• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
týý jo tak to nakonec neudrzela...škoda..
24. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nabízím ke koupi krásné věci na holčičku od 0-6 měsíce je to vše skoro nové a velmi zachovalé...hlavně pro maminky z liberce a okolí,mám toho opravdu moc a je možnost si věci vybrat u mě doma,.... :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tedy tady je mrtvo........ :unamused: :confounded:
Mám dotázek od jakého měsíce jste již nepoužívali kojeneckou vodu, ale normální a klasickou zeleninu, já stále kupuju baby zeleninu a z ní vařím.....díky za brzské odpovědi :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm,já vařím polívčičky Matýskovi jenom z klasické zeleninky-nikdy jsme baby zeleninu nekupovali a co se týká kojenecké vody, tak čajík mu dělám z normální z vodovodu,ale je pravdou, že toho moc nevypijeme, protože stále ještě kojíme,ale myslím, že v 9 měsících je to už v pohodě a když je ta voda převařená :slight_smile: tak ať hezky rostete.
6. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
achojky mamulky,tak se na vás jdu zase po nějakédobě podívat a koukám je tustááále stejně živo :angry: jdu vás kousek dočíst at vím co se tuděje abyhc byla v obraze...
7. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu vás poprosit? http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35540/soutezici-balsankova-eliska.html prosím,může se hlasovat dvakrát denně z jednoho pc.odvděčíme se .thank you :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaruska 1 díky moc za odpovědˇ....... já jsem už taky tedˇ uvařila z klasické zeleniny a dobrý Daňu to neprohnalo,takže asi dobrý....jinak vodu používáme dobrou už jsem kojeneckou vypustila tak vydržíme do roka a pak mu dám normálka z kohoutku i když tady ta voda stojí za prd...je hodně chlorovaná. :unamused:
11. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, nemáš zač,tak ať hezky rostete a přibíráte :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Anakonyes, Klarusko a další, díky za informace. Rodit budu v Turnově, ve výběžku už jsem přestěhovaná, ale stále pendluji po všech čertech :grinning: už si asi začnu vozit sebou tašku do porodnice kdyby mě to chytlo někde na cestách :grinning: Doufám, že se sem na diskuzi dostanu častěji, teď mě nějak zlobil net a nemohla jsem se připojit, tak snad už to zase bude chvíli fungovat, tady je to s těma sítěma všelijaký,signál na mobil máme taky jen místy a ještě je to dost závislé na počasí, no prostě sranda musí být :sunglasses: Tak doufám, že se někdy potkáme třeba ve Čmeláku nebo i jinde :slight_smile: Nechystáte se náhodou o víkendu třeba na Valdštejnské slavnosti do frýdlantu? nebo do Jindřichovic pod smrkem na slavnostní otevření skanzenu a muzea lidových řemesel?taky se koná tento víkend.....
13. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tak já zase prchám něco kloudnýho dělat, kdybyste na některé z výše uvedených víkendových akcích byly přítomny a narazily tam na holku s rezavou hlavou,velkejma náušnicema a velkým těhotným pupikem v černobílém pruhovaném triku tak to nejspíš budu já, račte do mě šťouchnout a přihlásiti se :grinning: Zatím papa všem :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
martta-vůbec nemáš zač do toho Frýdlantu jsme chtěli jet,ale bohužel se kryje zároveň se šlápotou v Českém Dubu, která se absolvovat is kočárkem, takže razíme tam.A hele, bacha abys tam neporodila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1-:grinning: :grinning: :grinning: doufám, že se vám šlápota vydařila,tady v sobotu dopoledne lilo jak z konve, takže jsme se vypravili až v pozdním odpoledni, kdy se konečně vyčasilo, ale i tak to bylo fajn. No už se mi to blíží,už se na mimčo těším :wink:
20. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
martaa, no tady taky lilo, takže jsme nikam nejeli a odpo už to nemělo smysl-chtěli jsme pro Matýska jeho první diplom ze šlápoty :slight_smile: :slight_smile: Moc držím pěsti při porodu,ať všechno v poho zvládneš a ty mimčo jste v pořádku :wink: pak dej vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak všichni asi užívají krásného počasí a dovolené, kam se holky s prckama chystáte my už jednu dovču v českém ráji máme za sebou a čeká nás první let, ale docela se bojím, holky co už jste letěli jak to vaše detičky zvládly v letadle?Bojím se že tam Dandu nezabavím......no bude to kažopádně sranda.
Tak zatím žádná změna na karidiologii stále tam máme direčku v pravé srdeční komoře, minule ji Mudra už neviděla, tak jsme měli velikou radost, ale ted´ tam opět byla takže jsem byla natěšená že už tam chodit nebudeme ale stále budeme....no snad to bude jen a jen lepší až jednou zaroste....
:sweat_smile:
Liberečandy....tak koukám, že sem opravdu už moc nechodíte....... :frowning2:
21. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak tady se toho moc nezměnila,za dobu,co jsem tu nebyla.

kacm,neboj,bude to dobré,já mám taky díru v srdci mezi pravou a levou komorou a je to v pohodě,v podstatě mi nic není,jen se trošku zadýchávám po deším chození,nebo běhu,po porodu se mi zhoršilo z 1,2mm na 4,8mm,ale ani tak to nejní poznat,takže držím pěstičky,aby to bylo v pohodě a uvidíš,bude :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím , v kolika měsících zvou dítka v Lbc na vítání občánků? a chodí to automaticky na trvalé bydliště? díky.
31. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky andy, my jsme byli na 4 měsících ale hodně záleží kolik je právě narozených dětí. Nám přišla pozvánka domů poštou :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se tady hlásím po docela dlouhé době a koukám,že tu nějak upadá návštěvnost,no jo,léto je skoro tady,asi jste pořád venku jako my :slight_smile:
u nás celkem nic nového,Vítek roste jako z vody,stále neúspěšně bojujeme s nočníkem,asi bude mít plínu až do maturity :unamused: :grinning: je to prostě kluk a ty jsou prý v tomto ohledu pomalejší :wink:
já taky rostu,pomalu začínám připomínat velrybu,už mám deset kilo nahoře,to jsem měla s Víťou před porodem,tak to nechci vidět teď,malá má už dvě kila,dnes jsem byla na kontrole,už se na ní moc těšíme,jen ještě nemám nic nachystáno,nějak nestíháme,teď jsme dodělali novou kuchyň a od pondělí se manžel chystá na pokojíček,tak snad to do konce června bude.
Mějte se moc hezky a taky se nahlašte maminy,jak jde život,co prckové a tak...... :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1: Ahojda, tak jsme doma z porodky. Musím říct, že v turnovské porodnici je naprosto úžasnej personál, jak na porodnici tak na novorozeneckým, sestry,asistentky a doktoři se řídí heslem cokoliv, kdykoliv a hlavně s úsměvem :grinning: No prostě pohoda :sunglasses: Jsem ráda, že jsem šla rodit tam!!!! Jinak tedy máme děvčátko, Karličku, je naprosto zdravá, narodila se den po termínu 27.5. odpoledne, měřila 50cm a vážila 3,42kg. Jsme z ní úplně vedle :grinning: takže až se trochu vzpamatujeme tak se tu ukážeme, i když myslím, že přes léto tu nikdo moc diskutovat nebude :sweat_smile: :sweat_smile: Zatim pa
6. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
martaa, moc gratuluju,hlavně, že jste obě dvě v pořádku.Tak se mějte krásně, ať hezky rostete a až budeš mít chvilku napiš víc-klidně i do IP.
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou tu nějaké maminky z Jablonce? Potřebovala bych poradit kam si v Jablonci zajít zacvičit power jógu, nebo pilates? Bydlím tu asi měsíc a ještě jsem se nezorientovala, díky...
12. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se hlásím po příjezdu z Itálie.Byla to paráda až na malé vyjímky se mi teda nám mooooc líbylo.mám soustu fotek.dohromady asi 1000 kousků,takže až to zmenším a upravím,tak naházím na koně,nebo spíš na rodinu do společného alba,ať se mi jich tam vejde víc.jinak jsme měly slunečno a teploučko jen dva dny bylo hnusně a 50 km od místa,kde jse byly tak řádilo tornádo,které se nám teda vyhnulo a eliška si to náramě užívala,byla v lunaparku na kolotočích a na skluzavkách a ve městě na zmrzlinu,kde dostávala dvojité kopečky protože se slečně prodavačce zalíbyla:o)))vždycky teda byla jako čunče,ale super.večer jsme chodily do města,protože bibione žije především v noci mne se tomoc líbylo,ele taky.před apartmánem byl suprovej bazén pro dospěláky i pro dítka,takže tam se děti vyřádili no a pískoviště a houpačku o tom ani nemluvím,bylo to prostě z mého pohledu super,až na jedno velké ALE a to že jsme měly odjíždět včera ve 20:00h a odjezd se posunul o 2 a 3/4 hodiny,takže do autobusu jsme nastupovaly vytočené,děti unavené a ukňourané ve 3/4 na 11 v noci a to s tím,že nás v půl 9 ráno vyrazili z apartmánu a starejte se děti neděti,naštěstí jsme měly k dispozici malý apartmán od společnosti,kde jsme se mohly vysprchovat,najíst...atp...jinak se mi tam mooooooooc líbylo a zůstala bych tam,kdyby se mi tak strašně nestýskalo po adámkovi.se mi vyvalily slzy,když jsem hoviděla,jak se na mne usmál a málem jse ho umačkala broučka mojeho no ale teda pěkně jsem se vám rozepsala.na youtube potom hodím video jak ela řádila ve vlnách jo a adámek se umí sám otočit z bříška na záda,takže pokrokkkk a já ještě musím pochválit našeho adámka,sám sedí bez opory,jsem na něj hrdáá a taky na taťku,jak to s ním zvládnul na jedničku,ani jsem to nečekala,teda babička hooodně pomáhala,ale potvrdila mi,že ho nechávala aby se staral povětšinou sám
14. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jsme doma z itálie a já přidávám první čás foteček http://phoebe003.rajce.idnes.cz/Dovolena_Italie_2009/#album
18. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to žije :angry:
18. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: kdepak jste? :unamused:
20. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek, omlouvám se všem, ale nestíhám :wink: jaro jsme měli tak blbý a vypráskaný, že to sem ani tahat nebudu. A doufám že léto proběhne úplně jinak !!! :grinning:
Moc na Koníka už nechodím, dostala jsem se do diskuze maminek jejichž děti mají vrozené vady na močových cestách a tím i na jiný server.

Marto, gratuluju ke Karličce a pošlu ti na sebe jiný kontakty zdejší poštou :wink: ráda se sejdu :sunglasses:

Phoebe super že ti vyšla dovolená, já bych jí tak brala! Snad mi to vyjde v srpnu s mamkou v kempu.
ikdyž to počasí co nám prý zařídila sopka na Aljašce asi bude stát za prd na celý léto :confounded:

Viono, už se to blíží!!!!!!!!!!!!! já chci taky :cry: :grinning:

pár fotek najdete tady, jak ten náš Fiškus roste a roste a mění se tak rychle až z toho jdou na mě závratě :astonished:
www.arakis.rajce.net
bude to dost náročná povaha, už se začíná vztekat a prosazovat, na druhou stranu je to takový skřítek hospodáříček a šikula, prostě je nááááááááááááááááááááááááááááááááááššššššššššššššš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tady koukám stááále nic nového. :confounded: no já se vám jdu pochlubit s ovým kočárkem co jsem objednala http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Bebe-Confort-Kocarek-High-Trek-08 je to barva "Optic Chocolate" jsemz něj totál vytěšenáááá :dizzy_face:
27. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a moc ráda se zapojím :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit. Jedeme příští týden na dovču na Liberecko a chtěla bych vědět, kde najdu v Liberci nějakou hernu pro děti v případě špatného počasí. Případně nějakou restauraci s dětským koutkem, chci se sejít s kamarádkou, ale ta je teprve čekatelka a nemá ještě přehled :wink: . Prosím, prosím, dejte nějaký tip, stačí názvy, já si to už najdu. Díky moc. Pěkné léto přeje Vlaďka
3. črc 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek