Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
basska
2. lis 2010
... to jsem lezla taky pi vysetreni, tak to bude ta 3ka pred tema 14 dnama co mi tam napsal - bohuzel skrabe jak trotl a ....nezaznamenava nic ani graf ani cs........toz to se tesim v patek ze zase polezu ....na stole ......aaaaauuuuuu

no ja uz mam nahore teda 12........a dekuji uz me to staci 🙂
lillyzelvicka
2. lis 2010
@basska no mi taky nezapisuje nic do grafu ani CS jen polohu plodu.Ale jako jinak je moje dr. v klidu jak jsem ji řekla že to bolí nechala toho a už mě netýrala. Mám taky 12kg ale to není špatné v mojem okolí stéjně staré holky mají 20-25kg nahoře.Ono se říká že teď už by se přibírat nemělo že když tak shodit ne?
basska
2. lis 2010
@lillyzelvicka jenomze ja mam ted nehorazne chute 🙂 takze bych sezrala nekdy aj mrtvemu ucho 🙂
No uvidime doufam ze uz nee, uz jenom par dnu do porodu.......tak snad uz kdyz uz neco pribude to bude jenom voda 🙂
jusina
2. lis 2010
Cs mi taky nikam nepíší,ale vyšetření rukou vždy-před 14 dni čípek středně zrylý-před týdnem čípek měkký-stále doufám,že zítřejší kontrolu již nestihnu........... 😃 😉 😃
Jinak já od toho 35tt jsem se nějak na váze zastavila -stále 10kg hore-uvidim jestli zítra budu stoupat na váhu.....
Teď jsme si udělali krupicovou kaši s mladym a pujdeme pomalu na lužko.............tak na hoďku až dvě x-)
jusina
2. lis 2010
já jen každý jinak-u prvního jsem poslední týden nabrala 3 kg a proto už jsme plánovali vyvolání-nejspíš to byla už jen voda..............ale chytlo mě to dřív-dr.říkal,že většinou když naplánují vyvolání,tak to mamky chytne třeba den před samo 😉
lillyzelvicka
2. lis 2010
@basska no právě už to máš za pár 🙂 tak ty chutě má asi malé🙂 Ale jestli tak pochytáš vodu a ta po porodu vyprchá 😉
já mám taky chutě ale od všeho jen tak zobu ,rychle mi to přestane chutnat 😎 já mám na stehnech tak nechutnou celulitidu zadržuju vodu jako blázen ]-(
basska
2. lis 2010
@lillyzelvicka to neresim, to se poresi az po porodu cvicenim a mazanim..........me zatim se neudelal aani zadnou strii, ale i kdybych mela tak ..je mi to asi jedno 🙂
lillyzelvicka
2. lis 2010
@basska já se radovala ještě na konci sedmého jsem neměla ani jednu strii, ale blbec jsem v práci vytírtala a uklízela po malířích a to šlo samo.Ale jakmile si vezmu podpůrný pás tak se stahují.Ale tohle mi nevadí to je pro mrňouska.Mám už naplánované cvičení a tak ale samozřéjmě až po šestinedělí a dle malého jaký bude🙂
veveruska0504
2. lis 2010
basska
2. lis 2010
..jj ti jsou bajecni, koukala jsem na ne uz driv kdyz jsme zarizovali byt 🙂
adelinka
2. lis 2010
tak ja mam posvacane bricho desne ale vubec me to nesere 😃 😃 😃 😃 😃 stejne s mou vahou nechodim ani na koupak
adelinka
2. lis 2010
no ja tenhle styl obrazku moc nemusim ale taky bych si tam neco vybrala 😃
lillyzelvicka
2. lis 2010
@veveruska0504 super stránka. nabylo to teď v bydlení je hra?
basska
2. lis 2010
..jj bylo maji tam paradni borduru - kliknete na zalozku bordury - tak to se me mooooc libi. SKoda ze to nemam kam nalepit 🙂
ALe ty tabule to je dobry napdat pro deti moji segry.......je to uzitecne, prakticke a .......aj cena je vpohode 🙂
lucbuc
2. lis 2010
@kota asi hoďku.. měla jsem s sebou křížovky tak mi to docela rychle uteklo.. u mýho gyndaře čekám vždycky cca 2 hoďky a to se teda táhne.. :-S Tak supr, kdy jdem rodit..??? 😃
kota
2. lis 2010
@lucbuc no dneska, co?
kota
2. lis 2010
na monitor jsem objednaná na 9.11. na 10h. Tak třeba se Viky umoudří a nebudu tam muset čekat, musím si totiž s sebou vzít Muže a obě dítka, to tam asi způsobíme trochu "radosti" maminkám čekatelkám 😃
lucbuc
2. lis 2010
@kota jasně, jasně.. 😉 včera bylo pozdě.. 😃 já jdu na monitor zas v pátek a vůbec by mi nevadilo, kdybych ho už nestihla.. 😎
slavicky
2. lis 2010
Ahoj holky, tak jsem byla ráno na monitoru, seděla jsem na něm třičtvrtě hodiny, páč malá si spala 😃 sestřička chodila, mlela mi břichem, zvonila takovým otravným zvonkem a malá nic 😃 😃 každopádně evidentně spokojený a tvrdohlavý dítko 🙂 došla jsem domů a odpadla jsem a vzbudila jsem se ted. Už bych rodila 🙂
slavicky
2. lis 2010
@lillyzelvicka tak to vůbec netuším co to je za polohu :-o mám tam PPH, to je asi poloha podélná hlavou...
martulle
2. lis 2010
ahojte holky,tak ještě jste všechny 2v1?dnes je také krásné datum,co na to vaše ratolesti?už se těším,až sem budete dávat fotečky miminek......moc vám všem držím pěstě 😃 😃
veveruska0504
2. lis 2010
Tak právě mi došli polodupačky ze stránky batolátko http://www.batolatko.cz/Bavlnene-dupacky-s-obra...

Moc mě překvapili, email poslali, do dne expedovali a věci ještě krásnější jak na obrázku, i když jsem s nimi mluvila moc milí lidé 😃

Budu pro malou nakupovat snad jen z tama :-N
pantomima
2. lis 2010
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pantomima/alb... pár nových fotek...snad už posledních
sasulla
2. lis 2010
Dívky vy jste se ale rozpísali😃

@pantomima Nádherné bříško 🙂 x-)

@veveruska0504 Nádherné polodupačky a super stránka na ty samolepky x-) 🙂

@lucbuc No přece dnes jdeš rodit😃😃:-N

@slavicky Tak je to potvůrka malinká😃:-N
sasulla
2. lis 2010
@martulle Kromě mě tuším nikdo 😉 Ale dandy psala že její jdou tuším dnes vyvolávat porod 😉 :-N
a co tvůj brouček?
martulle
2. lis 2010
@pantomi moc hezké bříško,@veveruska ty dupačky jsou moc hezké a nejsu ani drahé,@sasullko ani nevíš jak ti závidím(jen v dobrém),že už máš všechno za sebou 😃 ,mě pořád tvrdne břicho,ale to je normální.....a co vy,už jste doma?a jak se daří maličké?
kota
2. lis 2010
tak jsem stihla další odpoledne se slabým kafíčkem se šlehačkou.. hmm.. mňam x-)
jusina
2. lis 2010
tak teď si mamka odvezla mladýho,bude u nic spát..........tak večer bych mohla jet rodit,co?!?!?!?takový plán mam už každej večer a stále nic............mě by nevadilo přenášet,jen mam srach ať nemá 4kg a více :-S
basska
2. lis 2010
@jusina joooo to by kazda chtela 🙂 ale na svatek zemrelych .....to radeji zitra 🙂
basska
2. lis 2010
tak...my jsme daly s holkama kaficko-bazenkovy-poharove odpoledne a ......zitra jdem spolem na KTG 🙂
ZKusime aj navstivit Dandy, takze jestli to ctes, cekej nas zitra rano 🙂 snad uz budes mit porozeneeeeee kocko!!

Adel? Zitra srat v 8:15 u bufetu u Kacky? 🙂 ja tam budu 🙂