• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
... to jsem lezla taky pi vysetreni, tak to bude ta 3ka pred tema 14 dnama co mi tam napsal - bohuzel skrabe jak trotl a ....nezaznamenava nic ani graf ani cs........toz to se tesim v patek ze zase polezu ....na stole ......aaaaauuuuuu

no ja uz mam nahore teda 12........a dekuji uz me to staci :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no mi taky nezapisuje nic do grafu ani CS jen polohu plodu.Ale jako jinak je moje dr. v klidu jak jsem ji řekla že to bolí nechala toho a už mě netýrala. Mám taky 12kg ale to není špatné v mojem okolí stéjně staré holky mají 20-25kg nahoře.Ono se říká že teď už by se přibírat nemělo že když tak shodit ne?
2. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka jenomze ja mam ted nehorazne chute :slight_smile: takze bych sezrala nekdy aj mrtvemu ucho :slight_smile:
No uvidime doufam ze uz nee, uz jenom par dnu do porodu.......tak snad uz kdyz uz neco pribude to bude jenom voda :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cs mi taky nikam nepíší,ale vyšetření rukou vždy-před 14 dni čípek středně zrylý-před týdnem čípek měkký-stále doufám,že zítřejší kontrolu již nestihnu........... :grinning: :wink: :grinning:
Jinak já od toho 35tt jsem se nějak na váze zastavila -stále 10kg hore-uvidim jestli zítra budu stoupat na váhu.....
Teď jsme si udělali krupicovou kaši s mladym a pujdeme pomalu na lužko.............tak na hoďku až dvě :dizzy_face:
2. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen každý jinak-u prvního jsem poslední týden nabrala 3 kg a proto už jsme plánovali vyvolání-nejspíš to byla už jen voda..............ale chytlo mě to dřív-dr.říkal,že většinou když naplánují vyvolání,tak to mamky chytne třeba den před samo :wink:
2. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no právě už to máš za pár :slight_smile: tak ty chutě má asi malé:slight_smile: Ale jestli tak pochytáš vodu a ta po porodu vyprchá :wink:
já mám taky chutě ale od všeho jen tak zobu ,rychle mi to přestane chutnat :sunglasses: já mám na stehnech tak nechutnou celulitidu zadržuju vodu jako blázen :angry:
2. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka to neresim, to se poresi az po porodu cvicenim a mazanim..........me zatim se neudelal aani zadnou strii, ale i kdybych mela tak ..je mi to asi jedno :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já se radovala ještě na konci sedmého jsem neměla ani jednu strii, ale blbec jsem v práci vytírtala a uklízela po malířích a to šlo samo.Ale jakmile si vezmu podpůrný pás tak se stahují.Ale tohle mi nevadí to je pro mrňouska.Mám už naplánované cvičení a tak ale samozřéjmě až po šestinedělí a dle malého jaký bude:slight_smile:
2. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jj ti jsou bajecni, koukala jsem na ne uz driv kdyz jsme zarizovali byt :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam posvacane bricho desne ale vubec me to nesere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stejne s mou vahou nechodim ani na koupak
2. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tenhle styl obrazku moc nemusim ale taky bych si tam neco vybrala :grinning:
2. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 super stránka. nabylo to teď v bydlení je hra?
2. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jj bylo maji tam paradni borduru - kliknete na zalozku bordury - tak to se me mooooc libi. SKoda ze to nemam kam nalepit :slight_smile:
ALe ty tabule to je dobry napdat pro deti moji segry.......je to uzitecne, prakticke a .......aj cena je vpohode :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota asi hoďku.. měla jsem s sebou křížovky tak mi to docela rychle uteklo.. u mýho gyndaře čekám vždycky cca 2 hoďky a to se teda táhne.. :confounded: Tak supr, kdy jdem rodit..??? :grinning:
2. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no dneska, co?
2. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na monitor jsem objednaná na 9.11. na 10h. Tak třeba se Viky umoudří a nebudu tam muset čekat, musím si totiž s sebou vzít Muže a obě dítka, to tam asi způsobíme trochu "radosti" maminkám čekatelkám :grinning:
2. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota jasně, jasně.. :wink: včera bylo pozdě.. :grinning: já jdu na monitor zas v pátek a vůbec by mi nevadilo, kdybych ho už nestihla.. :sunglasses:
2. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla ráno na monitoru, seděla jsem na něm třičtvrtě hodiny, páč malá si spala :grinning: sestřička chodila, mlela mi břichem, zvonila takovým otravným zvonkem a malá nic :grinning: :grinning: každopádně evidentně spokojený a tvrdohlavý dítko :slight_smile: došla jsem domů a odpadla jsem a vzbudila jsem se ted. Už bych rodila :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak to vůbec netuším co to je za polohu :astonished: mám tam PPH, to je asi poloha podélná hlavou...
2. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,tak ještě jste všechny 2v1?dnes je také krásné datum,co na to vaše ratolesti?už se těším,až sem budete dávat fotečky miminek......moc vám všem držím pěstě :grinning: :grinning:
2. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě mi došli polodupačky ze stránky batolátko http://www.batolatko.cz/Bavlnene-dupacky-s-obrazkem-K-Y,6761.html

Moc mě překvapili, email poslali, do dne expedovali a věci ještě krásnější jak na obrázku, i když jsem s nimi mluvila moc milí lidé :grinning:

Budu pro malou nakupovat snad jen z tama :sweat_smile:
2. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívky vy jste se ale rozpísali:grinning:

@pantomima Nádherné bříško :slight_smile: :dizzy_face:

@veveruska0504 Nádherné polodupačky a super stránka na ty samolepky :dizzy_face: :slight_smile:

@lucbuc No přece dnes jdeš rodit:grinning::grinning::sweat_smile:

@slavicky Tak je to potvůrka malinká:grinning::sweat_smile:
2. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle Kromě mě tuším nikdo :wink: Ale dandy psala že její jdou tuším dnes vyvolávat porod :wink: :sweat_smile:
a co tvůj brouček?
2. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomi moc hezké bříško,@veveruska ty dupačky jsou moc hezké a nejsu ani drahé,@sasullko ani nevíš jak ti závidím(jen v dobrém),že už máš všechno za sebou :grinning: ,mě pořád tvrdne břicho,ale to je normální.....a co vy,už jste doma?a jak se daří maličké?
2. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem stihla další odpoledne se slabým kafíčkem se šlehačkou.. hmm.. mňam :dizzy_face:
2. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď si mamka odvezla mladýho,bude u nic spát..........tak večer bych mohla jet rodit,co?!?!?!?takový plán mam už každej večer a stále nic............mě by nevadilo přenášet,jen mam srach ať nemá 4kg a více :confounded:
2. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina joooo to by kazda chtela :slight_smile: ale na svatek zemrelych .....to radeji zitra :slight_smile:
2. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak...my jsme daly s holkama kaficko-bazenkovy-poharove odpoledne a ......zitra jdem spolem na KTG :slight_smile:
ZKusime aj navstivit Dandy, takze jestli to ctes, cekej nas zitra rano :slight_smile: snad uz budes mit porozeneeeeee kocko!!

Adel? Zitra srat v 8:15 u bufetu u Kacky? :slight_smile: ja tam budu :slight_smile:
2. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek