• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj je tu někdo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší do nového roku a snažilkám přeji // . :wink: :wink:
1. led 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak já s malým strávila silvestra a nový rok v nemocnici takže paráda. :frowning2: ale už je nám dobře,teda hlavně malému.tak doufám,že letos se nám pořekadlo "jak na Nový rok, tak po celý rok" nevyplní :grinning: všm přeju krásný den a doufám,že jste do toho foku 2009 vykročily všechny pravou nohou a potká vás jen a jen to dobré a krásné a samozřejmě "snž" přeju brzké // :slight_smile:
2. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám přidat? Jsem od České lípy.... Mám skoro 4 měsíčního prcka Jozífka.
2. led 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: ahojky no jasně já bydlím na krompachu je to kousek od České lípy :grinning: vítej mezi námi :wink:
3. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,to je ale zima venku co?tady pod ještedem je -9 supnů,,,,síla....
phoebe-copak vám bylo?? :frowning2:
verunka-VÍTEJ :wink:
3. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci:no začal nám strašně hubnout.chvilku cumlal prso a potom na 4hodiny usnul.bohužel usnul tak tvrdě,že ho nešlo probudit ani přebalování a tak to bylo od narození,najedl se a spinkal,takže jsem netušila,že s ním může být něco v nepořádku.no pak jsem si všímala,že má propadlé bříško a tvářičky,tak jsem s ním jela k dr že se mi nelíbí jak vypadá,sestra ho zvážila a zjistila,že místo aby tloustnul,tak hubne.ze 4150g nám chudátko zhubnul na 3650g,jela jsem do nemocnice a tam si nás nechali na pozorování.že máme krmit častěji i kdyby nechtěl,tak mu mám nutit prso,takže jsme krmili po 2hodinách.dr mi kontrolovala mléko,jestli ho je dostatek a je ho dost,ale malému se prostě nechtělo tahat.brzo se unavil a hned usnul,prý je to jedno z těch dětí,co jednou okusí flašku a pak jsou u prsa za chvilku líní...dělali mu všelijaké rozbory.co mne nejvíce vyděsilo byla zakalená moč.měl jí úplně hustou s takovýma jakoby lupínky kůže to vypadalo,rozborem se zjistilo,že tam má aceton a taky měl zvýšené hodnoty jaterních testů,to mi ale dr vysvětlila tím,že měl nedostatek tekutin a tak mu ledviny začaly produkovat aceton.a proto ty zvýšené hodnoty.jinak se choval naprosto normálně.tak musíme odsávat mlíčko a dávám mu ho z flašky.on totiž za 10 minut u prsa usne a prostě spí,takže mu to dávám spíš jako unavovací prostředek a dudlík taky přikrmujeme,protože ode mne vytáhne 50ml a spí.zbytek odsávám a dávám mu to do flašky a už konečně tloustne a má krásné kulaté bříško,taky s daleko víc směje a vůbec začal i hezky kakat.včera dokonce 2x mám z něho ted radost.
3. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ted už vážíme před a po jídle a už mi krásně tloustne.už máme 3850gto je aktuální ranní stav :wink:
3. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé phoebe,tak to mě mrzí..ale je fajn že ste už doma a je to ok....chudinka...a to jste byli tady v lib. v nemocnici??
3. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.jj v liberci bylo to docela fajn,byla jsem s jednou maminou na nadstandardu a docela jsme se furt smály,ale doma by bylo přecijenom doma...1.1.nás pustili po obědě domů...
3. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný zasněžený den přeju :slight_smile:
Jak je to v Liberci s vítáním občánků? V kolika měsících se tam s mimčem jde a dostane miminko něco? Švagrová z Moravy se chlubí, že dostanou 2000,- A nevadí, že mimi má trvalé bydliště v jiném městě, ale narodilo se zde? Díky :wink:
4. led 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
laetti ahojky no myslím,že je to podle trvalého bydliště.já s dětma bydlím sice na Krompachu,ale trvalé bydliště máme všichni v liberci,takže vítání občánků bylo v Lbc na radnici. a jako dárek k elišce jsme dostali nějakou hračku a knížku,ale žádné peníze nám nedali :pensive:
4. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tak mám krásné zprávy !!!!

MARTINA - SLUNÍČKO - MÁ HOLČIČKU MATYLDU, NARODILA SE DNESKA V 8:35 HOD VÁŽÍ 3,37KG A MĚŘÍ 48CM.
MAMINKA I TATÍNEK :wink: JSOU V POŘÁDKU A MIKULÁŠEK MÁ SESTŘIČKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe tý jo, vás to teda stíhá :astonished: teď byla v nemocnici i sousedka s 8mi měsíččním Filípkem, dehydratace po střevní chřipce ... :confounded: s Matesem psát nejde ... snad se sem dostanu večer :rolling_eyes:
5. led 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se zase po dlouhatánský době hlásim,opět začínám normálně fungovat,neusínám za pochodu a je mi celkem fajn :slight_smile:
Co Vánoce?U nás pěkný,Víteček brzo a snadno pochopil,že dárečky jsou fajn a nakonec rozbaloval i ty naše,jak se mu to zalíbilo :grinning: Silvestr jsme oslavili taky v poklidu,manžel měl noční a já to ve čtvrt na deset zapíchla a šla spát,takže dodatečně vše nej do Nového roku :dizzy_face:

SlUNÍČKO,moc vám všem gratuluju k holčičce a přejeme do života hlavně zdraví,pak taky štěstí a spoustu lásky :dizzy_face:

Laetti,já taky myslím,že je to podle trvalého pobytu :confused:
Phoebe,to jste si teda užili ten nový rok,tak ať už je teď jen dobře a malej přibývá jak má :wink:
5. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla jsem založit album Liberecké děti v novém roce kdo s tim souhlasí? :slight_smile:
5. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak nové miminko do Nového roku :dizzy_face:

Slunicko, mooooc gratuluji a hlavně ať je holčička zdravá a roste do krásy :dizzy_face:
6. led 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamiinky,tak nejdří ve popřeju SLUNICKU všechno nej,nej a nejlepší k narození holčičky at je Maty zdravá,roste do krásy a dělá vám jen a jen radost :wink:

ana to máš pravdu.my prostě musíme mít všechno :grinning:

viona,děkuju.ted už snad bude všechno v pořádku

liberecko.souhlasím,už jsem s tímhle nápadem taky přišla,ale pak se na to nějak zapomělo
6. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko, moc blahopřejeme k holčičce a přejeme moc moc zdravý a krásné druhé mateřství :grinning:
My jsme nemocný, málý má rýmý a kašlík, naštěstí už jsme bez teplot, ale chudinka nemůže ani dýchat jak je zahleněný, musela jsem koupit odsávačku na vysavač, ta obyč. byla na prd......
mějte se krásně a pozor při procházkách atˇ nezmrznete za chůze...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím tak jsem tu pěkně dlouho nebyla ale opravdu nebyl čas. Teď už se zase vše vrací do starých kolejích. Vánoce byli super ale jsem už ráda,že je po všem. Každý den nějaká návštěva takže sme večer padli. A dodatečně vše nej,nej v tom novém roce. :grinning:
Phoebe vy ste si teda té nemocnice užili. No už ste si to vybrali a budete mít klídek. Hlavně,že malý zase pořádně přibírá... :grinning:
Sluníčko moc blahopřeji k Matyldě,hlavně zdravíčko,to je ze všeho nejdůležitělší a ostatní příjde samo.
Liberecko také jsem pro. :slight_smile:
No musím letět,jdu odstrojit stromeček. Včera se mi nechtělo tak dnes už musim...
7. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,kacm at se malej brzo zase uzdraví.my ted raději na procházky ani nechodíme,fakt se to nedá,spíš malého zachmlám do kočárku a otevřu na něj v ložnici okno :grinning:

jablo no to doufám,že už máme vybráno :grinning: snad už ted bude všechno v pořádku...
8. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuju ke gratulaci.....hlavně zdravíčko a spokojenou rodinku.... :dizzy_face:
Jinak verunka skoro už sama sedí,je velice šikovná,k vánocům dostala závěsnou houpačku tak v tom denně rajdí,je to divoška,už nám cinká druhý zoubek... :dizzy_face:
byli jsme na 5 měsíční technický a máme 7.690 kilo a 68 cm...je to pořádná ženská :grinning:
tak hrozně to uteklo,za měsíc bude půl roční....no děs,člověk pak vidí na těch dětech jak stárne...... :sweat_smile: :grinning:
8. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všem přejeme krásný nový rok a posíláme velkou gratulaci SluníčkuAť vám malá dělá jen radost a hlavně zdravíčko :wink:
8. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! děkujeme za gratulace a přání, dnes nás pustili a Matylda je hodňounká, až bude chvilka přidám fot :dizzy_face: ky
8. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dodatečně přejeme šťastný nový rok a hodně zdravíčka všem maminkám, miminkům, dětičkám, tatínkům, babičkám, dědečkům, zkrátka celým rodinám :wink: !
Sluníčko vše nej k narození Matyldy ještě tady :wink: , ať jste hlavně zdravé!!!!
Phoebe, teda to sis moc Silvestra neužila co?, hlavně, že už malý nabírá!
Dnes jsme byli poprvé na cvičení v MC Čmelák, myslím , že si to dětičky užily, že Any? :wink: Hlavně Ondru zaujali el. zásuvky :unamused: .
Viona gratulka k těhulkování, doufám, že už se cítíš lépe a užíváš si miminka v pupíku :slight_smile: !
8. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko,opožděně,ale přece gratuluju k mimču.Malé přeju šťastný vstup do života,tobě hodně sil a taťkovi pořádnou opici :wink:

kaciska-ahoj , jsem ráda, že jsem tě po dlouhé době zase ,, chytla,,nás taky čeká 5 měsíční a naposledy jsme měli 7 kg,takže Matýsek nám taky roste jako z vody,tak ať se Vám daří a jste v pohodě

phoebe to máš pravdu už máš vybráno a teď tě čekají jen samé hezké věci-žádné nemoce a jiné podobné hrůzy, držím pěsti,ať jste jako rybičky-doufám, že zase někdy pokecáme na ICQ-měj se krásně :sunglasses:
8. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík :wink:
holky trápí nás už 3 týden noční buzení na jídlo na Nutrilon 3x za noc a Mudra říkala že je to hodně max. může jíst 1x za noc....jenže nevím jak to mám udělat, čaj mu nechutná, že bych to nějak nahradila, tak nevím....asi budu radikální a budu mu dávat jen převařenou dobrou vodu.......asi to bude bezesné noci a probrečené, ale za chvíli by byl jak otesánek.....
9. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm a nezkoušela jsi už mlíčko s kaší (tekuté) ? Je s nutrilonem i sunarem, myslím, že některý druh je i od ukočeného 4.m, více od 6.m
9. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm-kámoška taky dávalé malé na noc kaši-je buď s mlíkem nebo s vodou-po dvě noci se jí stejně budila,ale pak trošku zvýšila dávku a malá jí spala hezky celou noc, tak to zkus taky.Do začátku prý dávala rýžovou a banánovou.Držím pěsti :wink:
9. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! :grinning:
Sluníčko už je doma, tak držím pěsti ať to doma dobře a hlavně v klídku šlape :wink: mě ničí jeden mrňavej Matesník a představa druhýho mě zatím spíš děsí :grinning:

Viono :astonished: mě úplně uteklo že návrat k práci nebyl na dlouho a v létě už budete 4 :grinning: téda, to je fčák :dizzy_face: kdyby ti Jana neblahopřála tka jsem to já tupan úplně přehlídla.

kacm zkus na noc nasadit nějakou tu kaši, v tomhle věku jsme už dávali. určitě tu od Nutrilonu a pak od Hami a BioNatur, pak jsem začala vařit vlastnoruční :wink:

my máme peklo se zubama, už tři noci chudák pořád cestuje po postýlce a snaží se zarýt hlavu do matrace, popřípadě se na hlavu staví a nebo klečí a cloumá celou postýlkou. jediné řešení je přestup ke mě do postele, kde isce spí taky blbě, ale aspoň trochu. Jenže to mě zas prudí manžel :rolling_eyes: že matesa rozmazluju a kdesi cosi...
Včera už od těch zubů až dostal průjem, mazala jsem ráno k doktorce, jestli jsme něco nezavlekli na cvíčo, ale prý jsou všechny problémy od těch zubů. Mám nějaký homeopatika na uklidnění a mám prý dát i paralen pokud to nebude stačit. je už z toho hodně unavený a já taky :frowning2: a to už má 5 zubů prořezaných a 6tý skoro úplně, ale je to všechno najednou, vlastně během měsíce, takže je to zabíračka. Gel na dásně už používáme taky, hlavně na noc.
Jinak Mates drandí po 4 a staví se podle nábytku a hraček. Je to číslo, stejně jako Ondra má vášeň pro zásuvky a všechny podobné naprosto nevhodné věci, třeba měřák na kamnech.

Cvíčo ve čmeláku bylo fajn, super bylo že jsme se tam sešly s Janou a její kámoškou samy. ve čmeláku je to fajn, ale ukrutně mrňavý, takže nějaká kavárna tam fungovat může leda v létě, až se bude dát sedět venku.
Musejí tam taky ještě vychytat provozní mouchy - není tam kam dát kočáry, chybí přebalovák - ale to se myslím usadí. Oproti tomu obludnému baráku v kterém sidlili na Kunratické, je to super.

Mates po chrní už 1,5hodiny, jen ať si odpočine :slight_smile: a já taky.
Sháním nějaký takový ten závěsný panel s různými hejblátky, zrcátky a pod. kdyby jste měl někdo typ, nebo se něčeho takovýho chtěly zbavit... teď mi nádhernej utekl na aukru, psala jsem tý prodávající a bohužel to bylo kupovaný ve Francii, takže smolík, ani novej ho neseženu.. byl fakt pěknej.
přihlásila jsem se na hubnutí s klubem Diana v Budokanu, nemůžu dostat dolu váhu ikdyž denně nalítám 5-10km, jím celkem zdravě atd. už si nevím rady a hlavně mám psycho stavy jak když jsem přestala kouřit.
román končí, Mates je vzhůru a čilý :slight_smile:
mějte se krásně a buďte zdraví a veselí!
ps: sraz vidím až někdy po přechodu chřipky, teď už si to nerisknu :wink:
9. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek