• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Viono, tak to je super :slight_smile:
My máme teď zase období :frowning2: Davča celý den jen pláče, pobrekává, kňourá, nemůže přez den vůbec usnout, je celý rozmrzelý, fakt hrůza. Navíc nechce vůbec dudlík (to ho vždy utišilo a uspalo), místo toho se snaží si do pusy narvat celou ruku, jenže se mu tam nevejde, takže zase pláče a tak to jde celý den. Navíc mi příjde, že pořád jen cvičíme a cvičíme a vůbec nemám čas na to si s ním hrát. Samozřejmě, že u toho cvičení hystericky řve, takže když je u nás na 10min klid, tak to je zázrak. Jsem už z toho všeho taková rozmrzelá, vůbec jsem si to všechno takhle nepředstavovala. No snad bude líp...Tak si jdu zlepšit náladu na Mimibazar :grinning:
11. říj 2007 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Lendy vítej v klubu,Víteček stále saje svou ručičku,prsty a paleček nejraději,nabízim mu dudláka a včera dudal asi jednu minutu,hm a od tý doby zase nic,ale dnes mi jedna známá řekla,že už mu možná porostou zuby,protože pořád i hrozně slintá(hrůza,je z toho celej volezlej okolo pusinky).Tak vám třeba už taky porostou zuby,proto je rozmrzelej víc,než obvykle.Tak já už běžim k tý televizy,zakoukala jsem se na volných diskuzích na ty alternativní metody.Zajímavé,ale já jsem klasická mamina s papírovkama,ukládám na noc do postýlky,abych se vyspala,apod.Takže do té diskuze asi nezapadám :slight_smile: :unamused:
11. říj 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
jojo, tak to byla sranda - já v tom Baby Boomu furt na Vionu pokukovala, sem si říkala, že je to určo ona a že se musím zeptat...no bylo mi to trapný, ale pak sem se odhodlala :dizzy_face: ... takže postřeh mám dobrej :wink:
Holky my taky cucáme, ale vždy si pak Kačka ublinkne, takže co to jde, tak se snažím ji tu pěstičku vytahovat...ale je to náročný :confounded: .
Lendy, chápu, jak se cítíš, když ti takhle pláče...je to na prd, viď :cry: . Kačka měla blbej den včera, několikrát dostala hroznej záchvat pláče - blbý bylo, když to bylo zrovna když jsme na Fugnerce nastoupily do tramvaje...jenže holky, my jely na konečnou pod Ještěd a to vás upozorňuju, že Kačka ŘVALA celou cestu...paráda :unamused: . Ale neboj, zase bude líp, drž se :dizzy_face:
11. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! super s tou rezervací. Mně se jednou Mikulášek rozeřval v Glóbusu u pokladen, tak že pokladní skoro zapomněl snímat zboží a všichni se otáčeli. Taky zajímavé :grinning:
11. říj 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě Bertiku poznala hned,jak jsi se ohlasila,jak už jsem psala,pamatuju si tě z cvičení a z porodnice,ale před tim jsem tě nějak nezaregistrovala,tak promiň,já občas nevidim,neslyšim :grinning: :wink:
Já jsem to dřív taky docela hrotila,když řval v kočáru,ale teď už tak ne,tak ať lidi koukaj,no a co,ven ho nevyndám,znám ho,on by si to velice dobře zapamatoval a chtěl by potom vyndat z kočárku kdy se mu zachce,většinou to stejně po chvíli vzdá a přestane.Jedna moje známá většinou chodí na vycházku tak,že na jedný ruce nese kluka a druhou tlačí kočár,tak to teda nee.Teda pokud nemá zrovna čas na kojení(má v žaludku hodinky :wink: ),to nepřestane,dokud se nepřisaje.
11. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Mně Onďas prostě doma neusne a neusne.Jsem ho uspávala asi půl hodiny,že prostě ven nejdu,když je tam tak hnusně.Tak se mi to nakonec povedlo,ale spinkal jen 20 minut.Ale vyspinkanej nebyl,tak jsem stejně ho musela oblíknout a šup do kočáru.Tak mám pootevřený okno,kočárek venku a já u PC.teda ale jen na chvilku,páč tu mám žehlení,nádobí,... :frowning2:
12. říj 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindulo, tak já mám to samé - taky jsem si řekla, že dneska se mi ven moc nechce, že je inverze...takže po pracném uspávání doma v posteli se mi Kačka stejně po půl hoďce probudila :unamused: . Takže mažu ven, achjoooooooooo :sunglasses:
12. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
viono, nestraš s těmi zoubky :slight_smile: , to bych se snad zbláznila, protože jsme ještě nevyřešili jednu potíž a už by tu byla další. Na tu diskuzi alternativců jsem také shlédla, ale nějak mi to hlava nebere, já jsem pro klasické metody asi jako většina.
Jinak Davídek pravidelně řve na poště (už nás tam znají jak tam chodit posílat balíčky), ale má to své výhody-když je tam moc lidí, tak nás na přepážce veznou přednostně :grinning: , než aby poslouchali ten řev.
Ale dneska jsem z toho všeho měla depku jak blázen, celý den jsem prořvala, protože ať dělám co dělám, cvičím strašně moc s Davídkem, tak absolutně žádné výsledky nevidím, spíš naopak a jsou z toho fakt zoufalá, proč nemůžu mít normální, zdravý dítě. Vím, že už jsem s tím otravná, jak si pořád stěžuju, ale je to fakt záhul na psychiku, když kolem sebe vidíte i mladší mimča a kolik už zvládnou věcí ( a to si stokrát můžu říkat: nestovnávat, nesrovnávat).
Jo a jinak tu knížku Cvičení s miminkem už snad zítra nebo příští týden budu vracet do knihovny a mají tam i další zajímavé knížky, třeba Hry pro maminky s dětmi - tam je spousta říkanek, básniček a písniček a zároveň se při tom jakoby hraje nebo cvičí s miminkem. Taky moc zajímavý, mám ji teď doma, tak budu studovat...
12. říj 2007 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
Lendy,klidně si tady stěžuj třeba několikrát za den,máš na to nárok,nikdo z nás,co máme normálně narozený děti,nemůžeme pochopit,jaký to je a jak ti je,ale jsme taky maminy a víme,jak moc ty naše prcky milujeme a bojíme se o ně,tak co teprve ty,věčně po doktorech,neustálé cvičení,ale zase bude dobře,uvidíš,držíme pěsti,ať nás brzo doženete :wink: :slight_smile: ještě ti tady napíšu něco o našem Vojtíkovi(můj pětiletý předčasně narozený synovec,už jsem tu o něm psala),seděl až na roce,chodil skoro na dvou,takže skluz oproti normálně narozeným dětem taky měl a letošní léto se naučil parádně jezdit na kolečkových bruslích,na kole,kope do míče jak divej,ve školce nesmí chybět u žádný lumpárny,prostě normální kluk a uličník,ale taky trvalo,než nám "dozrál" a teď bys na něm nic nepoznala.Tak snad je ti už dnes líp,určitě máš doma manžela,tak si třeba po tom týdnu trošku odpočineš.
Jinak jsem se tě ještě chtěla zeptat,kde jsi v knihovně našla tu knížku,co ji budeš vracet,tam,kde jsou i knížky o těhotenství,ve zdravotnictví,nebo někde jinde?
Zítra se jdu holky podívat do porodnice za kamarádkou,narodila se jí holčička,tak si nostalgicky připomenu,jaký to bylo,když jsem tam ležela s Viťulou,už je to víc.jak tři měsíce,hrůza,jak ten čas letí.
Tak se mějte hezky :slight_smile:
13. říj 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sraz byl super, tak si to někdy zopakujeme :wink: .

Jinak pro bertika k tomu přitahování za ručičky:
Tohle mi napsala jedna mamina, co chodí taky na rehabilitace:

Taky mě mrzelo, když jsme přišli do poradny a tam 6m děcka seděly. Naše rehabilka mě pak uklidnila otázkou - a jak ty děcka seděly na přebalovacím pultě???? Říkám, no maminy je položily do lehu a pak vytáhly za ruce. Jen se usmála a řekla, že můžu být klidná, že se nedá v tomhle případě mluvit o sezení a že ať si maminy klidně vědomě poškozují děti. Ivanka si sama sedla až v 10 měsících a nic se nestalo

A pak jedna odpověď ronie (její mamča je dětský neurolog)-mimochodem to bylo k diskuzi o 3měsíčních dětech:
TEda musim varovat-netahejte děti za ruce do sedu!-to oddaluje samotné posazení, protože dítě se nikdy samo do sedu nedostane tak, že si z lehu si sedne, ale musí přes bok a na tomusí přijít samo, případně pomoci můžou cviky z rehabilitace-radši se poraďte, tohle je fakt špatně jako třeba vodění za ruce stylem dítě se na vás věší.
To posouvání po zadku většinou způsobují hladké podlahy -zjistí, že to klouže tak jedou, doporučuje se pořídit si na přechodnou dobu koberec nebo podložku, která neklouže.

A ještě odpověď na toto téma:
To tahání za ruce do sedu mě taky vždycky rozčílí. Vždyť to je jen vyšetřovací metoda pro doktory, jinak se to nemá vůbec dělat
Dítko si nejdříve sedne tzv. šikmý sed - jak psala ronie, přes bok. A až když se umí takhle samo posadit, tak můžem mluvit o tom, že UMÍ sedět. A pasivně se vůbec posazovat nemá

A viono, tu knížku mají vzadu, jak jsou ty 2 počítače, tak v regálu za nimi, na hřbetu je oranžová nálepka.

Tak mi jdem zase cvičit, to bude řevu.
Ahoj.
16. říj 2007 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

tak nejprve musím říct, že se mi včerejšek taky moc líbil, jsem ráda, že jsem vás poznala a doufám, že to brzy zopakujeme :slight_smile:.
Jinak bych ještě dodala, že jsem sama byla hotová z mojí Kačenky, jak byla hodná ( a to vás upozorňuji, že to zůstalo po celý den až do půl sedmé !!! ), hrozně jsem si to užívala :sunglasses: . Ale jinak opravdu hodně pláče, takže ne aby jste si myslely, že si to vymýšlím :wink: . Ale je pravda, že už jsem si všimla, že začínají být dny, kdy je opravdu o dost lepší, jupííí.
No u nás mazec - večer jsem do půlnoci balila, teď jsme to s Jirkou naházeli do auta a odpo,až Kačka usne, jedu gruntovat...a takhle do konce týdne...paráda :confounded: .
Lendy - díky moc za ty příspěvky, dost mě to kleplo do hlavy! Takže ode dneška žádný přitahování. Jenže já to právě viděla u doktorky, takže jsem to doma aktivně zkoušela... no takže konec ( ale ona je u toho Kačenka tak otomilá :dizzy_face: ).
Holčiny, pozdravujte svoje ratolesti, já mažu rychle to tu poklidit, dokud miláček spí
paaaaa
16. říj 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! mně se taky včerejšek moc líbil. Těším se na další setkání :wink:

Ronie chodí k nám do diskuze červen 2007 a vím, že ta je zásadně proti sedění, přitahování, lehátkům apod. Taky mě jednou vystrašila jedným příspěvkem, kde jsme měli všechno a vše bylo špatně. Radši nad tím nepřemýšlet :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máte všichni moc krásné miminka! Tak brzy na viděnou, my jdeme dneska s Mikuláškem cvičit do Jablonce do Berušky. Minulý týden si to moc užíval a já jsem byla spokojená, byl zdravě unaven :grinning: :grinning: .
16. říj 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak ctu ze setkanickobylo fajn,ani nevim,ze nejake bylo-prosvihla jsem to,tak priste,bylajsem v Budejkach a na netu jsem nebyla,tak proto.... :frowning2: snad priste..

Chci se zeptat,je tady v Liberci 3D ultrazvuk? jestli ano,mate nekdo cislo?rada by jsem se objednala,dekuju moc za kazdou odpoved.
Mejte se krasne pa
16. říj 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kobližku,

já si říkala, že o tobě dloho nebylo slyšet!
Ten 3D ultrazvuk je v Jbc, dělá ho doktorka Jorgová. Dostaneš ho i na CD :slight_smile: . Tak jestli chceš kontakt i na Jablonec, tak písni a já vyštrachám číslo na ní.

Já právě přišla z úklidu - no moc jsem toho neudělala, páč jsem neměla hlídání a Kačka nezklama - dala jsem si ji na balkon, takže jsme nedrcali, tak spala jen hoďku...ach jooo :unamused: . Teď si ji vynutila tchýně, tak ji tam má na hoďku než si pro ji Jirka přijede.......teda holky, já jsem z toho na nervy....mám pocit, že u nikoho jí nemůže být dobře, že jen já ji pomůžu, když bude plakat ... :sweat_smile: . No už aby přijeli!!!
16. říj 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mě se sraz taky moc líbil a těšim se na další,Víťa se teda moc neukázal,ale on byl unavenej prdík,doma mu pak říkám,že se teda moc nepředvedl a on se mi vysmál do obličeje :slight_smile: .Každopádně je to pro mě zase další ponaučení,nejezdit nikam,pokud s nim před tim aspoň dvě hodiny nedrndám v kočáře.
Jinak já dneska lítala celý den po doktorech,ráno jsem byla na odběrech,odpoledne ve špitále na kontrole,no čekali jsme tam přes hodinu,korzovala jsem tam tu hoďku s Vítečkem na ruce po čekárně,no sranda.Zpestřil tam to čekání i ostatním svým řevem,naštěstí ho brzo přešel.Byla tam ještě jedna paní s asi roční holčičkou a ta to čekání nesla ještě hůř,než Vítek,tak jsme tentokrát nebyly nejzlobivější :wink: :grinning: .
Díky za odpověď Lendy k tý knihovně,já se tě chtěla zeptat včera osobně a úplně mi to vypadlo z hlavy.
Bertíku,mě to zanechání Víti na hlídání čeká poprvé v sobotu.Odjíždim teď na týden k našim a v sobotu máme třídní sraz se zdrávkou,tak mamina bude hlídat,přiveze mi ho akorát na nakojení,tak jsem zvědavá,jakto zvládne,musim se ale přiznat,že mamče ho nechám víc v poklidu,než tchýni,já ji mám sice ráda a vycházim s ní v pohodě,ale maminka je maminka.Já mám taky takový pocity,že jenom já ho můžu utěšit a hned bych ho brala druhým z náruče,když pláče,tak je to asi normální syndrom nás matek :grinning: :slight_smile:
16. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
já se taky přidávám,sraz byl moc príma :wink: :grinning:
My jsme byli dneska na očkování,viono,neboj nic,Ondrášek tam řval na celou čekárnu i ordinaci celou dobu,byl hrozně ospinkanej...Lendy může potvrdit,zrovna jsme se tam potkaly :grinning: A pak už celý den byl takovej mrzoutek,ale už mi spinká,tak já čučím na křehký vztahy.Jo a doktor mi dneska ukazovala,jak ho trénovat na překulení z lehu i z bříška a ještě ať zkoušíme zvedat do sedu za ručičky!!! Že tu sílu má se přitahouvat... Tak a teď babo raď,tak může se to nebo nee?? :frowning2: Ale musím říct,že Ondínovi se to líbí,on si totiž rovnou stoupá...!
Já se teda musím připojit i s tím hlídáním.. S klidným srdcem ho nechám hlídat jen mojí mamce a taťkovi,u nich fakt nemám strach,že by nevěděli co s ním.
16. říj 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo holky, sem jela dneska kolem Batolat a jupííí, dělají tam nájezd pro kočárky :slight_smile: .
Jinak já taky přesně - když má hlídat moje mamča, tak v poho, ale tchýně...ou ou..to se mi moc nelíbí. Ačkoliv ona je taková ta mega opatrná, někdy mi to až leze krkem, ale prostě z toho nemám dobrý pocit...
Holky, mě nebaví to balení :angry: . Je tu takovej bordel, že kdyby to někdo viděl, tak mi seberou Kačku :fearful: . No jdu pokračovat...
16. říj 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bertiku, Koník je lepší než balení, co? :grinning:
No u nás jsou ohromný pokroky-dneska u mudr. Davča vyšvihl koníky jak vyšitý, pěkně se přitahoval, tak se to snad lepší. Je fakt, že je to takové: nic, nic a najednou pase jak blázen. Jo a dneska se poprvé nahlas zasmál (to byla fakt sranda :grinning:
Pidulo, tam dneska bylo lidí, to bylo strašný, jsem myslela, že se otočím a přijdu dýl-někdy tam není nikdo a někdy příjdou všichni najednou. Tvůj manžel je původně z Hrádku, viď? Já totiž taky, tak ho tak letmo od vidění znám (Hrádek je taková přerostlá vesnice, takže se tam znají všichni). Ale je hezký, jak s tebou chodí do porodny, je fakt, že se tam moc tatínkové nevidí.
To překulování mi také ukazovala sestra na rehabilitaci, ale moc nám to nejde.
No já zase svěřím v sobotu večer Davídka manželovi, tak to jsem na ně zvědavá, jak si poradí. Manželovi se třeba ještě ani jednou nepodařilo vypnout Nanny, když vyndává Davídka z postýlky, takže to pak řve na celý barák. A fakt za ty skoro 4 měsíce to ještě ani jednou nevypnul :grinning:
Anebo včera Davídkovi šel připravit jídlo a nejdřív do lahvičky hodil Bebu a pak to chtěl zajít vodou a ptal se mě, kolik tam teda teď má dát vody. Tak je u nás alespoň veselo...
16. říj 2007 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lendy,
dneska to tam fakt bylo narvany,kdyby jsme nebyli 4 na řadě,tak bych to taky asi vzdala :sweat_smile: Honza,taky říkal,že tě zná,my jsme tě v poradně už totiž potkali,ale to já jsem nevěděla,on pak když tě viděl tady na fotce,tak mi to říkal.Jooo Hrádek,to p....,teda s prominutím :sweat_smile: ,my jsme tam měli jít bydlet,já z toho byla hrozně nešťastná,ale sešlo z toho.. :grinning:
No a právě mi dneska říkal,že si tam připadal jak exot :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vidíš jakej je Davídek šikula šikovnej :wink: :grinning: už to bude pořád lepší a lepší :wink:
U nás je to tak,že když Ondrášek začne plakat a já ho třeba před 10 minutama přebalila,tak manžel...a není počuranej?? A nemá hlad?? On by ho jen přebalil nebo ho pořád krmil :grinning: :grinning: To vždycky umírám :grinning: :grinning:
16. říj 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bude jim ten nájezd v Batolatech k něčemu? Já jsem se tam posledně tak tak mohla otočit s batohem a břichem :grinning: :grinning:
17. říj 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,
taky se připojuji k nadšení ze srázku, ikdyž ze začátku to vypadla že se ani nerozkecáme :grinning: Máte všechny rozkošný miminka. Já už se na tu mojí Terezku moc moc těšim. Včera jsem byla u doktora a naštěstí se už neotevírám. Mám se šetřit, ale jinak je vše o.k. Mám nějakou nákupní horečku. na sebe tedy nic nekoupim, ale terce bych nakupovala. Jenže už toho mám vážně hodně ani to snad neunosí. Ach jo. No dneska mi skoro odpuchly nohy tak se pojedu podívat na nějaký botky.
Bertíku vůbec Ti to stěhování nezávidim. To je dvakrát takový uklízení a všeho za to to bydleníčko v novým to už Ti teda závidim :wink:
zatim se mějte hezky. dělejte s mimískama užasný pokroky. Já si te´d zvykáma na dloubání pod žebra :frowning2: No i to k tomu patří. papa
17. říj 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já opět houpu Víťu a krátim si čas u PC,dnes musim balit,zítra jedem k těm našim,vůbec se mi do toho nechce,vždycky jedeme,auto naložený,jak když se stěhujem,je neuvěřitelný,co to mimino potřebuje s sebou krámů.Tak hezký den,od zítra prý má pršet,tak po obědě vyrazim na tůru ven,ať si užijem hezkýho podzimu :wink:
17. říj 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek maminy, tak srazík byl báječný, určitě to zase někdy zopakujem...i když ještě nejsem ani čekatelka, tak bych si o miminkách dokázala povídat hodiny :grinning: asi jsem už nakažená od maminek kolem sebe :dizzy_face: :dizzy_face: .
Zuzka:Musím Zizi říct, že ti těhotenství moc sluší a ani nemáš tak veliké bříško, budˇ ráda, alespoň se Terezka tak nepronese :grinning:
Holky máte opravdu ale opravdu moc roztomilé mimísky... :grinning: :grinning: :grinning:
Bertík:uklízení a stěhování není asi moc záživné znám to ze své zkušenosti, ale s Kačenkou to musí být 100x náročnější, ale zase budete v novém a hrozně ti závidím to zařizování kolem jako kupování nových doplňků a kravovinek do bytečku.....to já miluji v tom se fakt vyžívám :grinning:
Tak já se holčiny loučím jdu zase pracovat...už atˇ je pátek :grinning: páček
17. říj 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyy,

já já jsem úúúplně vyřízená...
No ale proč píšu - do nového si musím koupit chůvičky. Poraďte mi, vůbec nevím, jaké. Díky :dizzy_face:
17. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bertiku,dekuju moc za odpoved :wink: kdyby ji nahodoucislo nasla,budu moc rada a muzu se objednat,ale mas toho asi ted hodne,tak az si vzpomenes budu moc moc rada,dekuju a prezij to stehovani,ja uz jsem se za posledni pul rok stehovala 3krat :confused:
17. říj 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiku, našla jsem tu jednu diskuzi o chůvičkách:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=33137&vOffset=0&vGotoLast=1

já sice spím v ložnici a Davča ve svým pokojíčku, ale mám to od něj kousek a slyším ho.

A dneska jsem objevila nový krámek pro děti. Je to na Sokoláku kousek od Generalli, ale šla jsem jen okolo, vevntř jsem nebyla, nevím, jestli tam není třeba jen bazar nebo tam mají i nové věci. Měli tam ve výloze kojenecké potřeby, ale i oblečení, tak nevím...
17. říj 2007 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, díííky moc, až dobalím kuchyň, tak na to hned juknu.
Jo ten krámek to je myslím bazar, jednou jsem tam nakoukla, ale přišlo mi, že na to, že je to bazarové, tak je to drahé :confused: .

Koblížku - no ještě že balím ... sem tak lehce našla svůj notýsek s číslama, fakt :dizzy_face: - takže je to doktorka Jorgová ( přehlasované o ), ulice Palackého 24, Jablonec n/N. Tel : 483 314 686. Když si doneseš CD, tak ti to i stáhnou, je to asi 20 minut. Mě se to moc líbilo, takže doporučuju :wink: . Teda s tím stěhováním 3x do půl roku...to je mazec. Jéé a nepsala jsi, že by jste se měli stěhovat ještě do těch řadovek za Kaufland :grinning: ... to ti teda nezávidim. Já doufám, že u nás je to už konečná.
Dnes nám smontovali kuchyňskou linku - nechala jsem si udělat vanilku s třešní - je tuuuuuuuuze pěkná...takže snad začnu i vařit :wink:
17. říj 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se přidat k Vám?já jsem si teda teď založila nový téma liberec jelikož jsem chtěla někoho poznat ale teď sem našla tady tohle téma tak jestli neva tak já se sem přidám.Na mimi teda ještě čekáme ale snad už to za ty tři tejdny bude,doufám že nebudu moc přenášet,už takhle se nemůžu dočkat :slight_smile:
17. říj 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé lendy teď koukám že už si mi tam napsala :slight_smile:
17. říj 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek