• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Netuším, každé dítko se mi narodilo v jiném městě, tohle se mi narodí taky v jiném, tak třeba tady bude lepší komunikace.
30. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj třeba v těch jiných městech to ani neprovozovali...tak si to snad tedka užijete pěkně a asi neví jeste cobudete mít vid?!a necháte si to říct? :dizzy_face:
30. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to vůbec probíhá? Zatím ještě nevíme co to bude, teprve mě čeká UTZ v nemocnici, tak pokud si to mimi nebude schovávat, tak si to říct necháme.
30. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš ty občánky?no je to hezké,sejdete se v jedné místnosti tam si mimi připraviš a pak si vaší skupinku odvede paní a řekne co a jak a pak už jen poslechneš si básničky co tam řikají náky dětičky a dají ti kytičku pak se fotíte u kolíbky a mimi v kolíbce je to rychlovka...mi tam byli asi 10 minut,,,malá pak začla žvatlat a vejskat tak jsme museli jít....jak tam právě zpívali a recitovali tak malá chtěla taky a pak rušila,bylo to pěkné...jj tak pak dej vedet,jsem zvědavá a co bysi chtěla?a manža?
30. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to zní pěkně, to by mohla být sranda a v kolika měsících dítěte se tam chodí? Mě je to v celku jedno co to bude, mám holku a kluka, přítel má z předchozího manželství holku, takže chce samozřejmě kluka, nachce si připustit, že by to byla holka.
30. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj u nás to bylo stejné manža byl taky přesvedčenej že to je kluk a ejhle,... :grinning:hlavně at je mimi zdravé, no mi byli na 4 měsících ...jukni do alba mám tam fotky,at vidíš jak to asi zhruba vypadá... :dizzy_face:
30. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné fotečky, máš moc hezkou holčičku, to se tedy těším na vítání :slight_smile:
30. led 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina-moc děkuju taky jsem pyšná maminka :grinning: jj určo si to užijete :dizzy_face:
30. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je správné...budu sem muset dát taky nějaké fotečky svých ratolestí, holka teď mám klukovský sestřich. Ve škole, na začátku roku chytla vešky a jelikož se toho údajně nemohla zbavit, tak jí její tatínek oholil hlavu. Povim ti, že jakmile jsem to slyšela, šla na mě mrtvice. Nejdřív to brala s humorem, ale pak jí to začlo docházet a kvůli tomu přestala chodit do kroužku roztleskávaček, protože se styděla za to jak vypadá.
30. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky kacis-tak já je a jak roste Verunka?S papisou si slibujeme, že se musíme setkat, tak doufám, že to vyjde a pokecáme i s tebou se ráda setkám osobně :slight_smile:

mamina-neznáme se náhodou???Já jsem taky z Chrastavy :wink: a neviděly jsme se třeba zrovna dneska???
30. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky včera mi přišla pozvánka na vítání občánků,je to 13.2 na radnici a je to pátek.hurá--- :sweat_smile: kdo z vás tam jde???já si to musím odložit na jiný termín,protože 13 se vracíme z hor takže nestíhámmmmmmmmmmm. kdo si bude taky odkládat termín???třeba se tam spolu některá sejdeme:o)))
31. led 2009 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky klaruska, nevim jestli se známe, ale je to možné :wink:
31. led 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Phoebe Vy se máte, já se obávám, že na nás se ve Vratislavicích s vítáním asi vybodli... :frowning2:
31. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
pavlus ve Vratislavicích je vítání myslím jen dvakrát do roka.My byli myslím v únoru a taky nám bylo už 8 měsíců,takže já myslím,že vám pozvánka teprve přijde :wink:
31. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlus ahojky,jak se daří?už jsem tě tu strašně dlouho neviděla...Co holky?jak se mají rostou? :wink: neboj nezapoměli,určitě ti to přijde později...oni na to zapomenout snad ani nemůžou:o)))
31. led 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, už po dvě noci spal Matěj 11-12 hodin v kuse bez probuzení!!! :grinning: :grinning: :grinning: jupíííí!!!! je fakt že tudíž skoro nespí přes den, ale to nevadí, vždyť na spaní je hlavně noc. :wink: o to líp večer usíná. A čtení krásně funguje, je to taková naše chvilka a pak už většinou okamžitě usíná. Pokud teda ještě nestihne jednou kadit :angry: Pokud se pak vzteká, tak jdu 2x já a jednou manžel (tudíž 15-20min) a už je klid. Ale to je jen v případě velikýho přetažení. Dudlík jsme zrušili úplně.

Pavluško nazdááááárek, fíha to už je půl roku :astonished: co jsme se viděly v Boomu :astonished: to je strašný jak to letí :wink:

mamino koukám, že to nemáš jednoduchý :wink: každopádně ti přeju aby jsi děti vysoudila. neumím si to ani představit :zipper_mouth: a z vší ze školy by mě taky trefilo, ale asi to dneska není nic neobvyklého.

no Matěj se připojil k mému přaní, manžel mi asi pomoct nehodlá tak končím pa pa! :sunglasses:
1. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak nevybodli..my šli s Mikulášem skoro na 10měsících! Takže ještě času dost :wink:
2. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info, my jdeme na vítání 13.2. Ještě mám dotaz, zda neznáte nějakou fajn stěhovací firmu z Liberce. Na netu jsem nic moc nenašla. A ještě prosím o vaše zkušenosti s kuchyňskými studii, případně truhláři z Liberce a Jablonce. Nevím kde si máme nechat udělat kuchyň-chtěli bychom se vlézt tak do 80 000 bez spotřebičů a mít kuchyň do L. Díky :wink:
2. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
mám takový dotaz. Nenechala jste si náhodou některá v liberecké porodnici odebrat pupečníkovou krev pro své děťátko? Zajímalo by mě kolik to stojí a kde jí uschovávají. Předem děkuji za každou zprávu.
Ahoj Andrea
2. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluska-nazdárek-ráda tě po dlouhé době ,, vidím,, jak je a co nového.My už máme vítání úspěšně za sebou,ale teda řeknu ti nic moc-asi jsem od toho čekala víc :frowning2: ale hlavně, že je Matýsek v pořádku :wink:

laetti-posílám telefonní čísla na stěhovací firmy-znám je osobně a jsou fajn, na ceně se ale musíš domluvit s nima:
M.Mimra - 602 439 908
Hradecký a Hradecký - 604 846 840, 603 830 318
a co se týká těch kontaktů na truhláři-večer se zeptám manžela a dala bych ti vědět.Tak snad jsem ti trošku pomohla :wink:
3. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
laetti my jsme měli vynikajicího truhláře, byl myslím z Proseče. Dělá spíše modernější kuchyně, ale je velice precizní, dává do placu i svoje nápady a hlavně všemu rozumí od AdoZ. Fakt super a myslím, že do cenové relace byste se vešli.

ps: jsi v 60tt? :wink:
3. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1: Díky moc :slight_smile:
slunicko27: a aspoň jméno nevíš? A ještě možná blbej dotaz-dá mi tam truhlář taky ty drátěný výsuvný šuplíky a podobný věcičky co jsou teď ve všech kuchyních?
To se asi blbě ukazuje, musím na to juknout-máme 4 měsíční holčičku
3. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
laeti, jasně, že mám, písnu ti IP..i s tel. číslem..
když ti je truhlář schopen dodat odpadkový koš (jako nám) takový vestavěný pod dřezem, tak musí i tyhle šuplíky..ikdyž nevím co máš přesně na mysli. My máme takový asi 15cm široký šuplík, kde jsou oleje, a různé vysoké věci. To je taky drátěné..
3. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminy :grinning: a dětičky

Any, tak to je paráda, že ti Matýsek tak krásně spinká, my máme stále noční boje a to se budí každých 40 minut.....no zatím to nevypadá, že by Danda chtěl spát sám řve jako když ho na nože berou.....máme 2+1 takže pokojík zatím nebude dokud nepostavíme....takže s tím nočním spaním to bude asi ještě dlouho boj! :frowning2:
3. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslím, že dnes ve 21,40 na čt 1 v Krotitelé dluhů bude paní co vlastní Babyboom café!!! :astonished: :astonished:
3. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjky holky,teda řeknu vám,tady to žije...kde jste pořád mamky???holky můžu vás poprosit?můžete mi tady zahlasovat?klikněte na ten link,co je dole a hodte tam pár hvězdiček.je to zdarma samozřejmě...děkuju.Je to moje kamarádka co tam soutěží.Díky moccccc

http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=940
7. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete mi poradit v L :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: iberci, pěkné nekuřácké restaurace kde jsou zařízený i pro děti(koutek i židličky)??????????
8. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :grinning:
Alterna: nemám moc zkušenost :unamused: ale koutek je v pizzerii Milénium a určitě v době oběda se tam nekouří. Nekuřácké jsou ještě pizzerie Ponte v Růžodole, U Kudrnáče v Ruprechticích, tuším Ztráty a nálezy na Papíráku. A určitě je jich víc, Ambiente nebo Domov??? nevím ten název :confounded: na Hanychově ale jak je to s koutkama v těchto restauracích fakt nevím, my byli jen v tom Miléniu.

Sluni o těch Krotitelích mi povídala Jana když jsme šli na cvíčo. No šoky, pokud Babyboom padne, nebo ho odkoupí nějaký pitomec :rolling_eyes: tak to jsou všechny maminky z celýho širýho okolí namydlený :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

phoebe - my jsme pořád v akci, Mates mě sednout k PC nenechá a manžel mě k němu nepustí :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Kacm - Mates s spí v noci a nespí ve dne, což je taky pakárna, protože je unavený, protivný, pořád někam padá. Ale spát bude jedině v kočáře a to tak max 1 hodinu. Večer ho pak nemůžu udržet vzhůru aby neusnul v šest a nevstával ve 4. Potřebujeme jaro. to se víc ulítá a líp usne. doufám :confounded:

Jinak nevím proč období prvního vzdoru, posouvají až na tři roky. Protože právě procházíme pěkně zuřivým a vzteklým obdobím, každé oblíkání je řeckořímský zápas. kdy už Mates ani neječí, jen zuřivě bojuje, aby se stihnul vykroutit a nebo si strhat oblečení dřív než já to na něj stihnu navrstvit a pozapínat. No nic, manžel opět místo aby si alespoň na chvilku s Matesem pohrál ho zas jen strčil do ohrádky, kde teď visí na bočnicí a kvílí na mě.... tohle opravdu nechápu :rolling_eyes: zvlášť když se jako rodina sejdeme doma na celý den tak jednou za týden a jeho hlavní starost je gauč, knížka a pc hry.. :angry: No nic, proto tady být častěji nemůžu.
mějte se hezky a hlavně ať se vám viry vyhnou :wink:
8. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak co je tady nového?

ana tak to ti nezávidím,já mám dvě děti a k pc se díkybohu dostanu...jsou to zlatíčka teda alespon adámek a eliška už se umí zabavit samave ztrátech a nálezech jsem byla s mamkou,vaří tam příšerně,je to tam mrňavé a kouří se tam... :confounded:
8. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky phoebe... :slight_smile: jsi tu
8. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek