• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ježiši nepřidalo se mi:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pak přidala jsem i do fotoblogu :wink:
4. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no máš pravdu, den sem den tam. S tím termínem je to tak, že všichni dr. zatím vycházeli u mě ze 4.11. páč já i vím kdy jsme počali :wink: ale do desátýho by asi fakt nic nehonili :slight_smile: tak jestli zas nebudu mít ten šílenej tlak, tak asi ještě týden musím vydržet :slight_smile:
4. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě vydržte :wink: však si malí řeknou, až je to vevnitř nebude bavit :grinning: . ono ani vyvolávání prý není žádnej med, a zbytečně byste si pak třeba prodlužovaly celý porod :sweat_smile:
4. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se obávám, že už celej 3. trimestr jsem zralá na psychiatra a teď ke konci těhotenství se to rozhodně nelepší, takže rady a poznámky typu musíš vydržet, pro dítě je to skvělé apod.. nasrat.. sorry dámy..
4. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc já si hlavně myslím, že je to i tím, jak na nás ti okolo tlačí, nemůžu si pomoct :cry: já jsem takhle na budku zhruba 14 dní... a zralý mimčo, to rozhodně, o tom žádná, ale mě už před třema týdnama dr. upozorňoval, že bude cvalda...
4. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc kliiiiiiiiiiid voe, musi drzet aj ostatni..........tak drz taky :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc teda holky, kde jinde si postěžovat, než tady... však jsme na tom všechny stejně :wink: a nemyslím si, že bych byla nějaká "macecha" když už se těším až bude maličká venku (a ve 40. týdnu už čas má)
4. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka to jste si museli slušně máknout, kde na to bereš energii? ale máte to tam krásný a prostorný :slight_smile: a tak koupelna, juj :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já vím, že se mi to dobře kecá :dizzy_face: váhový odhad přiměřený, břicho jako ostatní v 6. měsíci a kdo neví, tak nevěří, že mám termín za 14 dnů :wink:. navíc kromě občasné bolesti v podbřišku, která se objevila až po vyšetření porodních cest teď v porodce, a únavy, žádné problémy... :wink: tak mě prosím nekamenujte, ono i na mě dojde a pak budu sprostá :grinning:
4. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina já když čekala malou, tak jsem byla absolutně bez problémů, vůbec to nevypadalo, že půjdu druhej den rodit....teď je to úplně jiný...a malá byla na přelomu 38-39tt, tak proto mi to už přijde dlouhý :wink:
4. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka teda mákla sis :grinning: vypadá to fakt dobře
4. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no mi naměřili 158/120 tak nějak je to prý na hraně.Tak uvidíme zítra musím na přeměření.Myslel ajsem že je to z toho že jsem se těsně před poradnou nervla v práci
4. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je prča, jak chceme mít ty broučky už venku.. a vím přesně jak to pak končí.. pár probdělých nocí kojením a pár prořvaných dnů a budeme tu vzpomínat, jak jsme se měli fajn, když byli v břichu a ozývali se jen kopancema do žeber :grinning:
4. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já bych klidně i přenášela,ale jde mi o to aby neměl přes 4 kg........to by se mi tlačit nechtělo :slight_smile: kdyby mi to zněřili jak některým :wink: na cca 3,20 tak jsem v poho,ale "drobek" měl už před 14 dny 3,40kg...... :wink:
4. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi měly v pondělí odhad 3588g :slight_smile:
4. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka to bude určitě těma nervíkama. Budu držet pěsti ať je to v pohodě :slight_smile:
4. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky a lina..dekuji za pochvalu..co se tyce energie..tu nemam ale co nadelam sama bez chlapa kdyz to chci mit do porodu v cajku :confused:

jusin..no ja bych taky chtela mimi i malicko drive..pac uz v utery byl odhad 3900 coz tomu verim pac maly mel taky pro porodu pres 4 kila a ja byla desne dotrhana a jeste 8mes.po porodu jsem brecela na wc na velke :cry:
4. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky děkuju:slight_smile:

Holky hodláte některá používat látkové plenečky?
4. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima a jak se máš?Co poslíčci?Mě dneska kroutili o sto šest :sunglasses:
4. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka libi se me to, ale pro pohodli a pro rychlost nebudu.
ALe jsou krasne ....ted ty systemy laktoveho plenkovani - treba se jeste rozhodnu, ale zatim nene
4. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka nemůžu sedět, ležet ani chodit, břicho mám jako šutr a děsně bolí, celodenně :confounded: , až usne malá, už se těšim do horký vany :grinning:
4. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina no ja jdu zitra rano poprve na odhad vahy, tak jsem zvedava co za obrika tam budu mit :slight_smile:
me by se libilo tak neco malo pres 3 kila ale treba taky zitra budu valit bulvy :slight_smile:
ALe hlavne mi zitra reknou jestli to je kluk nebo holka - a to me ted zajima nejvic a jsem hrozne zvedava :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska a ty to nevíš?co to bude?
4. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka plínky budu jednorázovky :slight_smile: ale dívala jsem se Ti na fofobog, ty kalhotky vypadají krásně, i na hrošíkovi :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jejda tak jestli ti alespoň ta vana pomůže je to fajn :wink: já měla včera břicho celý den jako šutr tvrdé, ale já o tom ani nevím dokud si na něj nešáhnu :slight_smile: Já spíš sprchu(vanu nemáme:slight_smile: Teď mě zrovna malý mydlí a dělá tělocvik bolí to a lítám furt na záchod :sweat_smile:
@basska mi se to moc líbí a hlavně šiju takže mám pár vzorků a zbytek už budu šít:slight_smile: Jsem zvědavá na ten váš váhový odhad.Dělá se běžně?Taky se obávám jak velký ten můj malý bude :grinning:
4. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky děkuju hrošík je prozatímní model:slight_smile:
4. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka pomůže, ale jen na chvíli, půjdu si pak lehnouta u Ordinace to určitě zalomím :grinning: , nic mi není ráno tak od pěti do sedmi, jakmile ale začnu něco dělat, tak už to zase bolí a tvrdne :angry: , takže moje aktivita je během dne dost malá :grinning:
4. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek