• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sasulla zůstala jsem v obýváku :grinning: :grinning: a akorát mě rozbolely záda :grinning: no dávám malé týden, víc ani ťuk :wink: už jsme ji s manžou ukecávali :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla velice moc gratuluju ke krásné holčičce a přeju vám holky hodně zdraví.@bass ty jsi holka šikovná,tak krásné zavinovačky ušít....@slavicky mužu se zeptat,jak jste maličkou s manželem ukecávali?
30. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle zatím jenom slovně :slight_smile: jakože pojď ven, máš tady postýlku a čekáme na Tebe a tak... a kdepak jsi byla tak dlouho? Všechno v pořádku?
30. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem tady mela kamosku s malou a jsem vyrizena..co ti delaji...aj oba na prdel dostal..moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry:

tak jdu do vany a zalehnout k tv pa pa

bass..krasne ..fatk jsi sikulka... :dizzy_face:
30. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký sobotní večer, ženy..
Sasullo - velká gratulace k dcerušce!
A jinak jsem naštvaná na všechny ty kecy o tom, jak nemáme nic těžkého zvedat, dávat si horké sprchy, abysme si nezpůsobily předčasný porod!!!! A já tahám obě holky jak divá, s kočárem do šaliny, z šaliny, běhám s křečema v nohách a v kyčlích, bolí mě břicho, vytírám, furt se plazím po zemi za nějakýma hračkama, spím max. 5hod. denně a to ne v kuse (s holkama a nočním čůráním více naspat nejde).. a porod nikde! Tak kruci, kde je ten slibovaný porod, když nebudu odpočívat?
30. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Ty jsi, ale fakt šikulka. Je moc hezká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota Tak něco podobného si říkám taky. :grinning: Malou tahám pořád, vytírám, věším prádlo apod. a nic :sweat_smile: Si připadám jak magor. Nejdřív se pořád bojím, aby nebyl venku moc brzo a teď se divím, že je ještě na místě a už bych chtěla aby byl venku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vsude stejne...ja taky taham petana a to ma 18 kilo a uklizim a .......a nic :grinning: no me by se libilo datum 1.11. nebo 11.11. :grinning:
30. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si zase říkám, že by bylo fajn 10.11.2010 když Kačka má taky takový hezký datum 18.10.2008 :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju @slavicky,vše je v pohodě.ono se sem málo dostanu,sem tam jsem vás přečetla a utíkala pryč,ono když jsou doma děcka,tak se sem vubec nedostanu a pořád je co dělat.ted momentálně jsou veloši venku a Barborka akorát usnula.@kota to jsi to pěkně vystihla,já se taky natahám a nadělám dost,dnes jsem aj umývala okna,vysávala,zkrátka dělám pořád všechno...a je fakt,že ze začátku jsme se báli aby to nebylo předčasné a ted ....už mám dost často kontrakce,ale po teplé koupeli to zmizí.včera jsem byla na utz a na monitoru v nemocnici,mimčo má prý 3kg a doktor říkal,že kdyby se ted narodilo,tak už by bylo v pohodě.jak jsem tam seděla v čekárně,tak přivezli maminku k porodu a za tři čtvrtě hodiny k ní utíkal doktor,že rodí.teda aj jsem ji to ne ve zlém záviděla,takový rychlý porod,to si nedovedu představit.@adelinko a @casiope máte vybrané pěkné datumy
30. říj 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno!!

Terku nějak změna času nezajímá, jsme vzhůru od pěti!!!

Taky dělám doma všechno, tedy dokud mi to bolest dovolí a stále nic.....

1.11. je pěkný datum, do toho bych šla!!!

31. říj 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Ty krabe a já jsem naštvaná, že jsme vstávali v sedm :confused:
31. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia do teď vszávala v šest až v půl sedmý, snad se srovná :grinning:
31. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A co na Halloween se nechce narodit? :grinning:
31. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Určitě, musí. :slight_smile:
31. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
Betka celou noc nespala :frowning2: Teď konečne usnula jsem zvědavá dokdy jí to vydrží :pensive:
Přejeme Happy Halloween
31. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla co pak jí trápilo? že nespala?, ale zvykej si, bude hůř
31. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Kdybych to věděla :frowning2: Byla to na střídačku jednou plakala, pak se drolila, pak odmítala prsník :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když chvilku usnula tak malý Tobias (spoluležiacej syn) se probudil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to znám taky z porodnice, vyspala jsem se až třetí den asi dvě hodiny přes poledne, to bylo všechno..na dlouhou dobu :wink:
31. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Jo ono bude trvat, než se to nějak srovná. Já jsem s Kity zažila krušnou tehdy noc 3. den v porodce. Taky pořád brečela. Ono není divu, chuďátka byla zvyklá na jiný komfort v bříšku a ani se nemusela namáhat a všechno dostala :slight_smile:
31. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,tak vidím to asi tak ženy........pokud se mimču nechce,tak ho nedonutíme ani "za prase" já též dělám sem tam něco pro to,ale už mě to přestává bavit-vždycky když začne den,tak si říkám -tak třeba dneska odpo..... :grinning: :grinning: a tak jde den za dnem a já mam na středu kontrolu-dr.řekl,že si myslí že dojedu dřív,tak řeba to bude v út.večer ....hahahah :grinning:

31. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko holky,
to je parada ta hodina k dobru co? AKorat ja uz jsem vzhuru od sesti, takze jsem dozehlila, douklizela pradlo aj pro mimisko, dobalila si kuft (konecne, ted uz jenom kosmetiku) a .....je teprva pul jedenacte, uz se chystam na obidek pak na uklid s manzou a ........zalehnu k tv a a ni se nehnu.

Taky uz jsem zkousela vsechno, vanu, mic, schody, uklid, tahani tezkych veci, sex, a ......jeden dej je mi jak kdybych mela rodit a druhy..je me ze vubec necitim ze jsem tehotna.......to mam dneska, ani pohyb, ani bolest, jenom me to brisko prekazi v praci :slight_smile:
31. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Jo, taky mám dnes ten dobrý den. Akorát už jsem byla nervózní z toho, že se malá nehýbe. Tak jsem šla provést nějaké cviky a chudina z toho dostala škytavku :grinning: Tak už jsem v klidu :slight_smile:
31. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, mě zas v noci bolelo břicho, tak jsem se těšila a ony to nakonec byly střeva :frowning2: ráno jsem byla jak doblblá, vstávala jsem až teď, zkoušeli jsme i sexík, malá celou dobu spala, pak se asi převalila na druhej bok a spí si dál :grinning: oni mají svou hlavu fakt od malička :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla no já bych to brala :wink: i zítra je hezký datum, no uvidíme :slight_smile: doufám, že už malá nebrečí a odpočíváte holky :wink:
31. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....myslim ze jakykoli datum je jedno :slight_smile: .........ja prosim odpocivam podle planu :slight_smile:
31. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, ženy.. tož koukám zase nikdo nikam nejede.. Já dneska peču plněné papriky a v noci mě tak bolely záda, že jsem skoro nespala a tak mi je ta hodina navíc v noci nanic, bo mi jen rozhodila dítka ale na odpočinku to vidět vůbec není.
Do toho Inka má průjem a v noci se budila a musela jsem ji s těma zádama přebalovat co dvě hodiny.. Ach, v porodnici se v klidu vyspím - v to teda věřím :grinning:
31. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota jede... :grinning: ...ale néé do porodnice,ale po hřbitovech...... :wink:
31. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..to ja zapaluju doma, uz druhy den :slight_smile:
31. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek