• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahojda všichni, přednostně teda Phobe, která si to teda pěkně vy...žrala.... já měla takový docela nostalgický nálady, taky to nějak nebylo ono (několik lidí v rodině umřelo a několik jich na tom je špatně) advent byl lepší.
pár fotek je na www.arakis.rajce.net je to jen jedna ze tří nadílek, nám exnul foťák, tak jen to co nafotila máma když tu byla.
Když už máme vánoce za sebou -ať už jakkoli úspěšně - tak bychom se mohli v lednu sejít ne? Nejlíp tedy po tom, co přijde rodičák - :wink: navrhuji tedy v
týdnu 18-22.1.2010 SRAZÍK V BABYBOOMU NEBO I JINDE,pokud dáte návrh nebo se nás sejde málo :wink:
:grinning:
2. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se tu někdo ukáže ...
Poraďte mi prosím, kde v LBC mrknout na dětská kola ??? Díky !!!
21. led 2010 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,my jsme kupovaly dětské kolo značky Merida což je hodně dobrá značka v cyclo world nebo jak se to přesně píše :wink: v LBC,ta prodejna sídlí nad globusem jestli víš kde je nad globusem Lidovka,Chicco apod....tak tam se to nachází...my trefily zrovna na bezva akci z 5000 bylo na 2500kč :slight_smile: tak zkuste tam :slight_smile:
22. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...kde stééé všechny...musíme tuhle diskuzi pořádně zase rozjet...tak šupky sem,, :slight_smile:

ANAKONYES-se srazíkem souhlasím a ráda půjdu...:slight_smile:
28. led 2010 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda.... :unamused:
28. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt nikdo????? :frowning2:
29. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jo :wink:
klidně sem pro sraz, když nebudu zrovna mimo :grinning:
29. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro srazík :grinning:

Asi jsem v Babyboomu potkala Vionu, ale nevím to jistě bylo to minulý týden v pondělí :dizzy_face: tak jsem se raději nehlásila, nevěděla jsem zda jsi to opravdu ty :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že ten srazík už proběhl... :unamused: jsem se překoukla....ale může bát další :grinning:
30. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukam, ze uz jste tu vsechny maminky :slight_smile:
nenajde se tu nejaka mlada tehulka z liberce? budem se tam stehovat
a v zari bysme meli mit mimiska (jestli vsecko vyjde) :slight_smile: tak uz dopredu hledam
nekoho na spolecny novorozenecky plavani, prochazky a tak :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevítě někdo tip na svatební koláčky?
24. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sluníčko zkus pekařství Bláha a nebo ještě pekárnu Meduňka je směrem na plavecký Bazén. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj tak jsem tu pěkně dlouho nebyla.:(
Anakonyes:koukám,že máš stejný problém se školkou jako já. My máme prcka v březnu(2 roky) tak jsem začala dost zjišťovat co školka no a zjistila jsem,že bude průšvih. Teď sice na zápis jdeme ale prý ať nepočítám s tím,že mi ho vezmou letos až za rok ale já musim taky nastoupit do práce jenže to nikoho nezajímá,že příjdu o místo.Jediná školka která prý bere takhle malý děti je v Jungmanově ulici a ta bude určo nabouchaná takže fakt nevim jak to budu řešit. Co ty,už jsi to nějak vymyslela?
1. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dřív jsem k Vám chvíli chodila, ale pak jste byly všechny těhotné, já ještě ne, tak jsem přestala.
Teď koukám, že je to tu stejně nějak mrtvé!

Evelusko, já čekám miminko v půlce dubna! A odkud se stěhujete a proč do Liberce?
2. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - my koncem zari/zac. rijna :slight_smile: stehujem se z prahy do liberce, pze muz je odtamtud a bude tam mit asi lepsi praci a pro deti je lbc asi lepsi nez praha :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eve to je určitě lepší než Praha. Já jsem ze Severní Moravy a taky jsem se do,Liberce přistěhovala, ale už je to víc než 5 let co jsem tady.
3. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - kde presne v lbci bydlite? my se budeme stehovat do pavlovic
3. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy,
chtěla jsem se zeptat,zde nevíte o nějaké profi fotografce v Liberci a okolí.
Díky,prosím,kdyžtak pište do IP :wink:
9. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelusko v Pavlovicích :grinning:
A kam přesně se budete stěhovat? Do nějakého paneláku nebo baráčku?
9. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - tak to je dobry :slight_smile: do panelaku, takovyho malyho - spis jak bytovka. Co vy? baracek by byl samozrejme supr a jednou bysme chteli, ale nejsou finance a nejak se zacinat musi ...
9. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu bydlíme ve velkým paneláku. Ale taky bysme rádi něco většího. je to sice 3+1, ale má to jen 59 m, je to bez balkónu a protsě my máme tolik krámů (manžel dělá všechny možné sporty), že je nám to tu fakt malé. Natož když ještě příjde dítě. No ale zatím jsem nic většího a tady v té oblasti neobjevila. Teda jsou větší byty, třeba okolo 75 m2 ale to my bychom když už tak ještě větší a ty moc nejsou :frowning2:
A vy kupujete byt? V jaké ulici nebo kde přibližně?
10. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky 3+1, ale k tem 80m, sice o pokoj vic, ale je to mensi nez mame ted, tak jsem taky zvedava, jak se tam se vsema kramama naskladame a mimi do toho :slight_smile: ale ma to velkej sklep, tak vsecky sportovni veci pujdou tam, tak to je velka vyhoda :slight_smile: zbytek mas v ip :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evelusko :o) taky jsem tu nova, za dva mesice rodim a bydlime v pavlovicich :o) na letne
7. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli! :slight_smile: tak to budeme skorosousedky :slight_smile: letna je ve starejch nebo v novejch pavlovicich? my budeme bydlet ve starych,
kde budes rodit?
7. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve starych :o), no a rodit budu pro jistotu v Jablonci :slight_smile: liberec je pry nic moc :grinning:
7. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám... nové tváře :slight_smile: tak ať se vám v Liberci líbí :wink:
7. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujem :slight_smile: oli- já chci taky v Jablonci :slight_smile:
7. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vcera jsme tam byli na predporodnim kurzu :grinning: uz se mooooc tesim :fearful: :fearful: :fearful:
10. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli - jak to probihalo? z kolika hodin se ten kurz sklada, nebo je to jenom jednorazove?
10. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek