• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@adelinka Nádherný pokojíček :dizzy_face: Jak z pohádky :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Asi zánět slzných kanálků ne? Zeptej se sestry nebo doktorky. Myslím, že můžeš paralen. Opatrujte se :wink:
1. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinka - Ten pokojíček je fakt krásnej, kdy že se můžu nastěhovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem z tý mojí cácorky úplně hotová. Před spaním jen lehce zvýšená teplota a po spaní 39,5. Tak jsem volala doktorce a jelikož jí to do dvou hodin kleslo na 38. Tak půjde zítra s taťkou k doktorce a bude jí dělat výtěry, já jdu totiž na monitor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt by se jeden po . . .. :angry:
1. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka pokojíček jako pro princeznu :grinning: moc pěkný a ten koberec :wink:
@sasulla tak ať malé očička brzo přestanou moc slzet :wink: a tebe přéjde bolest hlavy .Nepřemýšlej nad tou tetou!
1. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@adelinka pokojík je nádherný :slight_smile:, zítra se těším, a bereš aj malého??

@sasulla ať je malá co nejdřív v pořádku a z tety si nic nedělej

1. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bolel vas nekterou bok? me ted tak picha a boli, ze ....me az slzy tecou bolesti.....si rikam ze hodku dve a pak .......se asi seberu a pujdu na pohotovost....pro jistotu......bo me asi berou vsechny mory

..se domluvime zitra na to KTG ju?
1. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ..penkeeee ruzove....by byla pecka kdyby nevylezla Elenka co? :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuji za pochvalu jsem se snazila.... :dizzy_face: :dizzy_face:

bass..jj domluvime se zitra na ktg :dizzy_face: jo jinak by byla prdel kdyby vylezl tomase..no zed by se premalovala z ruzovve na ozanzovou ale teda koberec byl drahy a pro kluka nevhodny :grinning: :grinning:

kacko..ne neberu..on by delal bordel ho znam..s nim se ted neda nikam :rolling_eyes:

no jdu zehlit chvilku ale v sede uz jsem lak lemra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

casiop..se klidne nastehuj..jsem tady porad sama
1. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já měla podle UTZ termín 30.10.- což jsem jednoznačně prošvihla.. a podle PM by to mělo přijít 6.11. ... tak jsem moc zvědavá, co se zítra na poradně dozvím.. v pátek pak další kardio nebo jak se tomu nadává.. a já bych nejradši pukla na sedačce, než abych si zas vyslechla, že to na porod ještě nevypadá.. :confounded:
1. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc v pohode......vyckej casu....uvidis co na KTG jstli se uz objevujou nejake stahy .........podle krivky a uvidis.... :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Zeptám se a napíšu :wink:

@kacenka1408 Děkuji :wink:
@lillyzelvicka děkuji,už je to lepší, snad se vyspím a bude to dobré :wink:

Dívky, muž byl na hřbitově a zřejmě rodiče (toho andílka) stále při dětském hrobě, plakali :frowning2: Když mi to říkal .. jsem vděčná Bohu za Betušku ... i když se v noci nevyspím, i když má exémik a slzí je očka, a když se někdy trápím (např. dnes na tou mojí "skvělou" tetou) ale jsem ráda za to všechno co mám ... když mi to muž říkal, nebylo mi všechno jedno :frowning2:
A jedna pozitivní zpráva zítra nás přijde navštívit moje sestra, moc se těším :sweat_smile:
1. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,musim reagovat,at vite,co s nama je!Snazim se vas cist kazdy den,ale neodepisuju,protoze tady nemam notebook a pisu aspon pres telefon.Ale pres ten telefon je to des.U nas se za ten tyden nic nezmenilo,ale primar rozhodl,ze zitra vyvolani,tak nam prosim drzte vsechny palecky!Pokud to budeme mit ve stredu uz za sebou,stavte se za nama tetiny,budeme radi,pokoj c.5.Drzte se kocky,myslime na vas,pa
1. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Holka :slight_smile: Držím palečky, rychlý porod a ať jste zdravý! :slight_smile:
A od dívek se těším na info o miminku :dizzy_face:
1. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož nakonec na tak hezký datum nemáme ani jeden porod? :grinning:
1. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota zatím ne!!ale já mám zase poslíčky, že bych řvala bolestí!!! :confounded: :angry:
1. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pantomimo: no tak že bys to byla ty? Dej si spršku, jako porod druhého dítěte bys to mohla ještě furt do půlnoci stihnout.. :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek drž se, přeju ať všechno dobře dopadne a moc se těším na další miminko :slight_smile: budu na Tebe myslet :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no že bych ještě čekala na 10. podle MS? :frowning2: nejhorší je, že vím přesně kdy jsme počali a vychází to na toho 4.11. každopádně tu byla kamarádka a prý mám břicho pořád nahoře. Achich.. no uvidím co zítra na monitoru...
1. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sprška byla a moc to nepomohlo, za chvíli zalehnu, uvidíme, musel yb to být ale fofr, aby jsme to stihli :grinning:
1. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak Terezka je taky anděl z ďáblem v těle :grinning:, ale nic jiného mě bohužel nezbývá,nemám hlídání :slight_smile:.

@dandysek držíme moc pěstičky, ať ti vše proběhne v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Moc držíme palečky, to bude v poho. :wink:
1. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Jé to jsme dvě, Tomáš mi přitáhne málokdy dřív domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším až bude malej venku a budu mít chvilku manžu doma :dizzy_face: škoda, že bydlím od vás všech tak daleko. :angry:
1. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívky .. malá už dává o sobě vědět- jdu, držím palečky dandy a Patmime (kdyby náhodou):sweat_smile:
Držte palce aby noc byla ok :grinning: :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já jsem se zas minulý týden na monitoru v Bohunicích nedozvěděla lauter nic.. tak jsem si sama pro sebe řekla, že je teda asi vše OK.. takže nepočítám s tím, že se něco dozvím ani tento týden.. jinak mně podle přítele prej pupek klesl hodně, ale CS mám podle doktora furt 5 a i přes ty zkurv... poslíčky se teda asi zjevně nic nechystá.. do poradny už chodit nemusím, ale schválně zítra jdu, když mi to doktor nabídl, jestli se mi aspoň to CS pohlo.. chjo :frowning2:
1. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc aholky já už mám CS 2 tak to je že je dole ne? :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Tak mě do průkazky psal minulý týden CS 1, ale co to znamená už neřekl, tak nevím.......
1. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 no mi řekla že malý tlačí na hrdlo tak já nevím.Uvidím ve středu na dalším ktg a poradně :wink:
1. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka já tomu teda nikterak nerozumím, ale podle toho odkazu, co tu dávala Pantomima, tak max. je CS 7 a to je že už je tělo připravené na porod.. ale já studovala strojařinu, ne tohle.. :sunglasses:
1. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek