• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Taky se připojuji ke gratulací k dálšímu listopadčátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno :slight_smile:

stále nic :wink:
5. lis 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy.. mám už jen 5ks Renie na pálení žáhy.. Takže já jdu v úterý 9.11., to mám termín podle UTZ.
5. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě už dochází maliník, další balení kupovat nebudu!!!
5. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady taky nic :unamused: a maliník mi dochází taky... to je bordel totok :grinning:
5. lis 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja se konecne vyhrabala z postele a preslekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo taky uz me do rana otekly nohy..no hnus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja piju malinik jen kdyz si vzpomenu tak mam jeste zasobu...zasobu vseho..porad zapominam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě určitě zbyde čaj pro těhule a krém na masáž břicha, nemažu se, není mi to příjemný, je děsně mastnej a to já nemám ráda
5. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Teda, tady se to už rodí, jupííííí :slight_smile: Já to čekám každým dnem a musím říct, že dnes jsem byla ráda, že to na mě nepřišlo. Do rána nám a sousedum někdo provrtal nádrže u aut a všechna nafta fuč :frowning2: Nemuze se to ani nikam odvezt, v uvahu pripada jen odtazeni. Zrovna ted!!!!!!!!!!!!!! Musím tedy vydržet do příštího týdne, tak snad to malá vnímá a nepřihlásí se na svět dřív.
Jinak je mi zatím dobře a necitím žádnou unavu, nohy neotýkají, žáha nepálí..... Uvidíme co na pondělní kontrole. :slight_smile:)))
Mejte se maminky krasne a vsem preju rychle porody :wink:
5. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jagud..to mas super ze je ti tak dobre..no me vlastne taky az na zada co me boli od mladi...no a zaha..uz nevim co bych sezrala :grinning: a dneska me otekly nohy..ale jinak pohodka..jen pupek pri praci nekdy zavazi :grinning:
5. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z UH berete si do porodky zupan a pyzamo???ja teda pyzamo ne ale uz nevim jestli jsem mela svuj zupan :grinning: ja jsem se dokopala k baleni tasky :grinning:
5. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Nee, neberu si ani jedno. Navíc, nosí i jídlo na pokoj, takže k čemu župan bych řekla.
5. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja kdyz jsem tam byla s petanem tak se jidlo nenosilo..muselo se do jidelny proto ten zupan :dizzy_face:
5. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,
tak jsem po UTZ, je to teda kluk jako buk (chudak ma takove velke koule, ze je me ho uz aj ted lito). konecne jsem si uzila svuj prvni vahovy odhad a to 3207g, takze kdyby tak uz zustal byla bych rada.

Cesta do nemocnice v phode, pak jsem trochu pochodila mesto - posefovat nejakou vanocu a cesta z mesta (ktera me normalne trva do 8 minut) jsem sla asi 3/4 hodiny, me tak zacaly bolet zada a kycle ......a nejvic me sere ze tam musim odpoeldne zase :(
5. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bas..super :dizzy_face: vahu zavim pac to mas za par :dizzy_face:
5. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já po kontrole..............znovu ho změřili,tak ted to dělá 3,83kg..............v pondělí kontrola u primáře a ten rozhodne jestli ukončit vyvoláním či jak dál..............no děvčata začíná mi to být jedno.....do týdne prostě porodím a dýl jak 7 dní mě přenášet nenechaj-to mi říkala i dr.minule.....................takže budem čekat dál a uvidíme :slight_smile: dneska bude na oběd kačena knedlik a kys.zelí-to prý taky vyvolává porod,tak jestli neporodim,tak se aspoň poseru- :grinning: s prominutim :grinning:
Jinak krásné počasí-myslela jsem že už budu brouzdat s kočárkem a prd velebnosti :rolling_eyes: prvního jsem přenášela 4 dny,tak doufám že druhej pujde trochu dřív i třeba o den......to by bylo v pondělí .-) :wink:
5. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska krásnej váhovej odhad na 40tt..........sem zvědavá kolik bude mít když vyleze :wink: a koule maji všichni veliky když se narodí .-) od setřenky klučina-až jsem měla strach že mu prasknou :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tak to je fajn ze vis aspon na cem jsi.

Me dneska sestricka na utz rikala, to chce hodne sexu, sperma vyvolava porod, kor kdyz jste otevrena...tak jsem se smala.........takze ....hodne sexiku holka !!!
5. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sperma cosik obsahuje, co vyvolává porod.. jenže to by člověk nesměl mít křeče v kyčlích a bolesti zad takové, že by u toho umřel bolestí.. :unamused:
5. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska jo to vím,někde psali i několikrát za den,ale když ono se mi vůbec nechce :sweat_smile: uvidíme...... :wink:
5. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nemám na sex ani pomyšlení, ale možná, že se obětuju, ale jedi ně ráno a to nesmí malá vstát dřív než my :grinning:
5. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota @jusina ...no obsahuje pry oxytocin ci jak se to jmenuje co ti pak zavadi pri vyvolani........ale ja vas chapu, taky s tim bojuju jak to jde....a moc to nejde teda ...:slight_smile:
5. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, sex....co to je? Ten mám od 25 tt zakazaný :frowning2: Spermie prý obsahují látku oxitocin, která se píchá k vyvolání porodu...tak s chutí do toho :wink: Koukám jak máte velká miminka. Před 4 tydný jsme měly 2600, tak snad bychom se k těm 3 kg mohly dostat. Jinak ja si do porodky beru jak pyžamo tak zupan- Sice zabere pul tasky, ale treba se jeste rada do nej zachumlam :slight_smile:
5. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka aled ja neberu nic, vsechno budu pouzivat erar.....co kdybych to zaspinila, kdo to pak bude prat?? :slight_smile:
aj tak toho mam do porodky nejak hodne se mi zda :slight_smile: JEdine co si beru pro sebe je kojda poprda, teple ponozky bo je me furt kosa na nohy a papuce :slight_smile: nic vic :slight_smile: na oblecko / obutko myslim
5. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...tak si taky brat nebudu :grinning:

no budu muset jit ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: petan protivny a me se tak nechce :angry:

sex?no ten mam tak jednou za mesic aj kdyz nejsem tehu... :angry: no muj ma dovcu az od 22.tak zo vydrzim a doufam ze prenaset nebudu..me vychazi termin presne pac vim presne kdy se zadarilo...kdyz je muj doma tak malo :unamused:
5. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,že vám sem lezu chci jen nabídnout oblečky po mých dětech za pár kaček :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=594905
a už jdu zase pryč ...
5. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina můžu se zeptat z kterýho termínu vycházejí? A s tím kočárkem ani nemluv :slight_smile: ráno jsem si dělala s manžem srandu, od začátku totiž tvrdím, že do sněhu rodit nebudu,že bude krásnej podzim. No a je jednodušší změnit počasí na celé zeměkouli (no kdo to viděl v listopadu 20stupnů) než aby šla naše malá ven :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky koukám, že jsi si změnila počítání...asi tě zítra budu následovat, taky mám druhej termín dle UTZ 10.11. :grinning:
5. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jj :grinning: :grinning: změnila, to že jsem tam neměla počítadlo mě děsilo :grinning: :grinning: Ty, ale nebudem čekat do desátýho, že ne? :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no to doufám, že ne!!!
5. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak už i Krainová porodila :grinning: :grinning: teda předbíhat se nemá...
5. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek