• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
tohle byl kurz i pro tatinky s prohlidkou salu ... 1,5 hodiny , jen zakladni informace a rady, ale myslim, ze to staci, vydesilo me to i tak :grinning:
11. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli - ja se taky bojim uz ted a to mam jeste casu :slight_smile: na tu prohlidku taky chceme jit, ale ja bych chtela chodit i na nejaky tehu cvico a predporodni pripravu a s muzem jit aspon na nejakej takovej ten rychlokurz o porodu, aby z toho nebyl vykulenej :slight_smile:
11. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten muj z toho byl vykulenej min nez ja, rekla bych, ze spis vubec :wink:
11. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobry :slight_smile: odkud jsi, ze jsi v liberci nova?
11. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Ceske Trebove, ale poslednich 5 let jsem bydlela v Praze :slight_smile: , predtim ruzne po svete a ted jsem v Lberci :grinning:
11. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky :slight_smile: a pracujes tam? jak jsi v lbci dlouho? my se prave mame stehovat az v lete a to uz bych mela bejt na matersky.....
11. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zamestnana jsem stale v praze, ted teda na nemocenske, ale uvidi se, jestli se bude po materske jeste kam vracet :grinning: stehovani pred porodem ti faaakt nezavidim, je to asi to nejhorsi, co muze bejt i bez briska :frowning2: my ted statecne predelavame byt a uz jen to mi bohate staci :wink:
12. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli - no desim se toho, ale zas krom dovolenejch to bude moje jedina letni cinnost, co "musim", tak to snad zvladnu, jenom doufam, ze na to nebudu moc sama - na vsecko to vybalovani a trideni apod...... o baleni serepetek, nadobi a tak ani nemluve, to je des...
15. dub 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já se k vám vetřu. Nechce se mi zakládat kvůli tomu diskusi.:slight_smile: Máme jet na dovolenou k Jablonci a byla bych ráda,kdybyste mi mohli doporučit nějakou dobrou restauraci ,kam se dá jít s dítětem,nezakouřenou,s dětským koutkem,nejlépe kde mají docela velký výběr jídel,ne jen "guláš se šesti" a řízek.
Kdyžtak i Liberec,ale ten je z ruky,něco mezi Jabloncem a Tanvaldem.Předem díky!
27. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jablonci je hodne moc peknejch restauraci - kdyz pujdete na namesti (jak je pak nahore z druhy strany kino), tak kolem nej urcite neco vyberete - od toho namesti jsou takovy dve hlavni pesi ulicky a tam jsou kavarnicky i restaurace, ale presnej tip ti snad da nekdo mistni, ja to zatim znam jenom jako dovolenkar :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem konečně našla chvíli sednout k počítači a najít mezi vámi kamarádky na společný procházky. tak snad se to i povede. během týdne trávím spoustu času sama (přítel hodně pracuje), tak by ho chtěla i s mu Justýnkou nějak smysluplně využít a poznat nové lidi. bydlíme přímo v Liberci v Lidových sadech. najdeme někoho?
29. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite :slight_smile: ale my tam budem az od podzima.... :slight_smile:
29. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase tu dlouho nikdo nebyl, ale třeba to téma rozjedeme :grinning:
Oli porod v Jablonci super! Jsou tam všichni hrozně moc hodní!
17. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - jakou jsi mela doktorku nebo doktora? chodila jsi k ni/nemu uz pred porodem?
17. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelusko já chodím k Soukeníkovi už několik let. V těhotenství byl úplně super!
Kam chodíš ty? A nejsi spokojená, že se ptáš?
17. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo ty se tu budeš vlastně stěhovat až později?
17. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - ja jeste chodim v pze :slight_smile: a ten soukenik je primo z jablonecky porodnice? jj, budem se stehovat az behem leta...
17. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveluska, on má normálně ordinaci v Liberci, na Hanychovké a v nemocnici v Jablonci on má občas službu. No a pak je dobrý ještě Vrkoč, ten je v Klášteře. Ale osobní zkušenost s ním nemám. Jen jsem slyšela, že je dobrý...no a pokud bys chtěla jiného mudra, tak se ptej...někteří mají hroznou pověst.
17. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - fakt? tak to se urcite zeptam :slight_smile: a on te i rodil? slysela jsem, ze je dobra jorgova nebo tak nejak, ale jedna holcina na ni nadavala, ta ale nema deti ani k ni nechodi, jen ze neco slysela....
17. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveluska, nerodil. Ale měl zrovna službu další den, rodil mojí spolubydlící na pokoji :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni se třeba na znamylekař a udělej si obrázek! Já jsem s tím Soukeníkem spokojená hodně, kamarádka taky, ale zase jiná moc ne...ale ta je hrozně náročná na doktory,ta by byla nespokojená skoro s každým. To i sama uznala....
17. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale v té Jablonecké porodnici to bylo super. Všichni hrozně hodní, pohoda. Však si můžeš můj porod přečíst.
Nejlepší je že pak zlstáváš i s mužem a miminkem 2 hodiny na sále, po porodu...to je paráda! To třeba kamarádka v Liberci neměla...
17. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - cetla jsem :slight_smile: ja bych taky chtela ten jablonec, ale nevim koho.... a kdo te rodil?
17. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodil mě Mainrich,takový mladý doktor. Ale pak na vizitu chodili různí a všichni (všechny) byli hrozně milí...No ale u porodu se mnou neměl moc práce, tak jsem ho pořádně poznat nestihla...byl u mě asi tak 10 minut :grinning:
18. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky můžu se k vám přidat a očas juknout když mi mimísek dá chvilku volna? Rodila jsem před dvěma měsícema v JBC, můžu jen doporučit, vše naprosto dokonalé. Rodila mě Dr. Kuklová, moc fajn ženská. Jinak jako porodník je tam i Dr. Šoufková - to je moje gynekoložka v JBC a je taky moc dobrá.
18. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zarzuelo, jo to by bylo fajn, kdyby nás tu chodilo víc :slight_smile:
Co Dominiček, jak to zvládáš? je hodný?
18. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domča je zlatíčko pokud ho netrápí prdíci. Když má bolení tak chudinka propláče celý den, a to mi dává dost zabrat, bohužel mu žádné kapičky, masáže atp. nezabírají. Už se těším až se začne malinko víc hýbat, snad to pak bude lepší. Jinak se dá říct, že to zvládám snad dobře.
A co Barborka?
19. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom podobně. ale Baruška už ty prdíky má lepší. Zabraly nám asi probiotické kapky. jen to ttvalo asi 3 týdny, než zabraly, ty 3 týdny to byl děs :frowning2: teď už se kroutí jen občas a chvilku, takže super!
Zarzu a ty jseš z Liberce nebo z jablonce?
19. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Evelusko já původně taky jsem z Pavlovic :grinning: teď jsme sedm let bydleli v Praze, ale přesně ze stejného důvodu (mažel v LBC lepší práci a i proto že LBC je lepší pro děti) jsme se vrátili zpět. Bohužel naši v Pavlovicích teď byt prodávají tak teď bydlím na Františkově. :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím v Pavlovicích. Kde prodávají vaši byt? My bysme rádi nějaký koupili. Ale velký a tady se moc velké byty neprodávají :unamused:
19. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek