• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
prodávají v Břetislavově ulici je to 3+1 75m je dost velký a má velký balkon. je to na srealitách
19. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai teď jsem četla jaký jsi měla úžasně rychlý porod - tiše závidim. já se s tím trápila 14 hodin a epidural ani jiná analgetika co do mě píchli mi vůbec nezabrali :frowning2: ještě že na to vše člověk rychle zapomene :grinning:
19. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zarzuela - ahoj :slight_smile: a frantiskov je blizko od pavlovic? ja jenom, jestli budem "skorosousedky" jako se scai :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych radsi doktorku nez doktora, tak mozna se poptam na tu kuklovou i soufkovou a o te jorgove mate nejaky reference? kdy jste se v jblnci registrovaly? jestli uz si to mam pomalu zjistovat, nebo je jeste cas...:slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem také z Liberce. Koukám, že řešíte porodnici, tak něco málo ze života: liberecká porodnice má na rozdíl od jablonecké dětskou JIP. Kamarádka rodila v JBC, museli holčičku vézt do LBC na JIP - žloutenka, ale nějaká komplikovaná. Pak kamarádku pustili z JBC po dvou dnech (po zotavení), ale do LBC ji za holčičkou nevzali .........Takže je to na zvážení. Jinak liberecká porodnice, personál, se dost vyměnil a zlepšil. Pokoje jsou super, dá se vybrat i nadstandard. Rodí se samostatně na pokoji, kde je soc. zázemí (sprcha, někde i vana), manžel tam byl po celou dobu ( šel jen na oběd a sváču) a po porodu nás tam nechali ještě dvě hoďky.
Na Gennetu v Liberci :slight_smile: lze využít UTZ 3D a snad i 4D, placená služba.
Nyní budu rodit na podzim a opět v LBC, sama jsem zažila komplikace při porodu, takže jsem ráda, že v LBC je dětská JIP.
MUDR Blimlová, je gynekoložka, prý velmi dobrý, ale nemám s ní osobní zkušenost. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu jo porod jsem měla fakt luxusní :grinning: Taky si toho vážím a ráda na něho vzpomínám.
Ten byt, no my bysme právě radši větší. asi vím, jaké jsou byty v Břetislavově, hezké..ale...my teď mám 3+1 58 m2 a když už se budeme stěhovat, tak chceme větší. 3+1 aspoň 85 metrů nebo spíš 4+1...já bych totiž ráda minimálně 2 děti, možná spíš tři :grinning: a máme hrozně krámů doma a tak abychom se vlezli. Manžel hodně sportuje, takže máme doma kola, věci na lezení, kolečkové brusle, v zimě lyže, věci na hokej (ty zaberou jeden pokoj, když je suší...)
Takže 2 děti si v našem bytě představit nedokážu, no a když už půjdeme do většího, tak si říkám, aby to pak už bylo na furt
19. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelusko mrkni na stránky porodnice v Jablonci, tam to je, kdy se registruje. Já už si to nepamatuji, ale asi tak 2-3 měsíce před porodem.
Ta Jórgová jsem slyšela že je dobrá a teda v porodnici jsem ji měla na vizitě a byla hrozně milá.Teda tu mladší, dceru té starší gyndařky... :grinning: Teda teď ani nevím jeslti se jmenuje Jórgová :grinning:
19. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciando, mě zrovna říkala kamarádka (rodila před rokem a půl) že ty dvě hodiny po porodu tam na sále nebyla, že jela hned na pokoj, bez manžela....a záviděla mi ten Jablonec, že tam to tak je...tak nevím, ale asi každou tak nenechají :unamused:
Je fakt, že tam není JIPka, v Jablonci, ale zase ty komplikace nebývají časté. Předčasné porody tam neberou, to se právě musí do Liberce.
pak další věc, v Jablonci josu pokoje po 2 lidech, standartně. V Liberci je to spíš po 3, kamarádka byla na pokoji kde byly 4 maminy....
19. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianda, scai - ted jste me teda zvyklaly, ale na strankach jblncky porodky myslim je, ze novorozeneckou jipku maji.....
19. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianda - kdyz jsi tam rodila ty, tak byl personal ok? a znas nekoho, kdo by v lbci rodil v posledni dobe - jestli byl spokojenej a tak? hlavne co se tyce personalu? diky za info :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveluska - není to novorozenecká JIP, fakt
jak říkám, každý musí zvážit pro a proti, těžko radit :slight_smile: :slight_smile:
Jdu do Lbc, protože mám už kluka, tak chci, aby za mnou mohl, manžel jezdí pozdě večer, takže ten nadstandart byl v tomhle super už i u syna, pustí ho tam kdykoliv.........
scai - my také řešili bydlení, máme 2+1 malé, teď stavíme, taky krámů na tři zad..., i lezení (lezeme oba), já tedy teď ne :slight_smile:
Jinak pokoje porodní apod. ukazují v LBC při tom porodním kurzu, provázejí tam, ale to je v JBC asi taky :wink:
19. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy,nevíte některá o profi fotografce nebo fotografovi v Liberci nebo okolí?chtěla bych nechat kubika vyfotit :wink:
díky předem
19. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Personál byl ok, teď se vyměnili dost doktoři, protože část porodníků přešla do Genetu. Rodila tam švagrová, měla plnou dělohu myomů, tak docela komplikace a chválila si to. Taky záleží na apetitu každé maminky. V LBC je hnus jídlo, to vždy bylo hnus, je a asi bude. Když je vše ok, tak jsi v porodnici 4-5dnů, to se dá přežít jak v Lbc, tak v Jbc.....Fakt těžko radit, nerada bych aby se pak někdo na mě zlobil, že jsem dala špatný tip. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem s klukem u Pikouse, je to vedle ČS spořitelny, fotky docela ušly, ale znám lidi nespokojený......Pak sem jezdí jednou za čas nějaká paní z Trutnova, má webovky, zkusím je najít
19. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla bys hodná,díky.
klidně mi je hoď do IP :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianda - diky, no ted jsem teda na vazkach - ja chtela fakt ten jbc - mensi porodnice, komornejsi, prej hodnejsi personal, ja nesnasim nemocnice a neprijemny sestricky jsou pro me totalni nocni mura, ale jestli tam neni jipka, tak to me tam asi muz nepusti, to nija neokecam.... :confounded:
19. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jidlo je mi fuk, to si necham prinyst jiny :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt tam nemají novorezenckou JIPku...oni tam mají inkubátory, ale nemají třeba připojení na kyslím apod.... takže to opravdu pak vozí do Liberce.
Zahlídla jsem, že řešíte jídlo...to musím říct že v Jablonci nic moc...a hlavně toho bylo málo, takže mě musel trochu zásobit manžel.
babička ležela v nemocnici v Liberci a co jsem viděla, tak jídla mají teda mnohem víc, i třeba ovoce, což v Jablonci nebylo
19. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciando a kam jste chodili lízt? Nebo kam jste jezdili?
No domeček by se mi taky líbil, ale to je nereálně s cenama pozemků v Liberci...a mimo Liberec nechceme :frowning2:
19. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta paní z Trutnova, to asi vím koho myslíš, ale nevybavím si jméno. Fotí tak jakoby po staru, jakože tmavě hnědé fotky, stylizované do nějakých dávných let...ale mě se to teda hrozně líbí a plánuji pak u ní dítě fotit! Jsou to krásné fotky třeba na zeď!
No a dočítám a jídlo v Liberci taky hnus..hm, tak to si člověk nevybere...ale zase je ho fakt v Liberci víc (co jsem viděla u babičky)
19. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelusko, ale vždyť to je malá pravděpodobnost, že byste JIPku potřebovali! A personál je tam super, všichni si jablonec chválí...u mě je volba pro příště zase jasná! :wink:
19. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - ja vim, ja bych to asi riskla (kdyby teda pred porodem nebyla zadna indikace a vsecko bylo uplne v poradku), ale muz a vubec rodina o porodnici bez novor. jipky nechtej ani slyset (rodina plna doktoru.... :unamused: ).... tak nevim no, ja proti tomu lbci nijak nejsem, ale cetla jsem dost spatny recenze hlavne na sestry a personal vubec :frowning2:
19. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - my koupili pozemek minulý rok ve Vratislavicích :slight_smile: , jsme moc spokojeni, příští rok v létě se stěhujeme :slight_smile: Jezdíme lízt na Malou skálu, Sušky, Tisá, Ostrov, Labák, Ádr, Jura, Arco apod, všude možně....V zimě stěny v LBC, Dlouhý most, Šutr, Harcov :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai my v tom bytě byli 3 děti a byli jsme v pohodě, ale chápu větší prostor je asi lepší :wink: ty naše krámy , kola a lyže řešil vždy sklep plus místnost ve sklepě která je jen pro 4 byty společná.
Já teda na Jabloneckou porodnici nedám dopustit všichni tam byli hrozně příjemný vše vysvětlili i když jsem se ptala na kraviny. I s jídlem jsem teda byla na výsost spokojená hlavně se mi líbilo to, že jídlo vozí přímo na pokoj a mají talíře pod takovými dekly, že ti jídlo nevystydne když zrovna kojíš - najíst se můžeš kdykoli. Kdežto v Liberci musíš jet s mimčem do jídelny - tam si před jídelnou necháš mimi v tom vozíku a jdeš se najíst. Já teda vzhledem ke svému velkému nástřihu byla ráda, že nikam nemusím a můžu se v klidu najíst na pokoji a mít klidně mimíska v ruce. A co se týče té Jipky, mě moje gyn. Šoufková říkala, že pokud je celé těhu v pohodě a předem nevidí žádné komplikace tak není důvod proč nerodit v JBC, ta pravděpodobnost že ji budete potřebovat je opravdu malá. Doktorka Jorgová - není to ta mlaďounká blonďatá? jestli ano tak tu jsem měla při přijmu když mě chytli poslové - hrozně moc příjemná a hodná.

Františkov není uplně blízko Pavlovic bohužel :frowning2: hrozně se mi po Pavlovicích stýská
19. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel v JBC jsem se registrovala az ve 30 týdnu, ale je prý lepší o pár týdnů dřív. Byli jsme tam s maželem i na předporodním kurzu a prohlídce porodnice - je to docela fajn. Já si tam pak připadala jak na dovolený :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to lezete na stejných místech :grinning: Jen teda my chodíme ještě asi nejčastěji do Jizerek. Máme rádi místa, kde není moc lidí a v Jizerkcáh na skalách je vždycky klid...jen stromy, skály (šutry) a my...i když teda já už dlouho nebyla :grinning:
Naposled jsem lezla někdy ve druhém měsíci těhu...pak už ne :frowning2:
Ale když vidím, že vy i v Ádru...tam jsme nelezli a příjde mi, že tam jsou těžké cesty...jakou obtížnost lezeš?
19. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu, když my máme třeba kola za 30 tisíc jedno...to bych se bála dát do sklepa...lyže taky nebyly levné, lezecký materiál, to jsou taky pálky....a těch sklepů bych se bála. I když to v takových menších barákách vypadá, že se asi nekrade...ale bála bych, co kdyby :frowning2:
19. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu, myslím, že to je ona. špinavý blond, vypadá hrozně mladě, takový milý hlásek....
19. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai tak to jo to je pak opravdu lepší si takové vybavení nechat přímo v bytě :wink: |Jak popisuješ tu Dr. tak to je stopro ona :grinning:
19. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zarzu - já měla těhu celé v poho, ale byli komplikace u porodu a dost veliké, takže byla jsem ráda za JIP. Doufám, že u druhého to vyjde. Nechci nikoho strašit..... :cry:
Na vápně 6a-7, na Panťáku dám i 8b, no jsem zvědavá po prckovi, po prvním jsem se taky zhoršila. Teď bych byla ráda, kdybych v zimě po porodu mohla třeba dopo na stěnu, na Šutru to je prý v poho i s kočárama, musím sehnat parťačku. Taky jezdím dost na prkně v zimě, už se těším, že si to dopo užiju na Ještědu :slight_smile: :slight_smile: teď jen tloustnu :grinning: :grinning: , ale vzhledem k neustálemu zvracení to není tak hrozné, teď jsem 4 dny ok.
Což nějaký řaďák, teď je v LBC dost velká nabídka........ :wink:
19. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek