• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@oli26 ahojky, tady je ten dalsi obchod, jak jsme se bavily - http://www.littlerockstar.cz/index.php/aoeerna-kra-tka-ruka-v.html :slight_smile: tam maji teda nektery mooc pekny veci :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai tak co reklamace, vzali ti to?
26. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska krasne a hlavne dobry napad, naklady male a maj to docela drahe :wink:
26. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem holkám vedle story, tak to tu zkopčím, ale je to dlouhé :slight_smile:
Takže v 11 jsem jela do toho města. Ve vodafone to nějak zkoušeli a zjistili, že mi nefunguje net na simce, tak pak zjistili (nechápu že to nezjistil už ten matlák včera), že mám bloklý intenret na simce. takže to nějak odblokovali a prý do 15 minut mi to bude fungovat. Já jsem byla ještě ve městě, a asi za 3/4 hodiny to furt nefungovalo. Šla jsem tam znova.Bohužel už jsem mluvila s takovou mín inteligentní slečnou (ten chlap co to řešil předtím tam někoho měl)
No a ta prý, že musím počkat na tu aktovační smsku! Tak jsem se zeotala: "to jako myslíte na tu, co mi poslali včera v deset, že příjde do hodiny?" Ta ještě nepřišla a čekat an to nehodlám! A že mi pán řekl, že mi to nastaví. Tak to tam zkoušela, já jí říkala, že to ale nastavené mám a dobře! Pak jí ta druhá poradila, ať tam dá svoji simku a zjistí zda jí ten net na simce jde. Tak se podržte. Ona tam dala svoji, půl hodiny tam něco zkoušela. Paks e jí pl¨tám, tak jde to ? A ona, že neví, že v mobilu nemá datovés lužby. Tak říkám, vy nemáte na simce net? ne nemám!!!
Tak jako co ta pinda zkoušela??? VRRRRRR Nesnáším debilní lidi!
Noa uzavřela to s tím, že musím počkat, že mi sice řekli, že to za 15 min bude fungovat, ale že to může trvat i 24 hodin a at příjdu zítra. To jsems e s ní trochu rafla, že fakt jako enmám čas tam furt chodit, že už to řeším dva dny!
No prý žádnou chybu nikde nevidí!
Tak jsem šla domů, furt nic, takže jsem znovu volala operátorovi. Tam mi paní řekla, že mi zavolá na jiný mobil, a tenhle zkusíme spolu nastavit s někým z datového oddělení. Tak jsem jí dala číslo a ona mi řkela, že mi za 10 minut zavolá!!!!
Hodinu a půl nic! Nomrálně to jsem tu zuřila, že si fakt se mě dělají prdel a volala tam znova. Tam už byla jiná a ta mi teda zpět zavolala hned, spojila s jedním chlape. Noa po 10 minutách jsme se dopátrali, že mám u nich ten net bloklý, odblokoval a hned fungovalo!
Jako chápete? včera mi řeknou, blbej telefon, dnes že simka a už to bude fungovat a nakonec ještě něco jiného. Nechápu proč ale tohle nemůžou zjistit na té prodejně. Když to neví, proč někam nezavolají apod?
Já tím zabila fakt několik hodin!
No ale super, hlavně funguje a já si ted ulevila
chudinky co to po mě čtete :slight_smile:))))
26. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 to jo, ale hezky to je, mozna neodolam a jedno - dve objednam :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai uuuu, no to je podes, taky nesnasim narazit na blba! :angry: holt se ale stava a nekdy bohuzel celkem casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ja si je necham vyrobit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 bejt tebou tak toho taky vyuzivam, to je jasny :grinning:
26. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já byla dnmes už hlavně vytočená preventivně ráno, protože jsem to už řešila i v pondlěí, taky byla na prodejně, taky volala operátorům, a domluva děsná. mě teda udělali i špatně tarif. Jinak než jsem chtěla a přitom jsem se několikrát ujištovala zda bude tak jak cjci, prý jo a nakonec ne... Prostě vše špatně a to jsem vodafonu vždy fandila.
No ale snad už OK :grinning:
26. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, já koukám :grinning: Tady je to pěkně rozjetý :grinning:
Tak tu naší diskuzi přesuneme sem?
5. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina jj tady sem patrime snad vsechny :grinning:
5. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro presun :wink: dneska to bylo perfektní,sraz jsem si fakt moc uzila ! :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska Taky se mi to líbilo. :dizzy_face: Těším se na další. Až budeme všechny, tak to abysme si zamluvily pomalu celej ten koutek v Intersparu a srazily stoly :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina jj a jeste si to rezervovaly pomalu na pul dne :grinning:
5. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bylo to dnes s vámi moc fajn! :wink:
5. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to bezva :grinning: skoda ze me manza odtahnul driv :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Holky dneska nějak nestíhám, vařím peču a manžel hlídá.
Jen prosím potřebuju radu. Mám hrozně jablek a budu zase dělat pro malou ty přesnídávky.
Myslíte že jde udělat přesnídávka se žlutým melounem? Dělal to někdy někdo a jde to?
6. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 my uz jsme pak taky sly :slight_smile:
@scai to ti neporadim :sweat_smile:
6. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jednou se omlouvam, jak jsem placala voloviny okolo jmen a veku, jak jsem to pletla, mam fakt vykojenej mozek :sweat_smile:
6. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my Vas zaspali! :( vzbudila me az Teri telefonem.
6. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h to je skoda, ale ja myslim, ze bude urcite co nejdriv dalsi srazek :slight_smile: muzem ho klidne rovnou domluvit :slight_smile: v jaky casti liberce bydlis ty?
6. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně je taky líto, že jsme nemohly dorazit :unamused: ...když jste si to tak užily :slight_smile: :grinning:
6. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi bydlim v Pavlovicich.
6. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h tak to uz jsme 4 :grinning: scai, oli a ja taky v pavlovicich :slight_smile: tak to bysme na pristi sraz mohly jit hromadne pesky vsechny 4 :slight_smile:
6. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala priste :wink:

tak me napadlo, ze jsem jeste nebyla v ty restauraci v bazenu od ty doby, co je zrekonstruovana - jenom jsem nakoukla dovnitr, ale bylo plno :unamused: je to tam ale moc hezky a stoly jsou daleko od sebe, tak by kocarky nemely bejt problem, tak bysme si tam mohly zkusit zarezervovat na pristi tejden nekdy stul - treba zas takhle na snidano-obed :slight_smile:
6. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nahoda Evi! :slight_smile: a je nas 5. Hahy je taky od nas. :slight_smile:
6. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina prosim te u nisi na te cyklostezce nekdo psal listek, jestli nekomu neuletel zeleny papousek, bohuzel, uz taam nebyl an jeden listecek s kontaktem :confounded:
6. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 No vidiš, já tam chodím často a nic jsem neviděla :frowning2: To jsi hodná, že jsi si vzpoměla :slight_smile:
6. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak jestli ho tam nekdo dal, tak tudy asi obcas chodi, tak by slo tam naopak dat listecek, ze se papousek hleda.....
6. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 Oli a kde přesně ten lísteček byl?
6. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek