• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@pantomima já vstávám tak v děvět a dopoledne neudělám nic mám návali horka točí se mi hlava je mi tak mdlo a polehávám.A samozřéjmě křeče kdy křížím nohy .Ale odpoledne se to trošku popraví a jde to.A příjde to zase až večer.
4. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak uvidíme kolik naměří.........a hlavně pak uvidíme jak se páni doktoři trefovali :grinning: až budou prcci venku

:wink: jdu si dát horkou vanu-třeba to popoženem,ale už tomu věřím minimálně :slight_smile: muj tip pro teď je,.že mi zítra naplánují na po nebo ut vyvolání a mě to odpo.nebo večer před tím chytne :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina uděláme si tipovací přehled??? :grinning: mě to chytne v neděli večer :grinning:
4. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem dohodila fotky meho cerno-ruzoveho sprchace :grinning:
skrine z aska co jsme o viku skladaly a sedajdu co me dneska chlap dovezl :grinning:
jsem otravna dneska :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/

me to chytne na mikulase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilly.. já používám látkové pleny systému Popolini.. Už jsem neodolala a přikoupila tři nové pro Viktorka, aby neměl všechny po holkách :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no tak to mě taky-tchán má nerozky a já doufám,že když budou plánovat vyvolání,že hnedka na pondělí,ale můžou mít už plno........proto připouštím ještě uterý :grinning:
odcházím do postele :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak preposilam infosku od Zuzky - Dandy:

Dobry den, tak jsem tady! Jmenuji se Ondra, narozdil jsem se dnes 4.11. 2010 v 16:27 hod.
Jsem kluk jak buk! Merim 52cm a vazim 3900g. Moc se na vas tesim, radujte se, veselte se a hlavne me poradne zapijte
4. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota je a jsi spokojená?
4. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nějak nestíhám přišla jsem jen kuk co nového
4. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Gratuluji k chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile: Zdravíme jejich a přejeme hlavně zdravíčko :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska jé další v pořadí:slight_smile: :grinning:
tak tedy Dandy gratuluju
Se nám to tady hezky rozjíždí tak holky kdo dál???? :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla to neni muj, to je od Dandy - Zuzky :slight_smile: psala jsem ji protoze byla uz na vyvolani v pondeli co se deje, jesti jsou v poradku a doslo mi toto .....stejne predstava ze mi vyvolavaji porod skoro 3 dny dekuji......to radeji pockam nez se bude drat na svet sam :slight_smile:

Ale vyridm ji pozdraveni za vsechny :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska ja vím ale že jste v kontaktu tak píšu přes Tebe :slight_smile::sweat_smile:
4. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla já už bych byla i ráda ale zatím je malej v pohodě jen ty křeče jsou silnější ale jde to :sunglasses:
@lillyzelvicka No naprosto nejspokojenější.. a hlavně je super, že mi vydržely ty dvě děti a ještě je použiju na toho třetího draka.. takže finanční návratnost 100%. Inka teď měla průjem 2 dny, chtěla jsem si ušetřit žlučování plen, tak jsem nasadila jednorázovky, že to budu jen vyhazovat.. ale oprudila se mi, protíkalo jí to všudy..tak holt jsem prala každý den ty cca 3dny. Aji Muž to všude vychvaluje, že mu to vyhovuje víc látkovat. Jestli máš touhu to zkusit, jdi do toho.. :slight_smile:
@kota ono je to bozi, videla jsem to u hodne mamin, ale ja .....budu mit hodne prace, hodne cestovani a kdyz zasnu zase trenovat tak na hristi pro me bude nejjednodussi vyuzit jednorazovek, totez na cesty. Ale moc se me libi ten system :slight_smile:
A ty plenky jsou uzasne aj po designove strance :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota já jsem rozhodnutá že budeme látkovat jen v porodnici musíme mít ty papírové.Něco už mám pár vzorečku a dneska už začínám i šít:slight_smile:Akorát v mém okolí z toho není nikdo nadšený koukají na mě jako na blázna.A manžel taky není nadšený ale to mě neodradí.Já jsem alergik astmatik a myslím že to bude fajn.Navíc už je to dneska o něčem jiném než kdysi :grinning:
4. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska jo ono je to jak na kom:slight_smile: já jsem v tomhle maniak.Ale plně chápu ostatní co chtějí používat papírové plenky. :wink:
4. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka ja kdybych asi nesportovala a netahala mimi s sebou (vim jak to bylo letos od spoluhracky) tak bych asi taky latkovala, ale fakt si nedovedu predstavit kdyz se jede na 3 dny tahat ty procurane pliny s sebou.
Ja to chapu, rikam kdybych asi byla doma a nesportovala a nemusela byt casto na cestach tak bych to brala.
Te za to chvalim, a muj kdybych s timto prisla tak me podporuje na 100%, on je blazen na trideni odpadu a separaci a zivotni prostredi....takze o tom mu nemuzu ani muknout :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Fakt to nemyslím špatně, já chápu obě strany-varianty plenkování:slight_smile: a copak děláš za sport?
4. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hraju softball (....hodne podobny baseballu)
4. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no už jsem o tom slyšela, ale moc nevím :confused:
4. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala sprchu, ale pupek je pořád tvrdej a malej se mi neomaleně rve pod pravý žebra až do boku..takže jdu do peří..dobrou :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jdu umyt telo a snad se mi tam umoudri, me ted tak boli spodek, toz snad ta tepla sprcha pomoze.

takz zitra, dam pak vedet az se vratim z utz.
brou kocky :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak konecne..taky uz jsem si rikala ze tri dny na vyvolani je moc :confused:
tak snad ji to slo dobre...a velka gratulacka ..ondra ma pekne miry :dizzy_face:

bass...tak uspesnou kontrolu..dobrou :dizzy_face:
4. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska ode mně taky obrovská gratulace Dandýskovi k miminečku..!!! :wink:
4. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připojuju se ke gratulacím. Taky jsem si říkala, že už je to dlouho :slight_smile: tak holky, která další?
4. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy......... Velká gratulace :grinning: :grinning:
Adel.......... máš to hezky nachystané :slight_smile:, ten pokojík je krásný
Bass.........užij si UTZ :grinning:

Jinak du taky chrnět, jen musím zahnat do postele aj Terku, dneska byl nějaký blbý den, neměla sem náladu na nic :frowning2:, můj měl štěstí, že byl v práci, jinak bych si tu blbou nálada dneska vybila na něm
4. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek