• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@slavicky jojo slaby slovo, jde videt ze chlapi jsou fakt natvrdli...kdy ten silenej stat dostane rozum...
3. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass....je super mam radost za tebe ze tam nemusis :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel - no me rikej......to nejenom ja, ale asi aj maly, ted me ukopava radosti :slight_smile:
3. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska To je fajn :slight_smile: Tak pak poinformuj, co nového ses dozvěděla :wink: Je dobře, že jdeš k někomu jinému.
3. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď došla z hodinové procházky po okolí a že jsem toho nachodila... Malá z toho dostala akorát tak škytavku.
O množství plodovky mi dr. nic neříkal. Akorát studoval placentu, že se na ní dělají nějaké skvrny, což prý znamená, že je zralá.
3. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem taky po kontrole a ktg.Musela jsem si lehnout malý se nechtěl nechat natočit:slight_smile:Hezky mi to tam skákalo a po kontrole mi řekli že jsme ještě víc otevření a že se to pěkně chystá.Ale naměřili mi hraničně vysoký tlak což se jim nelíbí a v pátek musím na přeměření :unamused: proč je teď ten tlak tak důležitý?(asi pitomá otázka , ale fakt nevím)
3. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka teď ty poslední dny se to sleduje kvůli tomu, že je tam větší riziko odloučení placenty. Kolik Ti naměřili? Nemáš to jenom ze strachu z doktorů (mluvím z vlastní zkušenosti - doma ok u doktora 170na120)
3. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak už jsme doma, pomalu si zvykáme na nový koloběh, doma nás čekalo krásné přivítání :slight_smile: Snad to společnými silami zvládneme :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Držím palce, jak píše Slavicky že je větší riziko odloučení placenty
3. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla to máš super, že už jste doma, nezapomen fotit :wink: jsme hrozně zvědaví. Pozdravuj Betušku i taťku a držte se :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Katka odevzdám, fotit při tom shonu co je doma ani nevím kde mám hlavu:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale tak priebežne se snažím jen jich ještě stáhnout na book :grinning: :sweat_smile:
3. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!!

tak a stále nic :grinning:

ale v noci děs, malá měla přes 38, celej slavnej panadol sirup, co jsem jí dala večer byl k ničemu a po půlnoci jsme se vvrátili k čípku do prdky, zabral a pak už to bylo docela OK, ale teď má malá 37,6 a náladu pod psa..jinak ji nic není, trochu posmrkává, ale spíš je to tím, že brečí :frowning2:
4. lis 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak včerejší kontrola-dole žádná změna-stále pro prst-jinak v pátek další kontrola a uvidíme,kdyžtak se naplánuje po neděli vyvolání :slight_smile: doufám,že se to rozběhne samo........aby to nebylo v nědělu-to má tchán narozky :slight_smile:
No každý den je už pro mě otrava,ale co nadělám,že....nic.......dneska je ještě mladej u našich,tak uklidím ložnici-převleču postel a setřu........vařit naštěstí nemusim :wink: máme zbytky ze včera :slight_smile:
4. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá zablila, co se dalo, jdeme se ukázat k dr :frowning2:
4. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ať ste co nejdřív v pořádku :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky

no ted me volala chlap ze me vezou sedacku a ze je sam...no k nam je to asi 100m od silnice a zadny chlap doma...kuwa by ma zajimalo jak to s nim odnesu..snad to neni tezke...no v nejhorsim me praskne voda :grinning: :confused:

panti..at je mala brzo fit :dizzy_face:
4. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulky, tak pořád nic :grinning: dneska termín, ale dost pochybuju, že si to malá rozmyslí.
Panti: ať jste rychle zdravý...Adel: opatrně s tou sedačkou!!!!
4. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak stále jsme až na Sašu všechny 2v1, no to je sranda. Když si vezmu tak mi od července vyhrožovali předčasným porodem a teď mi doktorka na prohlídce v úterý říkala, že nález je pořád stejný - takže nic.
Panty - ať je malý brzy líp, je to na prd když jsou ty děcka nemocný viď, Kačka má zánět močáku až dneska to vypadá, že konečně zaberou antibiotika. Fakt nevím kde k tomu přišla :fearful:
Tak se opatrujte kočky. :wink: :wink:
4. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma, v moči na papírku krev, tak s tím jel ještě manža do laborky, v půl jedný si mám volat, břicho dobrý, ale měla vysoký CRP, tak antibiotika, dietu a klid v posteli

pokud půjdu rodit, má nárok na OČR, tak snad toho využije, tahat malou někde ke tchánům nebo k našim, když má teploty se mi zrovna nechce :frowning2:

no, že by to trocha toho stresu spustila??? :grinning: zatím tedy vůbec nic :confounded:
4. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy..
Inka taky měla průjem a horečky asi před týdnem a v noci se mi prosrala a já skoro nespala a utěšovala, a s Vikym to tenkrát ani nehlo.. Obávám se Pantom. že to nemusí být ten pravý spouštěč. A my máme rodiče daleko, takže Muž 100% musí využít OČR, ale teda jelikož je s nima jen večer, tak bych mu to teda nepřála zůstat s nemocným dítkem doma najednou na "plný" úvazek.
Já měla od rána 2 mírně bolavé stvrdnutí břicha, ale kontrakce nikde, takže vaření a žehlila jsem..
4. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota asi půjdu vytírat a žehlit, malá usnula
4. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to bude nejaka infekce, mala od sousedky ma to same uz 4 den a ......porad nic nezabira, pry ta infekce muze trvat aj 14 dni tak je to peklo :(

Ja valim za chvili do te porodky, jeste snim nejaky rohlik at tam neumru hlady....doufam ze to bude vsechno ok.
zatim papa
4. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kolem nás infekce taky řádí.....i rotaviry.......no když je pěknej podzim,tak aspoň s nemocema,že........ :rolling_eyes:
Já teď dožehlila-spocená jak prase-ale jinak dobrý.........pověsila prádlo a jdu si lehnout :wink:
4. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim jsem po prohlidce v nemocnici u pana primare a - fakt rozdil mezi doktorem a veterinarem....rikal zeje divne ze pan doktor minule psal hrdlo uzavreno kdyz jsem otevrena uz na 2cm, ze je to nejake zvlastni. ALe pry jeste musim trosku s tim porodem pockat :slight_smile: eeeeeeeee
Akorat si musim pro vysledky steru (nechapal ze mi je delali az na konci 37tt), zitra me objednali na utz na potvrzeni pohlavi a vahovy odhad a .....ve ctvrtek na ktg a dalsi kontrolu.

Ale fakt uzasny, ohleduplny, nic me neboli, usmevavy.......takto si to predstavuju porad :slight_smile:
4. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sedacka je na miste....soused me pomohl...chlap si sedl do auta a cekal na penize..pac videl ze soused jde i s tatinkem :confounded:

bass.to jsem rada brouku ze je vse ok...tak se v utery uvidime na kavicce :grinning:
4. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel.....jasnacka utery to jisti :slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě asi dneska prdne hlava.. toe děs tohle... celá levá půlka včetně oka, zubů a vlasů :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hezky trávím termín porodu :grinning:
4. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky vezmi si Paralen
4. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky taky dneska bojuju s bolesti hlavy, asi je nejaka zmena tlaku nebo .....bude zmena pocasi. Zatim odolavam abych si nemusela vzit ten neucinny paralen.

Jooo jinak vcera jsem byla odpoledne v TEscu a maji tam ...nove zimni (vanocni) veci pro miminka - vanocni overalky a dupajdy, tricka, bryndaky a .....jsou paradni. Takze kdo jeste nema nakoupene pro drobecka oblecek na cas vanoc - doporucuju!!!!!
4. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek