• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Jeee to jsem zrovna minulý týden vyprávěla doma jak takovéto promítání mají v kině v Praze.. :slight_smile: Já bych šla.
6. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se prave o tom bavili na zari a na rijnu, jak je to supr, ze to maji v pze a pardubicich a v plzni a ja nadavala, jak je skoda, ze tady to neni..... no a na fcbku jsem se odhodlala a napsala na stranky Nisy, ze by se meli polepsit a neco takovyho udelat a oni mi odpovedeli - a ze uz neco takovyho maji :grinning:
6. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning:

Jen si teda neumím představit to promítání když do toho bude bulet celý sál dětí... :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky ne, treba to davaj extra nahlas :grinning: ale za pokus to urcite stoji :slight_smile:
tercina rikala, ze jsi pristehovana taky z prahy? odkud? ja z letny :slight_smile: a ty ses stehovala proc? manzel je odsud nebo jste tu oba "novy"?
6. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadla nějaká bezdrátová sluchátka pro maminky.. :grinning:
Holky no nekecejte. :sweat_smile: Já jsem taky z Prahy. :grinning: Bydleli jsme do mojich 15i v Karlíně a pak na Zličíně. :wink:
6. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska to kino je bomba! já už na to s Ardi s vedlejší diskuze chtěla do Prahy. A když to je už i konečně v Liberci, tak super!
Šla bych určitě!
Já o tom právě četla, že plánují, že to bude i tady, ale nečekala jsem, že ta brzo :grinning:
6. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo nooo Evi to popošoupla svou stížností ... :grinning:
6. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, to asi ne, ale tak rekla jsem si "lina huba holy nestesti", ze treba je to ani netrkne, tak jsem si rejpla a hned byla odezva :grinning:
6. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobře jsi udělala. Já to těm pražákům záviděla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 nepodivala by ses, jestli nejdou stahnout Ondine a Agora ? uplne jsem zapomnela, jak moc jsem to chtela videt.... no ale uz to nejsou uplne novinky, ale v kinech to jeste je....
6. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ja taky :grinning: no vida, svet je malej :slight_smile: a proc jsi se teda stehovala? ja mam muze odsud a v pze jenom studoval, tady je nam ale fakt lip, jsem rada, ze jsme se dohodli, ze pujdem sem :slight_smile:
6. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jsem šla makat do Harrachova ( potřebovala jsem změnu ) a tam poznala svého současného který tam dělá a žije tady. Je tu moc hezky. Do Prahy bych se už jen tak nevrátila. :slight_smile:
6. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je zajímavé kolik je v Liberci přistěhovalců. Já jsem zase z Třince :grinning:
6. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ja taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@scai no to teda, ja myslela, ze "aspon" ty jses fakt odsud :grinning: tak to jsme tu v pavlovich vsechny naplaveniny :grinning: oli taky neni odsud ....
no ono je to tady fakt dobra kombinace - velikost mesta/priroda okolo/do prahy blizko/sportovni vyziti + je to studenstky mesto, ty maj vzdycky takovou lepsi atmosferu :slight_smile: vlastne znam i par znamejch (ze skoly z phy, ale jsou uplne z jinejch koutu republiky) a i kdyz tady k tomu nemaj vztah, tak taky treba uvazujou o lbci..... on se myslim i dobre umistil v nejakejch tech zebrickach "misto pro zivot" apod. .... :slight_smile:
6. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jsi delala neco na horach, napr. v lyzarsky skole nebo tak? co dela muz?
6. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo já tu jsem taky spokojená. Když oni Liberáči jsou hrozní patrioti a nechtějí se stěhovat jinam a tak my musíme tady za nima :wink: No a je to dobře :grinning:
6. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych šla do toho kina taky - to je super. A myslíte, že je to i pro kojence
6. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina v Praze jo, takže tady určitě taky. A tam se rezervují místa nebo ne?
6. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze jo, ja vylozene psala, ze chci kino pro maminky s miminkama :slight_smile: a pisou tam o preb. pultech a tak, takze myslim, ze jo :slight_smile:
6. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri to bude stejne jako v Praze a holky tam chodi s detma mensima jak Kaja.

Evi delala jsem tam managerku hotelu.
6. lis 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslim si ze by bylo fajn udelat rezervaci. At mame mista vedle sebe. Asi plno nebude,ale pro jistotu...
6. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h tak to byla asi hezka prace, vid? no to nam vlastne vsecko muzes povypravet na dalsim srazu :wink: uz se tesim :slight_smile:

holky tak ja jdu chrupat, at neco vubec naspim :sweat_smile: dobrou noc :slight_smile:
6. lis 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina byl mezi lavickama, ty jsou tak uprostred a stadionem... taky bych tam zkusila dat listek, ztratil se nam papousek, zavolejte na cislo... hezky to dat do folie a pridelat at to neuleti, nebo nezmokne, ja si totiz myslim, ze ho ma nekdo doma... jestli je to teda on :frowning2:
7. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ted to teprve docitam, vcera jsem byla mimon, tady bude to kino? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska mrknu na ten film po snidani
7. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska tak jsem prave koukala na to kino, je to bomba, sla bych urcite :grinning:
7. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre odpoledne. :slight_smile: to jsem mela pekne jalovej napad jet na prochazku v tomhle pocasi. :grinning:
7. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Je tam asi šíleně, co? No mladej mi teď od 10 spal do 12,30. Ale jinak bych určitě měla stejnej nápad, jako ty :grinning: :grinning: Co Kájík? Jak se jinak máte?Na příští srazík musíš dorazit, už jsme se dlouho neviděly :slight_smile: .
7. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek