• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
kaci jojo jsem tu,adámek mi nespinkáááááááááááááááááááááááááááá :unamused:

holky prosím,prosím,prosím pojdte mi zahlasovat a hodte mi desítky a rozešlete to i známým,pokud máte doma víc pc,tak pleace bodíkujte,počítá se to na průměry..Díky...
9. únor 2009 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám takýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4256
9. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme předem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm krásné fotečky... :wink:
9. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, krásné fotečky, odhlasováno :slight_smile: ! U nás novinka - hooodně opatrně odkráčí Ondra 4-5 krůčků!
9. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za pochvalu foteček:grinning: jinak vše odhlasováno....... :grinning:
Jaku tak moc blahopřejeme k prvním krůčkům za chvíli ti Ondˇas bude běhat jako kamzík :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moooc děkuju za hlasy,jste super

jaku gratuluju k prvním krůčkům :dizzy_face:
9. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak vidíš :wink: ...paráda, moc Ondráškovi gratuluji, jak je šikovný :dizzy_face:
9. únor 2009 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky zdravím Vás.... nějak poslední dobou nestíhám... Mám prosbičku, chodíte některá k alergologovi? Můžete mi doporučit? Anička dnes měla nepěknou alergickou reakci po gumových bombonech, tak bych s ní ráda zašla, ať víme přesně na čem jsme. Díky Pavluša
9. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, zrovna jsem na to včera koukala a překvapeně nechápala :astonished: . Jsem si myslela, jak to musí skvěle vydělávat :unamused:
10. únor 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já to teda neviděla a zatím se to marně snažím spustit, ale já si zase kolikrát říkala, když jsem tam byla, jestli to vůbec může vydělávat? Maminky tam přijdou, dají si jedno kafe a vodu a pak tam hodinu - dvě sedí s dětma a hrají si... na kávě a vodě se teda moc nevydělá... samozřejmě jsou tam i další aktivity, ale jak moc jsou výnosné? ...
10. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, Pavlu pokud ti to nechce přehrávat, tak je potřeba si stáhnou plugin, je tam nahoře odkaz. taky jsem to musela udělat aby to fungovalo. Docela to tam hezky rozebírá, jednak mají chaos v příjmech a výdajích, jednak je potřeba stavět hlavně na tom cvičení a musí si dávat pozor na unáhlené impulsivní nákupy a mohly by být přinejmenším na nule :wink:
já si tam taky nemůžu dovolit dát víc než kafe a vodu :confused:
10. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy tady to žijééééééé :grinning: já se nudím,zítra jedu na lyžovačku tak se těšímmmmmmmmmmmmmm :grinning:
11. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hoj :wink: ... nevyzkoušela jste některé kaše z drogerie DM...malému zatím kupuju jen Nutrilonovou když je na Nutrilonu, ale chtěla bych zkusit i nějakou jinou zda mu bude chutnat...napište mi které jste vyzkoušeli a které měli Vaše dětičky nejraději, abych nekoupila nějaký tfůjtanec :grinning: ...moc díky.
12. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
na ty krotitelé jsem taky koukala,jsem nevěřila vlastním očím :confused:
Kačko já dodneška kupuju sunarky,Onďovi MOC chutnaj :wink: Jediná která mu nechutnala,byla čokoládová,když jsem ji ochutnala,tak jsem se mu nedivila :grinning:,ale někomu určitě chutná :wink:
12. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, to máš různý, někomu chutná to a někomu tamto. Chce to zkoušet. Náš žrout sní všechno, co mu dám, kromě čokoládové Sunarky, tu teda taky nemá rád jako Ondrášek od piduli
DM kaše kupuji často, jsou super na přípravu, levné a David sní všechny příchutě. A jinak to střídám, hodně kupuji taky Hami a Sunarky, doma dělané kaše nechce jíst, i když mu je udělám mega dobrý.
12. únor 2009 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, tak to my jsme ve druhé skupině :wink: jedlíků nebo spíš nejedlíků kaší. Ondra už kaše nejí vůbec, když byl menší, sem tam nějakou toleroval, ale tak max 1x, ale naprosto nejvíc mu chutnala ta čokoládová Sunarka :slight_smile: .
Jinak teď mu chutná kaše kukuřičná z bio výživy, chutná jak nadrcený křupky, které on miluje. Ale taky tak max 1x za 10dní, asi mu nejede ta kašovitá konzistence. Dcerka byla taky taková, já taky, jediný kdo by se u nás ládoval kašičkama je tatínek :unamused: .
12. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za info o kaších....tak koukám že opravdu každé dítko je jiné, ale zkusím kaše od Hami a Sunarky nějakou ovocnou příchutˇ jelikož Danda miluje přesnidávky a je to jedno jaká je to příchutˇ ovoce, zkusili jsme zatím jen Nutrilonovou bez příchutě a pak piškotovou a obě baštil :grinning: .
Také jsem se dívala na krotilelé a člověk by neřekl jak to nemůže vynášet když je to jedinný podnik pro maminky a dětičky, ale i takové věci se dějí.... :frowning2:
13. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teče vám doma voda? Nám tady ve Vesci ne a ani jsme neměli nikde napsané žádné oznámení že nepůjde, takže od 9.hod neteče.....nevím proč možná nějaká havárka, jezdí tady cisterna s vodou kolem sídliště a lidi si chodí s kbelíkama, ale já nemůžu mám tady Dandu....takže budeme muset do večera vydržet s jednou balenou než manža přijdede domů...... :unamused: :frowning2: no doufám, že brzo poteče!
13. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm teče, koukni sem: http://194.228.84.94/havarie.php. Tady se dají najít havárky, ten čas ukončení bývá ale dost orientační....Tak ti přeju, aby to brzo pustili.
Tak s těma kašema dle toho co jsme si tady sdělily bych to viděla asi takhle: 1.) dětičky co jedí kaše, ty nesnášejí čokoládovou od Sunarky, 2.) děti co nejedí kaše, tolerují čokoládovou od Sunarky. :grinning:
13. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nmamulenky,tak hlásím příjezd z hor,bylo to supeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a večerní mejdan byl taky mooooc super.jo a musím se pochlubit,včera se mi narodil synoveček jmenuje se Šimon 3400g,53cm a je mooooc krásnej,ako rád ségra je vymatlaná,ale to nevadí asi to je lakační psychoza...
13. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak pro Baby Boom je další velká rána na obzoru, v kulturáku se otevírá nový veliký fitko :confounded: Z toho baráku kde BB je, se stěhuje pryč posilovna, bojový sporty a čajovna, celý Budokan (2.a3.patro) Takže tam zůstane jen BB a orientální tance Mona. A pokud bude nový fitness takhle víc v centru, tak ty co nepotřebují hlídat děti, tak asi zdrhnou. Už jen ze zvědavosti budou lidi chodit do novýho. Záleží taky co bude to nový nabízet...

phoeb, to gratuluju a ségru ať to brzo přejde. Opravdická psychóza je děsnej průser, takže ségru pěkně hlídejte :confused:

kacm, já jsem z finančních důvodů přešla plně na instantní kaše ze zdravý výživy (rýžová, kukuřičná,prosná-jáhlová a instantní ovesné vločky) . V podstatě je to to samý a údajně v nich zůstává i víc těch přínosných látek. míchám se sunarem, různým ovocem, co mě zrovna napadne. Ale jednou jsem se tam nedostala koupila jsem v DM sušenkovou a měla obrovský úspěch :grinning: ze začátku jsem kupovala ty dětský a absoltně nejlepší byla Bio Natur od Hero, další jsme používali myslím od Hami a neúspěch byl Hipp.

pa pa a mějte se krásně :slight_smile:
13. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ana.Děkuju,ona se moc asi hlídat dát nebude,řekla mne a mámě,že je chyba že nás vůbec poznala a že lituje všeho,co s námi kdy zažila a že nás nechce nikdy vidět a že nepatříme do "její" rodiny takže asi tolik o mé debilní sestře..
14. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda phoebe a jaký jste měli vztah před porodem,dobrý nebo špatný?Pokud dobrý a takhle náhle zblbla,asi bych to nenechala jen tak a třebas i informovala lékaře,aby to fakt nebyla nějaká laktačka,to pak není sranda :unamused:
15. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák a zase tu máme zimu.....holky 18 začíná mistrovství a to se asi odsud z Vesce ani nehnu....všude jsou už skoro samé uzavírky a já si autem nedojedu ani nakoupit.....ach jo! To budu chodit na procházky asi jen tady po sídlišti kde máme 4 paneláky....tak to bude super 14 dní :angry: :angry: :angry:
Byla jsem o víkendu v Globuse a Baby Kap tam má už svůj krámeček je vedle butiku Yassmine dříve v tom krámku co je tedˇ Baby Kap prodávali myslím golfové hole.....jakoby naproti CA.....zatím jsem nepiostřehla že by to bylo nějak hrozně moc drahé......možná něco nahoru přihodili, ale vzhledem k tomu kolik tam budou platit pronájem se ani nedivím..... :wink:
16. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsme ve městě málem zapadli...
Holky, taky prosíme o hlasy, dííííkkkkyyyyy :slight_smile: http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6315
16. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani odhlasováno :grinning: :grinning: :grinning: kámošek Oňda samozřejmě za 10 bodů :grinning: my jsme to měli dát až před koncem, čím je tam fotka dýl, tím víc se propadá, mi to přijde :angry: lidi hlasují proti sobě :confounded:
Na čtvrtek ráno hlásí velký mrazy, to jediný by nám mohlo překazit cestu na cvíčo :rolling_eyes: zima to bere z gruntu znova :angry: mě to už úplně ničí, dneska jsem si radši místo procházky zacvičila podle počítače. Představa jak se zase dřu v neodházeným sněhu mě fakt už neláká...

Pheob naprosto souhlasím z Vionou, pokud je to náhlá změna, tak nepodcenit. Následky laktační psychozy můžou být tragické a dlouhodobé :pensive: něco znám vyprávění babičky, pár případů jsem se už doslechla sama a nestojí to za to to propásnout :pensive:

páček!
16. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek