• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj holky, dloho sem tu nebyla a ani před tím moc nepřispívala. Teď koukám, že se to tu rozjíždí, tak se ráda přidám.

endle - taky bysme chtěli nechat mladýho vyfotit a nevím kde. Kamarádka má hezký fotky z Barvířský, jen tam nemají žádné kulisy - to všechno si musíš přinést a vymyslet sama. Pak ještě Pikous hezky fotí, ale jak děti to nevím. Až něco zkusíš, tak hoď tip. Dík :wink:
13. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nejbe no to je super nápad taky bych chtěla nechat Aničku vyfotit :wink: nevíš kolik si účtují v tý Barvířský???
Holky tak už nám začala zima,co? Od rána chumelí :confused: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zima je úžasná, jen přišla strašně brzy. Když si doma topím a nemusím ven, tak se mi to i líbí.
V Barvířský to stojí od 300kč http://www.clona.cz/new/data/cenik2.pdf já o tom stále uvažuji, ale ještě sem se nikam nedokopala. Ptala sem se i na Šalďáku a paní říkala že si berou 500 za 10 fotek, ale nepamatuji si to přesně. Pak chci zajít k tomu Pikousovi - přeci jen jeho práci znám ze svatby a mohl by mít i rekvizity. Za chvíli se chystám do Moskevský, tak k němu zaskočím - je přestěhovanej vedle spořky - a podám hlášení :wink:.
Co ten babyboom? Funguje to ještě? Já tam nikdy nebyla, ale kam teď v zimě?

Jo a nemáte někdo tipy na dárek k jednomu roku?
14. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbi,díky moc...tak pak podej info... :wink:
V babyboomu jsem ještě nebyla,ale kámoška říkala že je taky něco s koutkem někde pod kinem Varšava tak nevím nevím :wink: ale docela bych ráda někam vyrazila,páč kam v zimě,na courání venku to moc není i když odpoledne teda určitě vyrazíme ale jen na chvilku,holky kdo má zkušenosti s babyboomem?To je někde myslím u Babylonu,né? :wink: Jinak venku stále padá a padá...docela se to i drží :confused: :sweat_smile: no je to p*del...minulý týden 25 a dnes je na nule :confounded: a typickej prosinec,už jen obstarat stromek,salát a kapra :grinning: :sweat_smile:
Nejbi,no jo koukám že malej bude mít roček,my jsme Aničce kupovali odrážedlo Medvídka Pů,pak knížky,kostky od Clemmy,nějaký hadříky,kočárek...no já už si to pamatuji jen matně :grinning: přeci jen je to už skoro rok :sweat_smile:
Jinak já taky potřebuji tipy k vánocům,přemýšlela jsem že by jsme pořídili pokladnu ale nevim zda na to ještě není malá :unamused: ,pak určitě pořídíme kuchyňku vybrala jsem si tu studio Tefal,páč má i to vybavení k tomu,dostane kočárek od mamky takový už ten pro větší holčičky,páč má hl.korbu i sporťák takovej ten malej plastovej...určitě taky knížky pokoupím no dál nevím,nevím.... :pensive: no uvidíme...
14. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ćau holky,
Any,tak koukám,že máte s Matýskem pořád zdravotní problémy,stále ty ledviny ho zlobí,chudinku :frowning2: ?
Nejbe,tak vzpomínám,co jsme kupovali k roku my a nějak zapomínám,určitě knížky,ty on miluje a pořád prohlížíme,potom tu zatloukačku dřevěnou,vkládací puzzle,auto a zvířátka,ale těm přišel na chuť až dýl,jo a takovej stan do pokojíčku s medvídkem pú a karimatku taky s medvídkem pú a dál už si nevzpomínám :sunglasses:
Jo a pro sraz jsem taky,jen jsem zvědavá,jestli se dohodneme na termínu,teď to budou pořád samý rýmy a kašle,znáte to,ale ráda bych vás všechny viděla :dizzy_face:Ten konec října by byl fajn :wink:
Nám teď dostonal Vítek a začíná kašlat Lucka,tak dostává sirup a snad to bude brzo OK,manžela bolí v krku.jen já jsem zatím v pohodě,tak snad mi to vydrží.
Včera jsme byli v poradně a moc mě tam nepotěšili,Lucka nám za měsíc nabrala jen necelých 200g,na sedmi týdnech měla 4550g a včera jen 4720g,to nechápu,vítek měl na dvou a půl měsících 6300g,ale on byl macek,tak jsem z toho taková přešlá,no snad to Lucka dožene,zato vyrostla o pět centimetrů,tak z ní asi bude dlouhá hubená basketbalistka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no má být po kom velká,manžel je vysokej hodně a já taky nejsem prcek :slight_smile:
Petro,to pod Varšavou je cukrárna Benjamínek,ale je to tam docela malý,i když hezký a příjemný,ale jakmile se tam sejde víc dětí,už to stojí za houby.Babyboom je velkej,hodně místa pro děti a taky dost hraček,ale zase to změnilo majitele,kterej je fakt divnej,začal vybírat vstupný za děti,25 kč na jedno myslím,to by ještě ani tak nevadilo,přece jen si tam hrají s erár hračkama a tak,ale nesmíš jim tam dávat vlastní pití ani jídlo,ale jinak je to tam fajn,pořád je to asi to nejlepší tady v Liberci pro maminy s dětma.
Tak jsem se rozepsala,však mám taky čas,obě děti spí,to se jen tak často nestává :grinning:
A to počasí je fakt hnus,fučí,sněží,za chvíli prší,zima jak v morně,ani nepůjdeme ven,doma je teplíčko,ale zase synek nerudnej,protože se nudí :unamused:
14. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Viona buďte zdraví!!!Ondra mi taky přibíral lépe a rychleji než Kája, neboj, holčičky bývají drobnější :wink: .
Petra.v- s tou pokladnou jsi mě pobavila - pokladny má Kája a zabavil je Ondra- je to teď hračka č.1- ale ne obyč pokladna co jí jen vyjíždí šuplík, ale pokladna s jezdícím pásem, cinkacím šuplíkem, snímačem kodu a mikrofonem, digitální displej je už samozřejmost že...Nejlepší je ta čtečka kodu a funkční mikrofon, takže směle do toho jít můžete :wink: .
Teda docela jste mě zarazily s tím Babybooem, to vstupný ještě pochopím, ale to jídlo a pití, to se mi nelíbí - každá máme přeci různé představy o stravě dětí, různě staré děti a dětičky jsou taky porůznu vybíravé...No nevím, zda takhle pán prorazí na trhu.....(i když zas chápu, že nějak vydělávat musí, je to složitý :unamused: ).
Nejbe my taky kupovali k roku odrážedlo , knížky, skládačky a oblečení, ale to odrážedlo byl dárek č.1, i když na něm jezdí sám teprve chvíli.
14. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vion,Lucinka to určitě dožene,kojíš,nebo už musíte přikrmovat???Naše Anička byla macek sám o sobě,při narození 4400g a 52cm :confused:
Ať jste brzy fit,ty bacily teď hodně řádí :confounded:
Jinak ještě jsem si vzpomněla,že my jsme taky kupovali nebo spíš teda dostali k roku stan z ikei a měl teda obrovský úspěch :slight_smile: na odrážedle se Anička naučila poměrně brzy,nejdřív teda za nim jen chodila a tahala ho před sebou a chvilku na to na něm začala jezdit,miluje ho a jezdí na něm dodnes :wink:
Jaku s tou pokladnou,to je jasný,že by jsme pořídili s tim pásem,mikrofonem apod...ségry děti ji mají a je bezvadná... :slight_smile:
Jinak s tim babyboomem je to teda síla,to vstupné pochopím,ale jakože jim nesmíme dát své pití a jídlo je síla :angry: holky a jak to tam je?Je tam možnost občertsvení i pro nás jako kafíčko,dortík apod??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: já právě slyšela že pití jo ale nic k jídlu :unamused: tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Vion tak to bude asi ten Benjamínek,kámoška má 7-týdenní holčičku takže to až tak neřeší,páč je malá v kočárku ale Anička už v kočáru nevydrží a už vůbec ne když někde sedim a krafu a ona by měla sedět a čumákovat :grinning: U nás se taky spí a pak na chvilku vyrazíme ven,musím do města něco pokoupit a teda tady fičí a sněží,dnes snad bude tma už ve 4,né? :confused: :pensive:
14. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také zdravím po delší odmlce :wink:
Přes léto jsem na koně moc nechodila..... :grinning: ale ted´ když zažíná venku opět zima, tak se ráda přidám.
Any mrzí mě to s Matýskem snad se brzy nadobro uzdravíte.
Jaku ondrášek už musí být velký klučík :wink: hrozně to letí

Holky k těm fotografům........moje kamarádka fotí pro Fuji mrkněte na fotky v mém albu když budete chtít, tak napíšu na ní kontakt, mě fotila i svatbu a je spolehlivá a fotí opravdu krásně i dle vlastníh návrhů a je levná. :wink:

Nestihám dočíst, ale vidím nové mamiky, tak všechny zdravím :slight_smile:

Dneska jsme ráno byli v babyboomu a málem se Dandovi stala nehoda,Daník sáhl po prostírání na stole kde byl vařicí čaj, naštěstí jsem byla pohotová takže opařenou ruku od čaje mám já a né Daneček, ještě že tak......... :frowning2: ale vyšoková jsem pěkně. :rolling_eyes: :confused:
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky své pití dětem v babyboomu dát můžete i jídlo.....vtupné je 25Kč a k tomu gratis dávají čaj bud´ ovocný a nebo černý........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacm,ty fotky jsou moc hezký,taky už jsem přemýšlela o focení.A na kolik ty fotky asi tak vyjdou,zhruba?Já bych chtěla nafotit obě děti,a možná,kdybych přemluvila manžela,i nějaký rodinný,to by byl hezkej dárek pro babičky a dědy a rodiče :dizzy_face: ale manžel se teda děsně nerad fotí,tak nevim,jestli by to kaplo :confounded: Poslala by jsi mi teda kontakt prosím?
Že by se v boomu změnili pravidla děti už můžou dlabat svý?
Petro,mají tam kafíčka a čaje a tak,koláče taky a myslim,že i nějaký tousty,nebo tak,pokud se nepletu.A koukala jsem,že Kacm má v albu nějaký fotky z boomu z naroezenin Dandy,tak můžeš i zkouknout,jak to tam vypadá :wink:
Ty jo Kacm,Daneček už je teda taky velkej kluk :wink:
14. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Petro,Andulka byla teda kus baby při narození,to sis asi pěkně užila u porodu,to tě lituju,porodila jsi ji normálně?
A Lucku jenom kojím,ale ona je docela lína,co se týká jídla,klidně čtyři hodiny nebude jíst a bude jí to fuk a jakmile jí chci dát,když nemá hlad,tak řve,jak když jí na nože berou,to s Vítkem jsem měla opačný problém,ten by jedl pořád.
14. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viona jj už to majitel zřejmně přehodnotil a jídlo i pití si maminky sebou brát můžou, tedy mě nikdo nikdy nic neřekli když jsem chtěla ohřát malému jídlo své......
Letí to jako blázen až mi to je líto, Daník vyrostl fakt rychle a přijde mi že už to není žádné miminko, ale jak dvouletý chlapeček přijde každému o něco starší :confused:
Kontakt ti pošlu do IP na tu fotografku ( kamarádku) cena je vždy dle domluvy a dohody kolik fotek a jak náročné focení bude co se týká času a konečné úpravy, vše dle domluvy :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vion,jojo rodila jsem normálně ale byla to fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: jsem myslela že je to můj konec :astonished: :pensive: ale jsme tady živý a zdravý :grinning: ťuk ťuk ťuk.
Teď jsme přišly z venku,teda kosa je pořádná,ale sehnala jsem Aničce zateplené kalhoty tak mám radost :wink:
Jináč s tim babyboomem to je teda v pohodě :wink: mrknu do albíčka ke Kacm :wink:
Vion,tak to je Lucka lenoch,Anička ta chtěla pít zase pořád a taky pěkně přibírala :wink: no holt někdo nemá potřebu jíst skoro vůbec a to je naprd :confounded: držím pěsti ať krásně přibírá :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babyboom vypadá nadějně.... :slight_smile: Kacm moooc hezký fotky :slight_smile:
By jsme tam mohli někdy zavítat :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, venku to vypadá na vánoce!
Kacm, pěkné fotky, tam musela být hezká oslava!Teda já myslela, že Daneček je miminko a on už je velkej chlap :grinning: !
Utíká to, po roce bychom se opravdu mohli vidět. :wink:
Viona hlásím splněno, pár foteček přidáno :slight_smile: .
15. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky venku se žení snad všechny čerti nebo co!
Jako tedy na sídlišti stojí všechny auta a obvykle je parkoviště prázdné v tudle dobu asi se nikdo neodvážil jet do práce na letních gumách, já se ani nedivím.
Pet´o, Jaku děkujeme za pochvalu foteček. :grinning: :grinning: :grinning:
Jaku taky jsem zkoukla fotečky a říkám si kde je ten malý Ondrášek a zírám jako tele, Ondˇa je už fakt velikej kluk a má krásně kudrnaté vlásky, je to božžžíííííííí roztomilé :grinning: :grinning: :grinning:

Pro srazík jsem pro :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se to venku děje??? Sem zjistila, že máme službu na úklid sněhu :angry: - to se mi snad jenom zdá.

Včera sem se stavila u Pikouse. Byl jako vždy ochotnej a základní cena za ateliérové foto je 550kč - je to spíš orientační - podle počtu fotek a jejich formátu. Já uvažuji o té další variantě ale to už je přes litr tak to zvažuju. Přeci jen ten člověk má nápady a hlavně s ním má zkušenost. Fotky bych pak asi použila i na dárky k vánocům. Třeba z nich udělat kalendář... No nevím, ale asi už sem rozhodnutá.

Kacm ta tvoje kamarádka fotí kde?

Dík za tipy na dárky. Mladej dostal odrážedlo od sousedky asi před 14.dny, takže si s ním hraje už teď. Točí s kolečkama, to je všechno - na zem ještě nedosáhne :grinning:

V tý cukrárně pod Varšavou jsem byla - fakt super - pokud jsme tam byli sami z kamarádkama. Když sem se tam pokoušela jít podruhý, tak sem ani neměla kde zaparkovat kočár, tak sem to vzdala. Ten Babyboom mě zajímá, přeci jen co jiného v zimě. A pokud by byl srazík, tak bysme dorazili.
15. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jojo venku je mazec,právě jsme dorazily z venku a utlačit kočár v tomhle marasu je umění :angry: jsem spocená až na p*deli :grinning: a k tomu ještě durch ponožky,kalhoty....Anička v kočáru protestovala,páč chtěla chodit ale musela to vydržet...byly jsme ve městě,tak jsme koupily sněhulky aby mohla odpoledne do sněhu :grinning:
Nejbi,ty fotky by byly dobrý dárek k vánocům pro rodinu :slight_smile: taky to zvažuji ale záleží aby to fakt nestálo balík a hlavně pochybuji že se Anička bude chtít fotit...ona poslední dobou nechce nic,včera jsem ji zkoušela ty nové zateplené kalhoty a ona řvala jak hysterka :confused: takže nevim nevim :frowning2:
My máme přezuto,teda jen MM,páč na druhé auto přijdou gumy až příští týden :confused: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já sem ráda, že sem doma. Zatím..., po o jedeme na nákup. Přezuto máme už od pondělí. V neděli sem si přečetla předpověď a v pondělí ráno byl útok na pneuservis. Naštěstí nás vzali hned, jinak už maj naboucháno. Já pro malýho ještě nemám zimní boty. Teda ještě moc nechodíme, ale i do kočárku je potřebuje. Minulý týden sem prošla celý město a nic - teda nic co by se mi zalíbilo a v Saremě se mi za boty 900 dávat nechtělo, když ty samý stojej na netu 730kč. Sněhule potřebujem určitě. A zítra jedem pro bob. Sem měla fakt kliku. Máme vybranej Bob Eda pro ty nejmenší - mají i pásy a včera se jeden objevil na mmb přímo z Liberce. Tak si pro něj sjedem. Máme to kousek. Stále zažuju ty fotky, ale asi do toho půjdu i za ty peníze, je k tomu i cd s 30ti fotkama a z těch pak udělám dárky. Mladej se naštěstí zatím fotí rád, vždycky se začne křenit a dělat grimasy, ale vyfotit ho normálně je problém. Prostě šáša. Naštěstí má repsekt z cizích lidí, to je naprostej andílek, takže to zkusíme. Koukám z Aničky asi nebude modelka :grinning:, myslím, když jí zkoušení věcí nebaví. Však ona se vybarví až půjde do školky :grinning:.
No jdu vám zkouknout fotky. Ještě nebyl čas.
15. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbi,no modelka asi ne,fakt dostat na ni něco aby si vyzkoušela je umění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jediný co ji teda fakt nevadí je zkouška bot :slight_smile: tak aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já se strojim ráda,takže to po mě mít nebude...bude v tomhle po MM,páč toho dostat do obchodu je taky umění,fakt až když něco potřebuje nutně tak jde a během deseti minut má vybráno a mastí domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem ty sněhulky koupila za 300 což je cena dobrá...zimní botky jsem viděla dnes taky krásný na Aničku za 800 ale měli až od velikosti 28 :angry: my potřebujem 25 :unamused: no tak snad vybereme jiný.Líběj se mi moc od Merrelu ale teda 1600 za ně dávat nechci :angry: :wink: .
No nic jdu žehlit,Ani usnula :pensive:
15. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je kalamita šílený, jako musela jsem na chatu je to od našeho baráku asi chůze normálně 10 minut a šla jsem to 45 minut a s kočárem jsem to nedala, tak mě viděla sousedka a říkala že mi Dandu pohlídá, jako v tomhle jet je fakt maso!
Jo a propo proč jsem šla na tu chatu, no tady se lámou stromy jako sirky všude, takže jsem musela jít zda něco nespadlo na chatu a na manželovo auto to by asi zešedivěl :astonished:

Nejble ta moje kamarádka je na mateřské a fotí jinak pro fuji je na volné noze ale pro Fuji fotí hodně.
vše je na domluvě, písnu ti kontakt do IP.
JInak s dětma to umí krásně má také dvoletou holčičku, takže ví jak děti při focení neposedí,Daník i plakal, jelikož jsem chtěla nějaké fotky nahé s ním a to víte cizé prostředí, cizá paní, ještě k tomu nahý, ale ona to umí, takže si chvíli poplakal a něco z těch fotek bylo.......

Musí uvařit každou chvíli jsme bez proudu, tak abychom neumřeli hlady.....tedy manžel :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak máme tu opravdu zimu v půlce řijna :wink:

Holky píšu pro mě novou zprávu, včera jsem mluvila po tel. s tou kamaradkou fotografkou a už bohužel nefotí má to jen jako koníček, podniká ještě v jiném oboru a bohužel na focení nezbývá už čas, takže nemá už k dispozici ateliér ve Fuji, takže se tímto moc omlouvám....... :astonished: :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to počasí je fakt hnus,ale odpoledne,až se Vítek vyspí,vezmu děti ven,ať se ten náš kluk pěkně zmáchá v tý břečce,doma telí,protože se nudí a vymejšlí kraviny :angry: :wink: taťku máme na bohemce,tak jsme sami doma.No už,aby přijel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten sníh mě tak navnadil,že jsem se dala do vymýšlení dárků,tak děti jsou jednoduchý,hraček je všude až moc,ale co třeba prarodiče a tchán a tak,no je to těžký,ostatně jako každý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :unamused:
Včera jsme taky rychle naklusali do krámu koupit Vítkovi zimní boty,ta zima nás zastihla pěkně nepřipravený :confused:
Kacm,to nevadí,stejně díky za ochotu :wink:
Jaku,teda Ondra vyrostl,je to krásnej kluk,kudrnatej andílek :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
Vion jj počasí naprd,jsme zalezlý doma,páč Anička od čtvrtečního večera pořáně rýmuje :frowning2: takže odsáváme,teď spinká ale každou chvilku slyším jak kašle,páč ji to teče do krku,no hrůza :angry: tak snad bude brzy lépe,dala jsem na babský recept a nakrájela cibuli s česnekem a zakapala to lžící medu tak čekám až to pustí šťávičku a budu jí to dávat.Udělala jsem ji i čajík s cibule s majoránkou a pije ho tak jsem ráda :wink: a snad to trochu zabere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ven bych taky vyrazila ale uvidím jak na tom bude zítra že by jsme na chvilku šli,páč doma to je dlouhý,všude bordel,já jsem jak připitomnělá...no znáte to :angry: :wink:
Jinak dárky k vánocům...vůbec nevim co našim,ale vyřeším to opravdu drobnostma,babičce s dědou taky jen nějakou drobnůstku,MM vůbec teda nevím,Aničce to pořešíme kuchyňkou a nějakýma hračkama,knížkama,kočárkem apod...ségře a její rodině to jsme mezi sebou zrušili,takže vánoce budou hodně o drobnostech,páč popravdě vůbec nevím co komu vymýšlet a na nějaké extra drahé dárky prostě není peněz nazbyt :sweat_smile: :grinning:
Vion,ta bohemka se jede jen někde u Boleslavi,že?Na LBC to bylo zrušený kvůli počasí,MM se taky chystal že vyrazí a nakonec nikam nejel.Jdu upýct štrůdl,pěkný víkend a ať už dají ty bacily klůd :grinning:
17. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku,ještě jsem se chtěla zeptat,jak je na tom Ondrášek s plínama???Anička ji stále nosí a teda vypadá to že ještě dlouho bude,páč na nočník ani na záchod nechce,prostě musí chtít sama a pak si na nočník i na záchod sedne.Jednu dobu si říkala krásně a teď prostě nic :frowning2:
17. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro,nelam si s plínkama hlavu,Vítek je taky dlouho měl,na nočník si nechtěl sednout,musela bych snad zlomit,aby zasedl,do tepláčků mi čůral snad po půl hodinkách a běhal v tom dál,vůbec mu to nevadilo,že tam má nachcáno a tak jsem to vždycky o měsíc odložila a zkusila pak znovu a chytl se teprve o prázdninách,teď je přes den bez plíny,má ji na spaní a asi ještě dlouho mít bude,ale to mi nevadí a nehody mívá taky ještě teď,ale už mu to vadí,to pak chodí jak Chaplin a chce převlíknout :slight_smile: Každý dítě je jiný,jedno je bez plenek dřív,druhý později :wink:
A manžel je na Bohemce pracovně,v Boleslavi,jsem zvědavá,v jakým stavu přijede domů,včera mu pořád ještě nebylo dobře,tak snad nelehne úplně :frowning2:
A o tom bordelu doma mi ani nemluv,koupelna na mě volá,že potřebuje vycídit a já místo toho dřepim u PC :wink:
Tak ať je Anička brzo fit :wink: rýma je opruz :angry: :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Viona díky za pochvalu andílka :wink: , někdy má ale i čertíky v těle, znáte to taky ne? :grinning:
Petra, hlavně, ať se bruzo uzdravíte! Já teda na rýmu nedám dopustit na olejíček Atok, kapeme preventivně než jdemem mezi lidi, na rýmu taky funguje - doporučuju!
No jo plíny, to je u nás běh na dlouhou trať, ale nějak si s tím hlavu nelámu. Přesně jak píše Viona, kolikrát bych ho musela lámat, aby si sedl, za ty nervy to mě ani jemu nestojí. Prostě ho posazuju po spaní a občas i přes den, sám by si neřekl, občas se mu podaří se vyčůrat do nočníku, ale je to ještě pořád o náhodě. Ono to jednou přijde :sweat_smile:, snad. :grinning:
Starší dcera se to odnaučila během týdne i na spaní v noci na 22m, kluci bývají pomalejší, taky ji byly 2 v létě, to se učí líp. Ani doma nenosíme "tenky" jak říká Ondra trenkoslipům, jsem mu koupila takové krásné, že by ho to třeba inspirovalo a ječí nechci tenky! :angry:
17. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminy, příští víkend se chystáme do Liberce, nemáte někdo tip na ubytování? NEchci do Babylonu, ale něco vhodného pro děti. Za každý tip děkuji
17. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink: Anička prostě řekne zásadně Ne a je vymalováno.Prostě už si kolikrát připadám jak máčo a jak neschopná matka co nedokáže dítě naučit bez plen...zkoušeli jsme už několikrát během dne bez plen,byly jsme doma celé dopoledne,nočník na očích,záchod otevřenej a prostě nic,počůrala se do tepláčků a přišla za mnou po špičkách s řevem že se počůrala :angry: :grinning: no prostě to bude běh na dlouhou trať.někdy mě už sejří jak se každej ptá,jestli je už bez plen,nebo jestli už mluví...no prostě kolikrát na mě padne depka :confounded: :grinning:však to znáte,o něčem lidi kecat musej a na něco se trapně ptát taky musej :grinning: :pensive: :confused: :rolling_eyes:
Jaku,tenky to je pěkněj výraz,já Aničce koupila taky pěkný kalhotky a jí to prostě nebere.. :grinning:
Jinak máte moc pěkné prcky...Vionky Lucinka je mimísek...já už si to ani nepamatuji :unamused: :slight_smile:
Vion,naše koupelna je taky zajímavá...včera jsem měla v plánu že ji umeju a sešlo z toho,vytřela jsem rychle byt a počuměla na netu a na koupelnu jsem se vybodla :unamused:
Adalajda: vyloženě hotel s dětským vyžitím mne nenapadá,ale zkus třebas taky něco:http://www.hotelujezirka.cz/ ,http://www.liberec-ubytovani.cz/hotel-pytloun-jih-1-8.html,http://www.hotel-praha-liberec.cz/,http://www.hotelarena.cz/,http://jested.hotel.cz/
17. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaku,značku Atok znám a je bezvadná...jinak my teď používáme spray od LR emergency spray teda máme ho na ekzém,páč jsme s nim jednu dobu hodně bojovaly a ten spray je taky bezvadnej.lze jej užívat i při rýmě,tak s nim Aničce vytírám nos a preventivně stříknu i Physiomer...tak uvidíme :slight_smile: ale díky za tip :wink:
17. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek