• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@oli26 - :slight_smile: vsak ono to dorazi nebo treba to jenom nejde najit, v praze kam jsem chodila, tak taky nemeli zadny stranky a netu to nebylo - tam bejvaj prave ty drahy centra spis, musi mit clvk taky trochu stesti a na neco natrefit :slight_smile: uz jsem tu totiz fakt zpohodlnela a do toho blazince prazskyho se mi jezdit nechce :grinning:
28. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to eveluska- ani se ti nedivim, jsem rada ze do prg nemusim :grinning:
29. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska - tak co uz jste zabydleny? a co liberec :grinning:
3. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme v Itálii,akorát píšu z kavárny :slight_smile: ale do Liberce se už zpátky těším,už jako domu, já si rychle zvykam :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z pavlovic a okoli, kam chodite na prochazky? ja byla dneska s pesoskou podel nisy, je to tam moc pekny, ale z ceho teda silim, ze je to kratoucka stezka a mezi duchodkynema, pejskama a lidma s kocarkama a malejma detma se tam prohanej magori v dresech navleceny jak na tour de france na kolech a bruslich a jezdej sem tam, pze to ma cely asi jen 1-2km a je to fakt takovy nebezpecny.... :unamused:
11. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Ahojky já dřív bydlela v Pavlovicích a teď skoro pláču že tady na Frantáku nemám pořádně kam chodit. V Pavlovicích bych se vydala směr Ruprechtice hokejka a tam do háječka a kolem cvičáku. Měla jsem to tam moooc ráda. Ale nevim z jaký části Pavlovic jsi
12. srp 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela díky za tip,to snad najdu :slight_smile: jsem kousek od kauflandu
12. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš celkem kousek :o) a za kauflandem tam je snad ještě taky kus přírody nebo už ne?
12. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela - hmm to nevim, to se podivam :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
když oni to za tím kauflandem pomalu všechno zastavují...ale dá se dobře projít, když se dje okolo hokejky, nahoru na horksou, tam pak lesem a dojít do líďáků...já tohle chodím teda opačně
12. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai - kolem hokejky mi uz taky nekdo neco radil, tak na to se budu muset podivat :slight_smile: dneska nebyl cas, litala jsem celej po zarizovani, ale snad zejtra se treba na prochazku vykopu :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se domluvíme a můžeme spolu, i s Oli. už jsme se domlouvaly,a le nějak to ještě nevyšlo. Já teda firt někde lítám. Teď jedu zas na týden pryč :wink:
13. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak uz jsem zs tu :grinning: :grinning: :grinning: no ja chodim vetsinou okolo nisi a na dlouhem moste mame dva koniky a cerstve hribatko, takze vetsinou i tam :grinning:
13. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon NISY :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai no to by bylo supr :slight_smile: ja taky furt nemám čas, byli jsme pryč, pak zařizovaní, ještě pořád dovybalujeme, ale za chvíli to snad už bude a pak budu mít času haaafo (haha - no ale na procházku určitě) :slight_smile:
@oli26 - teeda, fakt máte koníky? já koně miluju, dřív jsem docela jezdila, ale teď už pár let nebyl moc čas :unamused: na koníky bych se podívala moc ráda, kdybys někdy měla chuť na nějakou společnou prochajdu :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ; JASNE, mame jednoho duchodce, jedno mimino a kkobca porad jeste vypada jak tehotna ;o)
15. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 :slight_smile: ted je furt pocasi pod psa, ale az bude hezcejc, tak bysme se mohly nekdy domluvit :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Maminy!Jsem z Jablonce a hledám někoho s kým bych mohla vozit kočárek a pokecat.Mamina budu až na konci října.Teď už třetí týden musím být doma a nehnout se ani na krok fakt zábava :frowning2:. Tak se mi ozvěte
27. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je mrtvooo, clovek tu chvili neni a tady ani tuk :grinning:
3. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ blanka87: aho blani rada se seznamim s nejakou dalsi maminou
3. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 zdárek. Konečně se mi někdo ozval už jsem si myslela, že to nevyjde.Já se teď totiž už pátý týden nudim doma na gauči, protože mám problémy s čípkem tak se nesmim pomalu ani hnout ještě dalších osm týdnů :confounded:
4. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka: tak to vuuuubec nezavidim, ja se takhle nudila 10 dni v nemocnici v lbc s vyssim tlakem, pakarnaaaa :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky tu :slight_smile: meli jsme nejakej frmol, ale ted uz si planuju vic odpocinkovej program abych nabrala sily k porodu, tak snad i vic konika :slight_smile:
5. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveluska: teda ty porad nekde litas :grinning:
9. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 Ahojky promiň,že jsem se tak dlouho neozvala.Ještě se mi k mému ležení na gauči přidala výborná chřipka :astonished: takže jsem byla nějak mimo :slight_smile:
9. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 nj, je to hruza :slight_smile: ale tak ted uz fakt, tenhle tejden uz jsem byla celkem doma a pristi si planuju celkem taky, az na par obchuzek do mesta a tak.... jo a @blanka87 nejakou chripku jsem ted chytla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mam plnej nos, bolavej krk a krhavy slzavy oci a tvare zhnouci - fakt nadhera - doufam, ze se do porodu vykuryruju :sweat_smile:
9. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze si to tehotenstvi pekne uzivate :sweat_smile: a pockejte az budou mrnata :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 jj, uz bych chtela mit malyho u sebe, ale na druhou stranu mam jeste hafo restu, co bych chtela stihnout, plus bejt uplne zdrava apod., pze pak si fakt asi ani neuprdnu :grinning:
9. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to stihneš, i když moje sestra měla u porodu druhorozené dcery pořádnou chřipku, tak vše probíhalo normálně.Jen to je asi dost nepříjemné nedokážu si to představit nejdřív teda ten porod z něj mám dost obavu a ještě k tomu být teda nemocná no fuuuuuuuuuuuj :zipper_mouth:
11. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska já jsem byla u porodu nemocná a teda při porodu jsem to fakt nevnímala :grinning: jen to bylo blbý potom. Já jsem celé noci jen kašlala, fakt hrozně. Do toho mě bolelo v krku. Ted si člověk nesměl nic na to vzít, když jsem kojila a v porodnici byl příšerně suchý vzduch. No takže já fakt 4 noci v porodnici spala dohromady asi 4 hodiny. Fakt nekecám. Byla jsem troska. Ale né z porodu, z malé...ale z té nemoci :frowning2:
11. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek