• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
2 scai: jo jo chlapecka sedm tydnu a nejake drobne :wink: , takze jsme na tom skoro stejne :wink:
26. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je super! Takže se půjdeme rpojít s kočárkama, to bude fajn! Vy bydlí v té Šimáčkové nebo kde?
27. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne letna 516/39, hned naproti kauflandu :o) :wink:
27. čer 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je ale taky celkem kousek.
27. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskyraj.cz/kamenna_prodejna/index.htm
Ahoj holky, někdo se tu ptal na prodejnu s kočárkama Dětský ráj. Mají i internetové stránky, kde je prodejna v Liberci vyfocena, tak posílám odkaz.
Jinak závidím procházky s mimi, já si ještě počkám....Chci se zeptat, jak to teď je v porodnici se těhu cvičením? Chodila jsem tam naposledy před šesti lety, tak nevím, co a jak :grinning: :grinning: ....Díky za tip.....
29. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to scai: tak co kdy vyrazime, ted je tam na zdechnuti :frowning2:
30. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 dneska asi ne, ted jsem se vrátila z krámu a je tam fakt teplo. zítra musím ráno s Baru k Dzanovi do nemocnice, tak třeba potom by to šlo, ale to může být zase horko :unamused:
Jak to vidíš ty?
30. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych je ted netahala ven, i me je tam horko :slight_smile: snad se to brzi zlepsi :wink:
30. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda asi bude lejt :rolling_eyes:
30. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to eveluska: tak kdy uz se sem chystate? a uz vis, kde budes rodit? :slight_smile:
5. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to scai: pocasi se nam pomalu umoudruje :grinning: :wink:
5. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 - uz jsme v liberci :slight_smile: ted jsme se o vikendu vratili z dovci, predtim jsme tu byli nastehovany asi den a pul :grinning: takze ted porad zutulnujeme, zabydlujeme a vybalujeme a ja se pomalu rozkoukavam :slight_smile: mame docela frmol, ja navic musim jeste porad kvuli uradum a doktorum do prahy, takze tenhle tejden je pernej..... mozna ale pristi tyden uz bude volnejc (pak zas na tyden mizime) - mohly bysme udelat i nejakej libereckej sraz tehulek? :slight_smile:

v porodnici jeste prihlasena nejsem, chtela jsem tenhle tyden, ale asi to nestihnu - asi ten jablonec, ale do liberce bych se taky jukla - chtela bych tam jit na tu predporodni pripravu, do jablonce jsem zas chtela na to tehu cviceni, ale ten tel., kde se ma objednavat, ma jen hlasovku...... chodite tam nekdo?
21. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu tak to vitej v liberci :slight_smile:
a kde presne bydlite? a kde jste byli na dovce? do prahy jsem taky jezdila skoro kazdy den do prace a to me jeste musel manza obcas vezt autem protoze bus mel zpozdeni a ja bych to nestihla :grinning: mela jsem to vzdycky na krev :grinning: :grinning: :grinning: to byl pak hrozne rad :grinning:
21. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju :slight_smile: bydlime v pavlovicich kousicek od ZS jak je naproti kauflandu, na dovce jsme byli na malorce a moc jsme si to uzili - teda spis muz si to krasne uzival (golf) a ja odpocivala a byla rada, ze je takovej nadsenej :slight_smile:

ja jezdim prave sama autem a uz me teda bobis pod zebrama pri tom rizeni obcas pekne vadi.... snad uz tam nebudu muset do porodu mockrat :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak mi taky bydlime naproti kauflandu :o))) no a ridit se mi zatim moc nechce :frowning2: i kdyz bych mela zacit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska na ten tel do JBc zkoušej volat pořád, ona ta porodní asistentka má služby, tak jde jen o to vychytat ten správný čas myslím že to bylo do půl deváté ráno některý dny. Hlavně se objednej včas maj fakt narváno, já se tam dostala až týden před porodem.
22. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zarzuela- teda opravdu je v jbc tak narvano? to jsem ani nevedela :grinning:
22. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela - uuu fakt? teda abych se tam vubec dostala :unamused: diky moc za radu
22. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se poprvé objednávala už na začátku února a ta PA mi říkala že má narváno, ale ať zkusím zavolat jestli někdo nevypadl a měla jsem štěstí, ale jak říkám jen tak tak týden před porodem. Teď před 3 týdny volala kamarádka a říkali jí to samé je lepší se objednat raději víc dopředu.
Já byla v šoku i když jsem tam přijela k porodu - v ten den tam rodilo asi 6 ženskejch a už je skoro neměli kam dát, a v LBC se ten den narodilo jen 1 dítě. - Všichni razí do JBC :wink:
23. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestricka v jbc rikala, ze tam maj porad narvano, ze rodi jak na bezicim pasu :grinning: se nedivim, ja bych do liberce nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26,@zarzuela - fakt? ja prave koukala na statistiky a i kdyz byly dost vyrovnany, tak furt mel lbc tak o 1 az 2 deti denne vic, tak mi prisel lepsi ten jbl, kdyz maj taky 3 porodni boxy, ze tam prave nebude takova velkovyrobna.... :unamused: abych se vubec dostala na porodni box.....
23. črc 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to se každopádně dostaneš, my se tam krásně všechny prostřídali a bylo to fajn. :slight_smile:
23. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad jo :slight_smile: musim doufat
23. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim potrebovala bych poradit - chodite nekdo na kosmetiku? hledam nekde v liberci pokud mozno kde maji gentle peel nebo cisti ultrazvukem nebo maji biostimulacni laser - nejlip kdyby meli vsechno :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to eveluska: az neco objevis dej vedet, taky bych to potrebovala jako sul :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 - no je to právě špatný, nic nemůžu najít..... :unamused: našla jsem jednu, kde snad mají ultrazvuk, ale tváří se na stránkách kdovíjaká to není vesmírná technologie a nabízej jenom celý nějaký dost drahý kúry.... :unamused: a do prahy se mi teda jezdit nechce, chtěla bych si najít něco tady....
26. črc 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to eveluska: :grinning: :grinning: :grinning: vsak to taky je vesmirna technologie na liberec :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já sice nejsem z Liberce, ale teď jsme se přestěhovali do Turnova a sháním 3D nebo 4D ultrazvuk, tak se chci zeptat, jestli neni v Liberci, nebo v Mladé Boleslavy??? Slyšela jsem jen o H.Královém, ale to máme docela z ruky :frowning2: Byla bych moc ráda, jestli mi poradíte. Moc moc si ten ultrazvuk přejeme. Děkuju moc a mějte se krásně :slight_smile: papa
28. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amuskaberuska Ahojky v liberci je 3D ultrazvuk udělají ti i krásné video a je to v GENNET centru naproti Liberecké knihovně. Jsou tam moc milý a stojí to asi 800,-

28. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Děkuju mockrát, to jsem ráda, už se těším :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek