• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@vcelaranka kua zes nepripomela ten papir na to jmeno, mela jsem ho u sebe, prisla jsem na to asi za hodinu po tom co jsme se rozesly........a to to mam pro tebe okopirovane dvakrat :slight_smile:
2. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

jinak jsem byla na kontrole a mela sok :pensive: vse je ok..holka je to porad ale uz ted ma 3900..me uplne hrkly slzy do oci..pac pokud to bude v terminu tak prej mam pocitat kolem 4500..no a na porod to prej neni ani omylem :confounded:

bass..broucku ok..cekam tam :dizzy_face:
2. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no tak to si asi třetí z nás co čekají velké mimčo.....jsem zvědavá kolik ti prcci budou mít :slight_smile: mě kdyby to tenkrát změřili ke 4 kg tak bysme plánovali vyvolání,ale to bych musela byt aji trochu nachystaná a to ty asi nejsi-teda,že :unamused: No uvidíme jak se přsně trfují-je tam rezerva +- 500g :slight_smile: hlavně aby to nebylo +,že :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ráno vás budu vyhlížet :grinning: , akorát jak sem říkala, budu zase s tím naším ďáblíkem :slight_smile:
2. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 nooo pekne cekej a vyhlizej s cerstvyma chlebickama :slight_smile: Dablik je v pohode......kocenka jedna :slight_smile:
2. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle Neboj dočkáš se, zítra jedeme domů ... moc se těším :slight_smile:

@basska Jeee takže byl sraz?:sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ty jo tak ale říká se že +- 500g ne?A podle čeho ti to odhadli?Mi dr. říká že už to nejde zjistit :angry: a všichni mi odhadují že bude malý velký :confused: a z toho mám trošku strach
2. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám info od Dandyska: moc vás pozdravuje a děkuje za podporu. Dostala 2 tablety na vyvolání, ale malému se na svět asi nechce. :wink: Takže zítra další pokus... Pro holky z UH: zítra se teda asi nestavujte, je ještě na porodním... Když budu mít další info, zase předám :wink: .
2. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!

takže další den před námi, jaký asi bude???? :grinning: :grinning: :grinning:

malá se mi zdá dneska nějaká horká, ale teploměr v pohodě, tak z toho snad nic nebude
v osm frčím na monitor a do poradny, tak uvidíme!
3. lis 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka já bych těm odhadům taky moc nevěřila, ale postraší to co? Moje malá prý je taky cvalda, ale žádný čísla mi neříkal... no už aby byla venku...
3. lis 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, za chvilku odcházím naposledy do poradny, už teď se děsím, co se zas dozvím :frowning2: tlak budu mít beztak zase na prd, takže sebou táhnu tlakoměr, kde mám uložený hodnoty skoro za celý těhu :grinning: :grinning: ach jo, den do termínu a malá dělá jako by se nechumelilo...
3. lis 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

malá buntoší pořád stejně, takže u mě nic moc nového, jen jsem se hned po ránu trošku rozčertila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

http://www.novinky.cz/domaci/215762-snemovna-schvalila-skrty-v-socialni-oblasti-a-zvyseni-dani.html
3. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zpátky z poradny. Naštěstí tlak mi zas až tak nevylítl (150/100) a bílkovina v moči zmizela, tak doktor nevymýšlel. Prohlídl mě a říkal, že na porod se to ještě nechystá :frowning2: CS 5. Tak jsem objednaná na pondělí do porodky, dr. říkal, že pokud se to nerozběhne do 10. tak už budou malou popohánět. Jéé já se tak těšila, že se něco hnulo...
3. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky, taky ste to uz slysely? ty skrty? jsou ti blbci normalni??sorry ale za 6500 jak z toho ma matka samozivitelka zit?holky jdete spis na tri roky nebo na dva?
3. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby hajzli to jsou ! :angry: :angry: já zatím neplánuju, chtěli bychom pak ještě druhý, ale táhnout z jednoho platu nás dva, mimčo a hypotéku, to bude paráda :confounded:
3. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajzli jsou ti, co nás za minulé roky vlady tak zadlužili, že to teď musí tihle odnést, aby to dostali aspoň trochu do normálu
3. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja byla na ktg a vse ok...

slavicky..no druhe je prej vetsi ..mala uz ma hlavu 10cm u petrika jsem mela odhad 4 kila mel 4250
3. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka aha, to jsem nevěděla, že je druhý větší. Zase Elenka by mohla být menší, když je holčička, ne? No stejně to nejde ovlivnit :frowning2: mě dokonce doktor říkal, že je to nějaká "civilizační nemoc" že se teď rodí větší děti, že teď mají v průměru o 500g víc než před pár lety.
3. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. já včera taky byla na monitorech v porodce, všechno vypadá ok, ještě se to prý nechystá, otevřená jsem na 1 prst, ale čípek se nezkracuje, takže mám počítat spíš s porodem okolo termínu :wink: . jinak váhový odhad 3300.

@sunnybejby pořád uvažuju, že bych si rodičák dala na 2. o druhém taky zatím neuvažujeme.
3. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi...no kamoska mela skoro 5 kilo holku.,.,.tak nevim no..uvidime
3. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poradna i monitor ok a prý se to už krásně chystá. Tak jsem zvědavá. :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janieg jééé Ty se máš, že se to chystá. Mě sice řekl čípek zkrácenej a začínám se otvírat, ale prý mám ještě čas. Uáááááááá
3. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Vůbec si z toho nic nedělej. Já jsem nachystaná prý 3 týdny a furt nic :wink:
3. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka no taky si říkám co je teď nemusí být zítra... příroda je mocná :grinning:
3. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ola hej,
tak KTG v pohode......snad se uz neco zacne dit, v patek na kontrolu k veterinari a ......ja si mylsim ze se v utery uvidime opet, max ve stredu na dalsim KTG :slight_smile:

JInak jakmile jsem dosla dom tak poslicky jak prace, uz to ale prestalo........a tam mi spi :slight_smile: nechapu :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem doma

na monitoru dobrý, malej spal, tak musel být buzen, ale ok
dr mě spodem neprohlížel, ale dělal utz, podle toho mám prej množství plodový vody na dolní hranici, odhadem, 3100+-470g, tak pak si z toho něco vybrat, že jo :grinning:
pokud do neděle neporodim, tak se mám zajet domluvit do porodnice v pondělí, na dalším postupu a do poradny už k nim
3. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky ja jsem tak stastna kamradka mi domluvila poradnu zitra primo u primare nemocnice, takze nemusim v patek k tomu mojemu veterinarovi..........huraaaaaaaaaa
Mi uplne hrkly slzy do oci kdyz mi to psala ze me zitra ceka............jupiiiii....tak treba mi rekne aj neco vic nez ten muj ochotny zastup :slight_smile:

@pantomima tak to zavidim, halnve na sebe bacha, malo plodovky neni zadna sranda
3. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska neboj, snažím se nic nedělat..i když o malou se starat musím.. :wink: tak snad už brzy porodím!
3. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima snad už to brzo bude :slight_smile: mám taky málo plodovky, myslela jsem, že to malou přestane bavit už dávno a ona si tam spokojeně chrní :slight_smile: třeba už v pondělí na ty kontroly nepojedeme :wink:
3. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no tak aspoň tak, to je super, že nemusíš k tomu hovadu... :wink:
3. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek