• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Čauvec,
dnes mám polovolno :grinning: Vítek je přes den u babičky a dědy.Dopoledne jsme byli v Hypernově,protože potřebuju pro Vítka ještě jedny boty na zimu na zahradu,představovala bych si takový ty bufky,jak jsou dole gumový,až ke kotníkům a nahoře látkový,teploučký,nejlépe s vyndavací vložkou a samozřejmě jsem nesehnala,měli akorát v Deichmanu,dva druhy,oboje holčičí :frowning2: a v Humanicu Adidas za 1400kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no nejsem blázen,abych mu kupovala boty na lítačku takhle drahý,tak ještě zkusim oběhat město,nemáte některá nějaký tip?
Kouknu na ten Atok,zní to zajímavě :wink:
Péťo,já už si to taky nepamatovala,když byl Vítek mimínek a rozpoměla jsem se hodně rychle,když se nám kočička narodila :dizzy_face: .A kvůli plínkám a mluvení fakt nedepkuj,nestojí to za to a užívej si Andulky,však ono to příjde,ani nebudeš vědět jak,Vítek pusu nezastaví,pořád něco mele,až už mi občas leze na nervy,že by mohl chvíli mlčet.
Adalajdo,bohužel nemám přehled o ubytování v Liberci,jsem moc nepomohla,viď?
18. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Atok vůbec neznám - no mám mezery, ale hned jak nám něco bude, tak sem tu pro rady :wink: .

Viono, v Hypernově sem byla včera - mám to docela kousek tak sem tam šla s kočárem procházkou a jen v rychlosti nakoupila to nejnutnější a utekla sem. Byl tam snad celý Liberec. U pokladen nebyli ani vozíky. Já ho teda nepotřebovala, ale překvapilo mě to. Sněhule sem viděla jen tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26618213&tab=0 ale netuším za kolik je tam měli. My jsme taky bez zimních bot, ty co máme, dobrý, ale ne na boby a do sněhu, navíc nám budou za chvilku malý. Ty jsme podědili. Vím kde maj hezký holčičí :grinning:.

No tak počítám, že zítra máme po sněhu a ještě by mohlo přestat pršet. Dneska jsem byla jen u kamarádky. Malej jí to tam trošku poklidil, tak má chudák celý odpoledne co dělat. Doma už nevím co s ním :confounded: .

Adalajdo, nevím co si přestavuješ pod pojmem vhodný pro děti, ale co vím z doslechu, tak u Pytlouna se snad nekouří ani v restauraci a prý tam moc dobře vařej. Mají tam i romantické pokoje, ale to s dítkem fakt nevim :slight_smile:. Já bych ho asi volila. Ještě sem si vzpomněla - nový hotel je Hotel Petra http://www.hotelpetra.cz/ a co jsem koukala na stránky tak píšou vhodné pro děti - dětský koutek - jen o tom nic nevím jen to že je to nové, tak koukni. Zdá se to fakt dobré. A až tu něco zkusíš, tak poreferuj. Díky.

Vzteklinka si mě žádá... jdu stavět hrad, ať má co bořit.
18. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já byla v Nise dneska a teda řeknu Vám,že lidí jak na*ráno....hrůza děs,byl tam snad celej LBC.
Koupila jsem Aničce už něco málo k narozkám jako uklízecí set,knížky,skákací balon,korále,sponečky,čelenky apod...ještě jsem jukla do lindexu a teda nic moc mne teda tentokrát nenadchlo a hlavně to maj pěkně natažený :angry: v Marks and Spencers mne zaujaly moc hezké jeansové šatičky s tríčem ale pak jsem to přehodnotila že hadříků máme narvanou skříň a Anička to nestíhá nosit a hlavně ona na sukýnky a šatičky moc není :grinning: :sweat_smile: :confused: prostě ani na culíčky,sponečky apod...to jsem si myslela jak si ji budu fintit a ona prostě nechce a hned si vše serve dolů :angry: .
Vion,se sněhulkama neporadím...já jsem Aničce koupila sněhulky ve vel.25 a to byly jedny z posledních v této velikosti,pak už měli jen menší velikosti a teda 1400 mi přijde palba to bych teda taky nedala :confounded: .
No nic holky,jdu uklidit dítě :grinning: vykoupat,večeři a spát...dnes nespala,hlídal MM a byl na hlavu páč zlobila,pže nespala...pěkný večer :wink:
18. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vion díky za uklidnění :wink: snad to naše dítě jednou začne chodit na záchod a mluvit :grinning: :pensive: :sweat_smile: díkybohu že je zdravá :wink:
je dobře,že si Vítka vezme babča a máš trochu oddych :wink: my nemíváme hlídání žádné,nebudu kecat že by mě to někdy nebodlo :angry: :grinning:
18. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbi,ty sněhulky od nextu vypadají mooc hezky :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe,přesně něco takovýho sháním,možná,že je tam nakonec objednám,když neseženu nic jinýho,děkuju za odkaz :wink:nevíte náhodou někdo,jestli velikost nohy od Nextu odpovídá?My ještě žádný botičky od nich neměli,tak aby jsme kdyžtak odhadli správně velikost :slight_smile:
Petro,Vítek má velikost nohy 23,tak to je v pohodě a jaký jsi kupovala sněhulky ty a kde?
Na to parádění Lucinky se taky těšim,tak snad mě nevypeče stejně jako tebe Andulka,to by mě mrzelo :confused: :grinning:
A občasný hlídání od tchánovců je fajn,ale na noc jsem jim ještě Vítka nedala,ale taky to už brzo prubnem,naši by taky hlídali,ale bydlí daleko,tak ho aspoň rozmazlujou při našich návštěvách u nich,nebo u nás,Vítek je zbožňuje :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
včera v Nise byl opravdu celej Liberec, potvrzjuju- taky jsme tam byli :wink: ! A co jsme tam dělali?No přece sháněli zimní botičky :grinning: :grinning: :grinning: ! My máme obj. na sníh z Deichmanna- (neměli naší vel.25,tak ji dovezou z Boleslavi) za 399,- jsou nepromokavé na sucháčky, moc hezké. Ale zas nám chybí takové ty kožené botičky s kožíškem. Mají samé holčičí. No a Káje vybíráme slečnovské, to bylo přemlouvání, že teda jako na podpatku kozajdy opravdu nee , a v téhle kategorri buď nemají velikost nebo stojí 1500,- nebo se slečně nelíbí!Za 1500 jí kupovat kozajdy opravdu nehodlám, na normální nošení a sníh má, kozačky jsou na frajeřinky a občasné nošení a to sháním levnější. Ale pobaveně potkávám v obuvích maminky i jiných podobně starých slečen s podobnými argumenty dcerušek že podpatky, nejlíp nápisy Hannah Montana atd., takže mě to uklidňuje.
Petra, taky máme už tipy k narozkám, u nás pak ještě za týden po nich svátek...- nejlepší jsou obr náklaďáky s otevíracími dveřmi :slight_smile: . Ale pak se asi budeme muset přestěhovat :grinning: , neb se nám děti a hračky nevejdou dohromady :grinning: .
Dneska ráno se Ondra probudil s teplotou kol 37,8 se mu drží celý den, ale jinak mu nic není- rýma, kašel- tak nevím, co se z toho vyklube, na zuby na teploty netrpí...Moc nejí, ale teda největší problém je nepití, nutím mu to po lžičkách, jinak se nenapije.Tak nám držte palečky, ať jsme brzo fit!
18. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe,tak se povedlo. Máme v Hotelu Petra rezervaci,t ak jsem na to zvědavá. Jetě nevíte prosím, s jak starým dítkem se smí do Babylonu?Máme 3 měsíčního prťouska, tak nevím jstli tam nemají omezení třeba od půl roka. Děkuji za každé info.
18. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vion,kupovala jsem sněhulky nepromokavé na sucháč s kožíškem v Hodkovicích :wink: ale zkus mrknout na ten odkaz od Nejbi ty od toho nextu vypadaly taky moc hezky :wink:
JJ to hlídání určitě občas bodne,páč někdy to je skutečně na hlavu.
Jaku,jj Hannah Montana ta vede snad všude :grinning: včera jsem si v Bambuli vzala katalog hraček a ani tam nechybí :grinning:
Jináč s těma kozačkama to čeká snad každou z nás co má holčičky :slight_smile: to dospívání je mazec,já jsem taky chtěla vše mít parádní :sweat_smile: :confused:
Ať je Ondrovi líp a neskolí ho nějaká viroza,Anička už má tu rýmu lepší,tak půjdeme na chvilku ven,byly jsme 3.dny doma :confused:
19. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko
Tak se přidávám ke včerejším kupujícím v Hypernově a to jsem jela v sedum hodin a lidí stejně jako hnoje, :confused: jinak já nescháněla botičky pro malého ty už máme od září dvoje, ale nějaký buřtíkatý kabát pro sebe a nic jsem nesehnala co by se mi líbilo a když se mi líbil tak za 5 tis a to se mi zdálo docela drahé :frowning2:

Sněhulky do sněhu mají u Baťi černé s tex membránou, takže nepromokne ani látka jsou černé s nějakým obrázkem jsou moc pěkné, kupovala je tam kamarádka asi za 900Kč tak mrkněte tam kdo scháníte sněhule do sněhu.

Dneska už to snad na ježdění kočárkem bude, o víknedu jsme nikde nebyli, ale zabavit to naše mládě je tedy nadlidský výkon někdy......

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda lidi :wink: koukám jak si užíváte zimní nákupy. to nám teda zatím stále nehrozí... :confounded: dneska nás vrátili z urologický kliniky v Praze domů, že je sice zdravej ale moc krátce po velkém zánětu. A přitom si to sami tak naplánovali a věděli to. Taky urologové by klidně operovali, ale pediatrička si postavila hlavu a stopla to. Byl to děsnej nervák, to všechno co se dělo poslední týdny, tak nějak gradovalo. A dneska byl vzhůru od 4:30, protože samozřejmě nesměl jíst a hlavně pít, takže už byl úplně nepříčetný a v 9 20minut před zákrokem, se to stoplo a za 14 dnů znova.
Já ty důvody chápu, jen mi není jasný, proč k tomu dospěl až asi 11 doktor který nás viděl a prohlížel, když všichni měli stejný informace. Protože to byl první pediatr po houfu urologů a anesteziologů.
Doma teď sedět nebudeme, ale mezi davy lidí a víc dětí nesmíme. :unamused:

Jsem úplně příšerně duševně i tělesně utahaná.
Tak hlavně buďe všichni zdraví :wink:
19. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
any, :cry: moc mě mrzí vaše trápení,musí to bý vyčerpávající,držíme vám palce :wink:
vítek dnes vstával v půl desátý :astonished: no nepůjde spát po obědě,škodasjen,že já vstával o dvě hodiny dřív s Luckou,mohla jsem si báječně pospat :slight_smile:
Dnes mi přijedou rodiče,tak jdu upéct něco ke kafi,no těšim se na ně,skoro tři týdny jsme se neviděli :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Any i mne merzí Vaše trápení,klobouk dolů jak to vše zvládáte...jste stateční a moc Vám držím palce ať je už jen vše v pořádku :wink:
My jsme před chvilkou dorazily od doktorky,Anička v noci docela dost kašlala,jako přes den nekašle vůbec jen v noci,tak jsem s ní raději šla...páč má od čtvrtečního večera takovou tu hnus zelenobílou rýmu...tak dostala od mudry kapičky do nosu jsou to teda antibiotikum Pamycon...měly by prý zlikvidovat tu rýmu a máme být doma minimálně týden aby se jí to nedalo do uší :frowning2:....tak snad bude brzy líp...teplotu teda nemá,jí s chutí tak snad to bude ok :wink:
No nic jdu trochu poklidit a dát spát Aničku a dělat úkol na ANJ :wink:
Vion,to jste si teda nebo né Vy ale Vítek vychrupoval...my dnes spaly skoro do 8.hod všichni takže taky v poho a spaly jsme celou noc...Anička teda dost kašlala před půlnocí tak jsme ji dali sirup a spali jsme pak pěkně :pensive: :slight_smile:
Holky,koukáte na superstar???to je nářez...všichni zpívají krásně a teda včera mi při vyřazování i slza ukápla :confused: :sweat_smile: mě tohle dojímá :grinning:
20. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merzí- mrzí :grinning:
Vion,rodiče si užij a teda sladkost ke kávě závidím...já na sladkým mooooooc ujíždím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Viono nejdete teď na vítání občánků?
30. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli v Benjaminu, super, bylo nás pár mamin a dětí...a potkala jsem tam maminku, nevím jak se jmenuje :zipper_mouth: ,ale chodila na naše srazy ze začátku, taková drobounká a má holčičku Kačenku!
Kousek od Benjaminu je prý ještě jeden koutek, ale větší a prý i lepší..
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj slunicko, jdete nějak pozdě na vítání, ne?
Holky, co se v nějakym tom koutku už konečně sejít? :wink:
30. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe ve Vraťáku se chodí tak 1x za půl roku..takže na nás to vyšlo až teď..
30. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá, to bude pěkná fotka v kolébce, když už dítko skoro chodí :grinning:
30. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí kolébky nevedou, jen se postavíme jako rodina k oknu se zataženými žaluziemi a hotovo..
31. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
pár dní jsem tu nebyla,jsem nějak nestíhala :sweat_smile:

Sluníčko,na vítání občánků zatím nejdeme,s vítkem jsme byli na půl roce,tak teď počítám půjdeme taky až po Vánocích,ale my chodíme normálně do města,na radnici.Tý brďo,koukám,že Matylda už bude mít skoro rok,to teda zírám :confused: :grinning: a jak to jde,jsou hodný ?Už si spolu hrajou?A co Mikuláš,nežárlí?A v Benjamínku jsem taky byla v pátek s kamarádkou,ale odpoledne a bylo tam moc dětí,fakt masakr,už tam zase dlouho nepůjdem :pensive: :unamused: A ta holčina,jak píšeš,napadla mě Bertik,ta byla drobná a měla myslím Kačenku :wink: Ono sem už spousta holek nechodí,já zase nedávno potkala v zoo Zuzkuex(snad to píšu správně),ale nebyl moc čas popovídat :wink:

venku je pěkná kosa,se mi ani nechce jít odpoledne ven s dětma,já jsem teplomil,už teď mám depku z tý zimy,ta se zase potáhne a léto uteče jak voda :angry:
1. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím liberečandy, moc prosím o pomoc. Potřebuju doporučit firmu na plastová okna se kterou jste byly spokojené z Liberce, Jablonce a nejbližšího okolí. Moooc děkuji :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
laetti - tchánovci mají od léta okna od Fritalu a jsou spokojený. Tchán obešel snad všechno a porovnával nabídky, tak si myslím, že budou i jedny z levnějších.
2. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
laetti a neptala ses už na to před několika stránkami? Nebo to byl někdo jiný :sweat_smile: ?

Viono aha, tak to do Vraťáku zase chodí někdo jinej, sakra mám hokej..
Jinak doma je to boj, Mi rád Ma schazuje a bouchá apod. No žádná extra láska to není.
Ano ano bertík to byl :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe: díky :slight_smile:
slunicko27: jo ptala...ale jsem líná to hledat :frowning2:
3. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. a já líná 2x odpovídat :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte jestli je někde v Liberci dětský urolog? :unamused:
6. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je v nemocnici. Doktor Šíp a doktor Kuchař. Alespoň myslím.
6. lis 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe,ale to jsou neurologové,ne?
Sluníčko,já myslim,že v nemocnici na urologii určitě ošetřují i děti :wink: ,zavolej si tam a zeptej se,nebo se optej vaší dětský doktorky,ta určitě bude taky vědět :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry no jasný, sem si to blbě přečetla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sluníčko, jde o Mikuláška? Malý kluci choděj na Dětskou chirurgickou ambulanci. Dr. Hájek. Jde o to s čím má potíže.

Co jinak děláte s dětička v tomle počasí?
7. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek