• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
já ty normální zapnu, ale když si sednu, tak tlačí... doporučíte mi, kde sehnat nějaký super těhu kalhoty?? asi to bude chtít jedny rifle, jedny 3/4, ne??
1. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořizovala těhu oblečení na MMB(nové mi to přinde strašně drahy) a pár kousků mi prodala kamarádka :slight_smile: a co mam volnější trika a svetry ty mi budou až do porodu.
1. čer 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nosím těhu rifle, tak asi týden. Normální by mě už dost táhly. A dnes jsem se pobavila při pohledu na váhu. Ani ne za týden jsem přibrala 2 kg. A to jsem si říkala, že je divné, že zatím jen kilo. Takže celkem 3. Tudíš bříško už jde vidět. Jinak mám ještě 3/4, ale ty mám normál, jen větší vel a do gumy. Ty jsou taky supr. Trika a další zatím nosím co mám doma.
1. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nosím zatím rifle - bokovky a pak mám z minulého těhu takové fajné plátěné kalhoty, tak ty si beru jen když neprší (teda minulý týden jsem je měla asi jen 2x), protože jsou béžové a ještě mám riflové šaty. Pak mám 1 těhu halenku a na poště si musím vyzvednou sukni. Jinak nosím obyčejné trika a na léto se určitě vlezu do nějaký tílek a triček a sukní na gumu, už nic nekupuju, těhu věci jsou zbytečně drahé.
1. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem si vzpomněla, že mám jako bubu pláťáky, ale bílé, což s počasím teď moc dohromady nejde. Jsou na gumu v pase, takže myslím, že tak 2 měsíce mi ještě určo budou. Ještě pořídím nějaké letní šatky a taky to moc hrotit nebudu.
1. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no tak ja mela u petan kosik a na doma a pojizdeni vsude kde jsem sla super :dizzy_face:

to lehatko od fishera..jsem mela presne tohle a petan tam nechtel bejt ani v ces.postylce bal se tech siti na postylce :sweat_smile: :confounded: :grinning:

iff..ja mam jeste normalni kalhoty jeste me nic neroste ale taky na me asi zadne nebudou :cry: jsem tlusta..asi budu nosit do porodu teplaky :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kos jde tady spatne videt ale na mmb stoji i 1500 coz novy od 4000 a taky jsem nasla i to lehatko :grinning:
1. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak mi máme jak lehátko(přesně tohle) tak cestovní postýlku. A teda lehátko naprosto skvělý využijeme i doteď občas si do něj vleze a dělá že si čte :sweat_smile: Postýlka tak na to přespání mimo domov a nebo jí do toho dávám takový ty balonky. Ale musí být rozepnut, jelikož princezna hned jak se postavila tak zjistila, že umí přelézat :rolling_eyes: takže výborný :angry: .
1. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já občas nakukuju jenom když jsem v práci, doma moc času není. Jinak mám výsledky z Trippl testu, jsou negativní, tak nemusím na plodovku...hurá. :grinning: :grinning: , jěště mě doktor pošle na podrobný UZ, ale už věřím, že je to ok.
To lehátko se mě zamlouvá, u prvního jsem ho neměla, myslím, že to jěště ani snad nebylo.
2. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno

v půl devátý frčím do poradny :wink:
2. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad bude vše ok, celou noc jsem prokašlala a to už jsem se včera odhodlala k teplý vincentce s mlíkem a medem a cibulovýmu sirupu , je to hnus, ale snad to zabere
2. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holceny, tak ja valim dneska na tripletesty, drzte mi prosim palce, mam takovy divny pocit....a v Brně zase chči.....:slight_smile:)))je:slight_smile:)
2. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
u nas chcije uz od noci :angry: :angry: uz me to fakt sere

kwiky..super ze ti dopadly testy dobre :dizzy_face:

sunny..jasne ze drzime :dizzy_face: ja jdi 8.uz ted se bojim :cry:
2. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jdeme skoro všechny po sobě :slight_smile: já jdu 7.6. a taky mám hodně velký bobky. Hlavně proto, že mi u Kačenky dopadl blbě UTZ tak se teď s doktorem zaměříme na střeva (jdu i na UTZ) kde byl problém. Ale bylo mi řečeno, že se šance, že by se to opakovalo je jedna ku milionu. Tak se modlim :unamused: Moc Vám všem držím palečky. Jinak odběr plodovky nic není. Nemusíte se toho bát u Káťi jsem ho absolvovala. Nejdůležitější je aby to bylo na pracovišti kde to dělají pořád a mají praxy. Ale stejně to bude u nás všech v poho. běřím tomu tak tfuj tfuj tfuj :sunglasses:
2. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim palecky vsem co jeste pujdou na testiky, navic ty triple testy jsou vetsinou falesny poplach...ale reknete to svy hlavicce,ze?uz se o toho clovicka bojime a jeste neni venku...taky tfuj tfuj tfuj :slight_smile:)))
2. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma, vše OK, tripple v pořádku :dizzy_face: , jen s váhou jsem dostala vykřičník, za poslední měsíc necelý 4 kila, je to vlastně celkem od začátku těhu....nevim, kaaždej se mě ptá, kde to nosim, někde to bude,že by prsa??? :grinning:
2. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem, koho čekají testy , držím palečky. :grinning:
2. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gratulace k testum panty, a co meli za problem s vahou? ze je to moc? 4 kilca me neprijde....mam pocit ze moje prsa vazi aspon deset kilo :slight_smile:)))))))
2. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jako že je to moc za měsíc :confounded: , což asi je, ale já s malou taky děsně nabrala, tak mě to asi čeká zase :angry:
2. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ultrazvuk za 14 dní, tak se snad konečně dozvíme, co to bude :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte, že jak půjdu toho 7.6. i na ten UTZ tak že mi už dookaží říct, pokud se samozřejmě prcek ukáže co to tam vlastně nosím? :grinning: Já jsem strašně zvědavá.
2. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem cetla nekde, ze uz v 16.tt je to poznat, zalezi na tom jestli to mimi ukaze panu doktorovi :slight_smile:)))takze se modlim dneska at to jde videt, chci totiz holcicku :slight_smile:)))))
a 4 kilca me prijdou uplne v klidecku, doktor bude asi nejaky dietar..ja ted ujizdim na sladkym, tak snad me dneska na vahu nepostavi :slight_smile:)))
2. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny- kamarádce řekli už ve 12tt, že to bude kluk, akorát byl rozcapenej, před měsícem, když jsem měla poslední utz, tak si to ještě nerisknul, že prej by to nebylo jistý, tak musím ještě 14 dní vydržet
2. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukám, že jsem s malou v 17tt měla navíc už 11kilo :angry: :confounded: , tak alespoň mě uklidnilo, že nepřibírám tak rychle :confounded: :grinning:
2. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen hezky mamky papejteeee :slight_smile:))ted muzemeeee :slight_smile:)))
2. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jdu na krev dneska ve 4 odpoledne... mám problém, že mi nevylejzaj žíly, tak si doktorka myslí, že odpoledne by mohly být vidět a nemuseli by do mě už 9krát píchat jako minule... docela se bojím... protože pak jsem vypadala 14dní jako feťák :grinning: ... snad bude mimi hodný a ukáže nám jestli je holčička nebo chlapeček... :slight_smile: hodně štěstí všem, který jdou na testy.... všechny budeme mít zdravá miminka :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, u nás taky chčje, asi všude. Teď hlásili, že jsou k dispozici pytle s pískem, neboť se pořádně zvedl potok.
Iff: mě vždycky když nešly vidět žíly u loktů, tak mi braly ze zápěstí, jakože z horní strany.
Mě se včera divila sestřička, že jsem nebyla na screeningu v 1.trimestru. No kdyby mě řekli, že je to možné, tak bych šla, že. :angry: Asi na mě zapomněli nebo nevím. A já to zjistila až ve 14 tt. na netu :confounded: a to už bylo pozdě. Tak snad bude všechno dobré.
2. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelaranka: tam odtud to taky zkoušely brát, ale vždycky po chvíli praskne :frowning2: ... aspoň, že budou chtít jenom jednu zkumavku...minule chtěly 6, ale byly rády, že mají 2 zkumavky (a v obou byla jen půlka)...myslíš, že bude vidět pohlaví miminka??
2. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já myslím, že jo. Mě dr. už ve 12 tt. říkal, že to vypadá na kluka. Pokud mimi bude spolupracovat :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké skoro poledne,
iff kov:ja myslim,že když bude opravdu pěkně natočeny,tak by ti to řict mohli :wink: Kámoška to chtěla vědět a celé těhotenství se jim neukázalo na žádném ult,tak se to nakonec dověděli až u porodu :grinning:
Já jdu do poradny 8.6. a doktor vždy zkontroluje srdíčko a tak uvidím jestli se zeptám :zipper_mouth: a na podrobný ult.jdu 17.6. tak to tam bude chvilku dýl brouzdat po tom břiše-to bude zajímavější :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek