• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
jj dnes ve dve je fajn @eveluska pockam pred domem :wink:
6. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde to je před domem? :grinning:
6. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai srazime se u lavičky na zacatku stezky za mostkem,když se jde z pavlovic :slight_smile:
6. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :slight_smile: mylsíte u těch dvou laviček, jak jsou naproti sobě?
6. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai myslim, ze je tam jen jedna, hned za mostkem, co vede od baraku k ty stezce je lavicka v takovym vyklenku.... ale mozna jsou tam dve, to nevim, ale urcite se najdem :slight_smile:
6. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam dve :wink:
6. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda pesoska me pekne vypekla, pred domem ji poblaznil jeden pes a pak HODINU nechtela domu, nahanela jsem ji co 10min, ale proste nesla mrcha jedna! pak mi ji musela chytnout jedna pani a zvonila na vsechny v baraku ci je ten chudak krasnej pejsek bez panicka - takze mam peknou ostudu v dome, cela ulice ji tu slysela stekat a zlobit a me jak ji tu honim a jeste jsem za nelidu, co ji zavrel venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navic jsem pak po Nise pobihala jak magor, abych vubec neco stihla s takovym zpozdenim.... trico mam :slight_smile: kombinezku ale ne, bud nic nemeli nebo me z ty ceny mohlo omejvat, ale koupila jsem malymu aspon krasnej svetr s kapuckou a capacky v tom Čiku, tak aspon tak :slight_smile: a jednu mikcu v Takku :slight_smile: (ta byla jen za 100 a je uzasna, skoda ze tam tech mimi veci maji tak malicko....)
6. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska tak to ses mohla s námi ještě se procházet (kdybys to věděla :grinning: )
Zkus zajet do toho teska na ty kombinézy, ale teda jeslti tam ještě něco bude, já tam byla v úterý a byly, ale už né moc..
6. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: koukam ze jsi si poradne uzila :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai tak jak jste oslavili pul rok? :grinning:
8. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Včerejšek byl moc fajn. Byli jsme na tom vítání občánků, to bylo hezké.
No a pak jsme jeli do německa pro ty skleničky. No a mělas pravdu, je to mnohem levnější než tady a něco třeba i za třetinovou cenu, něco za polovinu, něco třeba jen o 5 korun. Ale fakt je to rozdíl! Takže mám mega zásobu :slight_smile: (58 skleniček) a kupovala jsem teda hipp
Kdybyste chtěly mrknout na fotky, mám tam i z vítání občánků a teda hodně fotek od narození, tak mám internetové stránky
Koho by to zajímalo, tak napište a pošlu adresu do IP
8. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
posli pošli :slight_smile: a kde přesně jste byli nakupovat? já byla v tom tescu a tam už je to teda pekne probrany,ale mám supr medvědi kombinezu a jiný ulovky z hm :slight_smile:
8. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele devcatka neproberem to pri prochajde? Je tam krasne :grinning:
8. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ scai ta mnam nozicky je boziiiiiii
8. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla. jen ted čekám že mi kámoška doveze maso, pak ho budu muset dát do mrazáku, část odvést tchýni...takže bych to viděla zase tak na tu druhou
8. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já asi nakonec dnes nepůjdu :frowning2: Mám tu to maso, je ho hodně, budu ho muset i vařit pro malou a udělat malé porcičky, to bych asi nestíhala.
Tak příští týden!
Ale je tam krásně!
8. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 na kolikatou jdete v po do ty poradny?
9. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska asi klasicky na 9 at tam nejsou lidi, no i kdyz v pondeli nevim nevim :unamused: asi cim driv tim lip
9. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 no te pero, tak to nevim, jestli stihnu :sweat_smile: ale tak pokusim se asi, cekat nechci :sweat_smile:
9. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Omlouvám se, že vám sem lezu, potřebuji zjistit výrobce nábytku, altánů atp., zkrátka věcí do zahrady, z Liberce. Jedná se mi konkrétně o jednu firmu, majitel by se měl jmenovat Bláha - nevíte o někom takovém? :confused:

Hezký zbytek víkendu :wink:
10. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to neporadim, jsem v lbci asi tak 2mesice....
10. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Bláhu znám jen pekařství :slight_smile:
10. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink: Já to popletla, oni mají sídlit v Jablonci :grinning: Tak jdu jinam :sweat_smile: :grinning:
10. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Blaho, tak to ja jsem uplne mimo. :grinning:
11. říj 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska kaficko a hura na prohlidku :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 oli mi nestihame,malej měl zas formu a celou noc prorval,tak pujdem do ty poradny až odpo,krasne ale je,tak pak bych se na procházku vymátožit chtěla,teď mám ale ještě kóma,kojim,pak to musím pofackovat doma a na poledne jedem do jbce ma ty kyčle
11. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska my uz jsme po poradne dostali jsme rotarix, pneumokoka a hexu tak mame dnes narizeny klid na luzku :frowning2:
11. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 teda to je pekna naloz! mate nejakou reakci? at malej moc neplace a mate klidnou noc i po takovy ockovaci smrsti :slight_smile:
11. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek