• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 

no ja jdu zitra na kontrolu tak se ukazu az k veceru..mam to na jednu a pak jeste kafco s kamoskama :grinning: )
tak jdu zabit bobra..to bude fuska kuwa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :dizzy_face: :pensive:

kacka....tak mamka nastesti dokoncila kurz a tak bude hlidat :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Zítra hodně štěstí, ať to frčí :grinning: Zítra jdu na ktg, tak bych se stavila, ale na porodní sál asi nee :grinning:
1. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mě dr. taky vysvětloval, že 7 už je na porod. Mě prohlížel naposledy před skoro měsícem a to jsem byla na 3 , tak doufám, že už je tam aspoň ta 5. To je boj :confounded:
1. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno

a stále nic..no budu mlčet, termín až 6.11., tak co bych chtěla, že jo :grinning: , to že je mi večer na chcípnutí asi nic neznamená..teď musím využít rána, že mě skoro nic není a nebolí a trochu to tu poklidit :slight_smile:

poradna zítra, tak uvidíme :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina žádný problém, jen tak :slight_smile:

i když oni mi to nabídli sami, z toho důvodu, že jsem z Břeclavi a rodit budu v Ivančicích což je 84 km. Tak to je hlavní důvod.... :slight_smile: :slight_smile: . Termíny mám dva 6 a 12.11. tak porod je naplánovaný na 7.11 zavést oxytocín a porodit pravděpodobně 8.11 :grinning: , bude srandy kopec
2. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jak jsem tady napsala, já jsem z BV a kvůli tomu, že mužíček pracuje v Modřicích jsme se rozhodli pro Ivančice. Páč je to pro mě 84 km, tak mi to sami nabídli, mě by to nenapadlo :sweat_smile: , ale jsem ráda, já jsem prý už na spadnutí, pan primář mi pověděl, že pokud se té soboty dožiju, bude se divit :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tak v průkajdě mám poloha plodu CX/2- jsem z toho blázen před tím jsem tam měla CY/3 :confused:
Dobré ráno všem :slight_smile:
Mě dneska celou noc a i teď pobolívá břicho jako bych měla dostat menzes k tomu občas nějaká ta křeč
2. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak tomu X a Y teda taky vůbec nerozumím.. a bolesti jako bych měla dostat menzes mám už od soboty a furt nic.. tak ležím zabalená v dece, piju horký čaje a kroutím se.. přítel prohlásil, že jestli do soboty neporodím, že mně prej zabije.. :grinning: Prej jsem strašně protivná nebo co.. a pejsánek mi hárá.. takže doma je veselo.. :sunglasses:
2. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 pořád nechápu, jaktože Ti budou porod vyvolávat už tak brzo.. jsem asik natvrdlá.. :sweat_smile: Jakože kvůli velké dojezdové vzdálenosti do porodky..??? :confused:
2. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jo navrhli mi plánovaný porod, kvůli velké dojezdové vzdálenosti :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no manžel je ze mě taky na nervy.Poslíčky už mám víc jak dva týdny.Jenže jsem ten typ co musí pořád něco dělat i když mi není dobře :sweat_smile:
2. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, noc bylo o něco klidnější .. alespoň jsem se na chvilku vyspala, mám už i lepší náladu:grinning:
2. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak to je fajn, přeji ti krásné dobré ráno :slight_smile:), ty máš na pokoji internet, nebo máš nějaký přenosný???
2. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Mám notebook, a mám vlastní připojení na net :wink:
2. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 A i tobě hezké ranko :wink:
2. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla jak vlastní, přes co :angry: ??? Od špitálu, nebo úplně svoje :confused:
2. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky...ja teda vubec nic, malej sice dela kotrmelce a kope prvni ligu, ale poslicek nic zadnej, tak planuju vesele kaficka s kamoskama a doufam ze vsechno stihnu :slight_smile:)blbej dotaz, jak toho poslicka poznam? :slight_smile:))
2. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @sunnybejby no ja u prvního neměla ani poslíčka poslíčků :grinning: vůbec nic a přenášela jsem dny a přišlo to z ničeho nic,jen si pamatuju že jsem celej den ležela-odpočívala nic se mi nechtělo a 15:30 to přišlo........teď je mam už 3 tydny a vnímám to tak,že mě ze začátku bolelo břicho jako při menstruaci a teď mam i sem tam jakoby pálení dole-to se musim jit vždycky vyčůrat a ztvrdne mi břicho a bolí to.................ale nevim jestli to nebylo lepší bez těch poslíčků-ty mě nutí nad tím více přemýšlet a hlavně více čekat........................a to nemam ráda,když na něco čekám-obzvláště na takovou akci :grinning:
2. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no hlavne nam napis tvoje prijimeni :slight_smile: anebo do IP tvuj telefon.....prece jenom chodit na oddeleni a hledat Zuzku je ponekud zvlastni :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlasim vecer byl hrozny - bolel me hrozne bok a zada....ale vana me pomohla, o pul devate jsem uz byla tuhos valos a .....opet ani courani na zachod, v noci parkrat boleni bricha - spis uz nepohodli lezeni, rano bozi.........toz nevim jesti ja budu rodit na termin :slight_smile:

te tesim na odpoledne :slight_smile: zkontrolujeme pupky :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy.. jsem po kontrole. Za týden se nic nepohlo, CS:3, monitor - křivky klidné.. a už jsem předaná do Bohunic-Brno do porodnice. Už to vidím, jak tam čekám s těma mojima cácorama 2 hodiny.. :frowning2:
@lucbuc Jak dlouho jsi ty čekala na monitor v Bohunicích? Třeba se tam potkáme :grinning: u porodu, chich.
2. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
..hele jak vam meri to CS?? U me mi to nikdy nikdo nemeril a myslim ze kdyz si v patek vzpomenu tak ......mam smulu.
2. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já noc nic moc. Než jsem usnula... pořád jsem se budila... pak vstával manžel do práce a než jsem stihla zabrat, tak zase dcera... pak jsem dostala hlad, tudíš jsem se musela jít najíst a zabrala jsem tak od půl 9 do 10. Ještě, že nemusím vstávat :slight_smile: Nevím jestli je to tím, že malá teď víc spotřebuje, ale jsem zase hladovější jako na začátku těhu :unamused:
2. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja se pujdu chystat na kontrolu pomalucku

uz se na vas holky ntesim :dizzy_face:

u me se nic nedeje tak jsem zvedava co me dr.dneska rekne...me ani nic neboli..jen teda zada ale to uz od 15ti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...taky nevim co je CS..teda kde to meri a pise :grinning:
2. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Basska: CS u všech tří dětí vyšetřením čípku prstem. Prostě jestli se zkracuje a otevírá.
2. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja mam celkem nabrano 3 kila...ale tak dobre do konce uz to moc nebude :grinning:
2. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože? Jen 3 kg??? :slight_smile: No to porodíš a budeš mít o 5kg míň! Já nabrala taky méně - 8kg, (u Elči 12kg a u Inky 15kg, shazovalo se to krásně, do roku jsem byla zpět na svojí váze).
2. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jeste pred mesicem mela jen kilo :grinning:
jsem se asi nejak rozezrala :grinning:
2. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no mi to to CS-výšku a stav čípku měří pokaždé a prstem ,ale minule už ho neuměla nahmatat jsem jí tam lezla po křesle nahoru
2. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek