• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Nazdárek phoebe,tak mi to nedá abych Tě aspoň nepozdravila,když jsi tady pořád tak sama :frowning2: koukala jsem se na video,jak Ti malej trsá :wink: - moc pěkný, náš Matýsek bude asi taky tanečník nebo fotbalista :wink: Tak se měj krásně a doufám,že teď se tady zase nukážeš ty a budu tady sama já :angry:

atevi,tak vítej mezi nás - každou novou posilu berem :wink:
29. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, phoebe, taK ASPOŇ NĚKDO:slight_smile:) jsi přímo z Lb?pa
30. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdo chcete tak kuk
Máme doma Apače :D

http://www.youtube.com/watch?v=GRib-N5IjQA

Atevi, narodila jsem se tam, žila jsem tam, ted bydlím kousek od Liberce...
30. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Klaruskooooo děkuju, že jsi se ozvala, už jse fakt myslela, že to tady nefungujeeee. Takže tímto tě taky zdravím a snad se tu něěěěkdo v budoucnu třeba sejdemeee
30. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
phoebe, není zač :wink: já jsem teď nějak nestíhala a navíc jak bylo hezky-chodili jsme s Matýskem pořád ven,ale myslím, že teď se tady budeme zase scházet pravidelně,než teda začne vánoční shon :frowning2: :wink:
2. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
klárko, já už mám vánoční shon teď....Pořád jen úklid a úklid a úklid a už mi to leze i ušimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,
tak se přidávám do diskuse na Liberecku,koukám,že to tady moooc nežije :unamused:
2. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vítám nové tváře :slight_smile: třeba to tu přes zimu zase ožije :wink: U nás už začíná zima se vším všudy,Vítek marodí,tak jsme zavřený doma :angry:

Phoebe,to tvoje video mi nejde bohužel spustit,škoda,neuvidím apače :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Petro,teď jsem si přečetla tvou odpověď na jablonecku :wink: Zatím zvládám dvě děti docela dobře,popravdě jsem si to představovala horší,vítek je docela hodnej a sestřičku má rád,samozřejmě je nemůžu nechat spolu samotný,protože je ještě takový trdlo malý a mohl by jí nechtěně ublížit.Spíš mě teď vytáčí do vrtule svým blbým vztekacím období,kdy je věčně v opozici a chce vše dělat sám,to je něco na moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: a Lucka,to je moje zlatíčko,taková mazlinka malá,snažim si jí co nejvíc užívat,protože mi taky tak rychle vyroste jak Víteček :frowning2: No a teď zrovna řve,tak se jí jdu věnovat.
a co ty?Co Andulka,je hodná?
5. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak po dlouhé době nakukuji a koukám, že tu jsou nové maminy :slight_smile: . Zdravíme a vítáme vás :wink: !
Petra V.- koukám, že tvoje Anička je asi jako náš Ondra- listopaďátko?Jak se chystáte na oslavu 2 roků?
Viona - jojo, vztekací začíná mít i Ondra, to je věc :unamused: , my to teda máme doma zpestřené ještě nastupující pubertou Káji- bezva kombinace - vzdorující batole a puberťanda :grinning: !Lucinku si užívej, rychle to utíká, dětičky rostou čím dál rychleji :slight_smile:. Ať jste brzo zdraví!!!!
5. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
reaguji až teď,dřív jsem se sem nedostala,znáte to :wink:
Vionko,tak to je super,že je Vítek hodnej a nějak to zvládáte,já si teda popravdě alespoň zatím neumím představit mít druhé dítě :unamused: i když popravdě někdy mne přepadá touha po miminku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.jinak naprosto vím o čem mluvíte holky co se týče vztekání,taky u nás probíhá docela dost často,no je to očistec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: naše Áňa se projevuje čím dál tím víc jako paličák paličatej,prostě si chce prosazovat svou a to je taky kolikrát boj... :confused: :sweat_smile: Vion,zbavte se co nejrychleji bacilů,je toho teď mraky mne to taky před pár dny zkolilo...ale už je líp :wink:
Užívej si Lucinky jako miminka,páč to opravdu ale opravdu hrozně letíííííí :frowning2:
Jaku,jojo Anička je 22.listopadu :wink: na oslavu se nijak výrazně nepřipravujeme,zatím nemám ani jeden dárek ale to doženu na posl.chvíli :slight_smile:Dortík nechám nějaký upéct,páč ode mne by to nejspíš nebylo chutné,dort jsem ještě nepekla :pensive: Jak se chystáte na oslavu Vy?
7. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaku teď čtu ještě že máš do toho doma puberťandu,takže to musíte mít doma sakra veselo,já když si vzpomenu na svou pubertu tak jen tiše doufám,že takovou nebude mít Áňa :confounded: :pensive: :confused: :sweat_smile:
No nic,vyrazíme ven až se Anička vzbudí,dnes je hezky :sunglasses:
7. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Petra.v, Ondra je 23. listopadu, ale 22.11.2007 už se taky snažil :wink: ...
Zatím shromažďujeme dárečky-má týden po narozkách i svátek a přemýšlíme o dortu -s jakým hrdinou vybereme jedlý papír na dort :slight_smile: , do toho se zapojuje hlavně Kája :wink: .
No jo puberta je zajímavá a to jsme teprve na začátku, prý bude hůř, někdy se ptám, zda to ještě jde :grinning:. Ondra si dneska vystřihl svůj první ooobbbbrrrr vzteklej záchvat, to teda bylo něco :astonished: .
7. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám holky,že ty vztekací děti máme všechny,někde jsem četla,že tohle období trvá do tří let,no to by mě kleplo,neb než z toho Vítek vyroste,vpluje do toho Lucka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Petro,Jaku,tak to je hezký,že máte stejně starý děti,třeba jste byli společně v porodnici,ani o tom nevíte :wink:
A když jsme u těch dárečků,co budete dětem kupovat?Já teď sháním inspiraci na Vánoce a vůbec nevim,koukala jsem po hračkářstvích a mají toho tolik,že jsem z toho jelen :unamused: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Viona, no do 3 let...Mě někdy připadá, že u starší to začalo na roce a zvolna pokračuje v různých vlnách i nadále :grinning: , ale krizovka byla do 3,5 roku, pak lepší no a teď ta puberta - směje se,pak z toho brečí a znova se nezadržitelně směje - no taky jsme si tím prošly že :wink: ?
Porodnice nevím, Petra - já rodila va Frýdlantu, kde ty?
Vánoce- u nás má ještě v listopadu O. svátek a narozky, takže my musíme vymýšlet urputně...Což o to, vymýšlení je vcelku jednoduché, horší je na to mít korunky :slight_smile: . Takže u nás zatím dle favoritů hračky, knížky, oblečení s hrdiny Noddy, Peppa pig, Hannah Montana a High school musical....
8. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSÍM, PROSÍM, DEJTE NÁM HLAS http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/vote_step1.php?id=16965&page=1&err=1,4

sakra... Tady se to nějak rozjela a já u toho nebyla. To je bordelllll... :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaku,tak to máme stejně starý prcky :slight_smile: rodila jsem v Turnově :wink: .
Vion,to je období,každý dítě to má nějak...já doufám,že nás to vztekání do 3 let držet nebude :grinning: :sweat_smile: :grinning: no a Ty to máš teda fajnový,pak nastupuje Lucka :grinning: to mi je Tě upřímně líto :grinning:
Holky já stále ještě přemýšlím jaký dárky k narozeninám....určitě nějaká ta knížka,postýlka pro panenku...a dál mne zatím nějak nic nenapadá :unamused:jsem taková že pak plaším na poslední chvíli :grinning: k vánocům bychom chtěli pořídit kuchyňku tak uvidíme jak z ní bude Anička nadšená :slight_smile:¨
Jaku to si teda tu pubertu užíváte :confounded: jinak Hannah Montana teď nějak vede,že? :grinning:
jinak dort už jsem Aničce vybrala...bude mít s ovečkou shaun :wink:,.tak snad to klapne :wink:
No nic holky,jdu na ordinaci,zítra jdeme na zubní prohlídku tak jsem zvědavá na Aničku...jde už teda potřetí ale pochybuji že mudru bude chtít pustit do papuly :confounded: :grinning:.dobrou,páááá
8. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký víkend,
Petro,tak co prohlídka a zuby?Byla hodná Áňa?A dortík ovečka shaun,tat ten bude mít určitě úspěch,Vítek ji má taky rád,říká jí "odečka ton",musím mu ji sehnat na dvd,ale největší favorit je teď krtek :grinning:
A dárky,Vítek miluje teď ty dětský puzzle,jsou asi o dvaceti dílkách,skládáme je spolu,taky mu chci koupit takový ty dřevěný kostky,jak se z nich skládají obrázky a dětskou dílnu s nářadím,ale to by asi u holčiček úspěch nemělo :sunglasses: Pak taky asi nějakou stavebnici a nějaký fajnový dětský křesílko do pokojíčku,aby měl při sledování pohádek pohodlí :dizzy_face:
Jaku ,tu předpubertu teď vidím u neteře,v únoru jí bude deset,její nejoblíbenější hláška je "to neřeš" a každou chvíli má jinýho favorita kluka ve škole,kterýho "miluje" a taky mi vykládá,kdo zase "miluje ji".Taky nejde do školy,aniž by si před tím uhladila vlasy,který si dává do culíku gelem a tuhle si mi švagrová stěžovala,že ji nepozorovaně vyplácala její nejlepší parfém,který si šetřila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,no doba jde kupředu,ale kolikrát mě to až rozesměje a děsim se,až do puberty příjdou moje děti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
10. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
phoebe,tak jsem ti zahlasovala :wink:
Jaku,přidej pár fotek,ať se pokocháme,jak ti děti vyrostli,já naposledy viděla Ondráška,sotva lezl :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :wink:
Vion,u zubaře dobrý....byli jsme celá rodina na preventivní prohlídce,Anička protestovala,tak ji nejdřív mudra povozila samozřejmě se mnou na křesle nahoru a dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak ji prohlídla zoubky,tak vše v pohodě a za půl roku na prohlídku opět :wink: nám s MM také nic nedělala tak jsem ráda,že jsme to ustáli všichni tři v pohodě :wink:
Dárky máš pořešené dobře,myslím,že dílna,kostičky i křesílko budou mít obrovský úspěch :slight_smile:
Jinak neteř má hlášku ,,to neřeš" perfektní úplně si to dokáži představit a hlavně si vzpomenu vždy na pubertu svou a jen tiše doufám,že takový seky nebude mít Anička taky :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak naše malá se projevuje jako pořádný diktátor,rovná nás do latě všechny :confused: :sweat_smile:
Počasí venku stojí za prd,dnes je typicky spací den :confused: :pensive: ještě tady sedím v pyžamu a vůbec nic se mi nechce :rolling_eyes: :pensive: ještěže mám od včera uvařeno :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, no jo mám dluh ve fotkách,musím zaúkolovat manžu - neumím je zmenšovat, ale slibuju dodám :wink: .
Taky bychom mohli zas někdy srazík ne?
S tím "neřeš" to je dobrý, jedno z prvních slov, co Ondra uměl, bylo "hustý" :grinning: - hádejte od koho to pochytil? :wink:
Křesílko jsme kupovali loni a max spokojenost- moc doporučuju - jukni http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26389205&tab=0 - máme tohle,ale jinou barevnou kombinaci- Ondrášek ho miluje, jakmile pouštím dvd tak už si pro něj běží, sesdune se na něj jako velkej chlap , do ruky baštu a už sleduje Noddyho..Parádní údržba, potah lze prát, kamarádkům batolátkům se taky líbí :wink:.
11. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaku,to křesílko vypadá mooc hezky :slight_smile: holky u nás teď frčí Svět Elmo,dlouhou dobu u nás vedla jednoznačně Ovečka Shaun a tu už teď Anina bojkotuje tak jsem spíš měla pořešit dort s Elmem :grinning: :sweat_smile: ale myslím,že úspěch bude mít snad i ta Ovce :confused: :sweat_smile: teď Anina čumákuje na Elma a absolutně nevmíná dění kolem sebe :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
Příští týden má chumelit to je síla,se na to teda moooc netěším....jako sníh je super,ale né žádná brečka co zase bude :confounded:
Holky kde se scházíte když děláte srazík?Jakej je ten babyboom v Liberci? :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky... nevíte, kde je na Liberecku dobrej fotoateliér? Chtěla bych nafotit naší malou jako dárek k vánocům příbuzenstvu. Děkuju za tipy. :wink:
12. říj 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, všechny zdravím po delší pauze, no nestíhám... takže snad zvládnu něco dočíst zpět...

Prosím jakého máte praktického lékaře pro dospělé... rozhodla jsem se, že se konečně přehlásím do Liberce, ale nikoho neznám... ale prosím dobrého, nestojím o diagnozu po telefonu, nebo ode dveří, případně o doktora, který jen předepisuje léky o které si řeknete... díky moc za tipy...
12. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda! Jaku mi dala echo, že to tu opět ožilo :grinning: to je fájn :grinning:
Mates má teď velké trable zdravotní, stihnu-li napíšu. A zkouknu kdo tu všechno přibyl :wink: Moc rádi bychom vás všechny viděli, ale tak koncem října.

Pavlus já mám fajn, pečlivou mladou mudr.Šobáňovou v ulici od bazénu ke kasárnám. A bere ještě pacienty. 482710330 rozhodně doporučuju, ikdyž se tam dlouho čeká v čekárně. Ale když jsem neměla hlídání a brala Matesa s sebou, tak jsem jí zavolala a vzala mě přednostně.

potřebuju do pátka zbavit Matesa rýmy - má jí z nemocnice, je to vir, protože antibiotika bere v plné výši dál, dávám i sinupret a vyplachuju mořskou vodou a mrcha se drží. Už nám kvůli tomu posunuli nástup na vyšetření v Praze. Beru každou radu!!!
12. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
An... moc moc děkuji, hned jsem si tam zavolala a můžu přijít... jsi zlatíčko, jen prý paní doktorka nedávno porodila, takže tam má zástup, ale ta nová paní doktorka je také velice pečlivá... takže moc díky za tip. Pavluša
12. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jé to je překvápko, já tam byla na konci července a vůbec jsem si nevšimla :sweat_smile: ale on plášť asi ledacos schová a navíc je paní doktorka hubeňour, tak to koukám :astonished:
A vy bydlíte v Liberci? já vás měla zapamatovaný jako Jablonečáky. No chaos :wink:
12. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani... nene, my jsme z Vratislavic... , mluvily jsme o tom, že jsem obě holčičky rodila v Jablonci, tak možná nějaký informační šum :grinning: ...
Prosím, Tě ta doktorka je někde po pravé straně nad bazénem? Na netu jsem nic nenašla... díky
Jo a na tu rýmu Ti bohužel nic neporadím, já to lečím Libenarem nebo Nasivinem a většinou to po pár dnech poleví, tak tomu pak většinou nechám volný průběh...
12. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo na té straně co je bazén, úplně nahoře poslední dům v řadě, jsou tam mříže na oknech, tuším snad modré
12. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajajaj.. tak koukám, že na Liberecku se miminka nefotíííí :wink: Zkusím hledat dál :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek