• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ječtě k tomu MC Čmelák - taky tam není mikrovlnka, takže pokud chcete ohřívat jídlo pro prcky, obrňte se trpělivostí, ve vodní lázni to trvá.... :unamused: . Osobně pevně doufám, že tam nakoupí kryty na el. zásuvky, protože upozornění, že jsou ty zásuvky vypnuté, mě moc neuspokojuje - Ondra šťoural přesně v zásuvce a ve vedlejší místnosti už tam lezl k zásuvce také, ale tam už byl zapnutý pc, vařič atd. takže tam zřejmě vypnuté nebyly....A pak člověk nikdy neví kdy kdo zapne síť. :confounded: .
Any zoubky , to je u nás taky na dením pořádku, někdy kol října měl Onďa taky průjem od zoubků, slintal jak bernardýn, trvalo to asi 2 dny. U nás jsme pořád na 6 kouscích, dásně nateklé a spodní dvojky se ne a ne proklubat, drbe si je vším možným, občas ječí a šťourá se v pusince, chudáčci, už aby je to netrápilo.
Hoď odkaz co myslíš za hrací panely...Možná tím jak už se ti Matýsek staví, tak spíš koukej po stolcích, vyhraje si s tím dýl. Ondru na návštěvě zaujal tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17260190&tab=7, nakonec jsme k vánocům koupili kostku KIDDIELAND (je tam spouta aktivit, zvířátka, CD, různá hejblátka atd.)a s ní si vydrží hrát hodně dlouho, to jsme se opravdu trefili - chtěla jsem najít odkaz,ale nikde jsem jí neobjevila, my jí koupili v Makru.
10. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky za odkaz :wink: , Matylda je kouzelné miminko.
Teda Sluníčko, to bude pletení copánků co?
10. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko malá je moc krásnáááááááááááááá :wink: ještě jednou gratulujeme :wink: a přejeme všechno nejlepší a nejkrásnější :wink:
11. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! koukám, že jste nás vypátraly:slight_smile:) děkujeme :slight_smile: zatím je spací zlatíčko a v noci chce spát jen u mě v posteli, to je mazleníčko :dizzy_face:
11. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za rady, ale já jsem malému už začala dávat kaši jen jak mohl a překročil 4. měsíce, ale Mudra mi to zakázala, že má dost kilo a že po kaši ještě více přibere, takže jsem ji přestala dávat.....ale tedˇ ve středu jdeme na poslední hexa vakcínu a prevenar, tak se jí zeptám co s tím.......jelikož se vůbec nevyspím a navíc je Dany čilí už v pět někdy v šest ráno.....fakt na mrtvici.....nechápu jak některé děti jsou tak hodné a spinkají třeba do osmi nebo děvíti......fakt moc závidím, to se nám ještě nepodařilo..... :unamused:
12. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuníčko malá je hezoučká...... :grinning:
12. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám v albíku nové fotos... kuk tak:o))) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2255155&vReferer= moje lááááááááááááááááááásenky největší:o))) (ještě chybí manžel,pes a kočka:o) :grinning: )
12. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm: takový děti jsou mýtus :grinning: :grinning: :grinning: mates asi 2 měsíce vstával kolem 5 +-30 min, bylo to na mašli. Celou noc nespí ani omylem, nejdýl ve 4 si vykručí přestup ke mě do postele.... někdy vstávám 4x jindy je to mnohem víc... přes den spí tak maximálně 2 hodiny a to ve 2 až 3 částech. a jeho stejně starý kamarádi nejsou o moc lepší... nějak mi je přístup tvojí mudr proti srsti, ke komu chodíte?
12. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe máš krásný dětičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v jakém programu děláš scrapíky??
12. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates už nemá průjem, ale nechce jíst ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe opravdu nádherné ratolesti máte. :grinning: :grinning: :grinning:
inak my se zdokonalujeme v ťapkání. K vánocům dostal chodítko (jak se táhá před sebou) a opravdu nám moc pomáhá. Nejraději by pořád chodil taky toho řevu když přestaneme,naštěstí se zachvíli zabaví jinak. :grinning: jen na chvíli ale aspoň trochu si odpočine.
S tím spánkem sme to měli úplně stejné,teď už vydrží spinkat do jedné,napije se čajíka nebo kojo a pokračuje do té třetí a pak do rána.Někdy samozdřejmě taky nechce v noci spát ale to je málokdy. vstáváme v těch 6hod. Asi by nám vydrželi chrupkat do devíti kdyby sme snima byli vzhůru bůhví do kolika ale to si raději přivstanu,Páťa maže do postýlky kolem té sedmé. :wink:
12. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zase jsem se na vás po delší době přišla podívat. Chci se zeptat, jestli náhodou některá z vás nechodí k mudr.Macharáčkové v Jablonci? Díky
12. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: chodíme k Mudr. Korousové do Vesce, máme to nejblíže....zítra jdeme na poslední očkování, tak se jí zeptám co s tím. Jinak Danda se také budí ráno kolem 5-6 hodiny a už nechce spát, pak to dospává dopoledne tak hodinku. Ale dneska to byl rekord probudil se na jídlo ve 3:15 a od té doby už nechtěl spát, kdyby si v postýlce hrál ale on tam piští, ječí, žbrblá a nebo prská, manža vstává brzo do práce, takže jsem ho dala do obýváku do ohrádky pod hrazdičku a hrál si do půl páté....pak se najdedl a slabých 40 minutek zase spal, no si připadám jak mátoha......mi ani holky neříkejte že to máte stejné....jsem si najivně myslela, že se to bude lepšit čím bude starší, takže mě čekají další ranní směny....uf....už chodím spát normálně ve 20.hodin, abych byla trochu vyspalá..... :frowning2:
13. led 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem na Rajče 2 kalendáře, který jsem letos dělala našim k vánocům. tak jestli chcete tady jsou odkazy :slight_smile: http://arakis.rajce.idnes.cz/Kalendar_1/#00Titulni.jpg
a druhý
http://arakis.rajce.idnes.cz/kalendar2/#00titulni.jpg
snad stihnu dohodit i fotky z vánoc během dne :wink:
13. led 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm : ranní a odpolední dohromady spojené s noční pohotovostí :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Prominte mi prosím, že Vám sem lezu, jenom jsem se chtela zeptat, jestli jsou v Nise nějaké slevy a výprodeje...hlavne me zajíma Reserved...občas do Liberce jezdíme nakupovat...děkuji a hezký den
13. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: to teda......no budu si zase dál najivně myslet, že se to zlepší....nic jiného my nezbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kdy se vám objevil první zoubek?

kajacz: slevy jsou snad všude...... :wink:
13. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůj omlouvám se za hrubky........ :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana,moc hezké a chtěla jsem se zeptat v jakém programu to děláš? Já bych chtěla taky něco takového zkusit ale nevim v čem,na to jsem tele... :slight_smile:
13. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky děkuju za pochvalu dítek..

any ty kalendáře jsou krásné pověz mi kde stahuješ kity,papíry a rámečky já pracuju v gimpu...

jinak hlásím příchod od dr. máme za sebou 3měsíční kontrolu naše láska Adámek měří 60 cm a váží 4450 je to už kus chlapa...koukala jsem jak byla velká eliška v jeho věku a připadá mi to ideální,Eliška vážila 4150 a 59cm a porodní váha byla 2950g,takže si myslím,že zase není až tak mrňavej,jak všichni říkají,mám prostě drobné dítka:o)ale především je hlavní,že přibírá a roste a je veselej a vůbec podle dr. je už naprosto zdravý jo a taky jsme dostali první očkování,teda řval jako tur,musela jsem mu dát prso,aby se uklidnil a pak jsme teprve jeli domů...
14. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda - dělám v gympu, ale z nouze. nesehnala jsem po známých Photoshop7. Takže jsem se na těch kalendářích zároveň učila. Tohle jsem koupila jako celý šablony na PST designes, ale i tak jsem si pohrála s fotkama. Celý scrapy bych nestihla. Chtěla bych si letos vždycky najít nejhezčí kit na daný měsíc a začít s kalendářem tak v létě :wink: hodně teď hledám scrapy přes diskuzi na mimibazaru, nebo přes baby-cafe. Ale teď je to zbožný přání, protože Mates přestal dobře usínat a já pak v devět zjistím, že jsem ještě nezačala s domácíma pracema... :unamused:

dneska už začíná mít hlad, huráááá!!! taky jsem mu v pašoval 2 odměrky sunaru do ranního pití a nepoznal to...
takový to bylo žravý, nespavý dítě a teď je to vzteklej prudič co nejí ani nespí. Od vánoc leze a teď se začal stavět, podle všeho a pořád... a končí samozřejmě blbě, protože nožičky se mu klinkají na všechny strany... :wink:

Jani, stolečky pěkný, stejně jako ty multifunkční chodítka - pro strkání před sebou - ale mimo moje finanční možnosti :pensive: ikdyž možná babička přidá na motorickou kostku. Aby měl co zkoumat místo zásuvek, teď vede točení kolečky, nejlíp u složených golfek. Nemáme je ve sklepě, protože tam teče voda, ale opravit to půjde až po topný sezóně... :angry: tak má Mates stále v pokojíku skladiště.

no to je na ukázku z našeho zvěřince :grinning:
14. led 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlásím že jsem se po měsíci krásně vyspala, malý vstával na první jídlo až ve 4:15 a já mohla konečně spát v kuse, to je slast, sice pak už zase od toho jídla nespal do osmi hodin, ale mohla jsem spát v kuse alespoň těch 5.5 hodinek, jéééé nic lepší tedˇ neznám než se krásně prospat (balzám na duši) .Jinak dneska jsme byli na 6ti měsíční proh :grinning: lídce a máme 8.670kg a 70cm a na to časté jídlo mi Mudr. nic nedoporučila prý že už kaši zkusit můžu, ale že prý si myslí, že to stejně nepomůže, mám vydržet, jinak mu mám dát na noc méně odměrek nutrilonu, tak o 1/3 že prý mu to pak může trápit na bránici a nemůže usnout....no nevím, ale co zkusit to můžu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky krásné fotečky máte, jsem pár stihla zkouknout!
14. led 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
any tak to jo,no já si je vytvářím kompetně sama.letos jsem taky dělala kalendář babičky jsou nadšené:o)tak mám radost. koukala jsem na fotečky krásný a řeknu ti Máťa je celej ty,ho nezapřeš ani kdyby jsi chtěla:o)))

kacm gratuluju,malej je teda kousek:o))) s tím spaním ti nezávidím,já teda spím krásně,teda malej,usíná o půlnoci většinou,někdy dřív a vstává v těch 7 na jídlo,nadlábne se a zase spinká,takže paráda,akorád na dnešek nějak blbnul,takže byl co hodinu vzhůru,asi ho trápilo bříško,nebo tušil ve vzduchu očkování,ted má trošku teplotu 38.3 jsem mu naměřila-tak jsem mu šoupla paralen baby a zdá se,že bude spinkat.u elišky jsem taky měla spaní celkem v klidu,vždy se najedla a usnula,akorád někdy usínala až kolem třetí ráno a musela se chovat,jinak pohoda...tak doufám,že to malého "nespaní" brzo přejde :wink:

pac a pusu všem posíláme dobrou noc :wink:
14. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Phobe - tohle jsou scrapy který jsem dělala celý já - jsem na sebe náročná, tak málo co přežije :wink: většinu smažu http://arakis.rajce.idnes.cz/moje_scrapy/ :sunglasses:

Kacm - jéjej to je Daník kus chlapa :astonished: ale stejně mi přístup vaší mudry nesedí.

jdu dát péct chleba aby měl táta co jíst až přijde domu :wink:
15. led 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm, koukni na server www.porodnice.cz, tam pediatr dost čast píše, že hraniční pro zavádění příkrmů krom věku je váha nad 6kg už mlíčko nestačí a pokud má víc jak 6kg a vypije ti listr UM za den, pak už je čas na příkrmy. Každopádně se začíná zeleninou.
Any, tak Ondra už nespal :unamused: ....Takže máme veselé odp., snad usne aspoň po cestě do krámu, i když jak koukám ven, moc se mi tam nechce.
15. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku děkuju, mrknu na to.......já jsem příkrmy raději nechtěla dávat když Mudra zakázala....ale už jsem její zákaz porušila před týdnem a pravidelně malému dávám k obědu místo mlíka malý příkrm zeleninky od Hami....takže krásně papá.....ale v noci se stejně budí na jídlo.....asi je už tak zvyklý....někdy se vzbudí 1x někdy 2x a extrém je 3x....spíše si myslím, že prostě se tou flaškou jako uklidní.....když nekojím!Jinak zkoušela jsem čaj a to je zle, jak to není mlíko, tak pláče jako když ho na nože berou......takže mu dám mlíko, ale né tak husté dám tam prostě méně odměrem, jak doporučila Mudra. uvidíme první noc neuspěch....ještě vydržíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
any ty scrapy jsou krásný,jsi šikulka ale napiš mi kde si stahuješ kity a papíry na tvoření

kacm zkus dát malému jen trochu převařené kojenecké vody,když nechce čajíček...
16. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek