• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@eveluska zatim se zda byt v pohode... :grinning: uvidime v noci, ale zatim se tlemi na cely kolo :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 tak procházka byla krásná jako vždycky :slight_smile: šla jsem to obhlídnout na tu druhou stranu a tam ta stezka končí asi poo 30m, takže jsme o nic doteď nepřicházely :slight_smile:
11. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska nas to ockovani nejak zmohlo, vcere met 38,7 a dnes jeste 37,7, takze asi prochanda nebude ani dnes ach jo :confounded:
12. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 to nevadi, hlavne at je malej v poradku, dneska je pekna kosa, to by nestalo za to, drzim palce, at se z toho nic nerozjede a je brzo fit :slight_smile:
12. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska bylo pěkně hnusně,co?

@oli26 to dostal tři očkování najednou...tý jo. Tak snad už zítra teplota nebude!

@eveluska bylas v tom tesklu kouknout na tu kombinézu?
12. říj 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai no uz se to lepsi, ted jsem jeste mluvila s doktorem z prg bulovky ockovaciho centra a prej je velkej rozdil v tom co se ockuje, jako ze o tech lepsich vakcinach se clovek vubec nedozvi, takze priste nechame pichnout neco jineho :angry:
12. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai jj, psala jsem to na minuly strance :slight_smile: tam to bylo probrany, ale vyrabovaly jsme s oli HMko :grinning:, tak mam krasnou medvedi kombinezku z tama - mam ji v albu :slight_smile: dneska se to pocasi teda nepovedlo a to pritom byla takova slunecna predpoved :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@oli26 si delas srandu? fakt? no tak to se teda taky na to zeptam nez nam cokoliv pichnou! :angry:
12. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 a co ti říkal, že je lepší?
Já jsem nechávala očkovat Prevenar 13. To proti rotavirům jsem nedávala
12. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai
@eveluska ja to taky nevedela ze jsou nejake jine vakciny nez hexa a prevenar, ono by stalo zeptat se spis cim ockujou ty doktori, co maj ted maly deti, protoze se vsadim, ze kdyby to nebyl znamej, tak se taky nic nedovim... pak napisu nazvy :slight_smile: malej uz se diky bohu lepsi, ale cetla jsem, ze prave po prevenaru byvaji takove horecky, tak nevim :confounded: :confounded: :confounded:
12. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai jeste se zeptam i tebe, i kdyz to bude nejspis zbytecne noseni drivy do lesa, ale nechces neco v nemeckem ca www.cunda.de ted nekdy tam vyrazime :grinning:
12. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 asi nebudu nic chtít, ale děkuji :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai chodis tu v lbci do nejakyho materskyho centra? od jakyho veku maly jsi asi tak chodila? znas ten babyboom? nemaji tam treba cviceni s miminkama - jako cviceni pro maminky, ale s mimi s sebou :slight_smile: - na strankach jaksi nejak nic nemaji.... diky :slight_smile: pujdes zitra na prochajdu? kdyz nebude fujavice, tak bysme s oli sly :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska ahoj! do žádného mateřského centra nechodím. Ona je tu ta Beruška, ale tam jsem nikdy nebyla. Ten babyboom tam jsem hdoně chodila dřív, ještě před dítětem cvičit. teď je z toho spíš takový klub, i když prý se tam i dá nově cvičit dá i za permici, No ale cvičení pro maminky s dětmi nikdy neměli. Bylo tam vždycky u toho hlídání dětí, to se platilo zvlášt, ale mám pocit, že tam brali až větší děti. s našima bysme asi nepochodily :unamused:
Ale nevím, třeba se to změnilo.
Zítra budu muset do města na pojištovnu, tak mi to s váma asi nevyjde :frowning2: ale záleží jak bude, kdyby dobře, šla bych ven dvakrát (pojišťiovna i vy). Ale taky spíš očekávám tu fujavici :unamused:
19. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai a ta beruska je kde? jj, asi bude fujavice to vypada, vcera teda ficelo fakt pekne! dneska to bylo trochu lepsi, ale ve ct uz ma snezit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aspon treba vyzkousime, jak jsou odolny kocarky ve snehu :grinning:
19. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska to přesně nevím. Na diskuzi porodnice liberec je tercina, ta tam chodí. Říkala mi, že někde u soudu, ale fakt přesně nevím.
19. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co dneska? celkem je tam dost mrazivo a ja mam nejakej knedlik v krku, na chvilku bych ale prece jenom sla :slight_smile:
@scai nezajima te patchwork? @oli26 jsem koukala, ze na ten kurz by se dalo celkem hezky projit pesky, tak bysme dneska treba mohli zkusit trasu tam, ale nevim, jak je to dokopce/zkopce ....
asi tak ve ctvrt na 5 uz ale dneska musim bejt doma, abych nakojila a pak v pet jsem konecne objednana na manikuru - juchuuu :slight_smile:
20. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já půjdu asi do té pojištovny, ale že by se mi chtělo :frowning2: je tam fuj. Takže na procházku už pak v tom hnsuu nepůjdu :frowning2:

@eveluska patch work mě moc nezajímá, já na tyhle ruční práce nějak nejsem :frowning2:
20. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jdete na kurt patchworku? A kam?
20. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda ted jsem si vsimla , ze je to v pondeli, to mam s malym tu yamahu chjoooo :frowning2: to je skoda, zrovna ten patchwork by me bavil :unamused:
20. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska ja bych ven sla :wink:
20. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 pockej jakou jamahu? to cviceni nejaky nebo tanecky? tak to je skoda, ja bych na to docela sla....
tak pujdem tak ve tri?
20. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska jj ve tri je ok, yamaha je takove zpivani a tancovani s detmi , ale je to az od 4 mesicu :unamused:
20. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
we tri pockam pred barakem kdyz nebude lit ju :wink:
20. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 ok :slight_smile:
hele jsem trubka, ja pristi st na ty svetylka nemuzu, musim do phy k zubarce, tak az prespristi....
20. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai ahojky mám tři děti 15 let ,13 let ,a ted v říjnu měl štěpánek první rok
23. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
náhodou nevíte o nějakém cvíčení s dětma.Chodila jsem do berušky ale tam jsem už přestala chodit.Cvičení ráno v 11:15 nám moc nesedělo,malá byla protivná,je zvyklá po 11h chodit spát.
24. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOLKY TAK MUŽU SE K VÁM PŘIDAT JSEM TADY ZA REGISTROVANÁ TEPRVE OD ZÁŘÍ A CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT J ETAD V LIBERCI NĚJAKÁ DĚTSKÁ KAVÁRNA JÁ JSEM V LIBERCI SICE á let ale nic jsem nenašla krome a tam chodím u lidový školy umění cukrárna jahoda ale je to tam sice fajn ale malý
24. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@andy24 nejaky cviceni je i v MC cmelak, maji to na netu :slight_smile:
@zinahnykova ahoj :slight_smile: s cukrarnou ti ale neporadim, ja jsem v lbci dost nova....
25. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai zejtra asi bude prochajda o pul jedenacty :slight_smile:
25. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@eveluska dík, ale mě to asi zase nevyjde. Musím do města, jdu reklamovat mobil. na prd, mám nový, HTC těšila jsem se, že budu mít v něm net, budu moct hledat kešky, jedeme na moravu a tam net není. No a net nefunguje, videokamera nefunguje :frowning2:
Takže to jdu reklamovat a jsem naštvaná, protože cokoliv člověk koupí, je to na prd :frowning2:
26. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek