• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sasulla já jí dám dozrát :grinning: ať už vyleze, potvůrka :grinning:
1. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, taky mám kontrolu ve středu :wink: a dost se jí bojím, páč minule s tím tlakem.. bojím se, že teď už to neukecám a pošle mě do porodky :frowning2: nejhorší je, že doma ho mám naprosto v pořádku, ale vysvětlujte to těm bílým havranům :frowning2: no uvidím, třeba malá dostane rozum a vykoukne dřív. To bych si moc přála.
1. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mi hrábne normálně. Celou dobu Káťa nebývala nemocná a teď během snad tří týdnů na ní něco znovu leze. Včera večer 39. V noci jsme spali čtyři hoďky - no fakt na pytel. Teda řeknu vám mám toho plný zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nic jí zase jinak není - jen ta teplota (kleslo jí to na necelých 38).
sassulla - Káťa bude s tátou, na návštěvu jí určitě brát nebudeme - říkám si, že je ještě malá a já jsem pupeční šňůra asi bych to ořvala. Ještě jsem bez ní nebyla. :sweat_smile:
1. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia no to je pěkně na prd, s těma nemocema :frowning2: to je tím blbým podzimním počasím. Snad to rychle přejde...
1. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Taky jsem měla tu nejstarší nemocnou(angína),ale už je to dobrý.V noci se skoro vůbec nevyspím,jak mě bolí záda a jak se to vše napíná hlavně vpravo jak je slepák,to mě v noci budí,tak se musím projít a za chvíli je to ok. Už se těším až to malé vykoukne na svět. slavicky: A s tlakem chodím taky každý den na kontrolu,protože jsem měla vyšší hodnotu asi dvakrát,ale teď už po třikrát je to v pohodě,tak uvidíme. :unamused:
1. lis 2010 v 09:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :slight_smile:
tak já jsem se dneska krásně vyspala.Ale je to už fuška lehnout si zvednout se v noci několikrát na wc.
Včera jsme byly na procházce a pak jsem zjistila že jsem lehce špinila.Ale pak už klid.Nevím co to mohlo být :unamused:
Dneska chci uklízet a pak šít a jestli zbyde síla vytřít společné prostory v baráku :slight_smile:
1. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak u nás kdyby mi teď naměřili vysoký tlak,tak mi to vyvolají-ikdyž kdyby to přišlo samo je to lepší-než to vyvolávat,ale když ona je to opravdu už :wink: jen otrava a mimča jsou hotový,tak jakýpak copak,že :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já sem měla kupodivu taky klidnou noc, ani sem necárala na wc, což nebývá zvykem :grinning:.
Právě chystám oběd a přemýšlím co podniknu odpoledne, ale jelikož mě tu pořád straší koš s prádlem, tak se asik na něho vrhnu. :slight_smile:

@adelinka ovečko, zitra sebou na 100% beru malou, tak vem kdyžtak taky malého a že by sme zašli na kafíčko na tu Deltu??A na to KTG pudu asi až ve středu, protože s Terezků by to asi nešlo :slight_smile:
1. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina no taky si říkám, že bych brala radši vyvolání :wink: než se válet pro nic za nic v nemocnici. Však už jsou dopečení, no ne...
1. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak jsem zpět z kontroly. Vše ok, podle dr. je všechno zralé (hrdlo, placenta i malá). Ktg dám asi zítra.
Holky z UH, kdy teda zítra? Nechce se mi to hledat po zpátky.
1. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už jsem tady, byla jsem ve městě, doufám, že malá usne a já to zalomím s ní :grinning:
1. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky těhulky :slight_smile: ,

tak já už tento stav považuji za mučení a začínám z toho zvokatět. Moje noc vypadala klasicky tak, jak vypadá za posledních 14 každá, nespím, chodím každou hodinu na záchod, malá kope, tlačí a tvrdne mi břicho. Když náhodou usnu, tak nad ránem tak cca na dvě hodinky :frowning2: :frowning2: . Moc se těším až bude Bellinka venku a já se vyspím v mé oblíbené spací poloze, už ani nevím jak to je :sweat_smile: .

Jinak já mám jasno, pokud přežiju tento týden, očekávejte příští týden info o narození Bell. Protože jak jsem už psala, tak 7.11. jdu do nemocnice a budou mi vyvolávat porod :slight_smile: , mám to domluvené s primářem.
1. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 mužu se zeptat jak ses domluvila s primářem,jen tak nebo je nějaký problém(důvod)???nebo protekce :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po minulém týdnu, kdy byl blázinec jsem zase tady. :slight_smile: Během 24 hodin 4x na monitoru (jednou malá spala, podruhé zase moc kopala). Málem si mě nechali už v nemocnici, no naštěstí poslední dva monitory už byly ok, utz na průtoky taky, tak mě pustili. Termín mám za 3 dny a dr. mi řekl, že mám ještě času dost, doslova cituju "ještě jste málo těhotná". To mě fakt pobavil. No uvidíme, co zítra na kontrole. Bolí mě totálně všechno, nic se mi nechce a nejraději bych furt jenom spala... :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jste se rozpísali:sweat_smile:
Já jsem dneska totálně najedovaná :frowning2: Jak volá mi moje teta (otcova sestra) ze SVK že jak si to představuji nepřijít letos na SVK ani zapálit svíčky, ani na návštěvu :frowning2: Jsem zvědavá co by pokračovalo :frowning2: Jsem složila telefon a přemýšlela nad tím co jsme jí my udělali :cry: Vždyť mně se narodila dcera, jsem v porodnici, s malou nebudeme letos cestovat na SVK protože moji nejbližší přijdou za námi ... a já jsem si na mou babičku a dědečka vzpomněla v srdíčku, pomodlila se ... :frowning2: Je mi do pláče :frowning2:
K tomu mě bolí hlava a malinká mě něco z očky tak čekáme co nám řeknou :frowning2:
1. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Neboj dočkáš se Pavlínky

@veveruska0504 Je super, držím palečky a těšíme se na zprávičku o narození Bellinky :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Prď na to Saši... teď jste důležité vy dvě. My jsme taky nebyli zapálit svíčku, zapálila jsem ji doma a vzpoměla si. O tom to přece není a ta teta je snad trhlá, promiň že to tak píšu, ale... říkám, kašli na to :slight_smile: Nechápu jak ji to vůbec napadlo a že ji hamba nefackuje tohle Ti říct. Pak písni co očička, určitě to bude v pořádku. Drž se holka :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska jsem koupila kobertec do pokojiku a uz bude vecer hotovo..tak krasny koberec ze jsem jeste ted paf :grinning: :grinning:

kacko..jasne zitra v jednu u dr :dizzy_face:
vcelar,bass,a co je s dandy???zitra kolem 13.45 u kasny :dizzy_face: mame to na jednu a nez se s kackou vymocem a nez tam dofunime :grinning:

doctu pozdej :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Hejky, hejky!!! Info sem, okamžitě..!!!!!!!! Jaktože Ti budou vyvolávat porod už 7.11.?????? Všude čtu, že se vyvolává až 12 dní po termínu porodu.. Ivančice mám kousek tak sypej, jak si to dokázala domluvit.. :sunglasses:
1. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Kašli na tetu. Takové blbé kecy... Asi trochu sobec, ne? Místo aby byla ráda, že se ti narodilo mimi... Člověk fakt někdy nechápe. Hlavně si z toho nedělej hlavu. Za blbce je ona ne ty.
Pak napiš, co malá, držím pěsti, aby očička byla ok. Jestli je to třeba jen zánět, tak se z toho za chvilku vylíže. :wink:
1. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak se aspoň kocháš :wink: já mám takovej pocit, že dandy psala, že 1.11. jestli nic, tak jde na vyvolání. Nevybavuje se vám to někomu taky?
1. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc to by mě taky zajímalo jak to je :wink: páč já už se fakt děsím, že budu přenášet. Navíc říkala kamarádka, že vychází z data podle PM a ne UZV, takže by to bylo až kolem 20.11. no a to bych do té doby asi praskla... nejmín... :unamused:
1. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám podle PM 6.11. a podle UTZ až 10.11.- ale to prasknu!!
1. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocenky,
ja s tim zitrkem pocitam.....13:45 je pro me ok

JInak ja vam reknu kdyby me obcas maly nepokopal a nebolela me obcas stydka kost jak se me tlaci dolu tak uz nevim ze jsem tehotna, uplne jsem prestala carat aj na zachod, proste je me ted tak dobre.....ze nevim ze jsem tehotna - tak snad ......se nekdo neprepocital a nebudu male prenaset moc dlouho. Takto bych to brala klido pido celych 9 mesicu :slight_smile:

ja jdu na UTZ asi ve stredu a v patek na kontrolu k tomu mojemu zverolekarovi....jsem zvedava co mi zase udela a rekne..d.ebil jeden.
Nejdete nektera ve stredu na utz? ze bychom zkusili Dandy jestli neni v nemocnici -ale netusim jak se Zuza jmenuje prijimenim :(
1. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak ty pocity ti závidím, já jen funím, hekám a sotva lezu, :grinning:
1. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda nevím, jestli už jsem fakt pošuk blázen nebo co, ale jeden den mi je strašně dobře, furt bych něco dělala a tak (dneska) :grinning: a druhej den je mi na nic, že ani nemůžu uvařit prostě nic a nervy nadranc (už se těším na zítra). :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem skoro dodelala pokojik..jeste chybi nejaka dekoracka a je hotovo :grinning:
snad se vam bude linit nas pokojik...
jdu jeste natahovat koberec do haly..
doctu pozdej
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/pokojicek-a-vybava-pro-elenku/
1. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baska..jdeme s kackou ve stredu na monitor :dizzy_face: zitra se muzem domluvit
1. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..no nevim ci je zuzu...ani nemam cislo :confounded:
1. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka
@slavicky Děkuji holky,jste zlaté :wink: :sweat_smile:

O očka, dali mi takové kapky ... tak budeme kapat 3 krát denně (ráno, poledne, večer) nevím ani jaký název té "nemoci" mi říkali, trošku víc jí slzí očká... uvidíme ale že během měsíce by to mělo být lepší
:pensive: A mě píšerne bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek