• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@scai jj, ja se nebojim nemocna rodit, to budu mit urco jiny starosti :sweat_smile: ale abych to pak neprskla na malyho..... :unamused:
11. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska tak to se taky neboj. Já taky měla strach, protože jsem fakt kašlala co 5 minut a to byly záchvaty...bléé fakt je mi blbě když na to pomyslím. nebýt kojící, lupla bych si codein a bylo by po kašli. takhle to nešlo
No ale co jsem chtěla napsat. Ptala jsem se doktorů jeslti to malá nemůže ode mě chytit, že by to bylo hrozný. No a oni mě uklidnili, že ona to určitě nedostane, jelikož jí kojím a dávám jí protilátky. A že vlastně pro ní je ta moje nemoc dobře, že bude asi o to odolnější, když jí hezky takhle naočkuju :grinning: A opravdu ještě nemocná nebyla! takže to se fakt neboj!
11. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai fakt? tak to je dobry :slight_smile: ja uz si teda dneska poridila homeopatik a detskej sirup na kasel, tak snad mi to pomuze, rada bych se taky do porodu vyspala, abych na to mela silu :slight_smile:
12. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska určitě to bude dobrý. No ale hlavně ještě nerodíš a do té doby se toho určitě dostaneš!
13. zář 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jj, snad jo :slight_smile: po vcerejsim nadopovani homeo, sirupem a cajikama uz je to mnohem lepsi :slight_smile: cetla jsem, jakej jsi mela uzasnej porod :slight_smile: jak dlouho jste cekali doma, ze byla mala v porodce pak tak bleskove venku?
13. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme doma nějak nečekali. Mě začaly kontrakce tak v 8 hodin večer (teda byly i předím, ale třeba co půl hodiny, hodiny...takové nic), no a od 8 po 6 minutách. Takže jsem si říkala, pohoda a nějak jsems i myslela, že to jsou stejně poslíčci... Honza koukal na hokej, mě si nevšímal. Já seděla na netu, občas si to trochu vydýchala, pak si dělal ještě jídlo...No a asi ve třičtvrtě na devět mi na záchodě prdla voda. Najednou kontra ani né co 2 minuty a fakt mazec...jenže mi trvalo se oblíknout, dobalit...ale to jsme už fakt makali a rychle jeli. Jen u auta jsme byli ve čtrt na deset. Ve třičtvrtě jsem měla příjdem v porodnici a ona se narodila pak za 8 minut :grinning:
Ale my jsme doma schválně nečekali. Protože ten začátek byl v pohodě a oni všude píšou, že máš jet až je to po 5 minutách tak hodinu, dvě... :grinning: No takže já 3/4 hodiny po 6 min a pak už jen po dvouch :grinning:

A porod to byl fakt úžasný. I když v té chvíli mi bylo krušno, to fakt jo, asi jak to bylo tak krátké, tak ty kontrakce byly hodně drsné (tu hodinu). No a ještě ani nejsem nastřižená ani žádné poranění. Takže já hned pak už na porod vzpomínala v dobrém a těším se na další :grinning: Jako fakt!
13. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla EPI-No, takže fakt doporučuji :wink:
I když mě to s ním šlo hodně dobře, necvičila jsem ani denně, a na těch 31 cm jsems e dostala asi na 7 cvičení...Asi mám štestí že jsem pružnější.
13. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj to je uplna pohadka :slight_smile: ja mam taky epino, ale ani po skoro 3nedelich nic moc pokrok - nebo teda pokrok jo, ale na dite to nestaci :grinning: tak uvidime, ted uz se snazim se tim spis nestresovat :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak máš ještě čas a hlavně super, že taky trénuješ! To bude dobrý! Vždy´t ty diskuze si asi četla a hodně holek se na těch 31 nedostalo a pordo pak taky v pohdoě. Ony pak ty hormony ještě udělají svoje. :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tu nová tak mužu se přidat ?
14. zář 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zinahnykova jasně :slight_smile: Máš dítě nebo jseš těhulka? nebo nic... :grinning:
15. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Můžu se taky občasně přidat? Jsem přími z Liberce a jsem zatim v období snažení o mimčo. Pořád doufám, že už se to konečně povede :wink:
Koukala jsem, že používáte epi-no, taky jsem tu diskuzi četla a hodpám si ho taky pořídit až budu těhu.
15. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 Ahoj, můžu se zeptat, kde tam máte ty koníky na Dlouhém Mostě? Jezdim tamtudy několikrtá týdně taky na koni....já teda sídlim s pronajatou kobčou u Šilhánků dole ve Vesci....ale jezdim pravidelně kolem Najmanů (i s nima občas) a kolem Bartoňů.....ale vim, že na Dlouhých Mostech je koní hodně... občas jezdim ještě na Rašovku a Pláně a to jezdime kolem Kiksy a jeho koníků.
Ráda poznávám nové lidi, milovníky koníků a dětiček :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana ahoj :grinning: Takže další holka co má ráda koně..Teda tím mylsím, že rpvní je OLi. Já na koních nejezdím, jen si je fotím, když jdu kolem a vidím je někde v ohradě :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana a jak dlouho se snažíte?
15. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai Ahojky, no zatim od začátku července, nicméně mám po vysazení HA problém s cyklem...respektive jsem ho měla dlohý někde 70 dní..tak teď vlastně budu mít teprve druhou šanci se pořádně posnažit. Začla jsem pít kontryhel, tak snad mi to cyklus zkrátí, byl to neskutečnej opruz čekat tolik dní na MS když jsou těhu testy pořád negativní. :frowning2:
Taky si fotim koně, jak je někde vidim, to je moje úchylka, zvířata všeobecně miluju :dizzy_face:
Máš krásnou holčičku :dizzy_face: Kdepak bydlíš? Nebo někdo tu probíral ty možnosti vycházek s kočárkem....bydlim kus za hřbitovem, asi 10 minut pěšky od Hokejky a tam se dá v lesíku procházet fakt hezky
15. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlím v Pavlovicích, u školy Vrchlického
Já už jsems e tu domlouvala s Eveluškou, Oli že někdy někam vyrazíme,a le nějak to ještě nedopadlo :grinning: ty prázdniny byly takové nabouchané a ted nic moc počasí....
Ale obě holky bydlí taky v Pavlovicích :grinning:
15. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana no u bartonu :o) mame duchodce s kobcu s hribatkem :grinning:
@scai ze jo ja mam pocit, ze jsem si nestihla ani prdnout a uz je zari a to uz bude skoro koncit!!!
Holky meli by jsme nekam vyrazit vennn!
15. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jj, porad je neco nebo kdyz je klid, tak je hnusne..... ale pry rijen ma bejt krasnej, to uz bych mela mit bobise venku, tak snad se pak uschopnime na nejakou kocarkovou ? :slight_smile:
15. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 Jéé, tak já vim asi, u kobyl je jeden koňskej důchodce hubenej, je nafixovanej na tu kobču plavačku ne? Na jaře, když ještě nebyli spolu (ještě ta plavky byla v očekávání), tak pořád stál u plotu a volal jí a ona chudinka taky stála u plotu a koukala po něm. Teď se má jak král ten starší koník, samé baby u sebe a ještě koní dětičky :dizzy_face: Já jezdim na Gassandě, před pár lety byla taky ustájená u Bartoňů, ale to na ní ještě jezdili dcery majiteky....možná je budeš znát Daniela a Denisa. Já ja na Gassi jezdim teprve rok a půl.... ale kolem Bartoňů opravdu často.
Jinak já bydlim na pomezí radčic, Ruprechtic a Kteřinek....v podstatě ten lesík, co je za Hokejkou vede skoro k nám za barák.....
Já Vám tak závidim, že už máte děti. Jsem na ně děsně natěšená. A na procházky s kočárkem se těšim maximálně...ale to si ještě asi počkám :frowning2:
Jinak na Vrchlickýho jsem chodila na základku na praxi, ještě když ze mě měla být učitelka informatiky. Ale pak jsem nechala školy... Tam je to vcelku hezké místo k bydlení, i Pavlovice...ještě si pamatuju, jak jsem si jako malá chodila hrát do lesíků (teď tam stojí Lidl, chodla jsem bobovat k jízdárně, a rejt se na pole v holínkách...teď tam stojí kaufland,penny, obi)..jsem původně z Růžodola, tak jsem to měla kousek.
15. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana: jo jo to jsou presne oni :grinning: Angrest (hribatko) je ted trochu pomlacenej ale snad to bude dobry, zapadl u Bartonky do nejaky diry, kdyz zdrhnul.
16. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai AHOJ MÁM TŘI DĚTI KUBA 15 LET KAČKA 13 LET A ŠTĚPÁNEK 11 MĚSÍCŮ V ŘÍJNU MU BUDE ROK
16. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana urcite se vam brzo zadari :slight_smile:
16. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Jéé, děkuju. Brzo doufám přijde ovulka, tak ji nesmim propásnout :grinning:
Můžu se zeptat, jak dlouho jste pracovali na miminku? Jsem ještě v jednom skoukromém tématu, a tam spoustu holek otěhotnělo naprvní pokus. Moc jim to přeju, na druhou stranu je to čekání na // dost dlouhý.... a to se snažíme s manželem chvíli
16. zář 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana jak dlouho se snazite? a brala jsi prasky? nam to chvili trvalo, pze jsem asi 4 mesice nemela vubec ovulku po vysazeni prasku a pak to slo asi na druhej pokus, presne to ale nevim, pze jsem mela spatne spocitany plodny dny :sweat_smile: drzim palce, at vam to brzo vyjde :slight_smile:
16. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska no brala jsem HA 8 let v kuse :unamused: Ovulku jsem zatim taky neměla, tak doufám, že tenhle cyklus už bude. Chtěla jsem se dělat ovulační testy, ale v lékárně jsou drahý a manžel to na ebay spetl a objednal mi 50 těhotenských testů místo 50-ti ovulačních, tak tenhle měsíc bude ještě střílet od boku a doufat, že ovulka bude a že ji trefíme. Jéé, ale dodala jsi mi naději, kdyby se mi taky podařilo otěhotnět po půl roce snažení, tak bych měla mimi v září 2011 :dizzy_face:
Třeba se stane zázrak a bude i prázdinové dítko :dizzy_face: právě mi nějaký malý chlapeček v práci řekl maminko, jééé, já se na to všechno už tak těšim :dizzy_face:
Jéé, koukám že máš za 9 dní termín porodu, tak to držim všechny palce, ať to je rychlý a v pohodě. Budeš tady v LBC porodnici?
16. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana dekuju, snad to nejak dobre zvladnu :slight_smile: ty testy si kup, ja je mela a bez nich bych uz vubec netusila :slight_smile: mela jsem to dost nepravidelny a nekdy uplne bez ms, takze jiny metody byly marny - ja brala HA 10 let a zacla jsem ji brat prave kvuli porucham cyklu, takze u me to nebyl zadnej div, ale nekdo ma ovulku treba hned, je to hodne individualni.....
urcite vam to vyjde :slight_smile: po ty HA to chce trpelivost..... rodit budu v jablonci, jestli vsecko dobre pujde :slight_smile:
16. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska O Jablonci jsem slyšela jen to nejlepší. O Liberci se to právě moc říct nedá...i když každý to asi vnímá jinak...moje segra rodila před 5ti lety a taky na Liberec nadávala. Nicméně segra je etrémní cíťa a rodila akutním císařem Prcka 1090g takže ještě že byla v Liberci. Malej zůstal v porodnici 12 měsíce a segra mu musela nosit 2x denně odstříkaný mlíčko...to by se zbláznila jezdit do jablonce...a a ni nevim, jestli tam je Jipka, prot takový nedonošeňátka. Ale jablonec všichni chválí, tak njsem zvědavá, jak to tam pak zhodnoťíš :slight_smile:
Jinak já měla vždy taky rozházený cyklus... a teď po HA jsem MS vubec neměla, až po dvou vyvolávačkách...můj cyklu má 70 dní :confounded: Podle gynekoložky jsem ovu taky nejspíš neměla :frowning2: Na testíky musim počkat, těch popletených 50 těhotenských šlo poštou ke mě 3 týdny...takže na ovu testy si musim s touhle rychlostí ještě 14 dní počkat. A to už bude možná po ovulce. Jestli vubbec bude...
16. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana tak si aspon na ted kup jedny v lekarne :slight_smile: to cekani je hrozny a clvk vyhodi ty penize za vetsi blbosti..... nn, v jablonci nemuzes rodit, kdyz neni mimi dopeceny, do 36tt posilaj jinam a to bysme ani neriskovali - meli jsme to ze do 36tt liberec kvuli jip a vybaveni a od 36tt jablonec kvuli pristupu a snad lepsimu porodu a tak :slight_smile: no jsem na to zvedava, urcite dam echo :slight_smile:
16. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek