• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
teda holky vy na to dete vedecky, my vlezli na gauc sup sup a bylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana já rodila v Jablonci a super! Nemůžu si na nic stěžovat.
No a otěhotněla jsem pátý cyklus...z toho ale 2 cykly jsme spolu skoro nespali a netrefili vůbec ovulku... teda spíš bych měla napsat, netrefila ovulku,,. manžel ani nevěděl že se snažíme :grinning: :grinning: a jak je teď rád, že jsem to tak upekla :grinning:
16. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai Další chvála na Jablonec asi o něm budu do budoucna Vážně uvažovat :slight_smile: Téda šikovná jsi :slight_smile: taky jsem měla v plánu vysadit prášky a nic neříct....teda jen kdyby se manžel pořád cukal. Původně jsme se totiž dohodli, že se začnem snažit o mimi až v lednu...ale pak jsem zatoužila po mimi dřív a ještě že jsem vysadila,když mám teď t ak v háji cyklus. A manželovi jsem to řekla, že vysazuju prášky a chci dítě a že pokud on ještě nechce, tak ať se chrání sám. Nakonec byl asi línej...nakoupi 3ks krabiček kondomů po 12ks, ty levný z Lidlu....a ani jeden nepoužil. Dokonce semnopu kouká na kočárky a šel semnou na gyndu...teda čekal v čekárně plný ženských až vylezu (tvrdil, že k doktorovi semnou nikdy chodit nebude, max na ty velký ultrazvuky omrknout mimi)... hih :dizzy_face: Manžel se trošku cukal s dětma původně, protože už 2 má....jsem macecha občasná. Ale děti jsou už velký, nicméně jsou ve věku nějvětších finančních nákladů...tak se oba trochu bojíme, jak to vše finančně zvládnem. :confounded: Takže 5 měsíců snažení....to mi taky dodává naději :slight_smile: a co ty @oli26 Jak dlouho to trvalo Vám? Napoprve?
16. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ale prášku už nebrala předtím asi 3 roky. No a předtím jsem je brala taky takových asi 9 let :frowning2:
On si myslel, že teda zvolna na to jdeme. A nějak o tom nepřemýšlel, já si ale hlídala cyklus a směřovala sex do těch dní...což on nevěděl :grinning: Já nechtěla ať to ví, že by pak z toho třeba tolik neměl. :wink:
17. zář 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana No my se vlastne nijak nesnazili, ale ani se nijak nechranili... ja mela implanon, pak mi ho vyndali a nez jsem si stihla zajet pro nejake prasky tak sup a byla jsem tehotna a vlastne jsme byli radi, tak uvidime jak pujde druhe :o)
17. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 diky za skvelou prochazku! :slight_smile: v pondeli se tesim, ale zapomnela jsem, ze jdeme k doktorce do poradny, tak budu moct az trochu pozdejc.....
1. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vy už jste spolu byly? :grinning: a kde? Já bych se přidala, pokud můžu :wink:
1. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai kolem Nisy,přidej se :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak napište pak kdy a kde :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai a kde ty bydlis?
2. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
2. říj 2010 v 16:50 • scai
@scai tak to jsi kousek :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, udelame babinec, vyrazme v pondeli :grinning:
@eveluska tak veletrh byl hruza ani projit se to nedalo kolik tam bylo lidi, koukala jsem na nove fotecky mrnouska a je fakt boziiii, hlavne ta s hafikem :grinning:
2. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 jj, to si k nemu prvne takhle lehla, rano uz se mu odvazila i oliznout hlavicku :slight_smile: snad ho uz prijala a ma ho za svyho to vypada :slight_smile: a neco peknyho jsi koupila? my byli dneska na 2h na bedrichove a byla to nadhera, miluju tady to frisny pocasi a malej spal jak dudek, vzdousek mu prospiva :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska sehnala jsem jen leporelo lamaze, ale zase za malo, vlozku do zidlicky, ani mazlika natures purest nemeli, takze jsem to hezky doma sfoukla pres internet, no alespon vim, ze na detskej veletrh uz nikdy vic...a vubec ne s detma, pulka jich tam rvala, ze neco chce a druha pulka byla ztracena :grinning: :grinning: :grinning:
jj takhle to pocasi funguje i na me :grinning: :grinning: :grinning: ale uz se cejtim jak domorodec... uz mam dvoje holinky a plastenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bedrichov je moc peknej, taky tam jezdime, nebo jedem s malym na brusle :sweat_smile:
3. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 kam jezdíš na brusle? To bych se taky přidala :grinning:

@eveluska Bedřichov miluji! Já tam hlavně jezdila hrozně ráda dřív. Po práci v létě, jsme vyjeli nahoru k přehradě, tam koupačka a pak jen sjet dolů :slight_smile: Tohle jsem fakt milovala, protože u té přehrady je tak nádherně, že se toho nemůžu nikdy nabažit. A to koupáníčko po tom, co člověk vyjede ten krpál! To je orgáč!!!! :grinning:

v pondělí na procházku můžu, lae já až bohužel tak o půl čtvrté, nebo tak nějak.
Od půl druhé máme plavčo ve lvu...no tak vlastně i od tří bych mohla. Kdybych šla přímo za vámi, tak to stíhám
Ale jestli půjdete dřív, tak já se přidám jindy :wink:
3. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai juu vy chodite na to plavco do vany? nebo uz do bazenu, my se chcem prihlasit na prosincovy kurz. Ve vane plavem sami doma :grinning: no a jezdime na te draze co vybudovali na to mistrovstvi... kousek od dlouhyho mostu :unamused: co ja vim kde to je :grinning: teda ja to moc neumim jen se opiram o kocarek :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 nene chodíme od 5 měsíce normálně do bazénu. Do zlatého lva, do té vířivky tam. A je to fajn. malá se vody nebojí, je to takový vodníček :grinning:
Do Vesce jsme taky občas na brusle jezdili.
3. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je kde? vubec nevim, myslela jsem , ze myslis babylon, my se chystame tam, malej vodu zboznuje :o)
3. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 na ty brusle jezdíš kdy?to bych chtěla zkusit! ale umím jenom ne ledních bruslích,není to nebezpečný se to učit skocarkem? daji se tu někde brusle půjčit?
@scai k přehradě jsme ani zádný nedošlo,to musíme priste napravit :wink:
3. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska no tak nejak jak se mi chce a brusle se tam pujcuji, ale jen pres leto :unamused: jestli mas nohu6 nebo mensi muzu ti pujcit sve at to vyzkousis :grinning: a kocarek je bezva na stabilitu :grinning:
3. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 tak to bych si je pucila jinde, sama bych se bala vyrazit :sweat_smile: ale ted uz je vsude celkem dost listi, jde to jeste? no a muz o tom samozrejme nechce ani slyset, ze to je nebezpecny, tak ten se mnou urcite nepujde....
3. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska chlapi :grinning:
3. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jeslti na bruslích vůbec neumíš a nebylas na těch kolečkových, tak to bych asi s kočárkem radši nešla :unamused: On ti jako pomůže že máš líp stabilitu, ale kdybys padala, strhneš ho sebou, to fakt radši ne.
3. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai tak dneska vyrazime na pul druhou :slight_smile: včera jsme šly dřív a šly jsme od doktorky,takjsme nepsaly...
5. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. Tak já přišla ke kompu až ted. To jsem vás zase prošvihla :frowning2:
Tak napište příště radši trochu dřív,jo?
5. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co treba zitra ? :grinning:
5. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 @scai navrhuju zejtra ve dve :slight_smile:
5. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdybyste zítra chtěli navštívit super akci, tak doporučuju:
http://ogl.cz/aktuality.php?aid=982
5. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26
@eveluska Ok, zítra ve dvě je to v pohodě :grinning: Kde se sejdeme?
5. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek