• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely :sunglasses:
6. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
A já se hned hlásím! :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím se taky :slight_smile: termín 22.11.2010 :slight_smile:)))11tt a už konečně jsem dostala i tehulu knizku :slight_smile:)je to moje prvni neplanovany necekany, tak snad to vsechno zvladnu :slight_smile:))
6. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám termín 6.11. podle MS, podle UTZ o 5 dní dýl, ale moje první malá měla taky termín 6.11. :wink: a narodila se 29.10., takže kdo ví, jak to bude, abych nakonec nebyla říjnovka :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych chtela byt listopadovka, uz jen kvuli praci .-))))by mi sefik asi dal :slight_smile:)
6. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já se hlásím taky :slight_smile: termín 9.11. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat? Nějak se mi na soukromej listopad nechce.
7. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi pujdeme na svet v terminu 17.11 ....
7. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu taky - termín máme 16.11.
7. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že se nám to tady rozrůstá :slight_smile: Tak jak se máte? Co nevolnosti už ustávají? A co maminky, které už jedno dítko doma máte? Jak to zvládáte?
Mě už teda ani tak špatně není, jen občas, zato mě trápí bolesti břicha, tak snad se to taky zlepší. Jinak mám doma skoro 3 letého klučinu, který teda vydá někdy i za 4 děti, hlavně mě teda nenechá v klidu. Ještě že funguje manžel :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky nevolnosti teda nic moc, ale u Kačky jsem je měla taky. Jen se děsím, aby zase netrvaly tak dlouho jako u Kačenky. A zatím teda zvládáme. I když bych tu mojí neposednou cácorku občas nejraději uškrtila :grinning: A teda bolesti břicha taky - teda hlavně podbříšek. Čím to je netušíš?
9. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky a pěkné ráno!

U mě už snad ty nejhorší nevolnosti pominuly, jen mi dost často..vlastně skoro celej den pálí žáha, s malou jsem to měla, pokus si uvědomuju až ke konci těhu, te´d si to užívám od začátku. A jak to s malou zvládáme? Občas děs, občas pohoda, malá je děsnej rapl, tvrdohlavá a divoká :grinning:
10. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky nevite nahodou o nejakem dobrem cviceni pro tehule v Brne?
10. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sunny- neporadím, jsem z Plzně :grinning:
10. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

já naštěstí nevolnosti neáme, ale za to dnes je mi pěkně blbě. Bolí mě hlava jako střep a jsem taková celá unavená a nezorganizovaná :slight_smile:

Jinak já mám termín 19.11. , tak koukám, že jsme se Suki a Casiopeou hezky po sobě, ještě potřebujem nějakou 18.11.-maminku :grinning:
10. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nikdo z Brnicka? :frowning2:......ja misto nevolnosti mam spis vykyvy nalad, ale to sileny, chudak pritel to schytava....no snad to uz konecne prejde :slight_smile:tak vsem mamikam usmev na tvari preji :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sunny, taky mám blbý nálady :frowning2:
10. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no uz si obcas pripadam jak blazen co se furt vymlouva na tehotenstvi :slight_smile: nejak to nejde kontrolovat :wink:
10. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se přidala, termín máme podle utz 21.11. Jednu princeznu užmám doma, je jí dva a půl :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: jee to se hezky sklada ty datumy :slight_smile:)))budeme rodit jak na bezicim pase :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,taky se přidám......trochu vás předběhnu a skočím na začátek listopadu :sunglasses: termín mám 6.11.2010
11. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
...doma mám dva a čtvrt roku kluka-taky pěknej ďáblík,"klep klep" můžu říct,že zatim celkem poslechne :slight_smile: Nálady mam taky,nejsem si jista zda je to těhot.. :grinning: špatně mi nebylo.Spíš nemám na nic ani chuť-což je dobře,protože po synovy mi zustalo 15 kg navíc :confounded:
Teď mě čeká genetika,tak snad bude vše O.K. :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se chtěla přidat, protože do uzavřené, rozjeté diskuze se mi nějak nechce, tak jsem ráda, že jste založily tuhle :slight_smile: Termín máme zatím na 16. 11., ale po UTZ ve 13tt nám ho asi ještě trochu upřesní. Doma máme dvacetimesíčního syna a těhotenství bylo docela neplánované....teda plánované, ale o pár měsíců později :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a co se týče mých stavů, tak sice jsem zatím neblindila, ale dobře mi teda neni, hlavně večer. Navíc jsem v sedmi hodin už úplně vyždímaná. :unamused: ....a to si chodim v poledne se synem lehnout :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě už konečně ve 14tt začalo být líp, ale poruchy nálad mám pořád :grinning: , někdy sama sebe překvapím nějakou děsnou reakcí na něco :rolling_eyes: , i na malou často vyjedu docela silně a pak mi to mrzí

dnešní odpoledne děs- malá si začala stěžovat, že jí bolí levý ucho, tak jsme jezdili po doktorech a už to má píchlý :frowning2: , ale už uase řádí, tak snad bude v pohodě :grinning:
11. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, můžu se Vás zeptat jak jste to měli s prvotrimestrálním screeeningem?....byli jste všechny nebo některá jdete až na ty tripple testy v 16tt? a platily jste to?....ony jsou v tom od 1. 5. prý nějaké změny. Já byla a na ty tripple už nemusím, ale stejně musím zacálovat 600,-
12. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak o žádných změnách nic nevím a já na NT nejdu, nevím jak se to dr podařilo, ale rozmluvila mi to.
12. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já nevim, asi tomu nerozumim, já mám zatím všechny testy a náběry, který se klasicky v těhu dělají, 24.5. jdu na tripl testy (vývojový vady) a dr mi nic neříkal, že bych někdy měla něco platit
12. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem se rozhodla,že na skreening v 1. trimrstru pujdu(1400,-)a sestra mě objednala až teď,což sem již 2. trrimestr,tak bych jim nejradši nic nedávala. :angry: A to je ještě u toho genetika cca 2hodinová čekací doba-moc lidí.Jdu na to zítra.Jinak tripltesty jdu na krev 25.5.A o změnách nic nevim :slight_smile: No kdyby to byla změna,že bych nic neplatila,tak bych to uvítala :grinning:
12. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
v tom prvním trimestru je to jako screening na genetice či co? jsem nějak mimo obraz, o čem je řeč?
12. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja mam zato,že se to jmenuje skreening a je to vlastně genetika-no na zjištění "dauna".Je tam asi 80% zjištění,kděžto v tom pozdějšim je to už,myslim,60%-nejak tak.Ale jestli je to jinak a víte jak-tak dejte vědět,ráda se poučím nově :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek