• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Tak sluníčko, konečně slovo do pranice - to pondělí se nám hodí :slight_smile: .
Na 3D ultrazvuku jsem byla taky v Jbc u doktorky Joergové. Už jsem to tu jednou psala, jestli má někdo zájem, tak dejte vědět a já někde vyštrachám na ní telefon. Já byla moc spokojená, byla to psina vidět to mimi, jak si u vás lebedí a co tam všechno vyvádí. A ještě vám to stáhnou na CD. Doporučuju :slight_smile: .
Viona - jeeeeee, to jsem tě nechtě vystrašit. Hele s kým jsem mluvila, tak nikdo na to neměl žádnou reakci, jen my! Ale jak říkám, měla pouze tu teplotku, tak jsem jí dala jednu dávku Panadolu a celý den byla taková uondaná, jako že tak nebrečela a nebyla živá. Tak mě napadlo, jestli bych na to očkování neměla chodit každý týden :grinning: :grinning: :grinning: . Blbej vtip, co :sunglasses: .
Jinak holky, potřebuju radu - Kačka už dva dny vůbec nekakala. Já jsem sice někde četla, že je to běžné, ale... :sweat_smile:
5. říj 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, na 3D utz u Jörgové tady u nás v Jablonci jsem byla a byla jsem fakt zklamaná. :confounded: Teď už bych si raději připlatila a zajela do Prahy na 4D, tam jsou ty miminka krásně vidět, ale to 3D pro mě za to nestálo. Když mrknete ke mně do těhu alba, tak tam mám fotky z něj.
5. říj 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak 15.10. sice máme rehabilitaci, ale myslím, že to je nějak dopoledne, takže Davídek pak bude totálně zničený a odpoledne by mi to vyhovovalo. Takže se přidávám. Pak pojedem v pátek do Prahy, tak jsem zvědavá, jak to s Davídkem zvládnem-no v autě se mu líbí, cizí prostředí a nové lidi také zvládá, tak uvidíme.
Dneska zkusím spát poprvé v ložnici, tak jsem také na to zvědavá. Davča spí ve svém pokojíčku a doteď jsem spala u něj. Teď ale pěkně spí 12hodin jen s jedním krmením, takže doufám , že na těch 5 kroků co je od postele v ložnici k postýlce, malého uslyším. Ale včera třeba jedl v 18.00 a pak se vzbudil až dneska v 5.30 a pak spal ještě do 9.00, tak snad to dnes zvládnem.
Bertiku, já si myslím, že pokud je Kačenka spokojená, nepláče, že by ji trápilo bříško, tak bych to neřešila. I když možná začnu-Davča kakal vždy 1x denně a dneska poprvé nic a navečer chvíli poplakával, tak uvidím, jak to bude zítra. On s tím má chudák problém už delší dobu, začala jsem mu dávat i trošku čajíku Spokojené bříško, což mu pomáhá, ale dneska vypil za celý den dokonce 100ml a nic.
Anakonyes, tak ať ti to pěkně utíká hlavně ať už máš za sebou ty první 3 měsíce, to jsem měla hrozný nervy, aby bylo vše O.K. Pak jsem to těhotenství začela hlásat do světa a trochu si to užívat.
Viono, tak honem, honem, šup sem s fotkama...
A s tím stěhováním-to si teda neumím představit. Já jsem přišla rovnou do bytečku v kterém absolutně nic nebylo a bylo fajn si to vše postupně zařizovat podle svého, ale stěhovat bych se nechtěla. No možná jedině do nějakého domečku. Bydlíme sice ve svém bez nějaké hypotéky, máme krásný jen 6 let starý byt, takže to je super. Jenže bydlíme v centru města, já nejsem rodilá liberečanda, jsem z malého města z velkého domu s obrovskou zahradou a tady v Lbc jsem si pořád ještě nezvykla-vždy mě vzbudí první tramvaj, vadí mi, jak si tady hrají děti mezi popelnicemi a auty, všude je hrozný ruch a celkově to není moc dobré místo pro děti-žádná zeleň, parky... Ale manžel je samozřejmě nadčený, hlavně, že je všude blízko. Navíc je typicky městský člověk a nic mu na bydlení v centru nevadí. Pořád doufám, že ho přesvědčí právě ten náš Davídek, že uzná, že to je ideální bydlení pro mladé, nezávazné, ale né pro rodinu. Tak uvidíme.
No jdu mrknout ještě na diskuzi o nedonošeňátkách a o těch zaměněných dětičkách v Třebíči a jdu spát. Tak se mějte. L.
5. říj 2007 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertiku s tím kakáním je to opravdu běžné, když jsme byli u dr. na 3 měsících na kontrole, tak mi říkala, že mimčo klidně týden nemusí kakat protože to všechno dokáže strávit, hlavně aby to pak bylo žluté, když už něco vyjde. My jsme to měli tak, že dva- tři dny nic, ale teď už zase denně, někdy i dvakrát. :sweat_smile: Ale švagrové prcek opravdu ten týden nekakal.
5. říj 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... :wink:
slunicko,ja jsem to tak i pochopila,proto jsem psala,že tam i jezdím,ale tak nic :wink: :grinning:
bertíku,mě ondík ještě tak před měsícem kakal jednou týdně,doktorka mi říkala,že horší by to bylo,kdyby nekakal 8-9 dní,takže se ničeho neboj.Občas se nám stane,že se jeden den nevykaká a dost ho to trápí..ale každý den mu dávám trochu fenyklovýho čaje a pomáhá mu to i na prdíky.
6. říj 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Tak já si taky píšu 15. v pondělí,to se mi hodí,jen ještě nebyl udaný čas,já bych navrhovala v ty dvě,protože po druhý hodině už by jsme si nemuseli sednout.
Koukám,že je nás tady dost přistěhovaných,to jsem zvědavá,odkud vás sem všechny vítr zavál,no,v pondělí si povíme :wink:
Lendy,poslušně hlásím,album založeno :grinning:
Bertíku,neboj,nevystrašila jsi mě :slight_smile:
Tak hezký víkend.
6. říj 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem moc ráda, že se pondělí 15/10 ujalo :slight_smile: já jsem taky pro druhou hodinu!

pidula, tak klidně až tu zase budeš a budeš mít zajém se sejít, tak dej vědět!
6. říj 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, díky za info :wink: tak do 3 měsíců mám dost věcí, ale pak na to budu muset vlítnout :wink:
holky, v to pondělí kdy máte sraz asi zrovna pojedu do batolat... mohu na vás kdyžtak přijít juknout? i když jsem ještě "nerozdělená" :slight_smile: ?
6. říj 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak koukam, ze termin je domluveny.Me taky vyhovuje to pondeli i to odpoledne. Aruno, ja mam 10-ti mesicniho klucika, takze ti muzu nabidnout nejake vecicky. Vetsinu veci jsem kupovala jako nove a neni to nijak znicene. Tak se muzem domluvit. Holky zitra jedem do Prahy na vystavu, tak se tesim :wink: Je to vystava kytek, dekorace a vubec veci do bytu. Snad taky zajedem konecne do te Ikeii. Jeste jsem to casove nezvladla. Tak se tesim. Malej zustane u babicky a dedy. Nechci ho tahat do tech uzavrenych prostor. Bude jezdit na trikolce a uzije si prirody :grinning: tak pekny vecer pacek
6. říj 2007 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Lendy já jsem na tom podobně, i když bydlíme v pavlovicích a hypotéku máme, doufám, že s prckem přesvědčíme Pavla, že mimo město bude líp. Já už vím, že si nezvyknu :confused: tak nějak mi chybí prostor a vzduch.
Taky bych vás ráda poznala, ale dokud budu dělat, tak to nevyjde. Takže se poznáme asi až po novým roce. Vánoce mám zatím jako metu, do níž tu děsnou nudu chci vydržet. Pokud nepřijde dřív nějaká chřipka něbo něco, to bych zůstala doma hned. Mějte se krásně a pozdravujte mimísky!
7. říj 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme za sebou celkem pěný víkend. Já jsem ho skoro celý proležela abych ze sebe tu chřipajznu dostala. Msim zaklepat celkem se mi to povedlo a to i bez prášku :slight_smile: Dneska se jdu mrknout na moje první těhotenský cvíčo do nemocnice. Snad mě vezmou když už jsem ve 28tt. Jinak s tim příštím pondělím souhlasim - jsem doma takže mi v tom nic nebrání. My bydlíme na kraji Liberce v baráku s mými rodiči. Máme velkou zahradu, takže ideální pro dítko. Jinak kdo jste kdy bydlel s rodiči tak asi výte co to obnáší - ikdyž v celku to zvládáme. Je to lepší než v paneláku s otravnejma důchodcema. Jen ta rekonstrukce se nějak táhne.... No snad to manžel do Vánoc stihne. Já už můžu jen přihlížet maximálně něco přidržet, ale s ohýbáním pro to či ono už jsem na štíru :wink:
Ta zatim páček :grinning:
8. říj 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,těhulky i snažilky....
Dlouho jsem tu nebyla, snažím se koníka trochu omezit, jelikož mám pak myšlenky jen na mimi a bohužel i v podvědomí a to moc nechci, když se snažíme...celý týden jsem prožila hezkou dovču byli jsme výletit ve špindlu a také na houbách je jich jak much...dovršení hezkého víkendu bylo naše pětileté výročí s přítelem kdy mě požádal u večeře v Baladě o ruku a dostala jsem ten nej...prstýnek :grinning: ,mám hroznou radost, bylo to originální. Mimochodem moc hezké a klidné prostředí v té Baladě, myslím, že tu někdo psal, že tam měl svatební hostinu... :slight_smile:
Holky také bydlím s přítelem v paneláku, sice jsme na okraji Liberce a sídliště je o pěti panelákách, takže do přírody to mám 10min. a do centra také 5min. autem, takže si zatím nestěžuji i když na panelák nejsem zvyklá,jsem také z baráku kde jsem měla zahradu a zeleň, ale naštěstí je přítel názoru, že až bude mimi větší, tak byt prodáme a půjdeme do baráčku, tak uvidíme, je to šílené jak ty nemovitosti neuvěřitelně stoupají dnes bychom za náš byt dali dvojnásobek co před třema rokama...šílené!!!Dnes nejsou žádné výhody pro mladé fakt to stojí za prd!!!
Mějte se krásně a užívejte hezkého počasí... :grinning:
8. říj 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy (a čekatelky :slight_smile:,

no tak mi se pak třetí den vykakaly, ale buďte rády, že jste nebyly u toho, když jsem jí sundávala plenku....i po třech měsících to na mě bylo docela silný kafe :sweat_smile: .
Jinak v pátek jsem šla s Kačenkou na naušničky - takže brečela Kačka a já taky :wink: . Dostalo mě, když jsem viděla, jak jí sestřička drží tu hlavičku a Kačka pláče a tečou jí slzičky :cry: . NO ale už je to teda princezna, ale musela jsem si na to zvyknout.
Lendy - jak dopadl výlet do Prahy? Byl Davídek hodný?
No my teď bydlíme nad botankou a stěhujeme se do svého a to do Harcova. Jenže je je to až na konci Harcova a já mám zas opačný problém - celý život jsem žila v centru, tak tohle je pro mě docela z ruky. Ale bydlení je krásný a hlavně máme k tomu ohromnou zahradu.
Kacm - to máš na mysli Baladu v Moskevský? Tam jsem já měla svatební hostinu :wink: a musím říct, že jsem byla hrooooozně spokojená :wink: :wink: :wink: .
Jinak ti mooooooc gratuluju k zásnubám, přítel je romantik :dizzy_face: . Bude do roka svatba???
8. říj 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

aruno, my teď zrovna nosíme věcičky od těch 3 měsíců, ale jsem ujetá na NEXT, GAP, H & M, takže mám spíš takové modernější věcičky pro mimča než takový klasický dupačky a tak(to jsem si také vyslechla od některých doktorů-proč ho oblíkám do takových věcí, že je to mimino a má mít dupačky a pletené svetříčky...). Teď jsem se rozšoupla a na jaro jsem Davisovi nakoupila celý komplety od NEXTU, sice za nehorázný peníze (a to jsem si před pár měsíci říkala, jak si to někdo za ty peníze může koupit), ale Davídek bude alespoň na jaře v kočáru fešák.

kacm, moc blahopřeji k zásnubám, to je od přítele hezké, že tě požádál u večeře ve fajn restauraci. Alespoň, že někteří chlapy jsou romantici :grinning:

bertiku, v Praze jsme ještě nebyli, čekám, až dorazí penízky na účet. Doufám, že zase neutratím vše za věci pro Davídka a že si konečně něco taky koupím na sebe.

viono,Víťa je fešák :grinning: :grinning: :grinning: A jak pěkně pase koníčky...to my si o tom můžeme nechat zdát...

Tak holky, 15.10 v babyboom café...
8. říj 2007 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :wink:
kacm,taky moooc gratuluji,to je romantika.Mýho muže už to nějak přešlo :frowning2: Občas se musím i připomenout,že by se mi kyti líbila :sweat_smile: :grinning: Jé ten kdyby viděl co tu píšu... :grinning:
teda musím říct,že jsem se stala taky závislou na MMB.Už jsem tam Ondíkovi objednala kombinézu na zimu,tak jsem zvědavá.
Lendy na ty komplety od NEXTu jsem taky koukala,ale to je peněz :frowning2: Ale jsou fakt KRÁSNÝ!!! :wink: A to ti jako fakt doktoři řekli,vždyť to je každýho věc,jak svoje mimčo oblíkáš...
Holky na sraz se taky hlásím,ale nevim jak to stihnu,my tak v 1-2hod. baštíme,tak když tak dorazíme později.
Tak jdu koukat na novou Pojišťovnu...hezký večer.. :wink:
8. říj 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem taky koukala na novou pojišťovnu,začínám být asi seriálový maniak,v po a st pojišťovna,v út a ve čt Ordinace a to jsem se ještě tuhle jen tak ze zvědavosti podívala v neděli na Vem si mě a už jsem na to koukala třikrát(mimochodem ten milionář je docela slizoun,ale báječně si to tam užívá,hraje si tam s těma pipinama a oni mu to baštěj,je sranda na to koukat,zajímalo by mě,jestli je fakt milionář,nebo je to zase celý jen nahraný).
Jé Kacm,to je romantika,blahopřeju,nedávno jsem se byla podívat v Koruně do dětskýho sekáče a tam je vedle půjčovna šatů,já když to viděla,hned bych se znovu vdávala.A jen tak mimochodem,my máme zítra s manželem taky pětileté výročí,ale my jsme si řekli,že budeme slavit už jen výročí svatby,tak letos jsme oslavily výročí první - skoro v porodnici,my jsme měli svatbu 24.6.2006,tak jsme si letos nadělili Viťulku :wink: A Baladu taky mám ráda,je to tam hezký a moc mi tam chutná,hlavně ty jejich mexický brambory,nebo pestrý těstovinový salát :grinning:
My taky bydlíme v baráčku se zahradou,těšila jsem se,jak mi miminko bude hezky spinkat na terase,ale to jsem ještě netušila,že Víteček v kočárku,co stojí prostě spát nebude,já mám kočárek obyčejnou čtyřkolku se čtyřma nafukovacíma kolama a jsem tuze spokojená,parádně to drncá třeba po drnech na trávě,nebo jezdim na vycházky do přírody,po polních cestách,nebo jsem už byla i v lese a čím víc to drncá,tím líp ten můj synek spinká,je vyčůranej jak díra do sněhu,jak zastavim,za chvíli je vzhůru,ale určitě zahradu ocením,až povyroste(pískoviště,houpačka,bazén,apod.).
Děkuju za pochvalu Víti Lendy,koníky pase dobře to máš pravdu,on je totiž hrozně zvědavej a div si hlavu nevykroutí,když je na bříšku,aby mu náhodou něco neuteklo,však on to davídek brzo dožene,uvidíš :wink:
8. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kolik nás dohromady bude?? Já budu 1 až 3, jestli se k nám přidá moje kamarádka a Coxa. Až jsem zase přijdete napište dál jako že jste 4tý atd. Nechce se mi to počítat podle nicků :grinning: a jak se tam poznáme? :grinning: :grinning:
8. říj 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči :grinning:
Hrozně moc děkuju všem za přání... :grinning:
Bertík:JJ myslela jsem Baladu v Moskevské, je tam opravdu útulně a né tak rušno,fakt ideální na klidnou večeři a opravdu tam úúúžasně vaří, dopořučuji všem!Nevím zda svatba bude do roka a do dne, jak se říká, ale určitě bych asi brala svatbu tedˇ než když bych byla těhulka, i když ono to je asi celkem jedno, hlavně aby mi nebylo špatně.... :confounded:
Lendy:můj přítel ani takový romantik není, ale chtěl mi to asi udělat hezké :dizzy_face: , abych měla na co vzpomínat, jelikož všichni naši přátelé a kamarádi jsou už ženatí či vdané a nechodili spolu zdaleka tak dlouho jako my.Zůstali jsme tak nějak poslední tak si myslím, že ho to konečně po pětiletém vztahu trklo, že už by bylo na čase :dizzy_face: :grinning: ....hodně jsme si užívali, jezdili na dovči, pořídili bydlení, jezdítka a já poslední dva roky mimo sportování jsem se učila závodně tančit...takže dříve na mimi nebo svatbu nebylo ani pomyšlení, ale ted´ to nějak přišlo a jsem hodně překvapená a štˇastná :grinning:
Holky hrozně ráda bych vás všechny v to pondělí poznala, ale nevím jak to bude v práci, možná bych se mohla o hodˇku utrhnout dříve...ale můj problém je, že vůbec nevím, kde to Babycafé je...??? :unamused:
9. říj 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko, tak já jsem 4 a co takhle tam zamluvit stůl na Modrýho koníka a pak by jsme se všichni kdo příjdeme zeptali na baru, který stůl je pro nás. Ale jelikož jsem tam ještě nebyla, tak nevím jak to tam chodí, třeba to je blbý nápad....
9. říj 2007 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak já se hlásim jako 5.
Kacm: moc moc gratuluju k tvému zasnoubení. Muselo to být příjemný. Já ani nebudu popisovat jak požádal o mou ruku můj manžel. No romantik rozhondě není a asi ho z něj nikdy neudělám. Jinak k ročnímu výročí svatby jsem nedostala ani kytku - kamarádka která mu kytky váže tak měla v neděli zavřeno... no nic hlavně že mě-nás miluje. Zvládnem to i bez tý romantiky :wink:
Dneska jsem byla u doktora. Výsledky z diabettestu a z tý kultyvece jsou v pořádku, ale začala jsem se otvírat. Takže mám nakázán klid, odpočinek a za týden na kontrolu. Snad to bude v pořádku a víc se už otvírat nebudu. Je to teda dost brzo. Doktor mluvil tak v klidu a v pohodě asi mě nechtěl vystrašit. Jen když budu mít bolesti bříška tak musim okamžitě do porodnice. My jsme holky statečný tak to určitě zvládneme. Včera jsem byla na tom prvním těhu civčení v porodnici - bylo to celkem příjemný - a dneska mi to doktor zakázal. To jsem si teda moc nezacvičila :slight_smile:
Bartíku: jaký jste koupili Kačence naušničky - bílý nebo žlutý zlato? Já si myslim že nám je bude chtít koupit některá z babiček, ale já bych si ráda vybrala sama. Ikdyž máme doma jeny vážně starý - nosila je moje babička, mamka , já a ty se mi celkem líbí. Ještě uvidim času dost.
Jinak Balada je super. V pátek 19 tam pořádám třídní sraz se základkou :slight_smile: Už se na to těšim.
Zatim se mějte a já se jdu natáhnout...na gyndě bylo takovch bab - čekala jsem víc jak 2 hodiny. Pa
9. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak já jsem tedy číslo 6 :grinning:
Zuzko,já jsem taky začínala chodit cvičit a plavat s kamarádkou,co má o čtrnáct dní mladšího chlapečka,než já a jí taky ještě před třicátým týdnem zákázali ze stejnýho důvodu jako tobě cvičit,no a nakonec porodila po termínu čtyřkilovýho macíka,tak ti přeju,ať taky vydržíš řádně vcelku minimálně do termínu a nadělíte si pěkný dáreček pod stromeček :wink:
A s tim poznáním se,bych to taky klidně zamluvila na Koníka.
Kacm:když na rybníčku uhneš směrem Babylon,tak se dáš asi po dvaceti metrech doprava,po pravý straně budeš mít finančák zezadu,tak asi po sto metrech odbočíš doleva a zase hned doleva je vjezd do dvora,uvidíš to už ze silnice,budou určitě rozsvícený okna a v nich je napsáno babyboomcafe.Ty brďo,teď si to po sobě čtu a nevim,jestli se v tom vyznáš,tak snad to zdárně najdeš :slight_smile:
9. říj 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj, tak já jsem sedmička :slight_smile: .
Zuzi - Kačka má naušničky z bílého zlata, dostali jsme je od švagrové. Ale prvotní plán byl dát ji naušnice po mě (žluté zlato)...už jsem je měla vyčištěné, připravané a těšila jsem se, jak ta tradice bude pokračovat...ale tyhle jsou teda taky krásný, no.
Já tu Balada taky zbožňuju :grinning: :grinning: :grinning: .
No když jste u těch zásnub, tak to se teda taky pochlubím - mě o ruku Jirka požádal v Benátkách na gondole. Si poklekl, nandal mi prstýnek a zeptal se, jestli si ho vezmu ( do toho začal ten "gondolář" zpívat)...no nebojte, to byl první a poslední romantický krok z jeho strany. Letos už hnedka zapomněl na výročí svatby :wink: .
Lendy - já se na jednu stranu tak těším, že teď se nějakou dobu nedostanu - kvůli stěhování - na net a nebudu moc na MMB!!! Ani nevíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kacm - Viona to popsala super, snad jen poznávací znamení - na budově, kde je Baby Boom je lešení ( a hned za ním je parkovište).
9. říj 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: holky a co se poznat podle kočárků?? já přijedu s červenou Inglesinou Magnum :grinning: :grinning:
10. říj 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... :wink:
Tak já jsem č.8 :wink: Já teda myslím,že se poznáme :grinning: Na toho Koníka je to dobrý,já teda mám červený peg perego..
10. říj 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.... :dizzy_face:
Tak já se hlísím jako č.9,10,11 vezmu sebou ještě své dvě kamárádky s miminečkama je jim 5 měsíců ..... :grinning:
já tam budu asi jako jediná bez mrňouska ani jako čekatelka, snad to nevadí....třeba nahltám od vás nějaké rady :dizzy_face: :grinning:
Jinak moc děkuji Vioně a Bertíkovi za vyčerpávající plánek jak najít BabyBoom :dizzy_face:
Zuzi:děkuji za přání...z toho si nic nedělej neznám skoro žádného chlapa, který by byl alespoň z 90% romantik :grinning: Hlavně se opatruj atˇ jsi s prtˇouskem v pořádku, jen odpočívat a lenošit :grinning:
Bertik:Jééé to tě manžílek moc krásně požádal o ruku... jako z romantického filmu...no věřím, že ten můj také rychle zapomene, nikdy nechtěl slavit ani Valentýna.... :sweat_smile:
Tak se holky mějte krásně....páček
10. říj 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že by měli v babyboom café udělat uzavřenou společnost :grinning: :grinning: holky nezavoláme tam radši,aby věděli, že se jim tam nahrneme v takovém počtu..
10. říj 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slunicko, já bych tam fakt pro jistotu hodila rezervačku, myslím, že 11 ještě není konečné číslo :grinning:
A navíc já rozeznám maximálně 2 druhy kočárků - můj - Cortinu a X-Lander a pak už se v tom nevyznám... :grinning: Ale červenou barvu poznám...
10. říj 2007 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasim s váma holky,myslim,že kdyby jim tam úderem druhý naráz vtrhlo víc jak deset bab,skoro stejný počet kočárků,asi by z nás byli docela překvapený :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Každopádně odpadá problém s tim,že bychom se nepoznaly,takovou tlupu ženských a kočárků,v ještě tak docela malým prostoru jde těžko přehlídnout.
10. říj 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Ja bych tedy byla 12. Urcite by o tu rezervaci chtelo udelat. Ptala jsem se uz na to, ale to jsem tady taky psala. Chodim tam s Mikulaskem obcas cvicit. Na kocarky je misto v kavarne a ten zbytek bude muset zustat na chodbe, ale myslim, ze se o ne nemusime bat. Kacm taky ti moc blahopreji. Urcite to muselo byt moc krasne :slight_smile: Je holky byli jsme na te vystave v Praze. Bylo to super. Dalo se tam nakoupit spousta peknych deko veci. Penezenka se pekne vyprazdnila. Ale neva. Udelalo to spoustu radosti. Muj mazel je toleratni. Nic mi nevycita ani nezakazuje. Spis ja se citim divne, ze jsem ted na materske a tak utracim. Ale tak to vetsinou chodi :wink:
10. říj 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky,tak babyboomcafe je na pondělí zamluveno na druhou,úplně náhodou jsem se tam dnes potkala s Bertikem,tak jsme to zamluvily :wink:.A jaký jste měli dnes den vy?Pozor,má začít mrznout,už jsem dnes poprvý na chvíli vytáhla rukavice,normálně mě ruce zábly,když jsem tlačila kočár.Tak já jdu zkouknout růžovku,zatim čus.
11. říj 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek