosbu-nám teď budou v neděli 4 měsíce a zdá se mi, že už Matýskovi na noc ode mne mlíčko nestačí, takže na noc začneme přikrmovat kašičkou-už jsem koupila dvě,ale ažý doma jsem zjistila, že jedna se dělá s vodu a jedna s mlékem ( obě dvě jsou od 4.měsíce) a já nevím se kterou je lepší začínat,tak prosím o radu a jaké máte zkušenosti.Moc díky
19. pro 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky, mimísci a dětičky, nevím zda se dostanu ještě do štědrého dnu na PC, tak Vám všem chci popřít krásné Vánoční svátky, hodně bohatou nadílku pod stromečkem a hodně moc zdravíčka do nového roku....... :grinning: , měj te se moc krásně a krásné Vánoce.......Kačka a Daník :grinning: :dizzy_face: :grinning:
20. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Ardi Liberec je čím dál tragičtější, ve smržovce jsme byli v září na výletě a líbila se mi. Tam bych si uměla představit bydlení v pohodě. Jen tam asi bývá v zimě inverze co? Ale tady je to peklo, bydlím v St.Pavlovicích a už i ty poslední louky od Kauflandu za stadionem jsou rozkolíkovaný pro nový baráky a to jsem si představovala jak tam budeme s Máťou chodit...

u nás jsou teď tragický noci ikdyž nevím proč :rolling_eyes: možná zuby, už tři týdny opravdu lezou... zatím jsou 2 - dvojky nahoře :grinning: proč něco dělat normálně :grinning: :grinning: :grinning: a už leze i jedna jednička.
Pavel už začíná o přesunu mluvit, asi mu už lezeme na nervy. Ale zatím hrdinně občas vezme noc za mě, pak je to i pár dnů lepší. Možná by mu nakonec spaní ve vlastním pomohlo ... ?

Jinak přes den je to takový frčák, že počítač ani nepouštím. Mates je naprosto akční, leze, kutálí se, strhává věci, svačí z koše, prostě ani minutu není v klidu. Nesedí, to je pro něj nuda. Teď úplně děsně žere, asi zase nějaký růst. jo byli jsme na 8mi měsíční a má 72cm a 8,70kg, ale nemá jediný fald, za to ramena a pěsti ... :sunglasses:
však taky pěkně ničí maminku, bojuju se štípáním, kousáním a trháním vlasů, dneska mi zas děsně poškrábal obličej, občas ho popadne nejdřív děsná vášeň a vzápětí děsná zuřivost. Pak ho hned odkládám na zem a snažím se ho zabavit jinak, nebo nechat vyvztekat když nic jinýho nepomůže.

Klaru a nějaký jiný UM nepoužíváš? na začátek je lepší ta kaše do který se přidává mlíko, používáš to, na který je mimís zvyklý. Popřípadě i odstříkaný MM. A nebo mléčná kaše (přidat jen vodu) od stejný značky jako je UM na který je zvyklý. mates už zbouchá i rohlík, nebo suchý knedlik, hlavně když může kousat - to ty zuby, tahat z flašky teď kolikrát vůbec nechce, asi ho to bolí.

Tady je pár vánočních a spousta normálních fotek :wink:
http://arakis.rajce.idnes.cz/vanocni_edice/#Matesiprani.jpg

takže preventivně - pokud se sem už nedostanu, tak přeju krásné a veselé vánoce se spoustou šťastných očiček a úsměvů všude kolem vás :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
21. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kaciska, tak bagetu jsem nakonec neochutnala. Napřed jsem asi 5 minut stála ve frontě, která nebyla fronta, ale lidi co už čekali na bagetky.. Tak jsem si stoupla do správné a když jsem se po skoro půl hodině dostala na řadu, tak koukám, jak se na pokladně objevilo pokladna odhlášena a slečna odešla, aniž by cokoliv řekla. :angry: Tak jsem ještě chvilku stála ve frontě číslo 3, ale pak už jsem na to neměla nervy a šla pryč.. Ale bagetky znám z Prahy a jsou super, hlavně bruselská, mňam, tak snad si jí někdy dám

anakonyes, Smržovka je fajn a inverze tu nejsou vůbec. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi bude líbit v tak malém městě (bydlela jsem v Ústí n.L., Liberci a Praze), ale tady je to zatím nejlepší..

Tak já jdu vymyslet nějakou večeři, byla jsem celý víkend pryč, tak Honza přežíval na párcích a utopencích..
21. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem maminkách a dětem přeji krásné Vánoce, bohatého ježíška a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do Nového roku 2009 :slight_smile:
23. pro 2008 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prožití vánočních svátků,hodně štěstí, lásky, zdraví a pohody všem přejí Klára a Matýsek :wink:
23. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přejeme krásné a ničím nerušené vánoce,mnoho dárků,kapra bez kostí a jen a jen pohodu.... :slight_smile:
23. pro 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné a pohodové vánoce, bohatého ježíška a hodně radosti pod stromečkem s dětičkama! :slight_smile:
24. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,k pc jsem se dostala až dnes,včera byl fofr,ale doufám,že jste si všechny užily ty nej,nej a nejkrásnější vínoce,že drobci měli radost ze stroměčku i z dárečků,naše Eliška byla nadšenááááááááááááá,takže přeju všem jen a jen pohodu :wink: pusu dětíčkámmmmmmmmmm posílá phoebe s rodinou :zipper_mouth:
25. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2008 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy1 :Děkuji za pomoc... :slight_smile:
26. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám prosbu, nevíte o nějaké laboratoři v Jablonci, příp. Liberci, kam si můžu jen tak zajít na krev na hcg? Těhu testy mi nic neukazují, ale mám několik dní zpožděnou MS, což nemívám, je mi pořád zle, tak bych pro jistotu zašla na krev.. Dík :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardila dojdi si k dr,ten ti odebere krev na hcg,jinak možná se zeptej v genetu,nebo u obvodního dr.mne testy dělal obvodní gyn. :slight_smile:
28. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ! dáme srazík ??? přijímám návrhy na datum a čas :grinning: pro mě lepší kolem 14:30 kdykoli :grinning: :sunglasses: :grinning:
30. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
psát nestíhám, ale možnost nechat někde Matesa vyřádit se mi hodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem maminkám a mimískům přejemě sťastný a pohodový nový rok :wink:
31. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vem přejeme krásný a štastný rok 2009.... :dizzy_face:
31. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek