• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@basska tak jsem to pročetla, tak nevím, jestli je to tou bolestí hlavy, ale furt tomu nerozumím :grinning:
4. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no ja jsem to pochopila ze ....porodne se vyplaci jenom prvnimu diteti a pokud mas 2 nebo 3 letou variantu tak se nic nemeni a pro 4letou jdes s prachama vyrazne dolu .........nastesti ja uvazuju jenom o 2 ci 3 lete variante takze jsem bez obav.
Spis ze rikali vsude ze se to krati vsem......takze ...zadny strach :slight_smile:

Jinak taky chapu, muj mozek kdyz me boli hlava je taky dost mimo :slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak to jsem ráda, že nejsem sama.. mně taky bolí hlava jako blázen, už od včerejška od večera a je to děs.. :confounded: Na Paracetamol jsem alergická, takže Paralen nemůžu.. dala jsem si decku červeného vína na vyrovnání tlaku, ale nepomohlo mi to.. :cry: Teď si mrazím mozek namraženýma gelovýma polštářkama ColdHot Pack, a to teda jakeš takeš pomáhá.. :angry:
4. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska aha, děkuju za vysvětlení prosťáčkovi :grinning: :grinning: tak to jsem v klidu :wink: taky se mi nechce brát paralen, prd zabírá a navíc mi nedělá moc dobře... já chci svýho růžovýho kamaráda uááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc zmrazit hlavu jsem ještě nezkoušela, zkusím :wink: nebo si ji rovnou urvu už je mi to jedno :grinning:
4. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,v podstatě se mění 4letá na to,že těch 3800(nevim přesně zda to neni míň) se bude brát už od roku a pul dítěte a né od 21měsíce jak to bylo teď......................no mě bohužel jiná varianta jak ta 4letá nezbývá..........nic nenadělám.............budu muset šetřit už teď ať máme pak rezervy..... :confused:
Jinak ještě to porodny,ale to nás naštěstí ješět mine :sweat_smile: dobrejch 13 000,-,že!!!!!!!!!! :wink:
4. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky to chápu, že už jseš schopná udělat cokoliv.. já myslela, že už půjdu mlátit hlavou do zdi, abych si přivodila bezvědomí.. :grinning: To namražení fakt zkus, ale nepřežeň to, ať nemáš omrzliny. :grinning: Sranda je, že mně bolí taky levá strana hlavy, hlavně kolem spánku ale i zuby.. myslíš, že to má nějakou souvislost..??? :grinning:
4. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc nevím, mě to takhle bolívalo dřív v práci... na druhou stranu, buďme rády, že nás to má víc, bude to asi fakt "jenom" tlakem. Kurňa, chtělo by to porodit !!! :sunglasses:
4. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no to každopádně..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: Ale jak toho dosáhnout co..??? :frowning2: Jdu zítra ráno na monitor nebo kardio nebo jak se tomu nadává a modlím se, aby si mně případně už v porodce nechali na vyvolání porodu.. co řekli Tobě, když už jseš prakticky po termínu..??? :sweat_smile: Já mám termín teď v sobotu..
4. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no.. ptala jsem se sestřičky na ktg jakej termín berou v porodce jako výchozí (dělala PA u Miloušů) a řekla mi,že podle UZV, což je teda dneska. No a včera mi můj gyndr. řekl, že je pro ně závaznej ten termín podle PM, že po té době začnou popohánět. Ten mám 10.11. A na kontrolu do porodky jdu 8. No já doufám, že už si taky vážně promluvíme :grinning: :grinning: Prostě počítám s tím, že když do pondělí nic, tak už začnou něco řešit... Ty jsi měla podle UZV už 30. že?
4. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jj, podle UTZ 30.10., podle PM 6.11. .. doufám, že nejpozději v pondělí budu stepovat na přijmu v porodnici.. :angry:
4. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc pochopila jsem to tak, že to ještě musí projít senátem a podepsat prezident... ale jsem děsná, politice vůbec nerozumím :confounded:
4. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc řekla bych, že po tom 6. už začnou něco dělat... Není důvod dál čekat. Někde jsem četla, že aby mohli udělat toho Hamiltona a zátěžovej test musí být CS 5. Zaplaťpánbůh, ten už mám :slight_smile: Já odtam prostě v pondělí neodejdu, jestli mi neřeknou kdy :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky přesně.. ani já ne.. a proto jsem v tomhle směru klidná jak želva.. :sweat_smile: Politika nebýt moje hobby.. :confounded:
4. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Superrrr..!!!!!! :grinning: Těší mně, že to někdo vidí stejně.. :wink: CS 5 mám taky, dííííííky Bohu aspoň za to.. :grinning:
4. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Stejně, celou dobu jsem se bála, aby to nebylo dřív, tisíckrát jsem si představovala, jak mě to chytne někde v autě nebo na výletě a jak rychle pojedeme a pak budem všem volat, že už.... a ono prd. Tu čekám až zahřmí, denně mě otravují všichni známý jestli už, mám toho po krk. A ještě do toho se furt kolem mě rodí... a včera mi ještě kolegyně píše o nějaké klientce, že porodila !!!! normálně provokace. Brzo vypnu mobil, odhlásím se z facebooku a ať mi všichni řiť políbí. Hlavně s těma jejich zaručenýma radama :rolling_eyes: Boha, kdybych věděla, že mi pomůže mytí oken, tak je klidně umyju celýmu paneláku!!!! Promiň za ten výlev, ale to muselo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky v klidu, hned jseš mi zas o něco sympatičtější.. :grinning: :grinning: :grinning: Taky dělám všechno možný.. chodím po schodech do 7. patra pěšky, dolů ze schodů skáču, vytírám každý den na všech čtyřech a už jsem se snažila párkrát i tlačit v horké vaně.. :grinning: Ale "houby houby zlatá rybko, akvárium nebude".. :confounded: Telefony už ani moc nezvedám, většinou mně ty opakující se dotazy vytáčí.. :angry:
4. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tež melu z posledního.. s tím břichem nejde nic pořádně dělat, ale holkám je to šumák..
sice pak to bude makačka s miminkem, ale už se budu moct zvednout bez bolestí a rychleji se pohybovat po bytě.. jen vynést nočník a přebalit Inku je teď pro mě vypětí už neskutečné..
4. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc :wink: já hlavně nechápu, proč se všichni ptají, však jim dáme vědět až to bude... No nic, jsem se tak rozčílila zas :grinning: :grinning: , beru maltézáka a jdem skotačit ven. Teda já jdu skotačit, psík mi tu chrní omotanej kolem topení v koupelně :grinning: :grinning: jo a ty telefony... věta jééé a ani poslíčky nemáš, tak ta je na pěst!!! Počkej, je nakonec všechny pošleme do dža, budem za starý nervozni megery a nikdo si s nama nebude hrát :grinning: :grinning:
4. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me neboli nic :grinning:

tak jsem hodila na modrou strechu to co je dodelane u nas doma..zbytek pozdej :grinning:
tak kdo chcete tak se juknite :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/
4. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky my jdem na prochajdu až kolem 17.hod.. náš maltézáček hárá a asi z toho má depku, protože si zalezla do postele a celej den tam chrápe, dokonce ani žrát ještě nebyla.. tak jí ještě nechám chvilenku chrnět.. :wink: Jo a já poslíčky mám a houby z toho.. CS 5 mám už 3 týdny, otvírat se neotvírám a všichni co mi tvrdili, že když mám poslíčky tak do 3 dnů, max. do týdne porodím, mně otravujou úplně stejně typem otázek " furt nic..?? to je divný.. a jak se cítíš..??? " No, jak asi..:confounded:
4. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím,že je to všude na stejno.........taky se známí pořád ptaj jestli už něco-taky jim říkáme že bysme jim dali vedět,to je jasný,že :wink: poslíčky už mam měsíc a nic,nějaké snažení taky bylo a nic....hold když to nechce tak to nepude :slight_smile: kontrola zítra- vemu si tašku a řeknu jim jestli maji volno tak na to mužem jit hnedka a né až po neděli :slight_smile: no aby to neskončilo tak.že nás v ponděli pujde minimálně 4 na vyvolání :grinning: hahahahaha
4. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Jeee s tím vánočním oblečením super :slight_smile: :slight_smile: Já teď většinou přes MMB :wink::sweat_smile:

@slavicky Katka myslím na Tebe celý den tak snad už se Pavlínka nebudeš dlouho čekat :wink:

@pantomima Brzké uzdravení přejeme :wink:
4. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto :slight_smile:
4. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já právě taky uvažuju o tom, že jak mám jít kdyžtak v pondělí do pordnice se domluvit na dalším postupu, tak že bych tam zajela v sobotu nebo v neděli, že mám jako nějakej problém...necítím pohyby, bolí mi břicho a pod- svedla bych to na to, jak mi řekl, že mám málo plodovky, tak ať se jako kouknou, jestli se něco neděje a třeba by jsme se už domluvili, že si mám v pondělí přijít lehnout :wink: ...ono na tý ambulanci je totiž vždycky děsnej nával a čekat tam dvě hodiny se mi už teď nechce :grinning:
4. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina zítra ráno mně veze do porodky přítel na 7:30 a okolo 9:00 bude kontrolovat mezi zakázkama, jestli už má dovézt tašku a nahlásit v práci dovolenou.. :grinning: Taky jsem připravená za to vyvolání porodu bojovat.. :wink:
4. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Ty jsi ďábel :grinning: ale ne, že by mě to taky nenapadlo :grinning: :grinning:
4. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska zase monitor - ok, pak ultrazvuk - oligohydramnion = snížené množství plodové vody (prý ke konci těhotenství běžné). Další monitor v sobotu a pokud se nebude nic dít, tak příští týden vyvolávačka. Jinak miminko má 2900 g zatím. :slight_smile:
@lucbuc @slavicky
holky kam spechate, termin je ...jenom odhadem, musi vam rict vas doktor jestli je to na vyvolani nebo ne, asi neni male jeste dost zrale na to aby slo ven a pokud mu v brusku nic nechybi tak neni duvod.
Jako taky bych uz byla rada aby me nebolel brusek, nebolely zada a vsechno s tim spojene, ale .......si rikam ze zase bude peknejsi a vyzralejsi :slight_smile: a ...tak nespechejte se zbytecnym vyvyolavanim v terminu nebo den po terminu.

Ja se uz otviram (ale otevrenych uz je nas tu spoustu) , ale cs...to netusim, ani to nemam nikde v prukajde, jenom ze otevrena na 2cm, hlavicka hmatatelna a cosi co neprectu..........zadny spech!! Kor slavicky ktera ma termin az 10 :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek