Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

Ahoj holky,koukala jsem,ze toto tema podobne tady je,ale nic moc navstevovane....pristehovala jsem se ted cerstve a rada by jsem s nekym popovidala... 🙂
eveluska
28. črc 2010
@oli26 - 🙂 vsak ono to dorazi nebo treba to jenom nejde najit, v praze kam jsem chodila, tak taky nemeli zadny stranky a netu to nebylo - tam bejvaj prave ty drahy centra spis, musi mit clvk taky trochu stesti a na neco natrefit 🙂 uz jsem tu totiz fakt zpohodlnela a do toho blazince prazskyho se mi jezdit nechce 😃
oli26
29. črc 2010
to eveluska- ani se ti nedivim, jsem rada ze do prg nemusim 😃
oli26
3. srp 2010
@eveluska - tak co uz jste zabydleny? a co liberec 😃
eveluska
4. srp 2010
Teď jsme v Itálii,akorát píšu z kavárny 🙂 ale do Liberce se už zpátky těším,už jako domu, já si rychle zvykam 🙂
eveluska
11. srp 2010
holky z pavlovic a okoli, kam chodite na prochazky? ja byla dneska s pesoskou podel nisy, je to tam moc pekny, ale z ceho teda silim, ze je to kratoucka stezka a mezi duchodkynema, pejskama a lidma s kocarkama a malejma detma se tam prohanej magori v dresech navleceny jak na tour de france na kolech a bruslich a jezdej sem tam, pze to ma cely asi jen 1-2km a je to fakt takovy nebezpecny.... :-|
zarzuela
12. srp 2010
@eveluska Ahojky já dřív bydlela v Pavlovicích a teď skoro pláču že tady na Frantáku nemám pořádně kam chodit. V Pavlovicích bych se vydala směr Ruprechtice hokejka a tam do háječka a kolem cvičáku. Měla jsem to tam moooc ráda. Ale nevim z jaký části Pavlovic jsi
eveluska
12. srp 2010
@zarzuela díky za tip,to snad najdu 🙂 jsem kousek od kauflandu
zarzuela
12. srp 2010
tak to máš celkem kousek :o) a za kauflandem tam je snad ještě taky kus přírody nebo už ne?
eveluska
12. srp 2010
@zarzuela - hmm to nevim, to se podivam 🙂
scai
12. srp 2010
když oni to za tím kauflandem pomalu všechno zastavují...ale dá se dobře projít, když se dje okolo hokejky, nahoru na horksou, tam pak lesem a dojít do líďáků...já tohle chodím teda opačně
eveluska
12. srp 2010
@scai - kolem hokejky mi uz taky nekdo neco radil, tak na to se budu muset podivat 🙂 dneska nebyl cas, litala jsem celej po zarizovani, ale snad zejtra se treba na prochazku vykopu 🙂
scai
13. srp 2010
Tak se domluvíme a můžeme spolu, i s Oli. už jsme se domlouvaly,a le nějak to ještě nevyšlo. Já teda firt někde lítám. Teď jedu zas na týden pryč 😉
oli26
13. srp 2010
ahojky tak uz jsem zs tu 😃 😃 😃 no ja chodim vetsinou okolo nisi a na dlouhem moste mame dva koniky a cerstve hribatko, takze vetsinou i tam 😃
oli26
13. srp 2010
pardon NISY 😃 😃 😃 :-p :-p :-p
eveluska
13. srp 2010
@scai no to by bylo supr 🙂 ja taky furt nemám čas, byli jsme pryč, pak zařizovaní, ještě pořád dovybalujeme, ale za chvíli to snad už bude a pak budu mít času haaafo (haha - no ale na procházku určitě) 🙂
@oli26 - teeda, fakt máte koníky? já koně miluju, dřív jsem docela jezdila, ale teď už pár let nebyl moc čas :-| na koníky bych se podívala moc ráda, kdybys někdy měla chuť na nějakou společnou prochajdu 🙂
oli26
15. srp 2010
@eveluska ; JASNE, mame jednoho duchodce, jedno mimino a kkobca porad jeste vypada jak tehotna ;o)
eveluska
17. srp 2010
@oli26 🙂 ted je furt pocasi pod psa, ale az bude hezcejc, tak bysme se mohly nekdy domluvit 🙂
blanka87
27. srp 2010
Ahojky Maminy!Jsem z Jablonce a hledám někoho s kým bych mohla vozit kočárek a pokecat.Mamina budu až na konci října.Teď už třetí týden musím být doma a nehnout se ani na krok fakt zábava 😞. Tak se mi ozvěte
oli26
3. zář 2010
holky tady je mrtvooo, clovek tu chvili neni a tady ani tuk 😃
oli26
3. zář 2010
@ blanka87: aho blani rada se seznamim s nejakou dalsi maminou
blanka87
4. zář 2010
@oli26 zdárek. Konečně se mi někdo ozval už jsem si myslela, že to nevyjde.Já se teď totiž už pátý týden nudim doma na gauči, protože mám problémy s čípkem tak se nesmim pomalu ani hnout ještě dalších osm týdnů :-S
oli26
4. zář 2010
@blanka: tak to vuuuubec nezavidim, ja se takhle nudila 10 dni v nemocnici v lbc s vyssim tlakem, pakarnaaaa |-| :-p :-p
eveluska
5. zář 2010
jsem taky tu 🙂 meli jsme nejakej frmol, ale ted uz si planuju vic odpocinkovej program abych nabrala sily k porodu, tak snad i vic konika 🙂
oli26
9. zář 2010
eveluska: teda ty porad nekde litas 😃
blanka87
9. zář 2010
@oli26 Ahojky promiň,že jsem se tak dlouho neozvala.Ještě se mi k mému ležení na gauči přidala výborná chřipka :-o takže jsem byla nějak mimo 🙂
eveluska
9. zář 2010
@oli26 nj, je to hruza 🙂 ale tak ted uz fakt, tenhle tejden uz jsem byla celkem doma a pristi si planuju celkem taky, az na par obchuzek do mesta a tak.... jo a @blanka87 nejakou chripku jsem ted chytla taky :-p tak mam plnej nos, bolavej krk a krhavy slzavy oci a tvare zhnouci - fakt nadhera - doufam, ze se do porodu vykuryruju :-N
oli26
9. zář 2010
koukam ze si to tehotenstvi pekne uzivate :-N a pockejte az budou mrnata 😃 😃 😃
eveluska
9. zář 2010
@oli26 jj, uz bych chtela mit malyho u sebe, ale na druhou stranu mam jeste hafo restu, co bych chtela stihnout, plus bejt uplne zdrava apod., pze pak si fakt asi ani neuprdnu 😃
blanka87
11. zář 2010
snad to stihneš, i když moje sestra měla u porodu druhorozené dcery pořádnou chřipku, tak vše probíhalo normálně.Jen to je asi dost nepříjemné nedokážu si to představit nejdřív teda ten porod z něj mám dost obavu a ještě k tomu být teda nemocná no fuuuuuuuuuuuj :-x
scai
11. zář 2010
@eveluska já jsem byla u porodu nemocná a teda při porodu jsem to fakt nevnímala 😃 jen to bylo blbý potom. Já jsem celé noci jen kašlala, fakt hrozně. Do toho mě bolelo v krku. Ted si člověk nesměl nic na to vzít, když jsem kojila a v porodnici byl příšerně suchý vzduch. No takže já fakt 4 noci v porodnici spala dohromady asi 4 hodiny. Fakt nekecám. Byla jsem troska. Ale né z porodu, z malé...ale z té nemoci 😞

Začni psát odpověď...

Odešli