Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
sasulla
4. lis 2010
Ježiši nepřidalo se mi😃:-p Tak pak přidala jsem i do fotoblogu 😉
slavicky
4. lis 2010
@basska no máš pravdu, den sem den tam. S tím termínem je to tak, že všichni dr. zatím vycházeli u mě ze 4.11. páč já i vím kdy jsme počali 😉 ale do desátýho by asi fakt nic nehonili 🙂 tak jestli zas nebudu mít ten šílenej tlak, tak asi ještě týden musím vydržet 🙂
linalina
4. lis 2010
holky ještě vydržte 😉 však si malí řeknou, až je to vevnitř nebude bavit 😃 . ono ani vyvolávání prý není žádnej med, a zbytečně byste si pak třeba prodlužovaly celý porod :-N
lucbuc
4. lis 2010
já se obávám, že už celej 3. trimestr jsem zralá na psychiatra a teď ke konci těhotenství se to rozhodně nelepší, takže rady a poznámky typu musíš vydržet, pro dítě je to skvělé apod.. nasrat.. sorry dámy..
slavicky
4. lis 2010
@lucbuc já si hlavně myslím, že je to i tím, jak na nás ti okolo tlačí, nemůžu si pomoct 😢 já jsem takhle na budku zhruba 14 dní... a zralý mimčo, to rozhodně, o tom žádná, ale mě už před třema týdnama dr. upozorňoval, že bude cvalda...
basska
4. lis 2010
@lucbuc kliiiiiiiiiiid voe, musi drzet aj ostatni..........tak drz taky 🙂
slavicky
4. lis 2010
Navíc teda holky, kde jinde si postěžovat, než tady... však jsme na tom všechny stejně 😉 a nemyslím si, že bych byla nějaká "macecha" když už se těším až bude maličká venku (a ve 40. týdnu už čas má)
slavicky
4. lis 2010
@adelinka to jste si museli slušně máknout, kde na to bereš energii? ale máte to tam krásný a prostorný 🙂 a tak koupelna, juj 🙂
linalina
4. lis 2010
jo já vím, že se mi to dobře kecá x-) váhový odhad přiměřený, břicho jako ostatní v 6. měsíci a kdo neví, tak nevěří, že mám termín za 14 dnů 😉. navíc kromě občasné bolesti v podbřišku, která se objevila až po vyšetření porodních cest teď v porodce, a únavy, žádné problémy... 😉 tak mě prosím nekamenujte, ono i na mě dojde a pak budu sprostá 😃
pantomima
4. lis 2010
@linalina já když čekala malou, tak jsem byla absolutně bez problémů, vůbec to nevypadalo, že půjdu druhej den rodit....teď je to úplně jiný...a malá byla na přelomu 38-39tt, tak proto mi to už přijde dlouhý 😉
linalina
4. lis 2010
@adelinka teda mákla sis 😃 vypadá to fakt dobře
lillyzelvicka
4. lis 2010
@slavicky no mi naměřili 158/120 tak nějak je to prý na hraně.Tak uvidíme zítra musím na přeměření.Myslel ajsem že je to z toho že jsem se těsně před poradnou nervla v práci
kota
4. lis 2010
to je prča, jak chceme mít ty broučky už venku.. a vím přesně jak to pak končí.. pár probdělých nocí kojením a pár prořvaných dnů a budeme tu vzpomínat, jak jsme se měli fajn, když byli v břichu a ozývali se jen kopancema do žeber 😃
jusina
4. lis 2010
@basska já bych klidně i přenášela,ale jde mi o to aby neměl přes 4 kg........to by se mi tlačit nechtělo 🙂 kdyby mi to zněřili jak některým 😉 na cca 3,20 tak jsem v poho,ale "drobek" měl už před 14 dny 3,40kg...... 😉
iff_kov
4. lis 2010
to mi měly v pondělí odhad 3588g 🙂
slavicky
4. lis 2010
@lillyzelvicka to bude určitě těma nervíkama. Budu držet pěsti ať je to v pohodě 🙂
adelinka
4. lis 2010
slavicky a lina..dekuji za pochvalu..co se tyce energie..tu nemam ale co nadelam sama bez chlapa kdyz to chci mit do porodu v cajku =-)

jusin..no ja bych taky chtela mimi i malicko drive..pac uz v utery byl odhad 3900 coz tomu verim pac maly mel taky pro porodu pres 4 kila a ja byla desne dotrhana a jeste 8mes.po porodu jsem brecela na wc na velke 😢
lillyzelvicka
4. lis 2010
@slavicky děkuju🙂

Holky hodláte některá používat látkové plenečky?
pantomima
4. lis 2010
@lillyzelvicka já ne 😉
lillyzelvicka
4. lis 2010
@pantomima a jak se máš?Co poslíčci?Mě dneska kroutili o sto šest 😎
basska
4. lis 2010
@lillyzelvicka libi se me to, ale pro pohodli a pro rychlost nebudu.
ALe jsou krasne ....ted ty systemy laktoveho plenkovani - treba se jeste rozhodnu, ale zatim nene
pantomima
4. lis 2010
@lillyzelvicka nemůžu sedět, ležet ani chodit, břicho mám jako šutr a děsně bolí, celodenně :-S , až usne malá, už se těšim do horký vany 😃
basska
4. lis 2010
@jusina no ja jdu zitra rano poprve na odhad vahy, tak jsem zvedava co za obrika tam budu mit 🙂
me by se libilo tak neco malo pres 3 kila ale treba taky zitra budu valit bulvy 🙂
ALe hlavne mi zitra reknou jestli to je kluk nebo holka - a to me ted zajima nejvic a jsem hrozne zvedava 🙂
pantomima
4. lis 2010
@basska a ty to nevíš?co to bude?
adelinka
4. lis 2010
slavicky
4. lis 2010
@lillyzelvicka plínky budu jednorázovky 🙂 ale dívala jsem se Ti na fofobog, ty kalhotky vypadají krásně, i na hrošíkovi 🙂
pantomima
4. lis 2010
@adelinka pěkná x-)
lillyzelvicka
4. lis 2010
@pantomima jejda tak jestli ti alespoň ta vana pomůže je to fajn 😉 já měla včera břicho celý den jako šutr tvrdé, ale já o tom ani nevím dokud si na něj nešáhnu 🙂 Já spíš sprchu(vanu nemáme🙂 Teď mě zrovna malý mydlí a dělá tělocvik bolí to a lítám furt na záchod :-N
@basska mi se to moc líbí a hlavně šiju takže mám pár vzorků a zbytek už budu šít🙂 Jsem zvědavá na ten váš váhový odhad.Dělá se běžně?Taky se obávám jak velký ten můj malý bude 😃
lillyzelvicka
4. lis 2010
@slavicky děkuju hrošík je prozatímní model🙂
pantomima
4. lis 2010
@lillyzelvicka pomůže, ale jen na chvíli, půjdu si pak lehnouta u Ordinace to určitě zalomím 😃 , nic mi není ráno tak od pěti do sedmi, jakmile ale začnu něco dělat, tak už to zase bolí a tvrdne ]-( , takže moje aktivita je během dne dost malá 😃

Začni psát odpověď...

Odešli