• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
ahojky holky tak našehp adámka dneska píchla vosa do krku.docela dobrej šok jsem měla,ale je to dobrý,žádná výrazná reakce,jen klasika.menší otok a řev jak blázen.no srdíčko mi krvácelo,když jsem ho viděla jak plakal...KOukám tady nic nového... :confused: :fearful: :cry:

evinca ahojky vítej meti liberečandy.popravdě moc to tu nejde a už vůbec ne přes léto, ale přidej se k nám,třeba se to tu taknějak rozjede :wink:

vladi já ti ani nevím,chodily jsme do ejdnoho dětského,ale tam to snad zrušili či co,podívej se na internet do gooflu dej vyhledat "liberec dětem" a něco ti tam vyjede,to je jasný...přeju hodně štěstí a pěknpou dovolenou
5. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte děvčata, tak koukám tady je stále mrtvo :unamused:
Mám dotázek na zkušené maminy,neměli jste některá problém s exémem Daníkovi se udělal na ručičkách a nevím z čeho.......Mudr. nám napsala mast a olej do koupele, ale zatím žádná změna.Měli jste s tím některé také problém a co Vám pomohlo.
Jinak za 14 dní slavíme rok, je to fakt nářez jak ten čas letí a Daník roste před očima.Je to raubíř ale k sežrání. :grinning:
Tak se mějte a občas nakoukněte...... :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem sem po nějaké době zase nakoukla a koukám, tady to vůůůůůbec nežije :unamused: my se jdeme pochválit. Adámek má dva zoubky a třetí se tlačí,konečně leze a čtvornoškuje občas si ještě zahousenkuje, ale hlavní je, že už se pěkně prohání po bytě...jo a taky říká vědomě MAMA a BABA a BAC. jinak stále v jeho slovní zásobě převládá jejejeeeej, vavavavva a blablabla

kacm malému dodateně všechno nejlepší k narozeninkám
2. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kacm nám pomáhá krém Atopic od Atoku..
3. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tady to žije sakra!!!
6. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
sluníčko.....díky moc nám mastě od Mudr. nepomáhají, ale o něco málo je to lepší, zkusím to od toho Atoku.....ted´ virózujeme :cry:

Viono: Moc blahopřeji k narození holčičky, je krásná.......asi si byla v porodnici s mojí kamarádkou :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky lidičky, tady je živo jak v márnici... :grinning:

Viono! gratuluju k Lucince je krásná a má náááádherné jméno!Tak ať vm přináší jen radost
9. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jsem od Turnova je tu někdo takovej??Mám dvě holčičky a hledám kamarádku :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju za gratulaci k Lucince,prozatím je moc hodná,docela hezky spí,i v noci,moc nebulí,jen se moc ráda chová,ale jinak to jde :slight_smile: Celý den mám na starosti převážně jen jí a tatínek zase Vítka,tak mám pohodičku,horší to bude,až půjde manžel za týden do práce,to mi začne boj s malým mimčem a vzdorovitým batoletem,asi to bude veselý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
kacm,no vidíš to,svět je malej :slight_smile: já byla v porodnici od soboty 25.7. ráno a v úterý už nás propouštěli,prý porodnice potřebuje místa,no rodí se jak o život :wink:
na ekzém u Vítka nám na kožním předepsali Linolu do koupele a na promazávání Ambiderman mast,to je úplně obyč masťovej základ a teď Vítek nemá po ekzému památky,uvidíme na podzim,jestli se mu to nevrátí :confused: :wink:
9. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočky, tak já byla dneska celý den v práci, jsem utahaná a zničená a jdu koupat Adámka. Jo napíšu Vám, co napsal můj kamarád, co se mu převčírem stalo, vypadalo to zle, ale on je fakt spisovatel..Jsem se zasmála, když jsem to četla...

můj zážitek...

ale takhle si sedim pekne na zastávce v klidu a pokoji vykonávám popracovní rituál abych zítra zas mohl hájit barvy CDP v plné síle a kráse když tu najednou zastaví černá kára s 5ti plešatejma týpkama a ptají se jestli náhodou nemám na špeka tak popravdě odpovídám že mám na poslední žbrůčo tak ze sry...
v tom jeden vystoupí a krásný téměř ubalený džojnt mi vyrazí zruky tak se zvedám a ptám se co kurva dělá ze to bylo kurva na poslední brko v tom tam byl druhej s prázdnou flaskou vodky a už mě s ní laská po hlavě ale láhev se jen odráží od dredů ale zato dostávám kopačku do zad od druhého a pak se chvíly válim po zemi a obdivuji vajgly kemry a rošlapaný žvejkačky na zemi ale abych se nenudil tak týpci v krřeči si libujou jak mě kopou do ledvin a já se jim jen směju že tu svojí jednu poslední si pečlivě kryju loktem a lavičkou....

když už mě zem začala nudit a přísun ledabylých kopanců se snížil na 1/3 tak se zvedám a vidim týpka jak s rozebehem se chystá kopnout mojí hlavu do outu tak v poslední vterině dávám ruku pred xicht a náglova umbrovka letí někam do křoví tak se jí tam vydal hledat...

pak vidim jak tam kámošovi přetáhli triko přez hlavu a baví se tim jak do nej mlátí a on nemůže nic tak sem se za nima rozeběhl jednoho sem skopnul a druhýmu to přišlo nespravedliví tak mi dává přičichnout k svýmu vyblejsanýmu čelu když sem otevřel oči tak vidim jak se ke mě řítí jeho pěst ale posilněn bylinou sem ho za ní chytil a uložil si jí do svého zpoceného pravidelně neholeného podpaždí a přátelsky ho chytil kolem krku a říkám že ty vajgly na zemi fakt stojí za kouknutí z blízka tak ho tam hlavou pomalu a ladně přibližuju a on že nic nevidí tak ho přibližuju stale blíž ale nějak hloupě klopýtnul a hlavou nešikově upadl na kraj chodníku a zároven velice příjemně pod náporem mé váhy zapraskalo pár žebýrek...

ale nejspíš jeho přítel když nás viděl v tom vroucném obětí tak trošku zažárlil a začal mě nevim proč za dredy tahat pryč...
ale v tom někdo z přihlížejícího hloučku volá že už to neni taková sranda a že zavolali policajty at tomu dodaj trošku štávu ale týpci asi museli za jinýma kamošema poprosit o trošku té blahodárné gandži a tak nabrali směr k autu a když jim říkám že je zas někdy rád uvidim a že sou to prýma statečný kluci tak se ten muj sběratel vajglů otáčí a obočí mu vysí přes oko a říká že mu nic neni a že že ty žebra ho už skoro nebolí... pak přijeli policajti pozdě jako vždy a jeste sme chvíly kecali a pak se rozešli každý sou cestou

Omlouvám, se, je to trošku delší, ale stojí to za přečtení...

tohle je masakr. nepochopitelné. málem pochovali do země živé dítě...http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/zive-miminko-malem-pohrbili-plakalo-v-rakvi-z-papiru.html

no a tohle je související článek...http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/rodice-omylem-pohrbili-zivou-triletou-holcicku-bojuje-o-zivot.html

normenka já jsem v turnově studovala na zdrávce...
10. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, muzete mi napsat zkušenosti s dětským plaváním v Liberci?Kam jste chodili, spokojenost?
11. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
berunda- my chodili letos do jarního kurzu,kurzy jsou pro děti od 3 měsíc§, my začínali na 6 měsících a myslím, že je to akorát :slight_smile: bylo to 10 lekcí a stálo to 2.200 Kč-část ti přišpívá pojišťovna-teda záleží u které jste ( my u VZP ) byli jsme moc spokojení a Matýskovi se na plavču líbilo.Chodí se pravidelně 1x týdně v určitou hodinu a kurzy probíhají ve vířivkách, kde jsou 4 maminky a 4 mimča + instruktorka.My jsme chodili do bazénu na Tržním.nám., pak jsou prý ještě v hotelu Zlatý lev,ale možná je toho i víc-to bys zjistila na internetu.Já doporučuju bazén na Tržím :wink:
11. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moc nevím jak to tu chodí,hledám kamarádku jsem od Turnova ,mám dvě holčičky a pokud by jste chtěly napište mi na normenka@seznam.cz
11. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Viona: Tak kamarádku propouštěli ve středu.........a jaký byl porod podruhé, bylo to rychlejší jak u Vítka, říká se že druhé mimi jde ven jako po másle v tak krátkém časovém intervalu. :slight_smile:
Ja si zatím nedokážu představit že by k Daníkovi přibylo za rok další mimiko, je to raubíř, takže jedno opravdu zatím stačí.......holky fakt Vás obdivuju :grinning:

Normenka...........myslím, že tady na Liberecku není nikdo od Turnova :unamused: .....

Dneska jsem jak v tranzu, jedu na konzert Madonny a těším se jak malá, nemohla jsem ani dopsat, tak snad to bude stát za to.

:grinning:
13. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky omluvam se, ze vam sem lezu :wink: poradite kde je primo v Liberci nejvetsi vyber kocarku?
15. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Laado,ono je tady toho víc,Baby renca,dětský ráj,Batolata,Petto,tyhle asi čtyři obchody toho mají nejvíc,co já vím :slight_smile:
Kacm,druhý porod byl opravdu lepší,v deset večer mi začali bolesti,do půlnoci jsem si říkala,že to budou asi ty poslíčci :grinning: ,v půl jedný si mě nechali v porodnici a v půl pátý byla malá na světě,ty největší bolesti tak poslední půl hodiny,nástřih poloviční,než poprvé,takže si nemůžu stěžovat :wink:
15. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, hlasim se vam z dovolene ze slovenska.....Je to tu super, adamek je bezvadnej a co je tady na liberecku noveho? neplanuje se nejaky spolecny sraz???
23. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem doma ze školy, praktická dopadla celkem v pohodě, mám za 3 gynekologii jsem měla písemně, to byla brnkačka, ale ta němčina.No... nevím, nevím. Nemám z ní dobrý pocit...No uvidím v pondělí...Učitelka mi bude volat v pondělí...
28. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kuk jak umíme tancovat... http://www.youtube.com/watch?v=BeeWps8dtJ8 a to jsme se dneska naučili ještě dávat pusu. to natočím příště :grinning:
29. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tady se stávkuje??? :fearful:
31. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
stávkuje...... :angry:
2. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
phoebe003: Už Eliška chodí do školky?
2. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Najde se tu někdo z Jilemnicka??? Zajímaly by mě zkušenosti s plaváním v jilemnickém bazénu nebo kdyby náhodou někdo chodil plavat do Myslivny v Černém Dole...???
4. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.

slunycko jj chodí do cvikova do Jiráskovky. Je to tam fajn, moc se jí tam líbí a strašně se těší...
5. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré rááááánko mamulenkyyy Jaká byla noc? u nás f pohoděěěěěěě Eliška je ve školce, dmu se pýchou, jak mi ji paní učitelka dneska vychválila :dizzy_face: A já jdu vyžehlit, uklidit a pak vařittttttttt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se musím pochlubit, Adámek má venku jedničku v levo nahoře, vypadá jako králíček :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyyyy, co se to tady děje???? :confused:
14. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
20. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
27. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se teprve včera zaregistrovala, jsem z Liberce a tak se přidávám do diskuse, mám kluka Davídka 2 roky. Až se zadaří, vložíme i fotečku....pěkný den všem Iveta :slight_smile:
28. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojk ivet, vítej tady. Bohužel to tu poslední dobou hooodně vázne. a chodím sem tak akorád já :pensive: :unamused: Ale tak třeba kdž tu budeme dvě, tak to zase bude o něčem jiným... :grinning:
28. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek