Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
sunnybejby
3. lis 2010
@slavicky jojo slaby slovo, jde videt ze chlapi jsou fakt natvrdli...kdy ten silenej stat dostane rozum...
adelinka
3. lis 2010
bass....je super mam radost za tebe ze tam nemusis x-)
basska
3. lis 2010
adel - no me rikej......to nejenom ja, ale asi aj maly, ted me ukopava radosti 🙂
vcelaranka
3. lis 2010
@basska To je fajn 🙂 Tak pak poinformuj, co nového ses dozvěděla 😉 Je dobře, že jdeš k někomu jinému.
vcelaranka
3. lis 2010
Já jsem teď došla z hodinové procházky po okolí a že jsem toho nachodila... Malá z toho dostala akorát tak škytavku.
O množství plodovky mi dr. nic neříkal. Akorát studoval placentu, že se na ní dělají nějaké skvrny, což prý znamená, že je zralá.
lillyzelvicka
3. lis 2010
ahojky tak jsem taky po kontrole a ktg.Musela jsem si lehnout malý se nechtěl nechat natočit🙂Hezky mi to tam skákalo a po kontrole mi řekli že jsme ještě víc otevření a že se to pěkně chystá.Ale naměřili mi hraničně vysoký tlak což se jim nelíbí a v pátek musím na přeměření :-| proč je teď ten tlak tak důležitý?(asi pitomá otázka , ale fakt nevím)
slavicky
3. lis 2010
@lillyzelvicka teď ty poslední dny se to sleduje kvůli tomu, že je tam větší riziko odloučení placenty. Kolik Ti naměřili? Nemáš to jenom ze strachu z doktorů (mluvím z vlastní zkušenosti - doma ok u doktora 170na120)
sasulla
3. lis 2010
Ahojte tak už jsme doma, pomalu si zvykáme na nový koloběh, doma nás čekalo krásné přivítání 🙂 Snad to společnými silami zvládneme 🙂
sasulla
3. lis 2010
@lillyzelvicka Držím palce, jak píše Slavicky že je větší riziko odloučení placenty
slavicky
3. lis 2010
@sasulla to máš super, že už jste doma, nezapomen fotit 😉 jsme hrozně zvědaví. Pozdravuj Betušku i taťku a držte se 🙂
sasulla
3. lis 2010
@slavicky Katka odevzdám, fotit při tom shonu co je doma ani nevím kde mám hlavu😃:-p
Ale tak priebežne se snažím jen jich ještě stáhnout na book 😃 :-N
pantomima
4. lis 2010
pěkné ráno!!

tak a stále nic 😃

ale v noci děs, malá měla přes 38, celej slavnej panadol sirup, co jsem jí dala večer byl k ničemu a po půlnoci jsme se vvrátili k čípku do prdky, zabral a pak už to bylo docela OK, ale teď má malá 37,6 a náladu pod psa..jinak ji nic není, trochu posmrkává, ale spíš je to tím, že brečí 😞
jusina
4. lis 2010
Dobré ráno,tak včerejší kontrola-dole žádná změna-stále pro prst-jinak v pátek další kontrola a uvidíme,kdyžtak se naplánuje po neděli vyvolání 🙂 doufám,že se to rozběhne samo........aby to nebylo v nědělu-to má tchán narozky 🙂
No každý den je už pro mě otrava,ale co nadělám,že....nic.......dneska je ještě mladej u našich,tak uklidím ložnici-převleču postel a setřu........vařit naštěstí nemusim 😉 máme zbytky ze včera 🙂
pantomima
4. lis 2010
malá zablila, co se dalo, jdeme se ukázat k dr 😞
kacenka1408
4. lis 2010
@pantomima ať ste co nejdřív v pořádku 🙂
adelinka
4. lis 2010
hojky

no ted me volala chlap ze me vezou sedacku a ze je sam...no k nam je to asi 100m od silnice a zadny chlap doma...kuwa by ma zajimalo jak to s nim odnesu..snad to neni tezke...no v nejhorsim me praskne voda 😃 =-)

panti..at je mala brzo fit x-)
slavicky
4. lis 2010
Ahoj babulky, tak pořád nic 😃 dneska termín, ale dost pochybuju, že si to malá rozmyslí.
Panti: ať jste rychle zdravý...Adel: opatrně s tou sedačkou!!!!
casiopeia
4. lis 2010
Ahojky, tak stále jsme až na Sašu všechny 2v1, no to je sranda. Když si vezmu tak mi od července vyhrožovali předčasným porodem a teď mi doktorka na prohlídce v úterý říkala, že nález je pořád stejný - takže nic.
Panty - ať je malý brzy líp, je to na prd když jsou ty děcka nemocný viď, Kačka má zánět močáku až dneska to vypadá, že konečně zaberou antibiotika. Fakt nevím kde k tomu přišla 😕
Tak se opatrujte kočky. 😉 😉
pantomima
4. lis 2010
jsme doma, v moči na papírku krev, tak s tím jel ještě manža do laborky, v půl jedný si mám volat, břicho dobrý, ale měla vysoký CRP, tak antibiotika, dietu a klid v posteli

pokud půjdu rodit, má nárok na OČR, tak snad toho využije, tahat malou někde ke tchánům nebo k našim, když má teploty se mi zrovna nechce 😞

no, že by to trocha toho stresu spustila??? 😃 zatím tedy vůbec nic :-S
kota
4. lis 2010
Ahoj ženy..
Inka taky měla průjem a horečky asi před týdnem a v noci se mi prosrala a já skoro nespala a utěšovala, a s Vikym to tenkrát ani nehlo.. Obávám se Pantom. že to nemusí být ten pravý spouštěč. A my máme rodiče daleko, takže Muž 100% musí využít OČR, ale teda jelikož je s nima jen večer, tak bych mu to teda nepřála zůstat s nemocným dítkem doma najednou na "plný" úvazek.
Já měla od rána 2 mírně bolavé stvrdnutí břicha, ale kontrakce nikde, takže vaření a žehlila jsem..
pantomima
4. lis 2010
@kota asi půjdu vytírat a žehlit, malá usnula
basska
4. lis 2010
holky to bude nejaka infekce, mala od sousedky ma to same uz 4 den a ......porad nic nezabira, pry ta infekce muze trvat aj 14 dni tak je to peklo 😞

Ja valim za chvili do te porodky, jeste snim nejaky rohlik at tam neumru hlady....doufam ze to bude vsechno ok.
zatim papa
jusina
4. lis 2010
Jo kolem nás infekce taky řádí.....i rotaviry.......no když je pěknej podzim,tak aspoň s nemocema,že........ 8-(
Já teď dožehlila-spocená jak prase-ale jinak dobrý.........pověsila prádlo a jdu si lehnout 😉
basska
4. lis 2010
Tak hlasim jsem po prohlidce v nemocnici u pana primare a - fakt rozdil mezi doktorem a veterinarem....rikal zeje divne ze pan doktor minule psal hrdlo uzavreno kdyz jsem otevrena uz na 2cm, ze je to nejake zvlastni. ALe pry jeste musim trosku s tim porodem pockat 🙂 eeeeeeeee
Akorat si musim pro vysledky steru (nechapal ze mi je delali az na konci 37tt), zitra me objednali na utz na potvrzeni pohlavi a vahovy odhad a .....ve ctvrtek na ktg a dalsi kontrolu.

Ale fakt uzasny, ohleduplny, nic me neboli, usmevavy.......takto si to predstavuju porad 🙂
adelinka
4. lis 2010
tak sedacka je na miste....soused me pomohl...chlap si sedl do auta a cekal na penize..pac videl ze soused jde i s tatinkem :-S

bass.to jsem rada brouku ze je vse ok...tak se v utery uvidime na kavicce 😃
basska
4. lis 2010
adel.....jasnacka utery to jisti 🙂
slavicky
4. lis 2010
holky mě asi dneska prdne hlava.. toe děs tohle... celá levá půlka včetně oka, zubů a vlasů :-p no hezky trávím termín porodu 😃
pantomima
4. lis 2010
@slavicky vezmi si Paralen
basska
4. lis 2010
@slavicky taky dneska bojuju s bolesti hlavy, asi je nejaka zmena tlaku nebo .....bude zmena pocasi. Zatim odolavam abych si nemusela vzit ten neucinny paralen.

Jooo jinak vcera jsem byla odpoledne v TEscu a maji tam ...nove zimni (vanocni) veci pro miminka - vanocni overalky a dupajdy, tricka, bryndaky a .....jsou paradni. Takze kdo jeste nema nakoupene pro drobecka oblecek na cas vanoc - doporucuju!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli