• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahojte všeci.....tak to jsem tedy čekala že toho napovídáte více :wink:
Tak jsem vzdala boj se spaním. Nepomáhá nám dávat spinkat déle ani v půl deváté stále Danda vstává v pět ráno. Ani když si ho vezmu do postele k sobě což jsem dělat nechtěla, aby si nezvyknul, ale nic ani to nepomáhá, takže boj vzdávám po měsící..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hold budu chodit spát dlaší dva roky v sedum s ním, abych byla čilá v pět ráno.... :slight_smile:

Any, tak to je mi lito že jste si tohle prožili, snad jste si to vybrali pro tento rok a budete už v pohodičce.......já raději všude stále beru ještě kojeneckou vodu na pití, taky se bojím.....sračky jsou asi všude a ve všem jak to tak vidím! :frowning2: :angry:
1. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky (hlavně z Jablonce) chodily jste na nějaká těhotenská cvičení (plavání a tak)? Kam a kdy jste začaly? :confused: :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky a maminky ,ted jsem poprvé zavítala mezi vás.Moc se tu neorientuji ale snad časem tu budu jak ryba ve vodě.Jsme 22tt a pravděpodobně to bude klučík.Takže tatím moooc zdravíme všechny
1. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči,

tak taky zdravím po dlouhé době,máme se dobře,hlavně,že už vylezlo sluníčko,dnes jsme byli celé odpoledne na zahradě,nádhera :dizzy_face:

zdravím nové těhulky :slight_smile:

Any,tak to marodění vám teda nezávidim,ale teď už snad bude dobře... :wink:

sraz-na středu prozatím nic nemám,každopádně dám ještě vědět,zítra jdeme na očkování,tak snad nebude žádná reakce.A jak se vůbec vydařil minulý sraz?Kolik se vás nakonec sešlo?
1. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla.... No my jsme také byly nemocní. Pepča měl zánět průdušek.. No jinak chodíme plavat, začínáme lézt, baštíme na co přijdeme, usínáme a spíme bez problémů... paráda. Tak s manžou zkoušíme zadělat na druhé. No, malý se povedl po IUI, kvůli nedozrávání vajíček. Tak nevím jestli to p§jde přirozeně. Co myslíte? No jinak jestli budete plánovat srazík, tak by jsme byly rádi. Pořád někam cestujeme.
1. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, jsem tu u vás na kukajdě poprvé, je vás tu většina už s dětmi takže toho času na internet moc nezbývá,že? :wink: Za pár týdnů mě čeká porod a pak hned stěhování sem na sever, ne tedy přímo do Liberce, ale poblíž Frýdlantu,kdyby tu byl někdo z "pozakopce" z výběžku, ozvěte se :wink:
Taky by mě zajímalo,jestli některá chodíte v Liberci na plavání s miminkama a jestli znáte MC Čmelák a co mu říkáte?
2. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! vítám nově příchozí!

Posledně na srazu jsme byli 2 a tři děti:slight_smile: já a Lendy a bylo to super. Měla bych každým dnem odjet k našim a vrátit se snad o velikonocích, takže na sraz přijdu kdykoliv po velikonocích.

Cvičit na těhu jogu jsem chodila v Jbc do Berušky, měli jsme tam celou dobu záskok za porodilou předcvičující, takže bylo obyč cvičení s fyzioterapeutkou a to bylo naprosto super, možná lepší než joga.

Dnes jsme si taky užili sluníčka, Mikuláškovi jsme spálili nos a tváře, takže šel spát a brečel "hají a au au" a ukazoval si na nos, acchh joo.
2. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
martaa-vítám tě mezi náma :slight_smile: my jsme začali chodit na plavčo minulé pondělí a Matýskovi se to moc líbilo a mně taky-je to na 10 týdnů a ve vířivkám jsme po čtyřech dětech s maminkama a jednou instruktorkou,takže je to super.Je ale pravda, že jsme z toho plavča víc utahaná já než Máťa :wink: ale snad si zvyknu :grinning: Kde budeš rodit?
3. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkendík......
Na srazík bychom taky konečně rádi dorazili, tak prosím písněte kdy přesně by asi by na kolikátou hodinkul a kde.... :grinning:
Viona: Moc blahopřeji k děvčátku....paráda bude páreček :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdareček :slight_smile:

vítám nové tváře :wink: :wink: :wink:

Maarto , já chodím s Matesem do čmeláka na cvičo a pomalu se zapojuju i na jiné akce. Když jim písneš, tak by ti měl začít chodit program. Je to tam malinký, ale fajn. Někdy je tam hlava na hlavě, jindy je nás tam pár. Ono se to centrum na začátku roku přestěhovalo do centra z okraje a tak nějak se obrodilo. Myslím, že se tam budou sdružovat lidi co se zajímavý o Walfdorskou a Montessori pedagogiku, a další alternativnosti. což mě teď hodně začíná zajímat, mates je "povaha" a bude se na něj muset chytře :slight_smile: Kdy budeš přestěhovaná? můžem se tam někdy sejít, podle spacákový fotky bychom mohly mít podobný zájmy :slight_smile:
Neplavali jsme, ale těch míst je v Liberci několik.

Viono, přidávám se ke gratulacím, páreček je nádhera. Pokud si prosadím druhý tak to bude na 200% zase kluk :D

přišel by tedy do Boomu někdo v tuhle střebu 8.4. zhruba na 10 hodinu ? :slight_smile:

uááááááááááá musím letět žehlit

u pardubic je bouřka, to jsme zvědavá, jestli to přijde i sem :sunglasses:
5. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Ani a nechystáš se do čměláku v týdnu, kdy mají akce s plínama? Já bych zašla na téma bkm..psala jsem jim, kdo že tam má přednášet, ale neodpověděli mně, jen mi už chodí ty jejich rozesílací maily.. :sweat_smile:
6. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ještě na tu středu nic nemáme. Takže mohli bychom tam zajít :wink: docela bych si to poslechla, jak to asi funguje :wink:
6. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak mi nakonec od čtvrtka marodíme,tak ve středu nemůžem,vydím to až tak na ten týden po velikonocích.

děkuju za přání k holčičce,jsem ráda,tak doufám,že už si to nerozmyslí a nakonec nevyleze s pindíkem :wink:
6. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se vás prosím zeptat... k tomu Čmelákovi, nikdy sem tam nebyla a to téma bkm mě zajímá... Dá se tam jít i s mimčem?
Dík za info.
6. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe - jo jo na tyhle akce se dětičky berou s sebou, je to Mateřské centrum :slight_smile: jen zatím stále nestojí přístřešek na kočáry, ale bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: město slíbilo dotaci.
6. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě by se to taky víc hodilo až po velikonocich :wink:

takže PŘESUN SRAZÍKU NA STŘEDU 15.4. Všichni marodi snad domarodí a Sluníčko se vrátí z návštěv a my ještě neodjedeme :grinning:
6. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
6. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nabízím podrobný kurz pro těhotné. Individuální přístup-stálá skupina žen a jejich partnerů po celou dobu kurzu. Kurz veden dvěma porodními asistentkami. Více koukněte do bazaru-služby. :wink:
7. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani a prosím tě když bych šla na tu bkm, kam se dá dát ten kočárek?to stojí někde na ulici? :grinning:

Jinak Mi má zánět průdušek a nosohltanu, malá taky hnusně kašle a já mám rýmu, tak nevím, zda se nám to do příštího týdne zlepší..
8. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sluni, to je mi líto že jste nemocní, zvlášť když vás to skosilo všechny :frowning2: my jsme si ten zánět nosohltanu přinesli ze špitálu a byl to hnus.
Kočárky stojí venku, je to ve dvoře, takže z ulice tam hned vidět není a mají tam řetězy a zámky. bohužel město Liberec, nejdřív nechtělo vůbec, pustit nějaké peníze, teď zas bude trvat než dojdou. A sponzoři taky nejsou a akce "Z" už taky ne :wink: tudíž než bude přístřešek a sezení venku tak to asi chvíli ještě potrvá. :confounded:
Hlavně se uzdravte, u nás to trvalo asi 5 dnů než se ot začalo lepšit. Teď zas Matesník nudlá, dneska jsme doma a jen v okolí aby se to nerozjelo :rolling_eyes:
9. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bohužel na srázek nedorazíme, zrovna máme sraz s českolipandama. Tak snad příště. No jinak jak jsem psala že se snažíme o mimi, tak jsem to 3 týdny nedostala, byla jsem na UZV a tam - 2 bublinky. Tak uvidíme co se z toho vyklube. Tak držte pěsti.
9. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko-tak moc na tebe myslím a držím pěsti... :wink: super zpráva :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jen vám sem jdu poprát krásný prožití Velikonočních svátkôôô,já jsem na sk u kamarádky. a vracím se až v úterý.takže ještľ jednou ssuperr velikonoce,spoustu koledníkô a žádná jelita na zadku :grinning:
11. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, přeju pořádné vyšlehání ať máte hodně životní síly celý rok :grinning: :grinning: :grinning:

Verunko, klobouk dolu, takhle rychle za sebou to bude zápřah, zvlášť pokud se povedli dva :wink: :wink: :wink: samozřejmě gratuluju a obdivuju!!! Já bych neměla odvahu

tady je pár fotek ze včerejší akce s dětičkama a maminkama ze Čmeláku, bylo to fajn, moc jsme si to užili.
http://arakis.rajce.idnes.cz/Vynaseni_Morany_s_MC_Cmelak_11.4.2008/
12. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Velikonoce.... :wink:
Any pěkné fotečky..... :grinning: Matýsek už je pěkný chlapák :slight_smile:
13. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJDA, PROTOŽE JSME SE NA ZÍTRA DOHODLY JEN JÁ A JAKU, TAK BUDEME KOLEM 10 HOD. V CUKRÁRNĚ U PIVRNCE V RUPRECHTICÍCH NA NÁMĚSTÍ. SAMOZŘEJMĚ BUDEME RÁDY KDYŽ SE NĚKDO OBJEVÍTE.
JE TAM DĚTSKÝ KOUTEK NA HRANÍ A SUPROVÝ ZÁKUSKY :grinning: :grinning: :grinning:

Kacm, děkuji, snažili jsme se :grinning:

mrzí mě že to pořád nevychází abychom se tak nějak potkali...
14. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pškný den kočeny.......slyšeli jste že babyboom je do konce dubna......škoda. :frowning2: asi nemají fakt na tak drahý pronájem.
23. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyboom pofrčí dál, jen bude mít jiného provozovatele.
http://www.babyboomcafe.cz/
23. dub 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,
v Liberecké galerii je v sobotu výtvarná dílna pro děti. Super akce. Můžete přijít kdykoli a vyřádit se. Vyzkoušet si vyrobit něco pěkného. Jen koukám, že tu máte menší děti. Bude se vyrábět něco k čarodějnicím :grinning: :grinning:
My pudem hned na ráno.
Dílna je od 10:30 do 15:00 tak tě pic a tvoření zdar :wink:
Jestli končí babyboom, tak to je škoda.
My chodíme na Smeťák, je tam nově udělaný vnitřek, herna pro děti s balonkama a molitanovýma matračkama, kostkama a klouzačkou a přímo u sezení a u baru je klouzačka s maličkým dětským koutkem, všude měkký koberce.
Venku je to úplně boží, Jsme tam každý hezký den po školce, když nejdem jezdit na kole.
23. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek