• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Any, dík. Jo taky mě to napadlo proč by byl nízký průměr když ti známý dají 10, ale asi fakt jdou lidi proti sobě, to je teda docela nesolidní.
Nevím jak cvíčo, Kája omarodila, dnes ji přivezem od babičky, naštěstí žádný drámo, nachlazení,ale zvýšená teplota. Snad to nechytne Ondra. Já šla po sto letech do města, hrůza. A aby toho nebylo málo, tak v nové zdr.výživě neměli jahelné křupky, v DM na Šalďáku taky ne to co jsem sháněla, takže oba obchody ještě v Pražské.Chtěla jsem do Body Basicu, jako na potvoru zavříno....Onďovi sháním volant a v celém Liberci včetně Globusu, Hypernovy nic, zem se slehla po volantech....A to si s ním u kamarádky tak hezky hrál. No a pak mi Ondra vytuhnul u Tesca,ale vydržel dospat i doma 2h takže spokojenost :wink:
16. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky myslete na nás prosím a pošlete svým známým a kamarádům,soutěž končí 22.2 tak nám pleace pomůžte,my pak pomůžeme na oplátku vámmmmmm http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4228

a biance takyyy http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=2717

a taky anakonyes: http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4256 at jsme v nejlepší 10ce děkujemeeee
16. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:03 • radus.b.
ahojky holky,teda tady to ale vážně vázne:o(((škoda... :cry:
18. únor 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko maminy, tak když se podívám z okna, tak venku sněží jak o závod! Asi je to kompenzace za 3 roky co sníh nebyl v zimě skoro žádný.....tak dneska vypukne ta velká akce mistrovství.....tak 14 dní tu budu zavřená jak ve krytu....cizincema se to tu jen hemží....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím.... teda jsem fakt ostuda, se tu dostanu jednou za týden... :angry:
18. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé mrazy néé ve čt jedu na kyčle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko snad tak mrznout nebude.... :grinning: zkoukla jsem ti fotečky a malá je hezoučká...co Mikulášek nežárlí na malou.... :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm díky :dizzy_face: no zatím nežárlí, ale spíš na sebe víc upozorňuje
18. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jo, ty děti hned postřehnou že už se to netočí jen kolem nich.....vejde se ti Mikulášek do Inglezíny i tedˇ do lehu? Mě přide že Dáňa roste jako z vody a že na příští rok nám už bude malý..... :unamused:
18. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevím asi by se nevešel, už tam má obsazeno, takže ťape po svých :grinning:
18. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pěkně dlouho jsem tu nebyla. Děti měli minulý týden prázdniny, tak jsem je měla u sebe, dost mě sebralo, když se pak vraceli zpátky k tátovi. Dneska jsem byla v Liberci, mimochodem úžasná jízda po těch silnicích, tak budem mít chlapečka.
18. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to sluníčko, mě to ani nedošlo že už tam máš vlastně obsazeno :wink: viděla jsem pro děti takový snowbord na kočárek ten se přidelá a když větší dítko ještě tolik neujde,tak se vozí také :grinning:
mamina28....gratuluju ke chlapečkovi :grinning:
19. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc. Teda to počasí se úplně zbláznilo, po chodnících se už skoro nedá ani chodit jak jsou zasypaný :confounded:
20. únor 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. krok v přípravě na rodičovství:
ženy - oblečte si župan, na břicho si zavěste pytel s fazolemi a noste ho 9 měsíců, potom desetinu fazolí odeberte.
muži - zajděte do nejbližší drogerie, vysypte obah peněženky na stůl a prodavači řekněte, aby si vzal kolik chce. Po té sdělte vedoucímu, že si může nechat od vašeho zaměstnavatele poukazovat celý váš plat.
2. Abyste si vyzkoušeli jak to byde vypadat v noci, procházejte se od pěti odpoledne po obývacím pokoji a na rameni noste mokrou tašku o váze tří až šesti kilo. V deset si jděte lehnout, ale přesně o půlnoci vstaňte a pochodujte do jedné. Pak si nařiďte budík na třetí hodinu ranní. Protože ale neusnete, ve dvě vstaňte a dejte si panáka. O půl třetí si ale určitě jděte lehnou. Až začne budík ve tři zvonit, hbitě a s dobrou náladou vyskočte z postele, ale nerozsvěcujte, do čtyř zpívejte ukolébavky a pak si jděte opět lehnou. Budík si nastavte na pátou. Vstaňte a nachystejte snídani.. to vše dělejte denně pět let a hlavně neztrácejte dobou náladu.
3. Krmení batolat: vezměte si meloun a vydlabejte z něho dřeň. Pak do něj vyvrtejte otvor o velikosti ping-pongového míčku. Zavěste ho na provázek ke stropu a rozhoupejte. Vezměte misku krupičné kaše a zkuste ji po lžičkách do melounu vpravit, přitom předstírejte že jste letadlo. Vytrvejte pokud polovina kaše nezmizí v melounu a zbytek si vylijte do klína, pokud jste to zvládli jste připraveni na krmení ročního miminka.
4. Oblékání malých dětí není tak snadné jak se na první pohled zdá. K nácviku potřebujete chobotnici a síťovou tašku. Pokuste se nastrkat chobotnici do tašky tak, aby žádné chapadlo neviselo ven, máte na to celé dopoledne.
5. Zapomeňte na sportovní vůz a kupte si kombík. Pokud chcete vědět jak bude vypadat, rozdrťte rodinné balení čokoládových sušenek a vysypte je na zadní sedadlo, boční okna pomatlejte čokoládou
6. Nácvik na procházku: oblečte se a půl hodiny čekejte před záchodem, potom vyjděte před dům a hned na to se vraťte. Totéž zopakujte ještě dvakrát. Nakonec vyjděte na chodník a pět minut se velmi pomalu procházejte. Podrobně přitom zkoumejte každý vajgl, žvýkačku,nebo mrtvého brouka. Občas se pár metrů vraťte a pak teprve pokračujte dál. Ve chvíli kdy začnete ječet, že už to dál nevydržíte jste připraveni vzít dítko na procházku. Vyjevených sousedů si nevšímejte.
7. Běžte do supermarketu a s sebou si vezměte něco co se podobá předškolnímu dítěti. Ideální je dospělá koza. Plánujete-li víc dětí jedna koza nebude stačit. Obstarejte si nákup na celý týden a nespusťte z nich zrak. U pokladne uhraďte všechno co snědí nebo zničí.
8. Naučte se jména všech postaviček z večerníčků Křemílkem počínaje a Rumcajsem konče. Až se v koupelně přistihnete že si pískáte melodii z Boba a Bobka budete na rodičovství dobře připraveni.
9. Všechno co řeknete, minimálně pětkrát zopakujte.
10. Ještě než učiníte konečné rozhodnutí zajděte na návštěvu k nějakým známým, kteří už děti mají. Proberte s nimi chyby ve výchově, kterých se podle vašeho názoru dopustili a vysvětlete jim, jak by měli posupovat. Nezapomeňte pohovořit o trpělivosti a důslednosti, bez nichž se žádný rodič neobejde. Vychutnejte si to- bude to totiž naposled, kdy budete mít na všechno odpověď.
20. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky,jak se daří???

slunicko jak je to v lbc ve špitále s těma kyčlema???od kolika je to v nemocnici jak je pavilon o matku a dítě???já chodila do boru k jedmomu chytrýmu,ale mne taaaak nas....al,že jdu do liberce :angry:
20. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj tak jak se vam v téhle zimě daří? Já jsem z toho hotová,už se strašně těším na jaro ale ještě si počkám. Jinak Páťa nám už chodí,nejraději za ručičku ale i sám ujde pár metrů,musí mít ale samozdřejmě chuť. :slight_smile: Začali sme i chodit plavat,taky super,šílěně rychle to uteče.Ve vodě sme asi půl hod a ze začátku se teda tvářil divně jako kam ho to táhnu ale za chvilku byl nadšený,pusu od ucha k uchu.
Jinak začneme dělat pokojík tak jsem se chtěla zeptat kde seženu ty šablony na zeď?
21. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
phoebe kyčle jsou jako kdybys šla do porodnice a dáš se doleva, mineš výtah, schodiště a uvidíš čekající lidi s dětma, tak jsi tam, jsou tam každý čt od 9-11h.
22. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko děkuju moooooooooooooooooooooooooooooooc :wink: hned ve čtvrtek tak zajedu... :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju krááásný večer všem,jen připomínáma mooooc prosím, zítra o půlnoci končí soutěž s pretty baby tak jestli můžu poprosit nezapomente na mne a hodne mi (Adámkovi a Elišce) 10 bodíků ze všech počítačů,které máte v dosahu děkuju moc tady zasílám odkazy na stránky. Děkuju předemmm a dobrou nocccc

to je adámek http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4228.

a to je Eliška http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6847
23. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar a sílu, tady jsou Matýskovy fotky z minulého víkendu, kdo se chce zasmát. docela se dařily :grinning: :grinning: :grinning:

http://arakis.rajce.idnes.cz/02unor2009/#album

jinak navrhuju v týdnu od 16.3. srazík v Babyboomu.
Tak házejte dny a časy. Nemůžeme ve čtvrtek dopoledne a v úterý odpoledne. :wink:

rozepisovat se mi tady nechce 3 pr... chci říct hromady starostí pa pa!
24. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,kdo je z liberce nebo okolí a čeká holcicku nebo má doma už malou holčičku tak prodám 2 velké pytle značkového i neznačkového oblečení....jsou to moc pěkné věci...od 0-6 měsíce..malá je rozená v srpnu taklže oblečení je spíš na podzim a zimu...ty letní tam jsou málo a jsou to nejmenší velikosti...je možno nahlédnout i ke mě domů....děkuji... :slight_smile: (cena dohodou podle vybrání)
26. únor 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my rozhodně dopoledne, pže odpo Mikuláš spí tak od 13,30-15,30..
26. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my taky raději dopol., u nás se spí tak od 11.45-15.00. Nemůžeme po a čt.
26. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak koukám,že jsem po hodně dlouhé době první,která se sem mrkla....Ale je to tady nějaký mrtvý.Jsem tady dneska úplně poprvé,tak doufám,že se někdo ozve na "tlachanec" :sweat_smile: :dizzy_face: !!!
27. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s libereckou porodnicí? Byla jsem na čtyři dny na gyndě v nem. na udržení bo jsem už začla mít bolesti a teda reference vcelku nic moc, což mě docela děsí.
27. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamino já jsem byla spokojená! :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slunicko, tak to je supr, já sice už mám dvě děti, ale každé jsem rodila jinde. Ono tady asi moc na výběr porodnice nejsou...
27. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si nemůžu stěžovat...u porodu super,všichni skvělí,na 6tinedělí se našli nepříjemný sestry ale já se nedala takže v poho :wink:
27. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamino28,já jsem svého prvního drobka rodila právě v Liberci,co se týče porodu-tak to probíhalo v pohodě,i když ten porod nebyl lehký,ale ta poporodní péče stála úplně za prd-a to tam dělala moje mamča,tak jsem mohla mít protekci...Já ji ale nechtěla a nikdo se ani neobtěžoval mi povléct postel natož poradit s kojením...Druhého kluka jsem porodila v Jablonci a tam to bylo naprosto úžasnýýýý!!!!
28. únor 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek