• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Luci no tak to jseš na tom líp :grinning: Já jsem teda jednu domu na vápně taky dala 7-, ale ty časy už jsou pryč...
Na Pan´táku jsem nikdy nebyla, ale manžel jo...on teda poslední dobou jezdí spíš sám. Já jsem teda začala lízt až s ním. Jednu dobu bych řekla, že mi to i šlo, pak přišla nějaká krize a rok jsem nelezla vůbec, někjak jsem se prostě bála, nevím proč...no ale pak jsem zase začla, ale už míň.
Teď to těhotenství, dítě...no a vlastně už předtím jsem začala preferovat spíš jiné sporty. Chytlo mě kolo, brusle a chodila jsem cvičit bodyform, spinning. Teď teda taky hniju, 7 kilo nahoře,neforemná postava, hrozná kondička :angry: blééé
19. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řadák by šel, koukám na ně taky. Ale většina inzerátů je v těch pidi řadácích za kauflandem a tam se mi to fakt nelíbí. Dům na domu, děs....
takže spíš bych brala tady nějaký starší řadák, ale to jsou zase tak 4 mega :unamused: No ale koukám na inzeráty
19. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to si holt musí každý rozmyslet sám varianty obou porodnic znají teď je to na nich :wink: Hlavně ti moooc držím pěsti, aby jsi druhý porod měla o 100% lepší :slight_smile:
Taky jezdím v zimě na prkně, už jsem ale dva roky nebyla :angry: hroozně mi to chybí, už se těším na příští zimu - to si to vynahradím :grinning:
19. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zajímavý kolik lidí teď jezdí na prkně :grinning: Já teda zlstávám u lyží...na prkně bych se zabila :grinning: Ale je fakt, že už na tom nejezdí jen puber´táci jako dřív
19. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai neboj já se na tom taky trochu mrzačím, už to odneslo koleno, i zápěstí :grinning: ale nezvávám to
19. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu, tak to poklona :grinning:
19. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - muzu se zeptat, co jsi mela za komplikace? mimi nebo ty nebo oba?
19. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na bruslích taky jezdím, už se těším na příští jaro, to budu jezdit i s prckem, rádi jezdíme za Mimoň, je tam cyklostezka v lese, fakt super.
Zarzule - jsi z LBC?
evelusko nerada o tom mluvim (teda píšu), no vše bylo v poho, sice dlouhý, ale dobrý,malýmu se nechtělo furt ven, byla jsem otevřená na 8cm (ani ne) a prcek si přiskřípl pup.šňůru a začal se dusit v břichu, bohužel, císař nešel, byl moc dole, tak ho vytáhli kleštěmi. Mě roztrhli, ztratila jsem i dost krve, to bylo ok, já se rychle vzpamatovala a kluka oživovali. No je zdravej jako řípa a chytrolín po tatínkovi, co víc si přát. Byla to taková rychlost, že zapomněli vyhodit tatínka, tak si to užil,chudínek. Upřímně doufám, že tentokrát to bude císař jako vyšitej.... :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - teda, to je docela blba komplikace :frowning2: ale ted by to melo jit normalne ne, nebo ti rekli, ze by byl cisar lepsi?
19. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně já si to myslím, kvůli mimi, to by jsi musela potom malýho vidět, byl to záhul.....jak mají všichni čerstvé foto z porodu, tak mi je všechny smazali. No čas je nejlepší doktor, takže teď mám spíš vzpomínkový optimismus, ale pro mě je Lbc jasnej, teda pokud gyndař nerozhodne jinak. Sám mi slíbil, že tentokrát to bude ok, tak jsem zvědavá co s tím udělá.....
Nevěš hlavu, jsme jedni z mnoha, jinak většinou to je opravdu v pohodě a navíc i u nás to dopadlo dobře, kluk je super... :grinning: a já čekám druhé, takže následky to nemá :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a malý pak ležel na JIPce? No hlavně, že to nemá následky, to je nejdůležitější!
19. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chvilku. Byla jsem vystreslá z těch řečí z kurzu a z knížek, že ti mimi mají co nejdříve přiložit k prsu, kvůli kojení....i když po porodu to bylo to poslední na co bych myslela, donesli ho za 3 hoďky a cucal jak divej dva roky. Pustili tam alespoň manžela, tak mi ho tam vyfotil...No nic jak říkám, jsme zdraví oba.....na mě se pak nechtěl druhý den podívat při vizitě ani doktor a měli strach, že se ani nevyčůrám jak jsem vypadala, ale my ženský zvládnem vše. fuj raději nevzpomínat.....Zítra mě čeká KO, tak uvidím poprvé srdíčko, zatím jsem neměla tu čest, tak se moc těším, ani nedospím snad..... :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - teda, to zni dost hrozive :confounded: hlavne ze jste oba v poradku! ted to snad bude lepsi a porod vam pujde jako po masle :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je to pryč, jsou určitě větší hrůzy........, ty máš termín přesně jako jsem měla já a synek opravdu vykoukl ven na svůj termín, tak je 25.září - váha :wink: Už máte jméno?
19. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ano jsem z Liberce, od mala jsem bydlela v Pavlovicích, pak jsem kvůli práci na 7 let zmizela v Pragu a teď jsem zas konečně zpátky :slight_smile: Liberec prostě miluju.
Koukám, že sis porod teda pořádně užila, hlavně, že jste oba v pořádku a je fakt, že na ty bolesti u porodu člověk celkem brzo zapomene. Já taky na sále řvala že už nikdy v životě rodit nebudu :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak se nam to malicko zkomplikovalo :grinning: ale uz jsme doma i s mrnousem :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - no teda, tak doufam, ze my to budem mit vic v pohode....... jmeno mame, ale sem ho psat nechci, je to tu az moc verejny...
20. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli - ty uz jsi rodila?
20. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, nejak se to povedlo o tri tydny driv :grinning:
20. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a dobrý? Máš holčičku, kluka? Kdes rodila?
20. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame chlapecka, takovyho malickyho jak mysicku :slight_smile: lezela jsem 12 dni v liberci s vysokym tlakem, chtela jsem moc rodit v jablonci :angry: nakonec me pustili a hned dalsi noc mi praskla voda, takze hura do jbl :grinning: :grinning: :grinning: porod des bes :rolling_eyes: , ale uz jsem na to stihla zapomenout :grinning: jinak jbl porodnice naprosto uzasna, personal uzasny :sweat_smile: ani se mi nechtelo domu :grinning: :grinning: :grinning: , Liberec me tezce sklamal, kdyz jsem tam sla na porodnici na zaznam toco, tak mi moc prijemna sestra asi 20x pripomnela, at se hlavne nehybam, at nemusi prevlekat postel :confounded: :confounded: :confounded:
20. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace ke klučíkovi!
Oli a porod dlouhý?
A super, že ti vyšel ten Jablonec! kdo Tě rodil?
No a o Liberci mi něoc podobného říkala kamarádka. že tam by¨la na monitoru a jedné ženské tam praskla voda...a sestřička jí seřvala, že to musí uklízet...!!!! No jako kde to jsme? :angry:
20. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porod byl dlouhy a hlavne jsem byla naprosto mrtva z toho lezeni a "leceni" v lbc :unamused: , rodil me pan primar a na vizite si neodpustil poznamku, ze jsem se s nima prala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pravda , chtela jsem jit domu :grinning: manza mi pri porodu drzel nohy a kricel na me at nevyvadim :grinning: no musela to bejt legrace :grinning: :grinning: :grinning: , kdyz bylo po vsem, tak jsem totalne odpadla a na dve hodky usla, ale pak uz bylo vse supeeeer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Toho liberce je skoda, nemocnice je pekna, jidlo o trosku lepsi :grinning: :grinning: :grinning: , ale ten personal... v jbl jsou ty sestricky opravdu uplne o necem jinem, nikdy jsem nikde nezazila ochotnejsi personal a to v kteroukoli denni i nocni dobu....
20. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli - gratuluju! teda o tech sestrach v lbci slysim samy hruzy ze vsech stran - i od rodny z lbce.... tak doufam, ze bude tehu bez komplikaci a nejak mi ten jblnc nejak prosadim (a snad si to pak nebudu vycitat, DOUFAM) preci i v normalni porodnici umej miminku pomoct, kdyby bylo treba priduseny nebo cokoliv, ne? hlavni jsou dobry detsky doktori a tak - doufam?
20. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli Gratuluji k miminku, hlavně že jste oba v pořádku :wink:
21. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no já snad začnu o tom JBC přemýšlet :slight_smile: :slight_smile: ale furt mi vrtá hlavou ta JIP, no poradím se s DR..... :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - já taky :slight_smile: zeptám se ji na rizika, peci bez jip, pravděpodobnosti a co by mi ona doporučovala a uvidím :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zeptejte se, ale o JIPce nepřemýšlejte! Fakt to bude dobrý!
mě tohle fajt před porodem ani nenapadlo, pak mi říkala kamarádka, že to je tam proto blbé, ale já to hodila za hlavu. ROdí tam tolik mamin, už se snad vyrovnávají v počtu Liberci!
Třeba ty porodní asistenky byly tak hodné a pro mě je to hrozně důležité. třeba...přišla mi píchnout kanylu do ruky a hned se starala kdy bude kontrakce, že při ní ne, že mě nechce víc trápit, no fakt hrozně milá. Pak když jsme tam byli ty 2 hodky po porodu na sále, přišla, že mi promačká břicho a já zrovna telefonovala, omluvila se a přišla později! :slight_smile: Pak se omlouvala, že mě bude torhcu trápit a mačkala na břicho (nevím proč to dělají, asi zkoumají jak se zatahuje děloha). No každopádně mě to nebolelo, ale ona se i tak omlouvala....
21. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai tak mám pocit že jsme snad měli stejnou porodní asistentku :grinning: a uplně nejlepší je tam dětská sestřička Šebrlová :wink:
21. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu já si nevybavím jméno, ale taková hnědovlasá, na krátko. Pka ještě jedna blondýna u mě byla. Ale obě byly fajn!
a dětské setřičky...taky fajn, až na jednu. Ale jména taky nevím :slight_smile:
Ale asi budou všechny fajn, když si to všichní chválí
21. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek