• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
vcelar..tak ja byla u petana taky az asi v 16tt prvne na UTZ pac jsem sice chtela jit na ten screening ale byla jsem nemocna a ted taky pujdu prvne az v 16-17tt nevim jak presne me to vychazi

jinak 4 kilca za mesic je dost podle me...ja mam zatim dole -5 pac porad zvracim u petana jsem mela v 7 mesici -7 kilo..skoda ze hubnu jen kdyz jsem tehu
2. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinka- pořád lepší, než mít nahoře těcj jedenáct :confounded: , a že takhle hubneš taky není ok :frowning2: to nikomu nevadí?
2. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko, na normálním utz u gynekologa jsem byla několikrát, protože mám ty problémy. Ale kdybych věděla, tak bych šla do Baťovky na konci toho 1. trimestru na odběry krve + podrobný utz. Ale to už je fuk. Snad bude vše ok, nemá smysl se tím zabývat. Jen mě naštvalo to, že sestřička se divila, že jsem nebyla. Tak mi to měl asi dr. říct myslím.
2. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti měl říct... utz má doktorka u sebe v ordinaci a krev mi bere taky u sebe... akorát na amniocentézu bych musela na spec. středisko (ale to je kousek)...
2. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na tom prvním screenengu taky nebyla, nevěděla jsem to a nikdo mi o tom taky neřekl....nemyslím si, že by to vadilo, u malý jsem také na ničem takovém nebyla, já věřím těm tripple testům :sunglasses:
2. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý je právě ten test v prvním trimestru spolehlivější a víš výsledky za 3 hod. viz. http://www.kntb.cz/o-nemocnici/zdravotnicka-oddeleni/chirurgicke-obory/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/centrum-fetalni-mediciny-a-lekarske-genetiky/screening-v-i-trimestru/
Proto mě to naštvalo. :angry: Nicméně u Kity jsem před těmi 9 lety taky na ničem takovém nebyla a bylo vše ok. :slight_smile:
A co velká voda u vás? U nás potok stále stoupá, už si tam lidé dávají pytle. Naštěstí my bydlíme na kopci :slight_smile:
Měli jste některá koupený ten kojící polštář? Připadá mi to k ničemu, ale když jsem ho neměla, třeba se mýlím.
2. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: všechno, co se platí, je samozřejmě lepší :slight_smile: , ne, já to nechci zatracovat, ale prostě bych na to stejně asi nešla :wink:

kojící polštář jsme neměli, já pokud bych ale měla možnost k němu nějakou levnou cestou přijít, tak ho koupím hned, i teď se podkládám takovým podlouhlým polštářem, protože mi podepírá prsa a spí se mi pohodlnějš a pak, když jsem malou kojila, tak jsem si ji stejným polštářem podkládala, takže proti němu nejsem, když ho seženu levně, jdu do něj :wink:
2. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kojici polstar nemela a ani mit nebudu..nemusim mit vsechno..spouta veci je zbytecnych a drahych

jinak no nikomu to nevadi ze hubnu prej je vse ok :confused: no ja s mou vahou jeste nabirat tak se jdu asi utopit :confused:
2. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pantomima: ono je to totiž v Baťovce zdarma. V Prediku to prý stojí 1400 Kč, ale je to úplně to samé. Takže tak.
2. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinko- tak jestli máš z čeho čerpat..... :wink: my jen, že jsme se učili, že to dobře není, ale pokud to nevadí tvému dr, tak asi ví proč :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelaranka- tak to jo, tak to bych asi šla :wink:
2. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mají v Baťovce dobrý sponzory, protože pojišťovny to nehradí
2. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kojící polštář měla-moc jsem ho využívala-hlavně na to kojení.Párkrát jsem na něm i spala,ale probouzelo mě to šustění těch kuliček :unamused: určitě na něm budu zase kojit a párkrát jsem na něj aji dávala malého lehnout-něco jako místo nějakého toho lehátka.... :slight_smile: dlouho tam ale nevydržel ležet :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima:
čtu,že by jsi šla do levnějšího kojícího polštářu...........sestra má a už ho nepoužívá,plánuje ho hodit na bazar,tak kdyby jsi měla zájem :slight_smile: je jednou pranej potah,kojila jen měsíc a malá na něm občas lehávala,není vůbec poničenej.Přidávám ti fotku jakou má barvičku.PC byla 500,- tak napiš kolik by jsi dala a poštovné by si sestra počítala 60,-
:sunglasses: tak se rozhodni :sunglasses:
2. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: díky, koupím si ho kdyžtak tady u nás v bazárku, mám ho před barákem..takže bez pošty
2. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny :sunglasses:
2. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima..no mam :frowning2:

no ja mela jit do predika muj dr.me dal letak asi delal reklamu ale byla jsem nemocna a pak uz nikde nebyl termin...chtela jsem jit aj do te batovky..je to tam zadara...ale jinak batovka to dela zadarmovse a pak je ve srackach..pardon to slovo ale prej je v krachu a hrozne zadluzena :confused:
2. čer 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže si to dělají sami.....že se potápí.... :rolling_eyes:
2. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Tak ja byla v pondělí na triplech, tak doufám, že bude všechno v pořádku... ale výsledky budou nejdřív někdy během příštího týdne, trvá to prý minimálně týden, než to udělají. No a zítra jdu konečně na tu kontrolu. Tak a zítra začínám 18. týden, tak se chci doktora zeptat, jestli by mi neřekl co to bude...a nebo jestli musím čekat další ty 3 týdny na ten velký utz ve 20. týdnu. Tak jsem hrozně zvědavá a taky se dost bojím, aby bylo vše OK a krásně jsme rostli. Určitě se ozvu jak to dopadlo.
2. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teo určo napiš:slight_smile: Kámoška dnes byla ve 13 tt. na utz a už jí řekli, že bude mít chlapečka :slight_smile: Tak i tobě to řeknou,pokud bude mimi spolupracovat. Já si mám na výsledky volat přesně za týden. V út ráno mi brali krev a v út za týden, ale odpoledne si mám volat.
2. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno z mokré Plzně...od včera nepřestalo pršet, tady v paneláku naštěstí záplavy nehrozí...jak to vypadá všude u vás??? :confounded:
3. čer 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tak mam za sebou sileny odber krve, diky kteremu sem vydesila sestricku, kdyz mi merila tlak :slight_smile: strasne mi vyletel, ale za chvilu sem se zklidnila :slight_smile:))jeste ze se nemeri tlak u zubare :slight_smile:)) jinak sem tedy 15tt, pohlavi mi pan doktor rict nemohl protoze ten maly vetrelec mi zrovna delal v brisku stojky a nechtel se vubec ukazat .-)))dalsi kontrola 30.6. a vysledky testu do 14-ti dnu, prej bude volat jen kdyz se neco bude dit, ale jsem docela klidna, stihla jsem ten prvni screening a tam mi vyslo 1:9600 coz je pry dobry...takze doufam ze tripliky budou jen formalitka :slight_smile:))krasny deeeeeen
3. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

k těm tripplům - pokud by byl nějaký problém, volala by vám doktorka hned druhý nebo třetí den, takže ten čtvrtý se pomalu můžete začít uklidňovat :slight_smile: Tak mi to řekla moje doktorka.

Ještě mám dotaz - od rána mě vrní břicho, resp. oblast pod břichem, nevíte, co to je? :confused: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maryt tak vrnění teda nevím :grinning: A není třeba možné, že bys tak vnímala pohyby miminka? :slight_smile: U prvorodičky je to sice docela brzy, ale možné je všechno.
3. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maryt- a co zažívání?? (střeva) :grinning: , na pohyby mi to fakt u prvorodičky přijde brzy :wink:

přestalo tu pršet :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee vrneni :slight_smile:) to zni dobre :slight_smile:)to nebude nic spatnyho :slight_smile:))a jaky to vlastne je ty pohyby miminka?
3. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně se to pozná úplně od všech ostatních pochodů, co v břiše probíhají...poprvé mi to přišlo, jako když motýl mávne křídly...postupně se to samozřejmě stupňuje...pakmi Terka pěkně dloubala do žeber a největší sranda byla, když už to začalo být vidět, v sedě nebo v leže :grinning:
3. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejdyk vetreleec :slight_smile:))uz se tesim :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pohyby :slight_smile: moc krásnej pocit.............u prvního si moc ty začátky nepamatuju,ale ke konci,když už jsem měla břuch velikej,tak to sem měla úplné vlnobití :grinning: hlavně večer.........mě to malinko připomínalo-z těc prvních pohybů-spíše jako .... :confused: ......néééé fakt nevim jak to popsat(nenacházím správná slova) :sweat_smile: však za chvíli ucítíte :wink:
3. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že na pohyby je brzo, ale fakt, holky, bylo to vrnění. Nejdřív jsem si myslela, že mi vibruje stůl a pak jsem zjistila, že jsem to já :grinning: A opakovalo se to tak čtyřikrát. Střeva.... Hmmm, že bych snědla nějaké vibrující - vrnící jídlo? :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek