• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahojda
mamino já se přidávám s dobrou zkušeností s Libereckou porodnicí :slight_smile: při porodu byli všichni fajn a na 6ti nedělí jsem taky neměla problém. Sice jsem se trochu bála jedný sestry z novorozeneckýho :grinning: ale zpětně měla ona ty nejlepší rady. :wink:
Přeju aby jsi hlavně už neměla žádný komplikace a problémy a mohla se těhotenství užívat v pohodě.(ikdyž je mi jasný, že máš spoustu nerváků) :wink:

SRAZ STŘEDA 18.3. 2008 KOLEM 10 HODINY BERETE ??????? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamu ono se toho tady moc nenakecatá, všechny jsme nějak hodně vytížený a zatížený hlavně na povídání na živo :wink: a to ještě nezačalo jaro. Alespoň my pak budeme pořád někde v venku :slight_smile: ale klidně se k nám může někdo přidat :wink:
28. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, já beru :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky za vaše zkušenosti. Jsem hodně na vážkách, kde rodit, Liberec je nejblíž...no pokud malej nebude moc pospíchat ven, tak mám ještě pár měsíců na rozmyšlenou.
1. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mamino,já rodila v Liberci a budu zase,byla jsem spokojená,je to nejblíž,tak se tim nijak zvlášť nezabívám,na blbce můžeš narazit všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

a ad sraz:prozatím tam nic na plán nemáme,takže pokud zrovna nebudeme marodi,nebo do toho nic extra nevleze,tak dorazíme rádi.

laetti,tak jak jste dopadli s kuchyní,vyhrál nakonec truhlář,nebo nějaký sektorový nábytek,viz.Oresi a spol.?Nás to čeká co nevidět,tak sbírám reference a rady.... :slight_smile:

hezký víkend.
1. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,hoj maminy :slight_smile:
Mamina: Já také rodila v Liberci co se týče gynekologie a porodu tak super...hodně mi pomáhali sestřčky, byli moc ochotné, ale co se týče novorozeneckého, tak já jsem bohuže spokojená nebyla....kojení mi nešlo a ani mi k tomu nikdo moc neřekl k nám na pokoj nikdo nepřišel a neřekl kdo je prvorodička tak ukážou kojení nebo tak, kdybych se neptala a nezjišťovla si to tak ani nevím, malého jsem měla 9 dnů v inkubátoru a nikdo mi moc nebyl schopný říct jak mu je a ani mi ho nevozili na kojení jak slibovali, kdybych si nedošla pro odstříkavačku tak jsem ani nevěděla že musím mlíko odsříkat, pro mě to bylo docela psych.náročné....ale jak říkají holky asi všude můžeš narazit na blba :astonished: mě přišlo že pokud máš dítko u sebe a je bez komplikací tak je to vše v pohodě,ale jakmile je tam nějaký zdravotí problém, tak kolem tebe chodí a nic ti nikdo neřekne....to je můj dojem!

Holky pomozte...malý se stále budí v pět ráno....už fakt nevím,na jídlo se budí 1-2x za noc + na pití, ale to mu dávám jen převařenou kojenc.vodu aby si na čaj nezvykal.....chodí spát v 19.hod. já to fatk nechápu jak některé děti spí do 8-9 hod. ráno a Dáňa se pořád budí na tu pátou....pak samozřejmě noc dospává kolem 8-10 hod. dopoledne...

Na srazík bychom rádi, ale Danda asi bude dospávat noc.... :frowning2:
1. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte pravdu, že nikde není záruka úplné spokojenosti, jen jsem chtěla vědět jak jste byli na tom vy. Asi mi stejnak nezbude nic jiného, než v Liberci rodit, mám to nejblíž.
1. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko a nezkoušela jsi si vzít malýho ráno po probuzení; do postele?Zbytečně na něj nemluvit,nesvítit a třeba ho hladit po hlavičce a tak?Na našeho Vítka to zabírá,většinou usne a zchrupnem si ještě oba :wink:
1. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viona: zkoušela jsem to také ale většinou jak ho vezmu do náruče z postýlky a znovu položím tak začne řev někdy se tím až unavil a usnul,ale má výdrž někdy plákal i hodinu.... :frowning2: , chce to asi čas a trpělivost, třeba se taky jednou dočkám, že se vyspím alespoň do sedmi ráno :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ok beru!
1. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, zkus dávat Dáňu spát o něco později-my dáváme Matýska ve 20 hodin - mezi 18.45-19 koupel,pak malá masáž olejíčkem, potom si chvilku hrajeme, pak nakojíme a jde se spát-občas máme sice problémy, protože nechce být v postýlce sám,ale nakonec usne a když hodně pláče, tak si ho vezmu k sobě do postele a když usne-dám ho do jeho postýlky a naštěstí spinká hezky-budíme se jen jednou za noc na kojení :slight_smile: Budu držet pěsti :wink:
mamina já nedám dopustit na porodnici v Jablonci-super péče, hodné a ochotné sestřičky, hezké pokoje a dokonce i dobré jídlo :wink: a teď jak je ta nová silnice, tak jste tam za chviličku
2. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kacm, já tě asi nepotěším, ale když chodí spát kolem 19 hod, tak kolem pátý je asi prostě vyspanej :angry:
u nás je to v podstatě totéž. Když se vzbudí tak ve 4, tak si ho vezmu do postele a dám mu sunar a většinou skoro do šesti jěště dřímeme, ale jak je to kolem pátý tak už je hotovo a spát nebude. Ten dopolední spánek je taky normální. Jestli půjde večer posunout to nevím, Matěj nejde.
Ale až se teď, na konci března,změní čas tak nebude vstávat 5 ale v 6 a bude to hned vypadat líp :grinning: :grinning: :grinning:
pokud teda nebude vstávat se sluníčkem, což u nás ted hrozí. Ale když už bude světlo, tak už se dá něco dělat :wink:

na sraz se těším :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na srazík bohužel nepůjdeme,budeme u babičky(mojí maminky)manžel odjel dnesk ráno na hory a tak nechci tu být sama a babička se klepe už na verču :grinning:
jinak kačí k tomu vstávání,fakt tu zkus ho dát dýl,sice vím že jsi psala že by řval ale když ho dáš spát kolem 3-4 tak hodku bude spát a pak by ho dala až kolem osmé...uvidíš že to pomůže..7 hod je brzo...veru chodí taky spát kolem půl 9 a super,celou noc spí(pokus nás nezloběj zuby)a vstáváme v 8-9 ráno... :slight_smile:
kdybych jí dala v 7 tak by za prve ani tak brzo neusla a kdyby usla tak spí do 12 do noci a pak bych s ní byla do tří vzhůru a spala by pak do 6 a konec...a nebo by spala jen do 4-5 hod a pak by už taky nechtěla,,,mám to odskoušené...takže v půl 8 koupu a za hodku jsme do hajan a to jí už od 5 nedávám spát...a je to super...jinak už nevím co by na dánu platilo,...hodně štestí a trpělivosti... :wink:
3. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer neboli noc.... :frowning2:
Tak jsem holky dala na vaše rady a zkusila včera malého dát spát dýl....odpoledne kolem páté prostě spát nechtěl takže mi bylo jasné, že v půl sedmé bude chtít kaši a na sedmou spinkat,ale prostě jsem si s ním hrála a řádila a když byl mrzuty a nakonec mi usnul po půl osmé v ohrádce bez jídla a v noci se budil tak nějak každou hodˇku na dudana nebo pití....ráno spal do půl šesté takže prakticky žádná změna a navíc jsem měla večer o hodinu okradené volno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo spánek.....tak dneska jsem to zkusila znova šel spát až na osmou a vypil kaše sotva 40ml a to jidny pije 180 v jeho obvyklou dobu v půl sedmé.....jenže tedˇ se mi vzbudil a je už 40 minut čilý, takže jsem mu to pěkně přehodila no tak asi raději budu vstávat v pět....ted´rarach cestuje v postýlce a dělá tam kotrmelce a já bych taááááá spinkala..... :frowning2: .......ale moc všem děkuji za rady......fakt je každé ditko originál :grinning:......., tak já jdu zkrotit divou zvěř a přemlouvat ho ke spántku.....
PS: Ještě to zkusím do konce týdne, třeba si zvykne.......?????????????
4. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulenky,tak jak se daří?dlouho jsem tu nebyla,co nového???? jdu vás trošku dočítat,než se mi vzbudí adámek
14. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,chtěla bych se omluvit ze středečního srazu,manžel si vzal dovču a chceme se společně věnovat Vítkovi,tak se nezlobte a příště snad naviděnou :wink:
16. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, no koukám, že sraz se nám zas rozpadá pod rukama, dneska nás po 5ti dnech pustili domů ze špitálu :rolling_eyes: takže taky nikam nemůžeme. co dát zrovna jiný termín, tak za 14 dní?
16. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky

any co vám bylo???byla jsi tam s malým???
17. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..no neva, já zítra do Babyboomu stejně půjdu..takže když vás tam někoho uvidím, budu ráda:slight_smile:

Ani, co vám bylo?
17. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my přijdeme :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dělám daně, měli jsme kompletně všichni střevní virozu, takže jsem ráda, že jsem ráda, ale jdu Vás pozdravit... koukám tu je nějak mrtvo...

Dnes jsme měli ve Vratislavicích vítání občánků... bylo to moc hezké....
24. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, potřebuju nějaké maminky z jablonce :slight_smile: Budeme se tam koncem dubna stěhovat, takže bych potřebovala tipy na doktory: Pro malou, pro mě a manžela, gynekoložku a zubaře. Budeme bydlet u nemocnice, tak jestli jou nějací i tam, nebo prostě v co nejbližším okolí. Díky
25. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laetti..
Jsem původně z Jabonce a mám tam stále praktickou lékařku ... MUDr. Illingerová, je dobrá a ordinaci má na Dolním náměstí, gynekoložku by ti asi všichni doporučili Jörgovou, v naší rodině s ní teda není dobrá zkušenost, já jsem chodila k Novenkové-Macharáčkové, ta má ordinaci v ulici Smetanova je to nedaleko centra města... je to dobrá doktorka, dělá i homeopatii...
25. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluskak: Děkuji :wink:
27. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laetti já můžu poradit asi jen dětskou doktorku - máme Mudr. Foglovou a je vážně skvělá, ale tím to končí - ostatní naši doktoři ať gynekolog, zubař nepo obvoďačka mají plno a neberou. :unamused:
27. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoojky mamulky,koukám tady to pořád dost dovře stojí...škoda vždycky když sem přijdu,tak je tu prááázdno...posílám pusu drobkůmmm
27. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tady je ale mrrrrrrrrrtvo ... :zipper_mouth:

My jsme měli příšerný, promaroděný měsíc, Matěj dostal u příbuzných průjem (netestovaná studna :angry: :angry: :angry: :angry: )
z kterého se vyvinula gastroenteritida. s tou skončil v nemocnici a tam chytil laryngitidu, kterou už jsem odnesla taky. 4 týdny v kuse jsme marodili, nespali, nudlali a kadili o překot... Bylo to tak strašn, že mi zase začali padat vlasy a tak zas vypadám jak sfouknutá pampeliška ...

Je to snad za náma a teď si užíváme jara. Dneska jsem byli v zoo :grinning: :grinning: :grinning: jako dárce krve můžu chodit neomezeně zadarmo, takže kdybyste někdo šel dejte vědět a my se přidáme. Nebo kdybyste neměli s kým jít :wink:

A co se příští středu sejít v Boomu??? Snad to dopadne líp něž minule (pro nás) :wink:
31. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak se přidám do diskuze. No teda diskuze nijak žhavá, ale to neva. :sweat_smile: :dizzy_face: Až budu doma, budu ráda za pokec a ráda se zůčastním i nějakýho srazíku. :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek