Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
slavicky
30. říj 2010
@sasulla zůstala jsem v obýváku 😃 😃 a akorát mě rozbolely záda 😃 no dávám malé týden, víc ani ťuk 😉 už jsme ji s manžou ukecávali 🙂
martulle
30. říj 2010
@sasulla velice moc gratuluju ke krásné holčičce a přeju vám holky hodně zdraví.@bass ty jsi holka šikovná,tak krásné zavinovačky ušít....@slavicky mužu se zeptat,jak jste maličkou s manželem ukecávali?
slavicky
30. říj 2010
@martulle zatím jenom slovně 🙂 jakože pojď ven, máš tady postýlku a čekáme na Tebe a tak... a kdepak jsi byla tak dlouho? Všechno v pořádku?
adelinka
30. říj 2010
ahojky
tak jsem tady mela kamosku s malou a jsem vyrizena..co ti delaji...aj oba na prdel dostal..moje nervy :-p 8-( ]-(

tak jdu do vany a zalehnout k tv pa pa

bass..krasne ..fatk jsi sikulka... x-)
kota
30. říj 2010
Hezký sobotní večer, ženy..
Sasullo - velká gratulace k dcerušce!
A jinak jsem naštvaná na všechny ty kecy o tom, jak nemáme nic těžkého zvedat, dávat si horké sprchy, abysme si nezpůsobily předčasný porod!!!! A já tahám obě holky jak divá, s kočárem do šaliny, z šaliny, běhám s křečema v nohách a v kyčlích, bolí mě břicho, vytírám, furt se plazím po zemi za nějakýma hračkama, spím max. 5hod. denně a to ne v kuse (s holkama a nočním čůráním více naspat nejde).. a porod nikde! Tak kruci, kde je ten slibovaný porod, když nebudu odpočívat?
casiopeia
30. říj 2010
@basska Ty jsi, ale fakt šikulka. Je moc hezká x-) x-) x-)
casiopeia
30. říj 2010
@kota Tak něco podobného si říkám taky. 😃 Malou tahám pořád, vytírám, věším prádlo apod. a nic :-N Si připadám jak magor. Nejdřív se pořád bojím, aby nebyl venku moc brzo a teď se divím, že je ještě na místě a už bych chtěla aby byl venku :-N :-N :-N :-N
adelinka
30. říj 2010
to je vsude stejne...ja taky taham petana a to ma 18 kilo a uklizim a .......a nic 😃 no me by se libilo datum 1.11. nebo 11.11. 😃
casiopeia
30. říj 2010
Já si zase říkám, že by bylo fajn 10.11.2010 když Kačka má taky takový hezký datum 18.10.2008 😃 😃 😃
martulle
30. říj 2010
děkuju @slavicky,vše je v pohodě.ono se sem málo dostanu,sem tam jsem vás přečetla a utíkala pryč,ono když jsou doma děcka,tak se sem vubec nedostanu a pořád je co dělat.ted momentálně jsou veloši venku a Barborka akorát usnula.@kota to jsi to pěkně vystihla,já se taky natahám a nadělám dost,dnes jsem aj umývala okna,vysávala,zkrátka dělám pořád všechno...a je fakt,že ze začátku jsme se báli aby to nebylo předčasné a ted ....už mám dost často kontrakce,ale po teplé koupeli to zmizí.včera jsem byla na utz a na monitoru v nemocnici,mimčo má prý 3kg a doktor říkal,že kdyby se ted narodilo,tak už by bylo v pohodě.jak jsem tam seděla v čekárně,tak přivezli maminku k porodu a za tři čtvrtě hodiny k ní utíkal doktor,že rodí.teda aj jsem ji to ne ve zlém záviděla,takový rychlý porod,to si nedovedu představit.@adelinko a @casiope máte vybrané pěkné datumy
pantomima
31. říj 2010
Pěkný ráno!!

Terku nějak změna času nezajímá, jsme vzhůru od pěti!!!

Taky dělám doma všechno, tedy dokud mi to bolest dovolí a stále nic.....

1.11. je pěkný datum, do toho bych šla!!!

casiopeia
31. říj 2010
@pantomima Ty krabe a já jsem naštvaná, že jsme vstávali v sedm =-)
pantomima
31. říj 2010
@casiopeia do teď vszávala v šest až v půl sedmý, snad se srovná 😃
sasulla
31. říj 2010
@slavicky 😃 😃 😃 😃 A co na Halloween se nechce narodit? 😃
sasulla
31. říj 2010
@martulle
@kota
Děkuji
casiopeia
31. říj 2010
@pantomima Určitě, musí. 🙂
sasulla
31. říj 2010
Ahojte 😉
Betka celou noc nespala 😞 Teď konečne usnula jsem zvědavá dokdy jí to vydrží |-|
Přejeme Happy Halloween
pantomima
31. říj 2010
@sasulla co pak jí trápilo? že nespala?, ale zvykej si, bude hůř
sasulla
31. říj 2010
@pantomima Kdybych to věděla 😞 Byla to na střídačku jednou plakala, pak se drolila, pak odmítala prsník :-p A když chvilku usnula tak malý Tobias (spoluležiacej syn) se probudil 😃 :-p
pantomima
31. říj 2010
jj, to znám taky z porodnice, vyspala jsem se až třetí den asi dvě hodiny přes poledne, to bylo všechno..na dlouhou dobu 😉
vcelaranka
31. říj 2010
@sasulla Jo ono bude trvat, než se to nějak srovná. Já jsem s Kity zažila krušnou tehdy noc 3. den v porodce. Taky pořád brečela. Ono není divu, chuďátka byla zvyklá na jiný komfort v bříšku a ani se nemusela namáhat a všechno dostala 🙂
jusina
31. říj 2010
Zdravím,tak vidím to asi tak ženy........pokud se mimču nechce,tak ho nedonutíme ani "za prase" já též dělám sem tam něco pro to,ale už mě to přestává bavit-vždycky když začne den,tak si říkám -tak třeba dneska odpo..... 😃 😃 a tak jde den za dnem a já mam na středu kontrolu-dr.řekl,že si myslí že dojedu dřív,tak řeba to bude v út.večer ....hahahah 😃

basska
31. říj 2010
Bre ranko holky,
to je parada ta hodina k dobru co? AKorat ja uz jsem vzhuru od sesti, takze jsem dozehlila, douklizela pradlo aj pro mimisko, dobalila si kuft (konecne, ted uz jenom kosmetiku) a .....je teprva pul jedenacte, uz se chystam na obidek pak na uklid s manzou a ........zalehnu k tv a a ni se nehnu.

Taky uz jsem zkousela vsechno, vanu, mic, schody, uklid, tahani tezkych veci, sex, a ......jeden dej je mi jak kdybych mela rodit a druhy..je me ze vubec necitim ze jsem tehotna.......to mam dneska, ani pohyb, ani bolest, jenom me to brisko prekazi v praci 🙂
vcelaranka
31. říj 2010
@basska Jo, taky mám dnes ten dobrý den. Akorát už jsem byla nervózní z toho, že se malá nehýbe. Tak jsem šla provést nějaké cviky a chudina z toho dostala škytavku 😃 Tak už jsem v klidu 🙂
slavicky
31. říj 2010
Dobré ranko holky, mě zas v noci bolelo břicho, tak jsem se těšila a ony to nakonec byly střeva 😞 ráno jsem byla jak doblblá, vstávala jsem až teď, zkoušeli jsme i sexík, malá celou dobu spala, pak se asi převalila na druhej bok a spí si dál 😃 oni mají svou hlavu fakt od malička 😃 😃
slavicky
31. říj 2010
@sasulla no já bych to brala 😉 i zítra je hezký datum, no uvidíme 🙂 doufám, že už malá nebrečí a odpočíváte holky 😉
basska
31. říj 2010
.....myslim ze jakykoli datum je jedno 🙂 .........ja prosim odpocivam podle planu 🙂
kota
31. říj 2010
Dobrý den, ženy.. tož koukám zase nikdo nikam nejede.. Já dneska peču plněné papriky a v noci mě tak bolely záda, že jsem skoro nespala a tak mi je ta hodina navíc v noci nanic, bo mi jen rozhodila dítka ale na odpočinku to vidět vůbec není.
Do toho Inka má průjem a v noci se budila a musela jsem ji s těma zádama přebalovat co dvě hodiny.. Ach, v porodnici se v klidu vyspím - v to teda věřím 😃
jusina
31. říj 2010
@kota jede... 😃 ...ale néé do porodnice,ale po hřbitovech...... 😉
basska
31. říj 2010
..to ja zapaluju doma, uz druhy den 🙂