• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahojte :slight_smile:
Chvilku jsem se vyspala (aspoň že to), Betka je zatím klidná ... snad jsme se již vzájemně pochopili :wink::grinning:
31. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka :wink: Souhlasím,snad to už půjde jen lépe a lépe-o čem pochybuji:grinning:
31. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Zítra jsem měla mít oficiální termín:grinning:
31. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mi měly včera oslavu osmdesátin.Já myslela že dopoledne porodím neuměla jsem sedět boleli mě záda.Pořád jsem lítala na wc.Pak jsem hopsala na baloně a na oslavu jsem šla se skříženýma nohama.Babi mě přemlouvala že ještě rodit nesmím že až dneska.A dneska je relativně klid sem tam nějaká křeč a malý má každou chvilku škytavku :grinning:
31. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka :grinning: oslaveno můžeš jít rodit:grinning::grinning:
31. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla jojo přesně tak mi to včera přišlo.Kdyby něco křiž nohy a drž se dokud oslava neskončí :grinning:
31. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla malý si dává na čas.kroutím se jako paragraf a on je v klidu .Uvidíme ve středu na kontrole copak nám řeknou :slight_smile:
31. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka :slight_smile: Dává vědět o sobě:grinning: :wink:
31. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
teda vy jste dnes ukecane...

ja jsem oprala a navarila a ted delam poradky ve skrini...muj konecne slozil obe tak uz se plni akorat teda jsem nasrana pac k jedne skrini nejsou pojezdy na supliky tak snad nam je dodaji

peknou nedelku..jdu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné odpoledne, vrátili jsme se z nákupu, chvíli jsem chodila po tescu a břicho bolelo jak sviňa, že jsem myslela, že budu rodit v nákupním košíku, teď jsme doma a malej se mele jako blázen...dáme kafe a pak prej sex...malá totiž spinká, tak uvidíme, jestli to stihnem, než se vzbudí...třeba to popoženem :grinning:
31. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic, malá se vzbudila brzo :grinning:
31. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima :grinning: :grinning: , tak třeba večer :slight_smile:
31. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer už jsem právě většinou vyřízená a krom toho malá usíná cca v devět :grinning:
31. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no my to ráno podnikli a stejně prd velebnosti :frowning2: prostě ji neukecáme, nebo co...
31. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky poslíčky mám veliký, ale to je asi tak všechno :grinning:
31. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hezky vecer..
tak ja jsem dneska cely den makala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste zitra pojedu na koberec elence do pokojiku..a behoun na chodbu do haly je desne studena

no a bude vse hotovo a zabalim tasku a muzu rodit..no zitra to asi nevyjde :grinning: libi se me 1.11. ale treba by mohlo 11.11. :grinning:

jo pokud se mimi nechce tak nepujde..ja petana prenasela 10dni..a taky zkousela i nemozne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Datumi máš super vymyšlené :wink:

@pantomima Možná zítra vám to vyjde:grinning: :wink:
31. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Líná je:grinning: ještě chce dozrát ty 4 dny:grinning:
31. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky. Tak mě čeká zítra kontrola, tak jsem zvědavá, co řekne. Jestli se to nějak hnulo. Taky jsem na zítra domluvená s kamarádkou fotografkou, že mi vyfotí pupík, tak doufám, že nebudu na fotkách jak debil. Už si teda moc atraktiv nepřipadám :grinning:
31. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno

hlásím stále 2v1, nic novýho, teď je mi zase fajn, za d vě hodiny bude hůř, mám to tak každej den..jsem zvědavá, kdy to bude...ve středu má být poradna, jestli se jí dožiju..když jsem rodila Terku, volala jsem jim mezi kontrakcema, že už nedorazim...mohlo by to bejt taky tak :slight_smile:
1. lis 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka :grinning: Budeš mít nádhernou památku :wink: A určitě budeš vypadat dobře :wink::sweat_smile:

@pantomima :slight_smile: Žeby jsi se dočkala? :slight_smile: Budeme na Tebe myslet, nám definitivně řekli kdy nás pustí domů (středa:sweat_smile:)
A opravdu aako to budete řešit s Terka? Bude s manželem asi že? Bude za Vámi i chodit zda raději ne? :sweat_smile: Sorry pokud jsou to blbý otázky:grinning::sweat_smile:
1. lis 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska zase to co včera, v noci vůbec nespala :frowning2: Ještě nnadránom někdo udeřil dveřmi no na nervy Vám řeknu :frowning2: :frowning2: :cry:
1. lis 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @sasulla až pojedem, bude u našich a pak se snad bude start tatínek, ne?i když já si myslím, že se nastěhujou ke tchánům, aby to měl bez práce, chodit za mnou budou, jen ať si malá zvyká na brášku pěkně od začátku!!!
1. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima :wink: :wink: Dobře vymyšlené :wink::sweat_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, ženy. V noci mě zase bolely záda, že jsem se nemohla ani hnout a do toho se mi Inka 2x pokakala a Elča se tou změnou času rozhodila a v 5h byl budíček. Viky nedbá, i přes moji únavu a netrpělivost se mu v břichu líbí.

@sasulla Některé dítka jsou noční ptáčci.. Mi druhé miminko taky špatně spalo v noci, a přes den mě potřebovala Elenka, holt mít děti je rozhodnutí, že naše osobní potřeby jsou tak na rok až dva bokem.. to zvládneš!
1. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak jak to tak sleduju,docela dost nás má kontrolu ve středu-já teda stále doufám,že už na ni nepojedu :wink:
Jinak náš mladej bude u našich a za mnou stejně nemůže-nesmí tam děti do 6let......možná by mohl na chodbu,ale budu tam jen 4-5 dni,tak to vydží až doma..........manžel si vezme volno až dojedem dom-to budu radči!!! :sunglasses:
1. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota Děkuji za podporu :wink::sweat_smile: To je asi tím že se narodila v noci
1. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Také super promyšleně
1. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek